• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
no sak ja chapem ze taky pes si obcas potrebuje steknut,ale teda na kazdeho cloveka,vtaka,psa,mravca a muchu teda faaaakt nemusi... :angry:
16. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš soused z druhé strany už má tak pocuchané nervy, že na štěkající psy vytahuje vzduchovku....
16. únor 2010 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale naštěstí ten vyjící pes je už starej, a tak to třeba nebude trvat dlouho, a potká se v psím nebíčku s Emmičkou, a tam můžou výt do aleluja!!!!!!
16. únor 2010 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karin ty jsi ero :grinning:

Peto, neboj bude lip, brzy...

Me doma dneska cely den strejdove vrtali a kutali, venku je taky rachot, naproti zacali stavet dalsi domky, no mazec. Ani trochu klidu. A ted odesli, a ja jdu po nich uklizet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. únor 2010 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to šílený s těma psama. já sama mám taky celej život psa, ale nikoho s tím neobtěžuju. Ještě to chápu u rodinných domů, že maj lidi na zahradě psa, i když to samozřejmě může taky obtěžovat. ALe že tady ti hajzlíci dole si daly na balkon v přízemí psí boudu a chovají tam čokla, kterej štěká na kohokoliv kdo projde, to mně fakt bere. Jendou jsem to paní říkala, že štěká každej den v 5 ráno a ona ztropila šílenou scénu, volala na různý sousedy aa že to není pravda, no prostě škoda mluvit. ostatní sousedi z nich mají strach, tak mlčí.. Nedá se s tím nic dělat..
16. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
á koukám, že sousedovic hafani nezloběj jen nás :confused: nad náma bydlí mladej kluk a má takový tele velký. jako ten když zablafe, tak se otřásá barák ... ale to naštěstí není často. víc mi vadí to, že přes léto sedíme na balkoně a ten je plný jeho chlupů, fuj tajksl :rolling_eyes:

Kájuš jsem dnes odhlásila ze školky do konce týdne, neb se jí dost rozjela ke kašli i rýma, má chuděra dnes úplně skleněný oči :unamused: už si 2x z kašle trošku blinkla :confounded:

já dnes byla šikovná a při vaření oběda jsem si opařila párou ruku :confused: sice jen cca 4 cm flek, ale bolelo to jak čert. ale teď večer už to je OK

jo a pro vaši informaci, mi za poslední cca 2 týdny pěkně narostl pupek :sweat_smile: :grinning:

a ani nevím, zda jsem vám psala, že mi od soboty už visí provázková záclona v obýváku - vypadá to pěkně :wink:
16. únor 2010 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou dámy :wink:

Co dnes podnikáte? Já se nudím, až to pěkné není :sweat_smile: , sjedu jen na nákup a pak budu asi doma číst knížky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mori nahoď fotku pupíku :wink:
17. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den :grinning:

andrejko já nepodnikám zatím nic. mám tu práce ajk na lesy, ale vůůůbec se mi do toho nechce, jsem lemra líná :grinning: :sunglasses:
17. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já vyžehlila a taky se mi nechce nic, no jo, je středa, únava materiálu :grinning:
17. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
no nas dneska caka ockovanie do oboch stehienok,tak uz sa "tesim"
a vecer mam konzultaciu v dermatologickom centre,chcem si dat odstranit z tvare,mam tam take dve male tukove ja neviemco,vyrastky alebo jak by som to nazvala,tak uz konecne som sa k tomu dokopala,ze to dam dole,teda este podla toho akou metodou by to islo,maju tam take ze takou injekcnou metodou nieco pichnu a to rozpusti ten podkozny tuk,tak ak by to slo tak by som bola rada...
17. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak chřipajzna už leze i na mě :rolling_eyes: tak piju čajíky s medem a citronem. Snad to ustojím bez léků, páč se obávám, že bych stejně nic moc nesměla ...
Manža ráno cítil záda, což u něj taky znamená nástup chřipky. Tak jsem zvědavá .. Teď je na nákupu, já jsme raději zůstala doma, aby se mi to moc nerozjelo.
Vůbec jsem se nevyspala, asi 8x za noc jsem musela ke Káje - vždy volala, buď chtěla smrkat, napít, přikrýt ... dnes furt polehává, je vidět, že jí není dobře. Ráno na chvíli usnula na gauči a teď už zas, což by se normálně nestalo
17. únor 2010 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori tak to brzo vyležte, už aby ty nemoci byly fuč, co? :wink:

Já jsem teda přemohla lenoru a furt něco dělám,a le jaksi pořád nejsou vidět výsledky. :grinning:
17. únor 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! :slight_smile:
Všechny vás moc zdravím. Tak už jsme konečně ve spojení se světem. :grinning:

Malá dnes měla nastoupit do školky, ale je od neděle nemocná a mě už je dnes taky pěkně zle. :confounded: Tak snad v pondělí už bude dobrá.

Dodatečně všem malým oslavencům mooooc gratulujeme!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mori, Peťo a Lami,
i vám veliká gratulace, maminky!!! Tak ať vše probíhá tak jak má a cítíte se co nejllíp! :slight_smile: Už se těším na další miminka. :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek!

Tak ja se dneska ani trosku nenudim, vcera jsem uklizela jak zbesila, vubec to nejde videt, pac jak delali ty podlahy, premistili vzdy jeden pokoj do dalsiho, pak zas do dalsiho, a pak zas dal, neco odnesli i dolu, a je v tom bordel nehorazny, vubec nevim kde co mam. A stejne v patek jeste prijde malir, tak nema cenu nic moc delat...
Vecer jsme byli u jednoho znameho na vecirku. Rano prisel strejda namontovat svetylka do kuchyne, stravil tim pul dne, nadelal pri tom dalsi neporadek, pak uvarit vsem obed, taky zacvicit jsem si byla, ted mam pulhodku cas a pojedu ke tchyni pro Leusaka, uz se mi styska. Pojedem na hriste s kamaradkou a jejima detma :slight_smile:

Luci, to je fajn ze uz jste pripojeni!!! A jak se vam bydli??
17. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vsem marudkum preji brzke uzdraveni, ja jsem nachlazena uz pres mesic, porad smrkam a kaslu, Lea taky, kde je to jaro???!!!! :wink:
17. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul,jak si to aj prezila tak dlho bez netu??? :grinning:
my mame za sebou tie hnusne dve injekcie,mala robila randal na cele mesto,uz ani hlas nemala chuda,teraz spi jak drevo,tak len dufam ze jej nevystupi teplota.... :unamused:
baby,a Kiko ma v skolke svoju prvu frajerku :grinning: prislo im nove dievcatko,tak ze vkuse je na nej nalepeny,aj na prechadzku ked isli tak sa drzali za ruky :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdaaaaar, jsme doma a bylo to supeeeeeeeeeeer :slight_smile:
17. únor 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus děvčátka...vidím choroby lítaj o 106 .. mě už zase bolí ten krk Dála smrká a kašle pořád to už snad ani neřeším...zítra dorazí tchýně tak nejde do jeslí a´t si ho užije :sunglasses:

já už pro dálu chodím do jeslí po třetí hodině, tak jsme dneska s kamarádkou byly šmejdit po obchodech 5.3. vyrážíme na ples samy matky od dětí tak jsem zvědavá :grinning: na plese jsem nebyla snad 100 let :grinning: :grinning:

kristi vítej :wink:
17. únor 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vsetkym 3kam vsetko naj naj naj este dodoatocne :slight_smile:
mori velka gratulacia k tehu :slight_smile:
My uz chodime do skolky zatial iba na 2hod zajtra na 3hod maly rano place dufam, ze to uz bude ok :slight_smile:
17. únor 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku Dála má taky už *velikou lásku* jmenuje se Anežka...pořád spolu melou a dělaj strašný věci, tuhle říkala Natálka (to je kamarádky holčička co taky chodí do jeslí), že se s Anežkou nekamarádí, protože je prase a papá sníh a Dalimil ten taky :grinning: :grinning:

lindi neboj on se srovná, Dála taky ze začátku békal a zkoušel to na mě všelijak, dokonce že bříško ho bolí...a te´d už je tam spokojený :wink:
17. únor 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé dragi to závidím, ten volnej den když máš Dálu v jeslích a vyrazit si s kamarádkou po obchodech nebo na kafe. Já to takhle dělala občas, když kluci chodili do jesliček, čas od času jsme s kamarádkou chodily na snídani, to bylo úplně super.. Škoda, že už to nejde..
Ale objevila jsem tu kousek od nás zařízení pro děti, kde i děti hlídají, s programem a píšou na stránkách 60,- na hodinu, to je celkem o.k. Akorát už není s kým na tu snídani vyrazit :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se snad přestěhuju do Brna :slight_smile: víš jaks psala minule, hřiště, kafíčko cigárko :slight_smile:)) co nám nezaměstnaným chybí :grinning:
17. únor 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dojeď!já bych tě tu brala všemi deseti! :grinning:
17. únor 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi ahoj :slight_smile:

Mori taky jsem teď týden na hromadě a přežívám jen na přírodní medicíně, fakt boží...brzo to vyležte..

Luci /akcul/ ahoj a díky!!!!!!!!!!

Manžel to právě všechno nahnal do koupelny, jsem grogy....Anča je tenhle týden doma, páč kašle - když chodí do školky, tak dává doma Jáje pěknou sodu, že je malé mimino....když si teď ovšem nemá s kým hrát, je jí Jája dobrá - řáděj tak, že mi lezou oči z důlků....občas se porvou, pak jsou zas nejlepší kámošky, dneska Aňa Jáju houpala na losovi a zpívala jí houpy houpy, no nevědět jaký jsou to prevíti by člověk nad nima dojetím zaplakal....ovšem než jsem se objednala telefonem na Uz, tak stihly vytahat v kuchyni všechny kastroly ze skříně a mužovi všechny ponožky ze šuplíku, honily se tu a řvaly jak na lesy, ta sestřička na telefonu byla dost vysmátá... :angry: :angry:
17. únor 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natálce přejeme vše nejlepší ke 3 ročkům, hlavně zdravíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a brzy sourozence :wink:
17. únor 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jo Natálka ještě, že tu máme Andrejku...

Natálko ještě to stíhám s datumem 17.2. všechno nejlepší hodně radosti a krásné bydleníčko v novém pokojíčku :wink:
17. únor 2010 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem vzhuru, cumime na hokej a fandime :slight_smile:
18. únor 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik holky
tak oslavencum vse nej,vcera jsem tu nepoprala myslim,ze tu taky nekdo mel narozeninky musim se podivat kdo presne.Tak vse nejlepsi a pusinky

kristi ty jsi fanousek jak ten muj blazen te¨n si vzal dovolenou,a jel s klukamam v 6 rano do hospody a prijede az odpoledne ten bude vypadat ani ho nechci dneska videt jak bude zlitej fuj,byla sem teda chvilku nastvana a drzkovala jsem,ze ma dovolenou a stravi ji v hospode,ale co,ja ted v pondeli jdu do prace a vyberu si to tak,ze nepojedu pokazdy domu,ale taky si udelm sve veci :slight_smile:

Holky hrozne nam to uteklo co?? ty jo nedokazu si prectavit,ze budu zase makat :unamused:
18. únor 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko babule :slight_smile:
tak mi vecer zhorela pracka,sakra...ale sak uz mala svoje roky ze ano
kristi ty mas tu AEg lavamat? alebo draga? neviem uz niekto ste to tu spominali...
ako ste s nou spokojne?
lebo mam tip na tuto
http://www.elektroexpert.sk/pracky-s-prednym-plnenim/aeg-lavamat-74850-a
18. únor 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek