• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Dobre ranko,

ted koukam ze jsem vcera vecer psala eleaborat, a asi se mi to neodeslalo ci co.... :confused:
Kurna ale co jsem to uz psala?

Peti, ja na ni mluvim cesky i mezi ostatnima frantikama, nemuze prece nikomu vadit, ze na ni mluvim rodnym jazykem, ne? Aspon jsem se stim jeste nesetkala. Akorat pokud se ta konverzace tyka i ostatnich, tak to reknu jeste jednou fr nebo pokud si treba Lea hraje s fr. mluvicimi detmi a chci aby mi rozumeli vsichni, tak to reknu rovnou fr... Ona teda automaticky prepina a presne vi s kym cesky a s kym fr, myslim ze to sama ani nijak neresi :slight_smile: Sranda je, kdyz na ni zacnu ze srandy mluvit ja francouzsky a Yann cesky, tak z toho ma zachvaty smichu :slight_smile:))) Pokud moc moc chces, aby ti deti mluvily cesky, zkus zacit s miminkem uplne od zacatku, uvidis ze Sammy se casem chytne.

Mori, Gabrielu schvaluji a odpocinek taky :slight_smile:
Mne se moc libi kratke jednoduche jmena, Ella, pak Emma, taky Mia, Milla, Nina, Anna nebo Anne... Akorat pro kluka mam s tim trochu problem, pac tech kratkych mi prijde, ze moc neni.

Dneska uz je to tyden co se u nas doma denodenne porad neco kuta, dela, prestavuje, a stale neni konec, bordel vsude, deset centaku prachu, uf at uz to skonci, do toho preventivne mame i tichou domacnost, Yann se radsi se mnou nikdy nebavi, kdyz se doma neco dela, aby nahodou nemusel taky neco delat, nebo nevim
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes nahore chlapi pokladaji podlahy a do toho mi odpoledne prijede malir.

Saku, pak nahod fotecku!!! :slight_smile:

Dani, uzijte si lyzovacku, zaaavidim! :dizzy_face:
12. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uklizim jak magor, pac RObovi zitra dorazi kamarad, tak at je to tady v pohode
12. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci třeba Yann :grinning:
12. únor 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau karin :slight_smile: ty jsi jako fakt ségra od andrejky :slight_smile: no potěš to se tu budou dít věci :slight_smile:))

já za chvíli valím pro Dálu do jeslí, ještě cestou musím něco pokoupit

koukám, že rozebíráte jména :slight_smile: kdyby se náhodou takového ěnco jako druhé dítko přihodilo i u nás tak holčička je jasná ale kluk to fakt nevím asi Dalimil II. :grinning: :grinning:

kristi si to pěkně užij a žádný blbosti :slight_smile:))

jinak jsem celé dopoledne prožehlila fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holcicka po tobe,vid?

ja zehlila vcera
12. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi jj :slight_smile: spíš byhc to ale chtěla kvůli mamce ...aby to jméno tady zůstalo... :grinning: no kdo ví co bude, když jsme teď socka :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani na zmijovku neni, vid? :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, nene, jeden Yann mi doma staci :slight_smile:)) Jezis ten je tak protivny tento tyden, to si neumite predstavit, normalne dela ze me nevidi a tak... moje nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bych tak nejradsi nekam vypadla... :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi ma PMS :slight_smile:
12. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabriela se mi taky moc a moc libi, doma mi to ale neproslo :grinning:

Kristi jsi mi s tim uklizenim pripomnela, ze musim taky uz asi postupne zacit uklizet a stehovat nabytek .. ta party me asi zabije, jsem taky blba, mohla jsem pozvat jen rodinu a byl by klid. Jinak s Mikem prijede jeste i jeho bracha, tak mi tady budou spat na zemi v obyvaku ... uz ted z toho mam nervy. Jinak vcera jsme objednali balony a dekoraci na tu party a nekdy o vikendu musim zajit do craft sotru a koupit nejaky veci na jednu hru co mam vymyslenou. No uvidime jak to zvladnu.
12. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, asi jo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Des.

Peto a jak vy se jmenama? Pochlub se....
A co mas vymysleny za oslavu??? To jsem asi prehlidla....
12. únor 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, Peta to ma napsany v pase, ty jmena :slight_smile:

jinak chapu, jednoho takovyho mam taky doma, vzdy kdyz je v praci nakej problem, taha to domu a je nesnesitelnej
12. únor 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci delame party s tematem Finding Nemo, tady dortik ktery jsem objednala http://farm4.static.flickr.com/3650/3341340768_dd4c34fb12.jpg ale nebude presne takovy, tady ta nase cukrarna je takova nic moc, tak to nebude potazeny marcipanem a figurky budou plastovy (pac jsou to kuze liny) ale tuhle fotku jsem jim dala, tak snad to bude aspon trosku vypadat dobre. Jinak mame objednany talirky/hrnicky/ubrus etc nemo tady z te web site jsme to objednali http://www.completepartysupplies.com/catalog/Main+Category//Finding+Nemo+-+Ocean+Fun/
no a nevim jestli znate hru pin a tail on a donkey, tak to budeme mit, ale bude to nemo a na nej se bude pridelavat ocas, kdo bude nejbliz dostane cenu. Potom chci nekde koupit rybarskou sit a povesit ji na strop a do site udelam ruzne morske ryby a koniky a meduzky z kartonu a polepim to barevnym papirem, potom chci koupit krepovy papir v modre barve a pruhy povesit na steny a tady tyhle balonky jsme traky objednali: http://www.birthdayinabox.com/party-supplies/productdetail.asp?prodsku=11412
a jeste tyhle: http://www.partyconnection.ca/findingnemo11balloon6assortedcoloursempty.aspx jen v jine barve (modra zelena) ... proste jsem se trochu rozsoupla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. únor 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti,tak to bude poriadna "akcoška" :slight_smile:
12. únor 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti tak oficiálně gratuluji k těhu matko :grinning: :dizzy_face:

Dopíšu později, teď jdu na chvilku s malým sígrem ven, ať se trochu vyblbne na sněhu a moc mě nevotravuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Peti, to bude mega party :grinning: mě by se to asi všechno nechtělo chystat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dětičky budou jistě nadšený :grinning: Koukám se jménama máte jasno, to jste rychlíci :wink:

andrej - já psala, že se mi nelíbí Marek, néé Marco - to je hezčí než české Marek :wink: :slight_smile:

koukám, že velká ségra Andrej tu má "malou" ségru :grinning: - tak vítej :slight_smile:

mí drahouškové šli ven a na poštu, tak tu mám klídeček :wink:
12. únor 2010 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,super...vy Nema,my zas Kitty,zajtra mame úparty,mam tortu s kitty,baloniky s kitty,taniere,fukacky a aj obrus a ciapky na hlavu a pre chlapcov spidermansky motiv....tak ale kym zajtra bude oslava ,caka ma kopec varenia,upratovania,esteze tyortu mam objednanu ale ta cena,ze 30eur
a ja keby som mala este chlapca,tak je Marco :wink: :wink: alebo lucas a dievcatko asi Vanesska,pri malej som ju chcela ale muzik vybral Riana,kedze az dokonca tehusa mala nechela ukazat a nevedeli sme pohlavie
12. únor 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej dekuju

mori jojo, jmena jsme vybrali uz nekdy loni v cervnu, jeste jsem ani nebyla tehotna, taky nez jsme nasli klucici na kterym by jsme se shodli ... no hruza.

Lenrie, urcite vsechno vyfot! U nas hello kitty moc nejede, myslim ze Samca ani nevi kdo to je :grinning: 30eur nevim kolik to je na dolace, se pak mrknu, nas dort nas bude stat $100, snad bude dobry!
12. únor 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenrie - to je taky docela dost za dort, teda pokud nebude patrový ??? My dali za dort s tím prasátkem Pepinou 500,-

Peti - no o vaší ceně dortu ani radši nemluvím ... :sweat_smile:
12. únor 2010 v 17:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem větší než andrej! A mladší jsem jen o: 1 ROK, 1 MĚSÍC, 1 TÝDEN A 1 DEN :grinning:
Jsem taková zvláštní, hodná, krásná a milá, ne jako vona! Jo a taky jsem chytřejší. :sweat_smile: :sweat_smile:
Vidím, že se tady všechny chystáte otěhotnět. Já se vůbec nechytám, připadám si jak na jiné planetě :grinning:
Kdybych ale já čekala miminko, dala bych mu (jí) jméno Anička nebo Štěpánek, nebo taky Emmička, ale to bych už nesměla mít mojí lásku labradorku téhož jména, i když ona je to celkem kravička blbá, pořád jen po mne skáče a Marco se jí bojí (ségra ještě netuší, že jí mám takto vycvičenou schválně, vždy ji nenápadně pustím, když mají dojít, a pak dělám blbou, a Mára k nám pak nechce, chichi!).
I když Mareček je opravdu takové malé sluníčko, já vlastně ani nevím co je to mít normální dítě :sweat_smile:
Matěj, ten má 15, a je to pošuk, tadík je autík, a partner, no jéje, ségra by mohla vyprávět! :grinning:
Jsme holt taková normální rodinka, říkaj nám Homolkovic (myslím tím i ségru a spol), a ted už musím končit, neboť mi Tadeášek sedí za krkem a při tom mne láskyplně škrtí :frowning2:
12. únor 2010 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že jsem teda těžce trapná, když chci péct dort doma, já určitě takový umělecký výtvor nezvládám, spíš z toho zas bude velká notně křivá červená hrouda jako pro Jájuchu :grinning:

A to chce ještě Aňucha i malý dortík do školky, no to nevím, já na ty dorty moc nejsem.... :grinning:

Nedeprimujte mě se jménama, já nemám vůbec potuchy.... :wink:
12. únor 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami neboj já taky pekla dort doma a letos se mi nějak posunul tak to byl takový jakoby trochu spláclý 3 patrák :slight_smile:))) ale sežrali jsme ho i tak :sunglasses:

kristi normálně mi ještě ta mateřksá nedošla :((( ale krámy přesně na den :grinning:
12. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš to jsi mě uklidnila, no já fakt dorty moc nezvládám, ale zas minule Anču šíleně bavilo mi u toho asistovat, tak se holt asi zas pochlapím a upeču....hele my tu hroudu taky sežrali do posledního drobku, ono zas jak to bylo takové dětské (piškot, tvarohovo-pudingový krém, navrch ovoce a želé...) a tudíž celkem dobře stravitelné, tak si dal každej pořádně :grinning: :grinning:

No tak aspoň že ta ms dorazila, že....hele jsou i tací, kterým se to nepovedlo :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami :slight_smile: no mě by to třeba pomohlo kvůli práci být těhu ale zase za každou cenu :slight_smile:)) :grinning:
12. únor 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, to je fakt divny, ja uz mam zase pulku v prdeli, tak ono to vyjde nastejno :grinning: :grinning: :grinning:

Lami, ja loni pekla nakej Dr. Oetker ruzovej princeznovskej. Ale dobrej byl.
12. únor 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, Petul, to bude obrakce :slight_smile: Ale super, Sammy bude mit urcite radost :dizzy_face:
Dortik je krasny, snad ti ho za ty prachy udelaji i dobry :slight_smile: Ani nevim kolik by takovy dort stal ve francii, u nas prodavaji dorty spis ve stylu jak mela Mia od Kristi, a ten by stal dle velikosti tak od 20e do 30e, nase marcipanove jsem tu jeste nevidela. Nam priveze mamca z cech, pokud prezije cestu tedy :grinning:, tu Kitty asi za 400kc. Ona je trosku blazen, chce vezt dort i pro Yanna, nechapu ... :sweat_smile: Ale tak co, maximalne priveze dve placky :slight_smile:))))

Karin, z tvych prispevku je poznat, ze jsi s Andrejkou jedna rodina :grinning: :grinning: :grinning: Jsem se nasmala :slight_smile:))

Dragi, a me rodicak chodi vzdycky az kolem 20.
12. únor 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda dámy :grinning: :grinning:

Kristi předpokládám, že až doma nadhodím, co teda upečeme, že bude Andulíno chtít to co měla Jájucha, znáš to - prostě by nepřežila mít jinej :grinning: Ale dík za tip :wink:
12. únor 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je moje úžasná ségra, máme stejný styl pro humor :grinning:

Mě došel rodičák včera a už z toho mám taky zbytek :sweat_smile: jo a kramule došly taky došly včera, tak jsem to měla při jednom.
12. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej zrovna jsem chtěla napsat, že tu značně cítím stejné geny :grinning: :grinning: Hele, vy už tady i tu ms máte synchro,ne?? :grinning: :grinning:
12. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo :grinning: ...taky bych ti ji přála :grinning:
12. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek