• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Saku, ty mas tu Fiestu novou, vid? muzes mi napsat, jak jsi s ni spokojena??? a jakou mas verzi motoru, prosim te. diky moc :dizzy_face:
8. únor 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni at jste brzy zdravy!!! Posilame hugs a kisses!

Dani, no tady tolik snehu nevideli asi 30 let :grinning: Jsem se smala, ze jsem to sem dotahla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bolej me kozy, jinak nic novyho
8. únor 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťulo super videjka :slight_smile:), a jsem fakt hotová z toho, jak you speak :grinning: , ty jsi hotová emeričkanka, Samule jak by smet....a máš fakt krásně roztomilej hlas, to já jsem jak buran :grinning: , a mluvím tím mým kratkym zobakem :grinning: . Jo a Aaron je velkej sympoš, na fotkách tak ani nepůsobil, ale na živo jo....držím pěstičky at vše dobře dopadne,cmukkk :slight_smile:
8. únor 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi,ano ,tu novu,mam benzin 1,25 a spokojna som-ale kufor by mi teraz bodol vacsi na kocik,ale sak napracem ho tam,len som sa musela drzat rozmerov-no ale ked som kupovala tak na take "detaily" ze velkost kufra som nemyslela,to este babo nebolo na ceste
tak ale ja jazdim len tu po okoli,takze nejak extra to posudit neviem,pre babu na nakupy staci urcite :sweat_smile:
8. únor 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mas 5-ti dverovou? ten motor je prave super, jsem koukala, ze ta verze 1,25 ma dokonce 82 koni, coz je super, to musi i trosku litat :slight_smile:
prave se mi jako zadny jiny auto nelibi, jen ta Fiesta :slight_smile:
8. únor 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam 5 dverovu,no,ved aj mne sa paci,zatial este stale :sweat_smile: uz bude mat rok zachvilu :slight_smile:
a ktora farba sa ti paci? do skolky kde chodim s kikom chodi jedna lekarnicka,ta ma tiez a taku tmavofialovu alebo do bordova, take nieco,krasna je
8. únor 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bud zelena nebo ta fialova Mangenta nebo jak se jmenuje :slight_smile: tak ja si objednam zkusebni jizdu, at vim
8. únor 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no no,ta magenta alebo co to je co ma ta zenska,aj ta je pekna
8. únor 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidime, jak moc jsem byla hodna :astonished:
8. únor 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak manžel odvezl babču a jede rovnou na florbal. S babčou u nás v poho, vůbec mi nevadila (byla tu od pátku) a dnes jsem toho využila, že tu byla a poradila mi jak na rajskou omajdu, páč jsem jí ještě nedělala - udělala jsem s koulema z mletýho.
Kája snědla 3 knedlíky a 1 kouli, jsme nechápaly :astonished: a hodinu na to si dala Tvaroháčka :grinning:
Jinak i o víkoši parádně jedla, byl kuřecí vývar a oba dny si přidala - u ní to je nevídaný jev, a dnes se to opakovalo s knedlema.

Od zítra jde už Kájuška do školky - už to jako potřebuje, páč už někdy neví co dělat. Chce si s něčím hrát, ale úplně je vidět, jak je otrávená. Tak jí to mezi dětma prospěje ...

foto z oslavy http://maarsel.rajce.idnes.cz/3._NAROZENINY/ :dizzy_face:
8. únor 2010 v 17:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, to mi povidej, Mia se strasne nudi, fakt nevim, co vic jeste vymyslet, uz aby aspon bylo teplo

fotky hezky, kolo melo uspech????
8. únor 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kolo má úspěch veliký, furt jezdí po obýváku :grinning: už aby bylo sucho a mohly jsme vyrazit s kolem ven

jinak jsem dnes do práce odnesla neschopenku :wink:

holky vrací se vůbec někdo do původní práce před mateřskou ?
8. únor 2010 v 18:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee Kaja je celej tatka! moc hezke fotky.

Kristi peknej dortik, kolik to tak stoji??

Andrej diky :slight_smile: ty zase valis italsky jak by jsi se tam narodila :grinning: a taky ti ta italstina hezky sedne :wink:

volala mi sestricka, HCG stouplo z 143 na 467 takze pry dobry, za dva tydny v pondeli na utz. Zatim nekrvacim, ani kapka, je mi paradne, tak snad dobry :slight_smile:
8. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori malá je úžasnej mix mezi Tebou a mužem, fakt nemůžu říct, koho v ní vidím víc, ale možná taťku :wink: Hezké fotky!!! Skoro abych začla přemýšlet nad tím, že Anča bude mít taky narozky, nějak to ty události poslední doby docela upozadily :grinning: :grinning:

Peťo super, snad bude vše ok!!!

Kristi já už tady ty dvě asi zakousnu, potřebovaly by ven a honit jak psy...div mi tu neskáčou po zdech. Venku je jim brzo zima, navíc Jájucha zas pochrchlává, dneska se chvíli proběhly cestou na nákup, ale jak bylo namrzlo, tak se obě několikrát parádně vymázly na náledí :angry:
8. únor 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto, dort stal 490 kc na Prahu tak nejak ok

Lami, no je to desny, co? holky si aspon trosku vyhraji spolu, ale ja uz nevim,co vymyslet furt dokola...
8. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi vyhrajou si, to jo, ale jsou jak destrukční četa, vymýšlí takové bejkárny, no potřebovaly by na hřiště :grinning: :grinning: taky mi to připadá každý den to samé dokola, ještěže jdu zítra aspoň k dr :grinning:
8. únor 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis, aspon neco....my zitra nic snad v planu nemame, ve stredu tanyny, ve ct jedem s kamoskou a jeji holcickou na vylet, patek budu balit a -v so na hory
8. únor 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi je to síla, když se člověk těší už i na gyndu :grinning: :grinning: :grinning: Ale ty hory vám zááááávidím, já chci taky! Naše MC co bylo kousek od nás nám odstěhovali až na Háje,tak máme program značně omezen, ráno se nikdy nemůžu vykopat tam jít a pak když už se holky nudí tak si nadávám :wink:
8. únor 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jenze maji byt mrazy, snad buoud decka otuzila a vse probehne bez nemoci a emoci :grinning:
8. únor 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě si to užijete! Bože, se mi zas nějak začíná zdvihat kufr, ach jo...zítra přijde poprvé Jájuchu hlídat chůva, co jí měla hlídat kdybych chodila do práce, tak jsem na to zvědavá. Ale Johanka je celkem k lidem dost vstřícná, přes to že je pořád jen se mnou nebo s taťkou, tak se překvapivě vůbec nebojí, v pátek klidně zůstala poprvé 2h beze mě u našich a prý si ani nevzpoměla.
8. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je sikulka :slight_smile: tak drzim pesticky,a by vsechno klapalo
8. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile:
Leni, držím palce, ať je brzy líp! Já to mám dnes totéž - ideální póza je sedět na toa s kýblem na klíně.... :confounded: Od rána je to u mě ale podstatně lepší, tak snad to byla jen jednodenní viroza. Děti ani muž zatím nic, tak prosím ŤUK, ŤUK :confused:
Marky dnes byla poprvé v klubu pro předškolní děti. Moc se jí tam líbilo, takže bude chodit každé pondělí a každý čtvrtek na dvě hoďky dopoledne do toho Klubu. Pro nás efektivita nic moc, ale pro ní si myslím, že to má přínos k nezaplacení :slight_smile: Byl jí tam odvést manžel a když jí vyzvedával, tak si prý jeden chlapeček stěžoval "Markétka mi brala kostky" :sweat_smile: Majda byla plná dojmů a musela hned vyprávět, co všechno dělali a že tam byla i Anička a Martinka a Anička nepapala, malovali, dělalali lepidlem a seděli v kolečku - a Majda taky seděla a tak :sweat_smile: :sunglasses: Bylo to roztomilý a o to pekelněji mě točí, že je málo míst ve školkách....
Kristi, krásnej dort! a jak už tu padlo, hezká rodinka :wink:
Peťulo, na video nekoukám, seká mi to počítač :rolling_eyes: (Máme pomalé připojení.)

Do práce asi půjdu jen Soňa? Nevím, dlouho jsem jí tu neviděla :confused: V každém případě přejeme Lukáškovi k dnešním narozeninám hodně zdraví, lásky, kamárádů, pohody a hodného brášku s rodiči :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dlouho jsem tu rovněž neviděla Zuzika, ale ta maká už od loni, tak asi proto. Nebo máte nekdo nejaké info :confused:
8. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a zase jsem zapomněla...
Lami, to je Jája fakt šikulka veliká! Jindra je nedůvěřivec mamánkovský a papánkovský. Ale Majda to v jeho věku měla taky, tak to snad brzy přejde :sunglasses:
8. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji snad to nezakřiknu a Jája to zítra zvládne, původně jsem jí poprvé s paní chtěla nechat jen tak 2h, ať se oťukají, jenže musím na kontrolu a jiné hlídání nemám, tak spolu budou celé dopo...ale paní je bývalá učitelka v MŠ, tak snad to zvládnou ona i Johanka... Skvělý, že to Markétka zvládla tak v pohodě, aspoň bude mít dobrý trénink na školku. Aňa jde zítra a už dneska tady mlela nějaké zážitky z minule, že jsem se válela smíchy, prý se paní učitelka moc zlobila, když na sebe s dětma u oběda pokřikovali, že jsou čuňátka, no měla jsem dost :grinning:

Leni já jsem asi už magor, jsem to někde přehlídla, že jste nemocní, tak ať je brzo líp!!! A Beji taky!!!!

No jo, Soni Lukášek už je taky 3-leťák, tak vše nej!!!

Zuzka bývá celkem často na FB, pracuje a zdá se má dobře :slight_smile:

No nic holky, držte zítra palec, ať to naše neočekáváné štěstí je v pořádku, jdu zas na UZ. Anička se mě pořád vyptává, jestli jsem nemocná, jak je mi furt blbě nebo jsem unavená :grinning:
8. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo a já si říkala, jestli nemá dnes někdo narozky. Tak Lukáškovi přejeme taky vše nej a hodně zdravíčka :dizzy_face:

Leni a vám přeje brzské uzdravení, nemáš to lehké kočko :wink:

Lami na zítra budu držet palce :dizzy_face:

Péťo to se ti zdá, že válím italsky, ten kdo neumí řeč to může říct, ale já vím, že mám velké nedostatky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Béji Mára do teď mamánkovský, beze mě ani ránu, je to moje pupeční šňůra :sunglasses:
8. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako oni změnili profil stránek na FB, to už se v tom nebudu vůbec orientovat, to furt mění :angry:
8. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lami, palce držet budeme, jistě to bude OK :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jsem asi jedna z mála, kdo není na FB :sweat_smile: Už jsem dostala tolik pozvánek, ale ještě jsem se nezaregistrovala. Popravdě ani nevím, jestli chci. Už takhle nic nestíhám :sweat_smile: Navíc se to dost často táhne a jak zrovna píše Andrej, pořád to mění... Budu na to muset mít náladu asi :sweat_smile: :slight_smile:
8. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno! Tak Kájuš už je ve školce, šel s náma i taťka, aby se podíval kde má třídu a skříňku, kdyby ji vedl či vyzvedával někdy on :wink: Jen jí přestěhovali skříňku mezi ostatní děti, předtím měla trošku bokem - měla lísteček, teď má jahůdku :grinning: A nesla dnes bombonky :grinning:

Holky jak to je s tou školkou - už tam může i spát nebo jen na 4h ? Já jí sice budu brát po obědě, ale občas jí tam nechám stát, aby si zvykla ...Nevím jak to je, zda tento měsíc jen 4 h, nebo celý den může být ???
9. únor 2010 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achoj děfčátka a kucí :wink:

Dneska jsem od rána totálně šiblá, tak si mě moc nevšímejte. Zalila jsem si kávu studenou vodou, pak mi došel cukr v cukřence, dosypala jsem ho tam a až po napití jsem zjistila, že je to sůl, zakopla jsem o šňůru a spadla a to jsem teprve před půl hoďkou vstala...takže se mám dnes kuwa asi na co těšit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Snad to přežiju ve zdraví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek