• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Hele Luci ... zenska jedna ... jako jen abys vedela, ja vsechno farmvile blbinky ignoruju a acceptuju darky jednou za uhersky rok, takze tvoje zadosti o sousedy jsem jaksi prehlidla vis :grinning: \
tak jsem si te chtela pridat do sousedu ale vubec te tam nevidim ... nevim jak to ... ale treba zkus poslat znovu zadost, protoze ja tam nic nemam a kdyz kliknu na pridani souseda tak tvoje jmeno se tam neukaze ... je to nejake rozbite
13. únor 2010 ve 02:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ségra, aj já sjem dostala včera krámy! Jsme jako dvojčata, viď? Vlastně nám to všichni říkají, že jsme stejné! Já mám jen trošku jiné vlasy, jsem zrzka, a Ája je jakási brunetochemickáblondýna, Já mám nos trošku křivý, ségra zas mírně nahóru (byla předlohou pro místní lyžařský klub, chtěli mít sjezdovku přesně ve tvaru jejího nosu), no a jak už jsem psala, já vypadám o trochu lépe :grinning: :grinning: :grinning:
Ale jinak je to OK.
Vidím, že jsem trapná, chci se tady vetřít do diskuze a o konverzaci se mnou nemá nikdo zájem, ale nevadí, já si jen tak povídám sama se sebou, baví mne to :confused:
Dnes se jedem se ségrou zkalit, náš otec slaví 60 let, hurá! S jeho bohémským stylem života se divím, že se jich vůbec dožil, chichi, ehm no ale to není podstatné. Důležité je, že nemusím dnes vařit a ž e si naplníme pupky a bude sranda.
Ségra si prej vezme dvě flašky vína k nám domů, páč u nás spí a hlídí děti, až my se starým pak půjdem na vesnický ples (poprvé spolu!!), a vožere se. Tak mi to alespoň říkala, viď, sestro!
Jo a že tady na Tebe lecos vybalím, tak za to si můžeš sama. Neměla jsi říkat, at se jdu kouknout na Vaši diskuzi! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a co se týče dortu, tak ségra by mohla mluvit!
Mně se povede většinou vždy tak zvaný zákalec. Vypadá to tak, že na pohled nic poznat nejde, tedy až na to, že neměří na výšku třeba 10 cm, ale jen 5 :sweat_smile: , a když se rozkrojí, začnem se všichni děsně smát, protože je uvnitř nedopečený.
Jsem zkrátka talent.
13. únor 2010 v 07:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
co kecas, ze nechceme. Ja se tim teda bavim, co tady se segrou vytvarite :grinning:

mejte se a nazdar, my valime a vracime se ve stredu :slight_smile:
13. únor 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau dámy :slight_smile:

No ségra ty zas perlíš :grinning:

Kristi užijte si to na horách a vrať se nám v pořádku :wink:

Já za chvilku valím k mamce, jdu jí ještě pomáhat na tu dnešní oslavu a ještě si musím umejt háro, abych byla krásnější než moje drahá sestra, tak sa tu majtě, později se ozvu :wink:
13. únor 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko, tak je vidět, že Karin je pěkný péro :wink: a na fotečkách by ji člověk zařadil do škatulky "tichá voda" :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
o MS se zdržuju komentáře :grinning:

karin - ale prd, že tě tu nechceme, já se výborně bavím tvýma příspěvkama :grinning: jen tak dál :wink:

kristi - výlet si užijte, taky bych hned někam vypadla :wink:

Muž je pracovat a cestou se staví v Novém Boru pro objednanou provázkovou záclonu :slight_smile:
13. únor 2010 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my máme s Kájou hotový nepečený dort, už se chladí :grinning: vydatně mi pomáhala, samozřejmě v nové zástěrce s prasetem :grinning:
13. únor 2010 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurňa holky jsem se ráno probudila se zalepeným vokem...normálně mám zánět spojivek jako sviň :slight_smile:)) tak tu sedím, černé brýle, se picnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mori pošli kus dortu :wink:

karin je vidět, že jsi andrejčina krev :slight_smile:)))
13. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko, valentýnské, my to teda vůbec neslavíme :wink:
14. únor 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný valentýnský den :slight_smile:

my taky neslavíme :wink:

včera jsme byli s Dalíčkem na oslavě narozenin jedné malé kamarádky, bylo to veselé s programem paní klaunové...to říkám pořád asi si udělám živnost a budu dělat klauna :slight_smile: takové trapárny jako tam byly snad zvládnu taky a dělat ze sebe blbce pro děti mi přijde lepší než dělat idiota ve firmě manažerům :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou Valentýnskou neděli :dizzy_face:

tak já zas musela vyvinout nějakou činnost v podobě žehlení, ale mám to :wink:
manža jede před polednem na turnaj ve florbale, tak nás hodí k babče do Provodína, ať furt nesedíme s Kájou doma

ehm, manža vaří, takže pohodička
14. únor 2010 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezke rano,

ani my neslavime, jsem vubec rada, ze se po tydnu spolu opet bavime :slight_smile:) Ale pujdeme na obidek do jedne nove restaurace.

Dragi, super napad s klaunem :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeji krásný valentýnský den :slight_smile: a Ninkovi vše nejlepší k dnešním narozeninkám!!! :dizzy_face:

Teď jsu chrápat, ale až se vzbudím něco písnu ke včerejšku, teď jsem KO :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ano, Ninkovi vse nej nej, krasne narozeniny!!!!! :dizzy_face:

My jsme teda dopadli, obesli jsme tech restosek 5, vsude plno, takze jsme nakonec obedvali u mekace :sweat_smile: Ale aspon jsme brzy doma a Lea uz chrni.

Holky hruza, nasla jsem ji dneska ve vlaskach vsi.... Asi je dotahla ze skolky, pac jim tam visel nejaky papir, ze vsi se vratily. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ma jich nastesti jen par a skoro zadne vajicka. Poradte, mel uz je nekdo z vasich deti? Pujde to pryc jen tim specialnim samponem? Jeste k tomu jsou dnes vsechny lekarny zavrene :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak muzu zacit samponovat az zitra. A pak se to nejak vycesava? Ja fakt nevim.

Andrej, jsi marod nebo po flamu??? :slight_smile:))))
14. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninkovi hezké narozeniny!!!!

My teda taky Valentýna neslavíme, to je naše tradice :grinning:

Tak bezva, naši ještě pořád nic neví, protože se tu jen tak zastavili a ani nešli dál - takovéhle věci jim fakt na chodbě říkat nechci...a tchýně to ví od čtvrtka, nadšená nebyla vůbec, reakce byla - nooo,dobrý, no je to vaše rozhodnutí....dnes volala s mužem, který potom říkal, že to nechce říct naplno, ale byla by radši, kdybychom se rozhodli pro potrat....Fakt mám po náladě, je mi zle, jsem unavená a tohle mi teda opravdu dodává....
14. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami teda promiň ale to je tchýně :(((

Ninkovi vše nej nej :slight_smile:

Luci s vešma mám zkušenost jen vlastní, když jsem je dotáhla ze školy...mamka mi umyla vlasy orthosanem (ten už se ale nedělá, nevím co máte ve fr) a pak mi to takovým tím všiváčkem hřebínkem vyčesávala asi 2 hodiny na rozložený noviny...padaly mrtvolky hezky ...háro jsem měla dlouhý a zbavili jsme se jich, stříhat mě nemuseli ...ty jo ale to je docela mazec...navíc pokud je v té školce nevymítí může je Leuška tahat pořád dokola...
14. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsetko naj Ninkovi valentinkovi a vam ostatnym krasneho romantickeho valentina :slight_smile:
my chystame oslavu pre kika ,cakame o stvrtej gratulantov,torta je hotova-nakoniec som urobila dve,lebo mi prislo divne napichat do toho sponge boba sviecky :grinning: tak este jedna parizska rychlovka,snad bude chutit,spongbob sa celkom fajn vydaril,myslela som ze to bude horsie,ale da sa...potom nahodim moj vytvor ked bude viac casu,zatial sa majte pekne :slight_smile:
14. únor 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj ve spolek :slight_smile:
Vítám Karin a těším se na další příspěvky :wink: (..."byla předlohou pro místní lyžařský klub, chtěli mít sjezdovku přesně ve tvaru jejího nosu.".... :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: Krom společné periody máte i obdobné nicky :sweat_smile: :sunglasses:
Ninkovi přeji k dnešním narozeninám hodně zdravíčka, štěstíčka a pohody :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Sofince k tříměsíčnímu jubileu totéž :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Saku, až doplníš fotku dortu, hoď odkaz, ať to nepřehlídnu. Děláš moc pěkné dorty :wink:
Mori, no mazec! Hlavně, že nakonec dobrý! Držím palce, ať se nemocnici obloukem vyhneš, už se to neopakuje a těhu probíhá bez probl. :wink: Můj muž nevaří, ale vzhledem k jeho ne/umění v tomto "oboru," je to možná lepší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Gábi se mi líbí moc, ale u manžela neprošla.
Luci, ani nevím, co se tady teď na vši dává. Jistě v lékárně poradí. I když čekat do zítra by se mi taky nechtělo :unamused: U nás byl postup stejný, jak popisuje Draga, co si pamatuju ;)
Lami, moc mě mrzí reakce tchýně. Vím, že jí v mnoha věcech vnímáš líp než svou matku :pensive: Máš skvělého manžela, takže to jistě zvládnete :dizzy_face: Nějak nechápu, proč takový moudra od tchýně (od Tvojí mamky to bude asi podobný...) - jako by se o vás a holky starali, ne :confused: :confounded: Je mi jasný, že fyzicky ani psychicky na tom nejsi nejlíp, ale moc držím palce, aby se to brzy zlepšilo :dizzy_face: Kdybysme mohli nejak pomoct, volej/piš! Držíme palce :wink:
14. únor 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ,amme po oslave a pratam bordel :angry: :angry: :angry: :angry: oslava bola supe,akurat mala bola upistana,urazliva a nikomu nic nechela dat:::((((a ja by som najradsej spala
oslavencom vsetko naj naj naj a uzote si Valentina,aj ked my ho neslavime :frowning2:
a mori,tebe drzim prsteky,viem co prezivas,minuly rok som si tym presla ale ja som odolala tlaku okolia a nebola som taka silna ako ty a dodnes to lutujem,vydrz,uz len kvoli tomu malemu...ja som bola zbabelec a bude sa to somnou tahat do konca zivota :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
14. únor 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
boze holky ja som to splietla Namiesto Lamie som napislaaMORI,prepacteeeeeeeeeeeeeeee :fearful: :fearful: :fearful:
14. únor 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže když mám vši já, vyholím si hlavu pěkně partnerovým strojkem, a pak nosím paruku :grinning: :grinning: :grinning:
No a ségra, ta má vši tak 6x do roka, ta to neřeší.
Umýt orthosanem pro Britny, vyčesat, a fertig :zipper_mouth:
14. únor 2010 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
karin :slight_smile: to by bylo nejlepší dohola :slight_smile:) ale co chudinka maminkaLucinka, Leuška má takové krásné kudrlinky ...to se vešky přímo tetelí :slight_smile:) no nezávidím Luci :wink:
14. únor 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem docela nasratá...bo pan Dalimil, že nebude spát a neusne a bla bla bla scénky od oběda jako hrom...tak nespal a usnul teď...jako večer jsem zvědavá jak usne a ráno vstane do školky :((( chjoooo...asi ho budu muset vzbudit to ale bude zase náladička :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, už jsem to nějak prodýchala, ale prvotně mě to teda docela zasáhlo...jako já si uvědomuju, že mít 3 děti není žádná prdel, ale holt stalo se a potrat fakt nechceme, na miminko se těšíme. Před Vánoci jsme s mužem měli dlouhosáhlý rozhovor na téma děti a shodli jsme se, že do třetího půjdeme po mojí atestaci....no tak nakonec to dopadlo úplně jinak, ale přeci teď nezabiju vyvíjejícího se malého človíčka, protože se mi to zrovna nehodí a za 5,6 let se nebudu snažit znovu?? Navíc já bych se prostě fakt s potratem psychicky nesrovnala, asi bych měla hrozné výčitky i kdyby mimi bylo postižené, natož takhle....

Lenrie to je přesně ono, asi bych si to taky do konce života vyčítala, zvlášť teď když už vím, že se mimčo vyvíjí, roste, buší mu srdíčko....minule jsem měla takovou radost, když jsem ho viděla na té obrazovce Uz, úplně se mi vrátilo jak jsem takhle koukala na naše holky, které tu teď běhají a křičí mami, že tohle pidistvoření třeba bude časem taky....
14. únor 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak akcička včera super, myslela jsem, že tam budu jen chvíli, ale nakonec jsme tam ztvrdli až do 19,30, Mára lítal jak torpédo, na chvilku se nezastavil, ani nic nepojedl, jen zobal chipsy a tyčky, nachlompal se coly, pak si dal potajnu trošku panáčka slívky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , popíjel dědovi pivo, tak se ani nesmím divit, že tak řádil jak černá ruka :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a pak jsem jela k ségře hlídat prcky a oni šli se starým řádit na ples :sweat_smile:
Jinak pohodička, pak budu dávat nějaké fotky na FB :wink:

Luci to je blbís s těma vešma, já je měla taky jako děcko, jsme měli ve třídě 2 cigoše a ti to furt roznášeli a s těmi mými kudrnatými vlasy to bylo pro mamču peklo, mi to vyčesávat, ale vždy to vyčesala, aby mě nemusela stříhat. Jinak pozor, skáčou jak sviňa, ať to s Jeníkem taky nechytnete :confounded: . Existuje v lékarnách nějaký účinný šampon a taky myslím nějaký olejíček či sprej, zkus se zeptat.

Lami reakce Tvé tchýně je blbá, ale zas na druhou stranu je to váš život a oni vám děti vychovávat nebudou, tak co to řeší...
14. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar babule!!

:grinning:

Tak jsme dorazili, jsem totálně K.o., protože jsem ještě na fofr o půl 9 večer letěla ke tchánům vyzvednout pacholíčky, ti zas jsou rozjetí jak mašina, ještě tam něco kutaj v postleích. (a přitom já bych už tak 3x spala :sweat_smile: :pensive: ). HOry krásný, v sobotu šílenej vichr večer, takovej jsem ještě nezažila, v neděli jsem stoupla po dvou letech na board a zjistila jsem že jezdím jak stará lemra. talke hážu lyže někam do kouta a musím trénovat prkýnko :sunglasses:
Cesta domů byla dost nerváček, páč nám začalo něco klechtat v autě, takový pěkný plechový zvuky, no..trošku nerv jestli dojedem, ale dojeli jsme. Bylo to napínavý :sunglasses: :grinning: Sláva nazdar výletu, nezmokli jsme už jsme tu! :sunglasses:

karin - zdar! :grinning: super, krásný oživení, jsem se nasmála. :grinning:

andrej dohod sem ještě zbytek rodinky at je srandaaaa :grinning: :grinning: Vaši rodinnou oslavu bych chtěla zažíííít!! :grinning: :sunglasses: :grinning:

lami - kašli na jagu, je to tvoje dítě, ne.. :wink:

luci - já taky znám orthosan a na to ještě spláchnout slivovicí s octem, bacha nesmí se dostat do očí. ten ocet krásně vyhlazuje vlásky, vlastně jak když si dáš kondicionér, tak toho bordýlku víc odejde s vodou a líp se bude česat. Good luck :grinning:
14. únor 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
šampon na hlavu, slivka do krku!

Lami, nevím, co je v pozadí Tvého těhotenství, ale rozhodně když to tak cítíš, nikým, opravdu nikým se nenech ovlivnit!
Já se jednou dítěte vzdala, a dodnes jsem se s tím nevyrovnala.....

Jinak mám taky FB, kdo chcete kouknout na to, jaká jsem slušňačka.
Příjmení jako ségra, jméno Karin.
15. únor 2010 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rosa si nás totiž vzal obě, ale nikomu to neříkejte! :astonished:
A kvůli nepolapitelnosti jsme si nechaly typicky italské přijímení. Ségra, až náš starej dojede, 1. noc si ho zamlouvám já! :sunglasses:
15. únor 2010 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko,
Dani vítej zpět, dobře jste dojeli :wink:
Lami, dej jen na sebe :wink:
Tak tatínek šel s Nikou po skoro měsíci do školky, zkusíme znovu aklimatizaci, chudinka to tak blbě snáší, pozitivní je, že se tam těší, tak uvidíme, ale zase ty nemoce, chjo..
Vikin se po lécích motá, dnes musím na poštu, páč pošťák neráčí ani zazvonit s doporučeným dopisem a frkne mi oznámení do schránky :angry: a to sedím furt s dětmi doma, vrrrr, tak snad cestu s ním na poštu zvládnu, ale ven se mu moc neche, před chvílí mi dodrápal ruky, že se mu něco nepodařilo s vláčkem, ufff, dává mi pěknou čočku, přestal dost komunikovat a to s tím mluvením už bylo dost špatný, tak snad se to zlepší..

Karin je fajn, že jsi šla zapařit :wink:
15. únor 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus bambus autobus fikus kaktus už su tu :sunglasses:

Dani no kdyby došel ještě brácha, tak to byste nedělaly nic jinýho, než seděly u koňa a chlámaly se. Ač nerada tak musím přiznat, že jsem nejnudnější z rodiny, největší pošuk je ségra a pak brácha, ten co řekne tak to fakt čůrám, ale je klidnější než je to moje mladší škaredější ušaté torpédo :grinning: :grinning: A je dobře, že jste si to na horách užili, Kristi dojede až ve středu, tak jsem zvědavá, jak si to užila ona :wink: , beztak super, babská jízda, to už se mi dlouho nestalo.

Leni tak to je v poho, že se tam Verunka těší, to když před Márou vzpomeneme školku tak má trauma, si jako myslí, že tam musí za trest, že něco udělal :sweat_smile: . Ale máš pravdu, ty nemoce jsou na prd, doktorka říkala že trvá tak půl roku, než si dítě zvykne na ty klasické viry ve školce a pak už je prej v pohodě, ale ten první půlrok dá dost zabrat :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek