• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Zase jsme po 22 h jeli na pohotovost, protože ze mě vyšel úplně kus krve :astonished: což mě samo vystrašilo. Mimi je tedy v pořádku, prý se to někomu stává, že prý asi z čípku. Tak do příští kontroly u gyndr. nemám nic dělat a ležet, abych pak nemusela náhodou ležet v nemocnici - to fakt nechci.

Když nikam nejedem, tak bude Kájuška ve školce spát - poprvé :slight_smile: tak jsem zvědavá, ale ona to určo zvládne, řekly jsme si ráno co a jak, ona je dost chápavá, tak věřím že to proběhne v poho.

Jinak ráno ve zprávách mluvili o tom sněhu a slyším Baltimore, tak jsem si hned vzpoměla na naší koníkovku americkou :wink:
11. únor 2010 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=24000&vReferer=

ahoj, tak opožděně dodávám pár foteček, oslava byla mini, páč Verunka blila jak amina a dort dojídám ještě teď :slight_smile:)

Mori, teda to jsou šoky, co? Hlavně, že je to v pořádku, hezky lež a odpočívej :wink:
11. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci tak se hlavně šetři, je to nepříjemné, když se toto děje :confounded: . Jak dlouho vám trvalo otěhotnět? Jak dlouho jste se snažili?

Luci já jsem na tom podobně, když jsem v kuse s italama, tak taky si kolikrát nemůžu vžpomenout na některý slovíčko, ale pak mi to sepne. Prostě něktreá slovíčka se mi rychleji vybaví v italštině :wink:
11. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - půl roku
11. únor 2010 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni Sameťáček je k nakousnutí, jak ten dort :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko Kladno je cca 20 km max., takže busem půl hoďky autem tak do 15-20 minut :wink:

mori tak odpočívej :wink: musí to být šok...ale hlavně, že to dobře dopadlo

taky jsem viděla v TV zprávy od naší Péti z ameriky a náhodu Péto to chápu, že zapomínáš česky ale písemný projev máš ještě velice dobrý tak aspoň tak :slight_smile:
11. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
bry rano kocky, tak ten snih nebyl zas az tak hrozny, dne je nadherne, slunicko sviti, hned je mi lip :slight_smile:

Luci, taky me to stve, ze cesky neumi, je to moje chyba no, ze na ni nemluvim cesky porad, hlavne jsem mela kdyz jsme se prestehovali sem, v Chicagu na ni prece jenom mluvil deda cesky kazdy den, tady nikdo cesky ani n. A ty na ni mluvis cesky i kdyz jste treba na navsteve mezi samyma frantikama?? Mne to prijde strasne neslusny, kdyz jsme na navsteve abych mluvila cesky.

Dragi jojo, psat a cist umim celkem fajn :grinning: jde vylozene o to mluveni, proste u toho uz musim premyslet a stejne kolikrat sklonuju jak madar. Ja ani nevim jak to vyzsvetlit. Proste si predstavte ze mluvite cizim jazykem, ktery mluvite dobre, ale musite obcas premyslet jak se to v tom jazyce rekne. Ja treba kdyz v hlave delam seznam na nakup tak si to rikam anglicky, nebo treba kdyz pocitam penize tak to taky pocitam anglicky :grinning:
11. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,ja zas nestiham :angry: dik za pochvaly foteciek :wink: :slight_smile: baby mi stym batmanom sme museli d nes aj k dpoktorke a maly tam poletoval po cakarni a vrieskal,ze je batman :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
inac bola som zas smlaym na koznom lebo tie vyrazky su horsie a horsie,nove sice nepribudli ale tsrae ma uplne krvave a dole na nohach az nahnisane,vraj si tam dovliekol infekciu :angry: :angry: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :zipper_mouth: ja uz mam normaln tsrach ,ked vidim tie jeho nohy,dve tri vyrazky dokopy,na tom hnis a pol nohy napuchnutej :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: dostal na to len akusi atb ,masticku ale dokopy nic nove nevieme,zobrali nam kultivaciu a musiem pockat na vysledky,len detska ma vystrasila,zeje akasi choroba,co su presne taketo vyrazky a tam samusi dodrziavat ta bezlepkova dieta,ja uz mam normalne strach a maly je nervozny,place a chce sa len SKRABAT :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
aj u nas dnes nasnezilo,musela som rano najskor odhrabat auto ked som chcela k lekarke a kym sme dosli domov,tak je z toho len super clapkanica,hlavne ,ze som pred tyzdnom bola s autom v umyvarke adnes je priserne spinave :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
skaredka,ty kde presne zijes,ze tam mate kalamitu???
mori,taklen pekne odpocivaj a setri sa,ja som pri malomzo zaciatku tiez spinila,najma po sexe :confounded: :confounded:
11. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
povídám teď večer manželovi, že mě napadlo a zalíbilo se mi jméno pro holčičku - a on to uhodl :astonished: :grinning: Gábinka - prej ho to napadlo před 2 dny u Ordinace, stejně jako mě :astonished: :grinning: dobrý co :slight_smile: Tak o holčičce asi je rozhodnuto, když jsme se oba shodli :wink: Ještě teda kluka - manžel chce Marka, ale to mě se nelíbí. Tak musíme najít nějaké jméno, na kterém se taky takhle parádně shodnem :wink:

dnes jsem opravdu pečlivě polehávala ... je dobrý že Kájuška je ve školce, že mám opravdu klid
11. únor 2010 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori tobě se nelíbí Mareček jo? Tak teď jsi mě urazila :grinning:
11. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bry deeeeen

Mori, Gábinka je hezky jmeno, to beru. Preju, at se na klukovi taky shodnete

a tetka, ty se neurazej :wink:
ja dneska budu balit a uklizet, no supeeeeeeeeer
12. únor 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko :slight_smile:

Jako já taky nebyla nadšená Marcem, když si to tak nějak Rosa prosadil, já chtěla vždy Luigiho(zkráceně Giggi, Giggino) a nebo Alessandro, ale nakonec jsem ráda, že je to Mára, protože je to jako české a já nejsem tak výstřední.
A Gábinka jsem měla být já, ale mamka si nakonec prosadila Andreu :wink:

Kristi kam vyrážíte?
12. únor 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mám jasno se jménem pro holčičku, bude to po italské babce :sunglasses:
12. únor 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek děvčátka
:wink:

včera měli borci extraprotivnou a uřvanou náladu, katastrofa. a alex začal mít úplnou fóbii ze psů. kamarádka vzala včera na výlet svýho malýho pejska, a on to celý proječel strachem ze psa a nepustil se mě celou dobu. Asi vím kde to vzniklo, byli jsme se podívat u jedné kamarádky, co má tříměsíční štěně, úplnýho prcka, ale to bylo takový hrozně hravý a kousavý a kluci brečeli že jim okusuje nohy. a od té doby alex úplně šílí když se k němu přiblíží jakýkoliv pes kromě našeho..

no nic, dám si kafe, pomalu sbalím, po obědě jedem na ski :slight_smile:
12. únor 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, jedem s holkama do Spindlu od zitra do stredy :slight_smile: ja, Laz a jeste jedna kamararadka, 2 maly holky a jeden kluk :slight_smile:
12. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak se jmenuje italska babicka??? ja jsem chtela vzdy Carlu, ale neprojde mi....i kdyz uvidime....a stale se mi libi Ella
12. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
u kluku jsem v prdeli, bude to Frantisek nebo Antonin :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko!
mori,davaj pozor na seba :wink:
andrej,no akedy sa zacne pracovat na holcicke? :wink: :sweat_smile:
a kristi,ty co,tiz planujes cislo 2? :dizzy_face:
leni,pekne fotocky :slight_smile:
jaj,nemam cas,musim varit,poobede idem piect tortu,pomoooc,potom zverejnim vysledok-mozno,lebo neviem ci sa na to bude dat pozerat,kedze kiko chce spngeboba :rolling_eyes:
12. únor 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku, ja ne, ja dokud nebude vetsi bydleni, jsem tzv. z obliga :slight_smile:

my mame k obedu test. salat a polivku a k veceri budou kridylka opet

Dani, kam zase razite? kdyz vy to mate tak blizko, chjo
12. únor 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele bacha Kristi, Ella se mi taky moooc líbí :grinning: my jsme při vymýšlení měli v merku Elen nebo Ellu :wink:

Mori Gabču taky chválím, Gabriela je nádherný jméno. a přirovnáváme to vždycky k lidem, které s konkr. jménem známe a já známu Gábinu, moooc hodnou holku :wink:

kristi jedem tentokrát do Tater, na Chopok, ale na Jih, tam je to super. Včera sněžilo dneska má taky, tak snad bude i prašan :slight_smile:
A tak blízko to nemám, vždyť vy máte Alpy úplně stejně ne-li blíž, tak si někdy udělejte výlet na pořádný lyžování do Rakouska, ne? :wink: stojí to za to :wink:
12. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, Roba byl na Kaprunu a domlouvame se spis na brezen do Italie :slight_smile: ja kvuli zradylku, to me laka, sem tam naky Bombardino atd :grinning: :grinning:

bacha si dam, mne se libi i Lea, ale tu ted ma kamaradka, takze neviiiiiiim. Zatim je ale hafo casu
12. únor 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my plánujem březen Itálie s jedněma známýma a pak v dubnu Stubai s druhýma známýma. ale nakonec se ukáže, jak to ještě časově bude zvládat Zdeněk, snad se to zvládne a nic mu do toho nepřijde. :wink:
12. únor 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No babča je Anna a já si k tomu přidala ještě Tiffany, takže by to byla Anna Tiffany :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tý jo vy se máte s tím ježděním na hory, to u nás nehrozí, max. léto u moře, ale hory ne e e e, jo v létě Špindl :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kristi jak to, že Frantík, nebo Toník?
12. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
proc ne hory? vsak je to prca, jsem rada,ze jsme na stary kolena zacali lyzovat, aspon je co delat...
12. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohu se k vám občas přidat? Jsem ségra od Andrejky, tedy spíše od Andrea73 :grinning:
Momentálně probírám s jinými babami na koníkovi téma Mé dítě má autismus, protože tedy moje dítě má autismus :fearful: No a to druhé, resp. první má prvky autismu.
Asi to budou mít po tetě Andrej :grinning:
12. únor 2010 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ségra, neblbni! chceš skončit v blázinci? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
12. únor 2010 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hej ségra ty jsi šus, tak po mě jo? :grinning: Jinak v blázinci zkončit nechci, ale mám přeci hodnou tetu, která pohlídá, ne?
12. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No měli jsme jet letos poprvé, ale nevyšlo to, tak snad to zkusíme letos na zimu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Rosa v životě nestál na lyžích a já asi 20 let taky ne.
12. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
užijte si hory, kočky..

holky, tak taková střevní viroza, to je děs, Vikin celý včerejšek řve auuu auuu (Karin, taky máme známky autismu :unamused: ...černý humor), ale šílený bolesti chudáček má, no a večer si ustral, pak kadil a spal..no a nyní zase řev

jinak jména...nyní se mi líbí, dvojčata holčičky, jak napsala Andrej, budou se jmenovat Amélie a Ofélie :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karin, já se jinak o autismus nezajímám, páč nás vyšetření čeká až v půlce března, tak si to nechci přivolat, páč ...zlatá neznalost...ale zjistila jsem, že z manželovy strany jsou nyní dvě děti ve vzdálené rodině a chlapeček je autista a toho mladšího sledovali už od začátku a taky mu na to přišli :frowning2:
12. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek