• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
bre ranko, uz jsem vzhuru, zbytek jeste spinka, aspon si dam kaficko v klidku..

dneska to pocasi vypada lepe,asi nekam vypadneme. :slight_smile:
24. bře 2009 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
potrebuju sehnat nakou peknou vestu Mie, nakej tip???
24. bře 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! U nás se furt kašle a rýmuje :unamused: Ale počasí stojí stejně za prd, tak co ...
Už mám objednaný kočárek pro Káju http://www.4kids.cz/shop/productdetail.aspx?pk=eb122df3dafa48dbb0f36edf67db7268&dep=45 :slight_smile: Se těším až dorazí - Kájuška bude mít radooost :dizzy_face:

kristi - sis nějak přivstala :slight_smile: Nám už tatík odjel makat, tak si taky půjdu udělat kávičku :wink:

Jsem asi konečně objevila postel pro Káju http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1824341 Co na ní říkáte? Paní mi už poslala odkaz a prodejna je i v Liberci, tak tam v sobotu sjedem juknout. Dělají ji i v javoru, což potřebujem :slight_smile:
24. bře 2009 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
neprivstala, jsme sli spat s Robou v 11, tak mi to do 7 stacilo bohate....

kocarek peknej, my mate ty golfky za 250 Kc, na litacku ji to staci, miminka ji stejne nezajimaji, ma radsi auticka
24. bře 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno :slight_smile:
tak u nás je teda šeredně, dokonce ráno bylo trochu nasněženo...já už fakt nemůžu...chci jaro, teplo, sluníčko :sunglasses:
24. bře 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem!
Nějak opět nestíhám, tak jdu jen mrknout, jestli je něco nového. Přes víkend jsme dělali ten obyvák, do toho jsem se vrhla na okna a jarní úklid, tak jsme dali malou i na neděli k našim, protože s ní to prostě nešlo. Chtěla se vším poháhat, všude se pletla. :sunglasses:
Dnes musíme letět k ta´tkovi do práce, pak uvařit, dodělat úklid sklepů...Jo a ve čtvrtek jdu na akcičku, máme jakože Den učitelů, tak se už těším, že vypadnu mezi lidi.
Jo,ještě vám musím napsat perličku. Včera jsem dělala velký úklid ve sklepě, malá šla velice se mnou mi pomáhat a najednou mě v jednom sklepě zamkla! Já mobil samozřřejmě na klice zvenku, nic u sebe, myslela jsem, že mě odvezou. Nakonec se jí asi po čtvrt hodině podařilo dveře odemknout. A měla z toho velkou legraci, že mamku zamčela. :grinning: Takže tak naše hodná holčička. :sunglasses:
Mori, kočárek krásný. My už máme dva, tak to nám bohatě stačí.
24. bře 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, Mia byla s babi a dedou ve sklepe v sobotu a vypla jim kotel, tak mi pak volali, ze uz malem volali plynare, ze za boha na to nemohli prijit a ona potvora jim otocila koleckem :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dála opět úraz hned z rána...skákal na gauči, mu říkám neskákej a buch rána hlavou o prkno za gaučem...rozseklá hlava...se fakt asi půjdu někam zavřít... :pensive:
24. bře 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek kašpárek :slight_smile:

TAdy je taky hnus, furt sněží s deštěm, všude břečka a bahno, ani na procházky se nedá chodit, páč náš borec leze jen tam, kde je největší hrůza, tak ho raději dáváme do kočárku, což se zas neunaví :unamused: . Já už chci taky jarooooo :dizzy_face: , a nejlépe léto, opalovačku a koupačku :sunglasses:
24. bře 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady byla v noci bourka jako prase, blesky litali, konec sveta....ale rikali jsme si, ze uz je jaro, pac v zime jsem snad blesk jeste nevidela
24. bře 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, uz vcera :frowning2:
24. bře 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to četla taky už včera ale zase jsem si říkala, že to nastolili jako zanedbání, ale kolikrát když Dála spí vím prd co se tam děje...je to šílený...
24. bře 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je strašné, to jek kdyby Kristi, když bylo Miušce zle jí dala do pokoje a nezAJímala se o ni, jak jí je...13 měsíční děťátko...snad když vidím, že je dítěti zle, jedu s ní na pohotovost nebo k doktorovi :unamused: :angry:
24. bře 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko..
Snidame, kafujem a koukame na Macha a Sebestovou... ;)

Zuzi, me se Lea vcera zamkla v koupelne... :sweat_smile: uz jsem chtela pacit dvere, nastesti se zase odemkla.
24. bře 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Dragu, ale oni tam psali, že bylo holčičce zle už od neděle, tak buď s ní jedu na pohotovost, nebo ji v žádném případě nenechávám samou v pokoji, ještě k tomu bez monitoru dech či chůvičky. Tohle já nikdy neudělala a nepochopím nak flegmatické matky...
24. bře 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hahaha, jak vidím, měly jste všechny nějaké problémy se zamykáním...mně se Mára zamknul v autě a to jsem myslela, že rozbiju okno, naštěstí se taky sám odemknul po 15 minutách :sweat_smile:
24. bře 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ne včera, už je to dlouho, když mu bylo něco přes rok
24. bře 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame na dverich "nezabouchavatka", rposte je ani nezavre, natoz aby zamkla. Klice jsou taky v suplikach, kdyby nahodou.
24. bře 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si toho ani nevšimla, ale právě mi dcerka oznámila, že tam je "níů = sníh. No padá jak blázen :rolling_eyes:
24. bře 2009 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já teda nevím podle mě je to chyba určitě, když jí bylo zle od neděle, ale kolikrát dám Dalíčka spát a taky nevím co se třeba v noci bude dít a chůvičku jsem nepoužívala a nepoužívám...tím nechci ty rodiče obhajovat...když tenkrát Dála zvracel a my jeli do nemocnice tak nám tam chytrý pan doktor pravil, když jsem říkala, že mám strach aby se neudusil zvratkama...že to se rozhodně neudusí...no ale samozřejmě, když je Dálovi špatně a je nemocný tak spinkám s ním :pensive:
24. bře 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - no právě, jako doufám, že za to rodiče nepůjdu sedět :frowning2: tohle se může stát komukoli, když děti spí ... :pensive:

andrej - já bych to tak neodsuzovala ... nemuselo to trvat ani dlouho co tam byla holčička sama. Určitě byli rádi, že usnula - však po spaní je každému líp. Třeba ji chodili kontrolovat a pak zjistili že nedýchá. No těžko říct jak to bylo, když u toho člověk nebyl ...

Jéé, ty vaše dítka jsou nějaký zručný a všechno zamykaj :grinning: my nikde v bytě nemáme klíče, to to naštěstí nehrozí :wink:
24. bře 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori přesně...navíc tam ani moc k tomu napsáno není ...může se to stát komukoli...
24. bře 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to pravda, je to smutny, ale bohuzel se muze stat.....
24. bře 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky to je sila co??me s toho bylo ouvj

Holky nejedete nektera do Ikei ja si zapomela neco koupit :unamused:
24. bře 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě zamknul Dála v kuchyni to je jediná místnost, kde jsme nechali klíč...ale moc jsem prosila tak mě hned odemknul :sunglasses:
24. bře 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
taky u vás byla v noci taková čina? takový obr kroupy a buřina jak v létě :grinning: fakt mazec, sotva jsem zavřela oči :angry: ha kristi už psala :zipper_mouth:
čekáme návštěvu, luky zase otravuje protivec, takže vás dočtu asi až odpoledne :unamused:
24. bře 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni já nevím já v noci spala :slight_smile:) krupky padaly tak kolem půl jedenáctý ale bouřku jsem už nezaznamenala :astonished:
24. bře 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do kelu, holky bude vůbec letos jaro ??? :confused:
24. bře 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurňa mě se nic nechce...jsem líná jako prase :confounded:
24. bře 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek