Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
mori
11. únor 2010
Zase jsme po 22 h jeli na pohotovost, protože ze mě vyšel úplně kus krve :-o což mě samo vystrašilo. Mimi je tedy v pořádku, prý se to někomu stává, že prý asi z čípku. Tak do příští kontroly u gyndr. nemám nic dělat a ležet, abych pak nemusela náhodou ležet v nemocnici - to fakt nechci.

Když nikam nejedem, tak bude Kájuška ve školce spát - poprvé 🙂 tak jsem zvědavá, ale ona to určo zvládne, řekly jsme si ráno co a jak, ona je dost chápavá, tak věřím že to proběhne v poho.

Jinak ráno ve zprávách mluvili o tom sněhu a slyším Baltimore, tak jsem si hned vzpoměla na naší koníkovku americkou 😉
lienkal
11. únor 2010
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum...

ahoj, tak opožděně dodávám pár foteček, oslava byla mini, páč Verunka blila jak amina a dort dojídám ještě teď 🙂)

Mori, teda to jsou šoky, co? Hlavně, že je to v pořádku, hezky lež a odpočívej 😉
andrea73
11. únor 2010
Marci tak se hlavně šetři, je to nepříjemné, když se toto děje :-S . Jak dlouho vám trvalo otěhotnět? Jak dlouho jste se snažili?

Luci já jsem na tom podobně, když jsem v kuse s italama, tak taky si kolikrát nemůžu vžpomenout na některý slovíčko, ale pak mi to sepne. Prostě něktreá slovíčka se mi rychleji vybaví v italštině 😉
mori
11. únor 2010
andrej - půl roku
andrea73
11. únor 2010
Leni Sameťáček je k nakousnutí, jak ten dort x-) x-) x-)
draga
11. únor 2010
andrejko Kladno je cca 20 km max., takže busem půl hoďky autem tak do 15-20 minut 😉

mori tak odpočívej 😉 musí to být šok...ale hlavně, že to dobře dopadlo

taky jsem viděla v TV zprávy od naší Péti z ameriky a náhodu Péto to chápu, že zapomínáš česky ale písemný projev máš ještě velice dobrý tak aspoň tak 🙂
skaredka
11. únor 2010
bry rano kocky, tak ten snih nebyl zas az tak hrozny, dne je nadherne, slunicko sviti, hned je mi lip 🙂

Luci, taky me to stve, ze cesky neumi, je to moje chyba no, ze na ni nemluvim cesky porad, hlavne jsem mela kdyz jsme se prestehovali sem, v Chicagu na ni prece jenom mluvil deda cesky kazdy den, tady nikdo cesky ani n. A ty na ni mluvis cesky i kdyz jste treba na navsteve mezi samyma frantikama?? Mne to prijde strasne neslusny, kdyz jsme na navsteve abych mluvila cesky.

Dragi jojo, psat a cist umim celkem fajn 😃 jde vylozene o to mluveni, proste u toho uz musim premyslet a stejne kolikrat sklonuju jak madar. Ja ani nevim jak to vyzsvetlit. Proste si predstavte ze mluvite cizim jazykem, ktery mluvite dobre, ale musite obcas premyslet jak se to v tom jazyce rekne. Ja treba kdyz v hlave delam seznam na nakup tak si to rikam anglicky, nebo treba kdyz pocitam penize tak to taky pocitam anglicky 😃
lenrie
11. únor 2010
ahojte,ja zas nestiham ]-( dik za pochvaly foteciek 😉 🙂 baby mi stym batmanom sme museli d nes aj k dpoktorke a maly tam poletoval po cakarni a vrieskal,ze je batman 😃 :-p 😃
inac bola som zas smlaym na koznom lebo tie vyrazky su horsie a horsie,nove sice nepribudli ale tsrae ma uplne krvave a dole na nohach az nahnisane,vraj si tam dovliekol infekciu ]-( ]-( :-S :-S :-S :-S :-x ja uz mam normaln tsrach ,ked vidim tie jeho nohy,dve tri vyrazky dokopy,na tom hnis a pol nohy napuchnutej 😞 😞 😞 😞 dostal na to len akusi atb ,masticku ale dokopy nic nove nevieme,zobrali nam kultivaciu a musiem pockat na vysledky,len detska ma vystrasila,zeje akasi choroba,co su presne taketo vyrazky a tam samusi dodrziavat ta bezlepkova dieta,ja uz mam normalne strach a maly je nervozny,place a chce sa len SKRABAT 😞 😞 😞 😞 😞 😞
aj u nas dnes nasnezilo,musela som rano najskor odhrabat auto ked som chcela k lekarke a kym sme dosli domov,tak je z toho len super clapkanica,hlavne ,ze som pred tyzdnom bola s autom v umyvarke adnes je priserne spinave ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
skaredka,ty kde presne zijes,ze tam mate kalamitu???
mori,taklen pekne odpocivaj a setri sa,ja som pri malomzo zaciatku tiez spinila,najma po sexe :-S :-S
mori
11. únor 2010
povídám teď večer manželovi, že mě napadlo a zalíbilo se mi jméno pro holčičku - a on to uhodl :-o 😃 Gábinka - prej ho to napadlo před 2 dny u Ordinace, stejně jako mě :-o 😃 dobrý co 🙂 Tak o holčičce asi je rozhodnuto, když jsme se oba shodli 😉 Ještě teda kluka - manžel chce Marka, ale to mě se nelíbí. Tak musíme najít nějaké jméno, na kterém se taky takhle parádně shodnem 😉

dnes jsem opravdu pečlivě polehávala ... je dobrý že Kájuška je ve školce, že mám opravdu klid
andrea73
11. únor 2010
Mori tobě se nelíbí Mareček jo? Tak teď jsi mě urazila 😃
kristi
12. únor 2010
bry deeeeen

Mori, Gábinka je hezky jmeno, to beru. Preju, at se na klukovi taky shodnete

a tetka, ty se neurazej 😉
ja dneska budu balit a uklizet, no supeeeeeeeeer
andrea73
12. únor 2010
Krásné ránko 🙂

Jako já taky nebyla nadšená Marcem, když si to tak nějak Rosa prosadil, já chtěla vždy Luigiho(zkráceně Giggi, Giggino) a nebo Alessandro, ale nakonec jsem ráda, že je to Mára, protože je to jako české a já nejsem tak výstřední.
A Gábinka jsem měla být já, ale mamka si nakonec prosadila Andreu 😉

Kristi kam vyrážíte?
andrea73
12. únor 2010
No já mám jasno se jménem pro holčičku, bude to po italské babce 😎
daniellka
12. únor 2010
Nazdárek děvčátka
😉

včera měli borci extraprotivnou a uřvanou náladu, katastrofa. a alex začal mít úplnou fóbii ze psů. kamarádka vzala včera na výlet svýho malýho pejska, a on to celý proječel strachem ze psa a nepustil se mě celou dobu. Asi vím kde to vzniklo, byli jsme se podívat u jedné kamarádky, co má tříměsíční štěně, úplnýho prcka, ale to bylo takový hrozně hravý a kousavý a kluci brečeli že jim okusuje nohy. a od té doby alex úplně šílí když se k němu přiblíží jakýkoliv pes kromě našeho..

no nic, dám si kafe, pomalu sbalím, po obědě jedem na ski 🙂
kristi
12. únor 2010
Andrej, jedem s holkama do Spindlu od zitra do stredy 🙂 ja, Laz a jeste jedna kamararadka, 2 maly holky a jeden kluk 🙂
kristi
12. únor 2010
jak se jmenuje italska babicka??? ja jsem chtela vzdy Carlu, ale neprojde mi....i kdyz uvidime....a stale se mi libi Ella
kristi
12. únor 2010
u kluku jsem v prdeli, bude to Frantisek nebo Antonin 😃 😃 😃
sakura77
12. únor 2010
dobre ranko!
mori,davaj pozor na seba 😉
andrej,no akedy sa zacne pracovat na holcicke? 😉 :-N
a kristi,ty co,tiz planujes cislo 2? x-)
leni,pekne fotocky 🙂
jaj,nemam cas,musim varit,poobede idem piect tortu,pomoooc,potom zverejnim vysledok-mozno,lebo neviem ci sa na to bude dat pozerat,kedze kiko chce spngeboba 8-(
kristi
12. únor 2010
saku, ja ne, ja dokud nebude vetsi bydleni, jsem tzv. z obliga 🙂

my mame k obedu test. salat a polivku a k veceri budou kridylka opet

Dani, kam zase razite? kdyz vy to mate tak blizko, chjo
daniellka
12. únor 2010
hele bacha Kristi, Ella se mi taky moooc líbí 😃 my jsme při vymýšlení měli v merku Elen nebo Ellu 😉

Mori Gabču taky chválím, Gabriela je nádherný jméno. a přirovnáváme to vždycky k lidem, které s konkr. jménem známe a já známu Gábinu, moooc hodnou holku 😉

kristi jedem tentokrát do Tater, na Chopok, ale na Jih, tam je to super. Včera sněžilo dneska má taky, tak snad bude i prašan 🙂
A tak blízko to nemám, vždyť vy máte Alpy úplně stejně ne-li blíž, tak si někdy udělejte výlet na pořádný lyžování do Rakouska, ne? 😉 stojí to za to 😉
kristi
12. únor 2010
Dani, Roba byl na Kaprunu a domlouvame se spis na brezen do Italie 🙂 ja kvuli zradylku, to me laka, sem tam naky Bombardino atd 😃 😃

bacha si dam, mne se libi i Lea, ale tu ted ma kamaradka, takze neviiiiiiim. Zatim je ale hafo casu
daniellka
12. únor 2010
my plánujem březen Itálie s jedněma známýma a pak v dubnu Stubai s druhýma známýma. ale nakonec se ukáže, jak to ještě časově bude zvládat Zdeněk, snad se to zvládne a nic mu do toho nepřijde. 😉
andrea73
12. únor 2010
No babča je Anna a já si k tomu přidala ještě Tiffany, takže by to byla Anna Tiffany :-p

Tý jo vy se máte s tím ježděním na hory, to u nás nehrozí, max. léto u moře, ale hory ne e e e, jo v létě Špindl :-p

Kristi jak to, že Frantík, nebo Toník?
kristi
12. únor 2010
proc ne hory? vsak je to prca, jsem rada,ze jsme na stary kolena zacali lyzovat, aspon je co delat...
karin74
12. únor 2010
Ahoj holky, mohu se k vám občas přidat? Jsem ségra od Andrejky, tedy spíše od Andrea73 😃
Momentálně probírám s jinými babami na koníkovi téma Mé dítě má autismus, protože tedy moje dítě má autismus 😕 No a to druhé, resp. první má prvky autismu.
Asi to budou mít po tetě Andrej 😃
karin74
12. únor 2010
Ségra, neblbni! chceš skončit v blázinci? :-o :-o :-o :-o :-o
andrea73
12. únor 2010
Hej ségra ty jsi šus, tak po mě jo? 😃 Jinak v blázinci zkončit nechci, ale mám přeci hodnou tetu, která pohlídá, ne?
andrea73
12. únor 2010
No měli jsme jet letos poprvé, ale nevyšlo to, tak snad to zkusíme letos na zimu :-p , Rosa v životě nestál na lyžích a já asi 20 let taky ne.
lienkal
12. únor 2010
užijte si hory, kočky..

holky, tak taková střevní viroza, to je děs, Vikin celý včerejšek řve auuu auuu (Karin, taky máme známky autismu :-| ...černý humor), ale šílený bolesti chudáček má, no a večer si ustral, pak kadil a spal..no a nyní zase řev

jinak jména...nyní se mi líbí, dvojčata holčičky, jak napsala Andrej, budou se jmenovat Amélie a Ofélie 😃 😃 😃
lienkal
12. únor 2010
Karin, já se jinak o autismus nezajímám, páč nás vyšetření čeká až v půlce března, tak si to nechci přivolat, páč ...zlatá neznalost...ale zjistila jsem, že z manželovy strany jsou nyní dvě děti ve vzdálené rodině a chlapeček je autista a toho mladšího sledovali už od začátku a taky mu na to přišli 😞