• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
autor
Peťo, to je taky radost... Koukala jsem ve zpravách, že i tady jsou takový "odříznutý" obce :unamused:
Lami, gratulujeme ke zdárné kontrole a zmizelým hematomům posíláme pápá :sunglasses: Vidíš, jak je Jája hodná a šikovná holčička :dizzy_face:
Jindra se nejak rozhodl, že nebude přes den spát :fearful: Co to jako na mě zkouší :astonished: Hlavně, že furt zívá a je unavený protivka, ale spát - to ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to máte Peťo teda bezva, tak nakup a dávejte na sebe pozor!!!
9. únor 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami šup šup radši si už sbal tašku do porodnice :grinning: :grinning:

beji u nás to bylo podobný, napřed všichni nemocní nachlazení, necelý týden jakoby pauza a pak tahleta viroza, která je taky fest infekční a měli jsme ji všichni. ale zas je krátká, tak držím palce :slight_smile:

peťo to je jak za války, co? :grinning: zásoby dopředu, kdyby nešlo vylézt z baráku :grinning: :grinning:
9. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo Dani, presne tak, jak za valky :grinning: nakoupeno mame, akorat jsme se vratili a zacina snezit.

Tady video jak valcime s cestinou: http://www.youtube.com/watch?v=mg6zKl2BChU
9. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto, jediny zpusob jak ji naucit cesky, je mluvit na ni jenom cesky. Pokud to stridas, nebo u vas prevazuje anglictina, je pro ni jednodussi mluvit anglicky. Bude sice cesky rozumet, ale mluvit nebude.
Ale jinak je Samuska srandovni certik :slight_smile:))
9. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chjo Luci ja vim kdyz mne se taky lip mluvi anglicky ... kolikrat si nemuzu vzpominout jak se co rika ... :unamused:
10. únor 2010 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
guten tag, ma dneska nekdo narozky? jeslti jo, tak vse nej.

my se prave probudily a pujdeme na tanyny, ze by se mi chtelo, to fakt neeee
10. únor 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase maji krasny veci v Tchibu, asi koupim dalsi povleceni :slight_smile:
10. únor 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno :slight_smile:

Karolínce dodatečně všechno nejlepší a hodně radosti z nové sestřičky nebo bratříčka :slight_smile:
10. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto, jak se da jako zapomenout cestina? ja chapu,ze mluvis porad v aj, ale tak si nech privest knizky nebo casaky a furt si to osvezuj, at je Samule taky v pohode
10. únor 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz vam prislo rocni vyuctovani elektriky? nam jeste nic, ani plyn jeste nedorazil
10. únor 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ! Kájuš je samo ve školce :slight_smile: Ráno už nebyla taková zima jako včera.
Odpo jdeme na MěÚ ohledně bytu, tak se to rýsuje, že už bude brzo náš :slight_smile:
Dnes budu dělat šunkofleky, manžel si vyžádal :wink: a k tomu okurkový salát, páč ten jako můžu fuuurt :grinning:

Děkujeme všem gratulantům :slight_smile:

Musím mrknout na to Tchibo :wink:

bože zase další jdou od sebe :rolling_eyes: chudáci děti :unamused:
10. únor 2010 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
na FB mám foto mrňouska :slight_smile:
10. únor 2010 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi dokud to nezazijes tak to nepochopis. Knizky atd mi nepomuzou. Cist a psat umim. Ale tezko se mi mluvi, musim u toho dost premyslet a vetsinou je to rychlejsi a jednodussi to rict anglicky nez cesky. Problem je, ze si cesky nemam s kym normalne pokecat. Kolikrat se mi treba stane ze zkomolim vetu, protoze v aj je jine poradi slov. Nebo si proste nemuzu vzpomenout jak se nejake slovo co jsem delsi dobu nepouzila rekne, premyslim nad tim treba pul hodky nez si vzpomenu.
10. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme zpet, pul dne v haji, tak uz to nejak doklepeme :slight_smile:
10. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ted akorat me neco napadlo. Jak se da cesky rict I am done? At premyslim jak premyslim, nemuzu na nic prijit.
10. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem hotová/udělaná??? :grinning: :grinning:

jsem si krásně bucla se sígrama..

Mori mimoš krásnej :grinning: Už jde poznat , že je to malej človíček :wink:

přemýšlím u kafe co dneska podniknem. jsem chtěla zas sednout do fára a jet s nima na výlet na jeden skvělej kopec sáňkovat, ale nějak se dost rozsněžilo, tak nevím.. Kdžy tak zajedem jen navštívit tchány, hoši o babičce furt básní, jsou z ní úplně na větvi :wink:
10. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: DANI

no to nevim jak by to slo, kdyz by mi mala oznamila, ze uz vic jist nechce, ze je done, udelana tam moc nesedi zrovna :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti :grinning: :grinning: tož nemáš se tak ptát :grinning: :grinning: To je ta vaše angličtina, musíš vědět v jakým kontextu je to řečený.
U jídla to znamená asi najezená, ne? :grinning:
10. únor 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a víš jak se to řekne moravsky? :sunglasses: Už su! :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,musim vas docitat,akosi nestiham:::((((
vsetkym oslavencom,vsetko naj naj :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
pridala som nejake foto
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=273035
robili sme si doma karneval
10. únor 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori hezká fotečka, už se těším, až bude náš prcek taky tak veliký a mě snad už nebude furt na blití! :slight_smile:

Beji tak ať jste brzo zdraví...Jája taky se spaním občas dost zlobí, Aňa spí poslední dobou přes den víc než Johanka, Andulíno klidně 3 h a občas jí musím ještě budit, Jájucha občas taky jen necelou hodinu a to je pak na zabití nevyspaná a ukňouraná....

Ráno jsem odpadla s rýmou a kašlem, nic dramatického, ale připočtu-li to k únavě a nevolnostem, dost humus, tak jsem vydyndala na manželovi den volna a pořád jen spím, jsem totál nepoužitelná...normálně se mi zdvihá kufr už i v noci když jdu čůrat....ale zvracela jsem zatím všeho všudy jen dvakrát, ale ta nevolnost je prostě úděsná...manžel teď šel do lékárny pro homeopatika proti nevolnostem :grinning: (co taky jiného, že...)
10. únor 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami, zkus ty zazvorovy lizatka z lekarny, prej to pomaha
10. únor 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi mě teď sladké bohužel dělá dost blbě, představa lízátka mě moc neláká :grinning: :grinning: :grinning: Zkoušela jsem zázvorový čaj, ale....na chuť nejdřív super, posléze mi bylo šíleně zle.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám teď super výkyvy, dny kdy jím jen suché rohlíky a pomeranče, bc mám strach že se po čemkoliv jiném zbliju jak Alík a dny kdy je mi líp a žeru jak tank....bohužel ty druhé jsou teď dost v menšině a nejsem schopná ani baštit těhu vitamíny (jejich pozření vyvolalo ta dvě dosavadní zvracení...), tak teda moje těhu výživa fakt bomba, snad to brzo přejde....
10. únor 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pomoooooooc, ja se zt ech uradu poseru vazne uz.
10. únor 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi klíííííííííííííííííííííííííííííííííd, z těch se posereme všichni :wink: Říkej si že je to nutné zlo a pomalu a klidně dýchej :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako to je kecu kvuli jednomu papiru, to je neuveritelny...hlavne ze jedna chce po me neco do 18.2, aby mi mohla dat rozhodnuti o "podpore" a druha mi to jiny rozhodnuti o ukoceni pobirani rodicaku posle az v pulce brezna. To by se jeden fakt posral
10. únor 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi to je na úřadech normální, každý tvrdí něco jiného...pevné nervy!!!!
10. únor 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, napisu papir a bude klid :slight_smile:
10. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek