• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Bre ranko, Kaje vse nej k narozeninam :slight_smile:
Mori tusim, ze od zitra uz tam muze byt normalne furt
9. únor 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori Kájušce přejeme dnes všechno nejlepší k narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a zdravého brášku :wink:
Btw dnes má narozky i můj táta :wink:
9. únor 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, to to dobre zacina teda, tak at to prezijes :slight_smile: Tatkovi taky poprej, ale to uz se asi stalo, vid?
9. únor 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo dáky Kristi, už jsem mu volala :wink:

Laura dnes zaspala, tak nebyla se psem, tak musím za chvilku venčit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak Laurinka měla teda 3 trojky, ajina (náš slabý článek), pak matika a čeština. Ale průměr měla v pohodě, kdyby to tak měla i na konci osmičky, vůbec by neměla problém se dostat na tu st. školu co chce. Jinak dostala výstupní hodnocení od třídní, kde měla napsáno, že má samostatné myšlení, že je šikovná, v kolektivu oblíbená a ochotná pomáhat a převažuje u ní spíš mechanická paměť než logické myšlení :sweat_smile: , jinak vše OK. No a jak mi to včera četla tak se rozplakala, protože oni jsou ve třídě super parta a bylo jí líto, že je za pár měsíců bude muset opustit :unamused: Jako chápete to, že já mám už tak velké dítě???
9. únor 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
chapu,ale vubec si to neumim predstavit...clovek zatim resi jen takovy prkotiny s tema malejma, ze si nedovedu predstavit, ze ji jednou bduu muset poslat treba na intr nebo tak neco
9. únor 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!!

Andrejko, ty draku, ty dneska radši ani nevycházej :grinning:

MOri - jak to tedka máš, jsi na neschopence? Do školky ji určo můžeš dát na celý den. :wink:

Lami at ti klapne UZ.

:wink:
dneska musím jít zas na pracák vyzvednout si to rozhodnutní, prej se to musí dávat osobně :rolling_eyes:
9. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani - jj, včera jsem neschopenku odnesla do práce. Jako mysleli jsme, že se tam na chvíli vrátím, ale kreténi mi nepřehodili ty směny, abych dělala jako proti mamině - abysme jsme střídaly ve vyzvedávání Káji ze školky. Takže neschopenka byla řešení :wink: Aspoň jsme v klidu doma :wink:
9. únor 2010 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko devcata!

Opozdene gratuluju vsem detickam, kterym jsem to nestihla :sweat_smile: Fotky z oslav mate vsichni krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Prubezne jsem je prohlizela, ale nebyl cas napsat.
A ty dortiky!!!! Hned bych si dala... :dizzy_face: Nam dortik priveze mamka letadlem, tak jsem zvedava, loni to prezil bez uhony, tak letos snad taky :slight_smile:

Mori, ten nakupni kosik mel u nas taky veliky uspech, donesla ho jednou kamaradka, a s tim si decka fakt vyhrajou. Kolo taky budu kupovat na narozky, kurna uz bych asi mela zacit neco shanet, ze? :wink: I kdyz mam jeste skoro mesic cas.
Mori, to mas dobry ze ti doktor dal neschopenku.

Andrej - pekne rano :grinning: :grinning: :grinning:

To litani po uradech prace vam nezavidim, pac to jako fakt nesnasim. U nas na pracaku to funguje tak, ze staci jednou za mesic vyplnit dotaznik na internetu a aktualizovat tak info. Ja jsem jednu dobu byla zaregistrovana a zapomnela jsem to vcas vyplnit, tak me vyhodili :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale stejne mi nic nedavali, takze to je uplne jedno.

Peto, to je snehu!!!!!! Samuska v nem pekne radi :slight_smile:
9. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori však jo, jsi těhu, taky bych se do práce asi nevracela. Máš se lopotit, lítat před tím s děckem do školky, když budeš mít za chvilku stejně pupík? Do školky ji určitě můžeš dávat na plnou dobu.. Jen si užij ještě trochu klidu a spánku, pak ti zase začne maraton. :wink:

tak ta moje kamarádka co jí našli down. syndrom už leží ve špitále, chuděra mi píše nešťastná,jak tam leží se dvěma maminama co si hladí pupíky a vykládají si, jak miminka kopou. to je šílený. nechápu že jí aspon nedají pokoj separé nebo neinstruují ty mamky, at jsou k ní trošku ohleduplné, každá baba by to přece pochopila a ty řečičky by si na den dva odpustila.. Zítra jí mají injekcema přes břicho do dělohy vyvolávat porod, chuděra moja, já jsem z toho úplně na větvi.
Holky naše já jsem tak ráda, že máte všechny to těhu v pořádku a těm kterým to bohužel nevyšlo, tak že to aspon nevyšlo hned ze začátku, bez velkýho trápení :frowning2:
9. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jak valcite co tehulky jak se citite,snad mate vse ok

Ja porad nekde neco hledam,smejdim a porad mi chybi hudba,jinak vse pomalu mame,sice nee vsechno,ale ty zaklady nejdulezitejsi mame zarizene,me vam to tak bavi hahaha akorat horsi bude to placeni to zarizovani je super :grinning: Vcera mi prisli boticky jsou nadherny,jen me ten stras tlaci,musim si na to zvyknout,tak v nich chodim doma a trenuju....
Viktorce saticky uz jsme taky objednala tak snad budou vyoadat hezky.......
9. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja si byla pujcit satky na ples, teda ne na tanec, pac budu stejne akorat na baru, ale at i tam jsem za hvezdu. My jdeme zase vecer na hokej, se mi moc nechce

Dani, chudak kamoska :fearful:
9. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani to je strasny,a jak tohle pokracuje dal??to ji ho vyvolaji,ale dyt to dite zije ne??jak se tohle dela nevim to je hrozny..
9. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
karolinke a lukaskovi prajeme vsetko najlepsie ,hlavne vela zdravicka,dobre maminky a veeela darcekov :sweat_smile:
dani,juuj,tak to je neprijemneeee,chuda baba,ja by som sa asi scvokla .. :frowning2: :unamused:

andre,atk ty mas dneska "svoj den" co?
:grinning:
u nas kosaaa,deturence spia,tak ma vegeeet-teda niezeby som nemala co robit ze ano,ale sa mi nechce ani hnut :sweat_smile:
9. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím, nevímjak to chodí, to by mohla vědět Lami.. ani se mi po tom nechce pátrat :pensive: . každopádně nebude přece rodit živé dítě, o to se asi doktoři postarají... :pensive:

Odpo razíme s kamarádkou na výlet, vezmem auta a zajedem tady kus do přírody kde jsou straaašně rozlehlý výběhy pro koně, aspon si vyvětrám hlavu. už se těším. pak to vidím v hospůdce na horkou zelňačku, co tammají, mňaaam :slight_smile:
9. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jA mela podobny problem v tehu,a me moje tchyne zdravotni sestra prave rikala,ez zivy bych neporodila,ze tim jak to vyvolavaji,umre samo,nechce se mi tomu verit ,ale ,ze je to takovy....Museli me taky na to pripravit....Ale narodila se mi zdrava,testy jim nejak selhaly
9. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
boze,ale aj tak,rodit ked vies ze je to mrtve.... :frowning2: to nemozu radsej ako cisarsky? ja by som to teda osobne asi nezvladla...tie desne bolesti pri porode a nic z toho... :confounded:
9. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, a oni se rozhodli,ze to postizeny ditko teda nechteji jo?
9. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nic nedočítám, neb mi na klíně sedí dítko a pěkně zlobí, ségru máme dnes ve školce, tak se Jája luxusně nudí...to víte, bejt jen s mámou, kdo by o to stál, že :grinning: :grinning: :grinning:

Odběry jsem zvládla, sice v deset už mi nalačno bylo na omdlení, ale naštěstí jsem to ustála, ale jak jsem se najedla tak šílený, nevolnost, zimnice....fakt mi dělali i glykemii, takže proto jsem měla přijít nalačno. Uz nádhera, mrňous parádně vyrostl, hematomy se vstřebaly, srdíčko mu krásně buší a bylo vidět spoustu věcí fakt nádherně, žloutk. váček, už má i cosi jako ručičky a velmi fešný ocásek :grinning: jsme prý dnes dle Uz 6t+6, ale TP mi prý dají definitivně až po tom screeningu v 1.trimestru, až bude ještěráček větší, zatím mám v papírech termín dle PM, což je cca 22.9., tak tomu neodpovídáme ani náhodou :grinning:,reálný termín čekám nejdřív 30.9....za 14.dní dostanu průkazku (teda jako by to něco znamenalo,že jo :grinning: ) Akorát je mi zas zleeeeeee, musím zavolat manželovi ať dorazí nějak rozumně z práce abych to stihla do lékárny pro tu Sepii, Jája kašle tak jí do té zimy brát nechci.

Dani je to hrůza (jediné co jsem stihla dočíst...) ...
Saku nedělá se CS, bc se počítá, že ženská bude chtít co nejdřív znovu otěhotnět a rodit, každá jizva na děloze je potenc. riziko, tak pokud to jen trochu jde, vyvolávají norm. porod a dávají od začátku do konce epidurál aby mamina fakt cítila jen minimum....i tak to musí být šílený, nechci na to ani myslet.
9. únor 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda se omlouvám, že jsem vás tak zahltila těhu informacema, ale já jsem to jen líně překopírovala z příspěvku pro Zářijovky, tak sorry :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami, no tak super :wink:
9. únor 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Jájucha zvládla hlídání skvěle, překvapila i svou matku, dorazila jsem domů, dítko spokojeně chrnělo a paní na hlídání na ní pěla samou chválu....teď je nejšťastnější na světě, bc matka s nevolností jí půjčila na hraní šroubovák a Andulky dětské nůžky (vidět to Aňa tak Jájuchu sežere i s bačkorama...)....ehm, nebudete volat sociálku, že ne? :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi dík, jsem fakt ráda, že je vše ok, i když to bylo tak nečekané....přeci jen stačí málo,aby člověk na tu mrňavou věcičku myslel jako na své další dítě a pak je pěkně vyděšenej, když se cokoliv děje...
9. únor 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem zapoměla, Karolínce vše nej a zdravého sourozence!!!!
9. únor 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami paráda!! :slight_smile: ani se nenadějem a bude tu další mímo :grinning:
9. únor 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase se neco porouchalo, to mi jebne vazne :angry:
9. únor 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - gyndr. je dobrá, řekla jsem jí oč jde a v poho napsala :wink:

dani - já to myslela s tou školkou hlavně proto, že vlastně dostanem za tento měsíc ještě rodičák že. Ale je fakt, že kdybych byla v práci, tak by tam celý den být musela stejně ..

lami - super že rostete :slight_smile: Já si taky oddychla v neděli na UTZ, když jsem mimíska zas viděla a jak tam máchá ručičkama :slight_smile:
To bude plodný konec léta letos :grinning: Jsem zvědavá ještě na Péťu kdy bude mít asi TP.
9. únor 2010 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani ani mi o tom nemluv, ještě teď mám pocit, že s Jájou jsem jen načůrala na test a než jsem se otočila, jeli jsme do porodnice....a teď mám k tomu holky dvě, tak mi ten čas těhotenství zkrátěj ještě víc :wink: Sááákryš, asi bych se měla pomalu chystat na porod, ne?? :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolince prejeme vsechno nej nej k narozeninam! :slight_smile:

dnes rano jsem se snazila Samuli vysvetlit ze jidlo se ji a mydlo je na myti ... furt si mlela svou .. mydlo a hotovo naky jidlo ji vebuc netankovalo. My se tu cestinu asi nikdy nenaucime .. uz jsem z toho na prasky.
9. únor 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mi prave volal Aaron, ze zase ocekavame nejakou snehovou bouri ci co, tak mam jit pry nakoupit potraviny atd aspon na tri dny .. se z toho zcvoknu
9. únor 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčeta :slight_smile:
Tak u nás je to v háji... Mně je sice líp, ale Marky začala zvracet :frowning2: Jindra zatím nic, ale v tomto případě je to otázka času. Tak bude mít studený hořký čaj po lžičkách a suchý rohlíky nebo piškoty. Chjoooo, konečně se skoro zbavili kašle a teď toto...

Karolínce přejeme k dnešním narozeninám hodně zdraví, štěstí a dobré nálady :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek