• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Lami,nazoaj sa nedaj nikymanicm ovplyvnit,je to len a len vase dieta a vy ho budete vychovavat a zivit :wink: ja ked si predstavim,ze som mohlamat doma malinke babo,je mi zo samej seba nanic ale to uz zial nezmenim a budem si to vycitat navzdy :pensive: :pensive: :pensive:
prosim poradte,to i vasi su tak upistani?????moja mala je vposledmnomcase otrasnaak nie je po jej tak hned spusti hrozitansky vreskot a,bucha kope az kymnedosiahne svoje a aj k druhym detomje lza,nic nechce poziciat a drga do nich,ked sa k nej priblizia :angry: :unamused: :angry: :unamused: donedavna taka nebola,zacalo toasi tak mesiac dozadu :frowning2:
15. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte!
jaj,baby,takto pred troma rokmi som uz "potila krv" v porodnici :grinning:
dufam ze ste vsetky mali pekneho valentina :slight_smile: my sme pooslavovali,tu je moj vytvor
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3806441&vReferer=
15. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
kikovi vsetko naj naj naj,nechho hlavne vsetky chorobky obchadzaju :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
saku ,nadherna torta,mozes sa :wink: :wink: :wink: tymkludne aj zivit
15. únor 2010 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
teda, to je krásný dortík, Kikovi všechno nejlepší :wink:

lernie, tak u nás je tohle normální, dnes ta pošta, opět scéna, psycho, i před poštou mě oslovila mladá paní, zda něco hledám, jsem hledala dudlík v tašce, a jestli nechci pomoct, tak si umíte představit, jak to vypadá, když i cizí lidi se nabízejí :sweat_smile:

a začal se Vikin pěkně stydět, někdo na něj na uliici koukne, se zastaví sklopí hlavu a otevře pusu a je mimo :confused: ....ale řvát na celou poštu, to se už nestydí :angry:

Tak Verunka s tatínkem vydržela ve školce 1 hodinu, no, tak...zítra bude divadýlko a pozítří karneval, tak snad ji to nadchne
15. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,

diky za rady :slight_smile: Danco ten ocet zkusim!
Vcera jsem vesky vybirala rucne, na to jake ma Leus haro, jich fakt mela jen par, dohromady jsem jich nasla ani ne 10, takze jsem to zrejme vychytala hned zkraje. Dneska jsem koupila nejaky pripravek, dala jsem si ho taky, pro jistotu. Yann se ma, ten vlasy nema :slight_smile:))) Vycesavaci hrebinek a pojedem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky musim prevliknout postele,vyprat vsecky veci, cepice a tak, vydezinfikovat hrebeny.. no fuj.
A pak se ta kura musi za nekolik dni zopakovat, kvuli tem larvam.
Hlavne se smeju, ze u nas ve skolce to je takova dost snobarna, byste musely videt, no a stejne dovlecem domu vsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Lami, nechapu reakci tvoji tchyne, fakt ne. Muzu ti rict, ze znam strasne moc lidi, kteri maji 3 deti, tady je to rekla bych takovy standard. A vubec nechapu, jak to muze nekoho sokovat, nebo jak muze nekdo nekomu doporucovat potrat :frowning2: :pensive: :angry: :frowning2: A jeste k tomu vlastni rodina. Nemysli na to, rozhodli jste se spravne a nenechte si do niceho kecat :dizzy_face:

Saku, ten dortik je jak od cukrare, fakt by ses tim mohla z fleku zivit!!!

Tak my jdem na obed ke svagrovi, dnes ma narozeniny.
15. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Kikovi vse nej :slight_smile:
15. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
diky baby,no jako keby sa mi jeden este nemotal pod nohy a druha kazdu chvilu nemrncala v kociku,tak by to bolo aj lepsie :sweat_smile: no,inak,aj by ma to bavilo... :wink:
my mame buduci tyzden v skolke prazdniny a potom od marca uz kiko nastupuje aj na spanie,tak som zvedava....akoze zatial je nazhaveny,ale uvidime ked pride k veci ze ano...
luci,inak aj ja kazdu chvilu cakam ze kiko mi dovlecie nejake zivociychy zo skolky-no ale my to mame jednoduche,zoberiem "masinku" a ideees na pol centimetra
:grinning:
lami,svokru posli "niekam" :angry:
15. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Samozřejmě Kikovi pčejeme vše nej k narozeninkám :dizzy_face: , Saku ten dort je vážně super :wink:

U nás zase trošku smutníme, já teda dost, ale ségra nejvíc, dnes ráno jim auto přejelo jejich půlročního psíčka Emmičku labradorku, tak jsem z toho fakt špatná...
15. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ségra, díky...
Já řvala, vzlykala, a bylo mi jedno, kdo na mne čumí.
Pak jsem ji hladila, ležela tam v garáži, jakoby spinkala.
Ale byla tak tuhá...
Omlouvám se za změnu tématu, a i já přeji Kikovi vše nejlepší.
Hned dám fotečku Emmičky do alba....
Emmičko, sluníčko, miluji tě!
15. únor 2010 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ach jaj,tak to mi je luto teda... :cry:
15. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
saku tyyy jo, čučím jak jsi šikovná! nádhernej dort :grinning:

karin to mě moc mrzí.. Z toho bych byla pěkně v p..eli :pensive: Jsem si vzpomněla jak nám umřelnečekaně boxer, hrozně mě to tehdy vzalo, chjo chjooo, je to smutný.. :frowning2:

baby mě bolí úplně celej člověk, mám namožený snad všechno co namožený být může. jsem teda pěkně zlemrovatěla na té mateřské. Jedinej sport kterej dělám je sex :grinning: :sunglasses: , pak to nemá takhle dopadnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Karin, no to je mi tak moc líto, jééé, drž se :unamused:
15. únor 2010 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Karin, to je smutny... :frowning2:
15. únor 2010 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
U nas jsou ted 14 dni jarni prazniny, skolka zavrena, doma se stale delaji ty podlahy, dela nam je strejda a je fakt pomalejsi nez snek.. tak zitra pujde Lea ke tchyni aspon na 2 dny.
15. únor 2010 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
karin,to mi je luto :pensive: :pensive:
saku,porad nejake tipy ,kam chodis na take super napady,maly bude mat o mesiac 5 rockov a cche spidermana tortu,tak ja by somksuila sama mu urobit,len kde by som zohnala spidermana?ty kde kupujes tie doplnky na torty,ci si ich robis vsetky sama?porad prosim ,ak to nie je tajomstvo :wink: :wink: :wink: :wink:
baby ,ja som pred chvilou cvakla malemu nohu do postele,tesne nad nechtom na palci,tak,ze sa mu oddeluje necht a ma tam taku dieru,ze koniec,chuda ako plakal...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. únor 2010 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
lenrie,tu najdes vela napadov
www.tortyodmamy.sk
a vselico na to zas tu
www.peceniehrou.sk
ja tak kupujem marcipan,tvarujem a farbim sama-ak vies robit s plastelinou,tak to je skoro to iste :sweat_smile:
15. únor 2010 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
saku,dik,taks plastelinou urcite,to mame na dennomporiadku,nasi miluju plastelinu :wink: :wink: :wink: tak sa teda pokusim vytvorit sama tortu dikkkk
15. únor 2010 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím při pondělku :slight_smile:
My dnes u dr. na 3-letce dobrý, Kája jedním okem na dálku poznávala zvířátka, měří 1m přesně, váží 13,4 kg. Celkově dobrý, tak jsem ráda. Dr. se mě jen pak ptal, zda umí barvy, tak jsem řekla že trochu a prej jak mluví - tak jsem řekla, že začla až v listopadu více povídat, ale už to pěkně vypilovala a že dává dohromady krátké věty, a zda umí celé své jméno - to umí (teda akorát příjmení říká v mužském tvaru :grinning: je to pro ni jednodušší).
Ještě že jsme byly objednaný na určitý čas, páč byla plná čekárna a ještě bysme určo dotáhly nějaký bacily domů ...

Jinak Kája mi kašle. Včera jak jsme byli v Provodíně, tak si tam odpo dáchla a jak se vzbudila, tak začla :unamused: Hned jsme teda nasadili Hedelix, ještě dnes dopo zakašlala párkrát, ale teď odpo to je už horší. Jsem v poledne volala i do školky, že zítra zůstane doma, ale vidím na dýl :confounded:

sali - Kikovi vše neeeeeej k narozeninám !!! :slight_smile: Dort úžasnej, fakt se ti moc povedl - jak od profíka :sunglasses: paráda, musel být nadšenej, když má tu postavičku tak rád :wink: :slight_smile:

lami - to je fakt mazec od tý tchýně :rolling_eyes: jako myslet si může cokoli že jo, ale nikdy bych tohle nikomu neřekla :zipper_mouth:

leni - Verunka dnes byla ve školce poprvé ?
15. únor 2010 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
leni - jo už jsem to dočetla, že po měsící :wink: tak snad to kočka zvládne i další dny :dizzy_face: Jde zas s někým, nebo tam už zůstane sama ?
15. únor 2010 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori, byla v půlce ledna týden se mnou, pak omarodila a pak měl Vikin ten záchvat, no a nějak se tam teda nechytala, páč většina dětí je předškoláků a když tam lítaj, tak ona je úplně z nich mimo a bojí se někde bez nás zůstat, páč má nedůvěru, že jí zase zmizím na dlouho do nemocnice, tak prej musíme postupně a pozvolna ...no bude to boj :unamused:
15. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
saku já bych málem zapomněla popřát oslavenci - tak vyřiď šikulkovi vše nej neeej :grinning:

leni chuděra malá, ta musí být taky pěkně vyjukaná, tak at to beruška hezky zvládne tu školičku :wink:

mori - na zdraví, at jste brzo fit! :grinning:

jdu si číst do hajan, jsem fakt totálka, au au bolí bolí.. sportem k trvalé invaliditě :sunglasses:
15. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Saku vše nej malému, mě už se Ti oslavenci nějak motají, kdyžtak mě vzhledem k momentálnímu stavu omluvte :grinning:

Tak dnešek byl fakt zas "boží".....dopo jsem holky narvala spát už v půl dvanácté obě a usnula jsem snad dřív než ony, jinak od otevření oka až do cca 8 večera se mi s kratšími přestávkami furt chce blejt, jako nezvracím, ale umírám....probůh ať už je to za mnou, nebude mi takhle celých 40 týdnů, že ne???!!!!! Jestli jo tak já už chci rodit, klidně několik dní, ale tohle je fakt děsný, už je mi blbě od toho 19.1. co jsem zjistila, že jsem v jináči, a to nevolnosti zdaleka nekončí.........ať už je to teda tentokrát aspoň ten chlap,když mě tak tejrá :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
kurňa co to čtu zase u nadrejky smutek...no to byhc se teda pominula chudáčku karin já ty zvířátka moc miluju a trhá mi srdce, když se s nima něco stane ...tak se držte :pensive:

kikovi vše nej nej nej a hodnou sestřičku :wink:

leni to bude dobrý Verunka si zvykne uvidíš :slight_smile:
15. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ránečko přeji!!

Celou noc úpím při každým pohybu a celou noc proštěkal tens ousedovic vlčák. Začíná mi to fakt lézt pěkně krkem. Příště už asi zavolám měšťáky, to jsou tak bezohlední lidi, to je něco strašnýho..

:stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda vespolek :slight_smile:

Dani to je to nejhorší, co může být, debilní sousedé, s tím už jsem si taky zkusila svoje...

Jako tady zase tak sněží, to je na palici, kdy už to zkončí??? Aspoň doufám, že bude dlouhé teplé léto :unamused:
16. únor 2010 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
dani měštáci s tím neudělají nic...když jsme bydleli v Praze, tak sousedi měli psa, kterej štěkal pořád a manžel volal na policii ti přijeli a že se s tím nedá dělat nic, než zavolat na ochránce přírody tak ti přijeli zkontrolovali v jakejch podmínkách pes žije, seznali, že v dobrých, ale že tam s ním pořád nikdo není a pes štěká celý noci, vyje a úpí to neřešili...takže nevím :angry:

jinak přeju pěkný den :slight_smile:
16. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
bliju a bliju
asi umru
16. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte!
juuj,peti,uplne sa vidim jak mi bolo zle :sweat_smile: noo,nezavidim veru,je to naprd
my tiez mame oproti takeho magora psa co vkuse vystekuje-ale on chudak je zavrety nonstop v takej klietke,pretoze si kupili noveho,tak toho si "hyčkaju" a toho stareho maju na salame,tak ten tam vystekuje vecne jak besny :angry: samozrejme najma vtedy ked dam decka spat ze ano...
jaj,to je tichooooo -spia obaja :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den vespolek, dnes už je to lepčí.
Jen mne mrzí (mimo jiné), že jsem si s ní nestihla udělat více fotek, čekala jsem, až opadne ten blbý sníh a já s ní konečně začnu chodit na procházky a cvičit ji, páč byla fakt nevychvoaná, takový samorost - jako já.
Ještě nás čeká pohřeb :sweat_smile: , dáme ji někde na zahrádku, starej jí tam udělá kříž a já jí tam sem tam hodím kus salámu :confused: , a pak ho nejspíš sama taky sežeru, aby nezezelenal, a v tuto krásnou chvíli ho nenašel můj autík, to bych pak mohla třeba kopat hrobeček č.2... :zipper_mouth:
ajajaj, vrací se mi můj černý humor, je to dobrý!
16. únor 2010 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, a sousedovic čokl taky furt vyje, magor jeden, vždy o víkendech v 6.30, a pak taky když někde v dáli houká sanitka nebo tak něco, a Emmička už ho začala kopírovat....
16. únor 2010 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek