• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
ahoj Saku, ja ji mam tuhle, jinej typ....

http://www.elektroexpert.sk/pracky-s-prednym-plnenim/aeg-lavamat-72850-a

spokojenost obrovska :slight_smile:
18. únor 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fajn,maju ju teraz za super cenu,tak beriem :slight_smile: a este dneska alebo najneskor zajtra mi ju dovezu,tak super... :wink:
ozaj,vcera som bola vecer na konzultacii ohladom toho mojho ksichtu-a hned mi to aj urobil,laserom vypalil 3ks za 150 eur,ale bola to rychlovka,tak teraz mam polepenu celu tvar az do soboty :grinning: no nevylezem ani so smetami von :sweat_smile:
18. únor 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
ja taky chtela koukat na hokej, ale nakonec se mi nepodarilo vstat :slight_smile:)) A to me muz budil v pul 7...
Ale Pitrs, tvuj Jara je nejlepsi, vzit si dovcu a vyrazit v 6 rano do hospy, to je mazec :grinning: :grinning: :grinning:

Vcera u nas bylo krasny pocasko, byly jsme s detma v parku, super. Kez uz by to vydrzelo...

Dneska me ceka myti oken, coz nesnasim, ale po tech vsech zednicich a malirovi pres ne nejde videt, a chci si povesit zavesy.
Taky uz se mi rysuje "prace"... V pondeli mi prijde domu jedna maminka, mela bych hlidat jeji 3 mesicni mimi. To bude trochu premiera, zatim jsem deti hlidala vzdy jen u lidi nebo v hotelech, tohle bude u nas doma, ofiko se smlouvou a tak ... jsem na to zvedava. Musim nachystat pokoj pro hosty a vytahnout vsechny miminkovsky potreby, hracky, prebalovak, postylku, mam co delat.... :sweat_smile:

A dodatecne Natalce vsechno nejlepsi k tretim narozeninam!!! Nebyt Andrejky, tak uplne zapomenem :dizzy_face:
Andrej, ty mas nejaky chytry seznamek?
18. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalke aj my zelame vsetko naj naj k 3.narodeninkam :slight_smile:
18. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě i Káje je dnes líp. Tak snad to ustojím bez léků. Kája už dnes i řádí, tak je vidět zlepšení. A mě asi taky to včerejší ležení prospělo :wink:
18. únor 2010 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja dneska varila poprve zelnacku a jsem totalne prezrana
18. únor 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi aj jaaa -ale teda ja osobne asi tak miliontykrat :grinning: a palacinky cokoladove dzemove a tvarohove :slight_smile:
18. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nebyla jste nektera na nehteh u cinanu?
18. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy!!

Luci nezávidím ty okna, bléé.. ale zas to budeš mít všechno nooový krááásnýý, to je radost :grinning:

saku at se ti to brzo zahojí. Ale tyhle ty laserový věci se hojí rychle ne?

kristi fotky z hor krásný, jste si to musely fajn užít. zvládly jste i lyžovat nebo to byla jen tak oddechovka . Chtěla jsem se zeptat kde jste bydlely, ty fotečky z bazénu mi připadají nějaký povědomý.. :slight_smile:
18. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, hotel Adam, kousek z centra :slight_smile: ja mela s sebou boty a helmu a nakonec to nevyslo, byla tam fronta, pac Holandani maji prazdniny
18. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, to je škoda.. Ale i tak to musela být pohodička, dámská jízda.. :wink:
18. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to byla :slight_smile:
my pojedem lyzovat v nedeli s muzem, asi dame poprve Medvedin
18. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak se priznam, ze jsem dala Miu do skolicky, proste jsem chtela vedet, jeslti to ustoji a nebo bude rvat. Moc ji to teda neslo, ale snazila se a vydrzela i 1,5h, tak jsem rada, ze se s tim seznamila
18. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký den...tak se přihlašujeme do klubu marodů...dneska dojela tcháně a Dála od rána ukňouranej, protvnej...naměřila jsme mu 38,7 a hodil šavli jako kráva...chjooo se picnu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:

saku pračku mám LG s tím novým motorem bez řemenu....jsem spokojená je na 8kg takže pohoda...
18. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani,tak najprv ze tam budem mat taku chrasticku na tom,to potom odpadne,ostane to take ruzove-pod urovnou koze troska nizsie,do troch mesiacov sa to urovna a dovtedy to nesmiem opalovat,takze ked zacne slnko,tak 50faktor na ksicht
no tak uz na leto o snad bude uplne ok,este som to dobre vystihla,lebo to robia len do marca a potom az v septembri zas(9)-prave kvoli slnku
ajaj,draga,tak skore uzdravenie zelame...
kristi a potom ju uz chces dat aj uplne? alebo az od jesene potom?
18. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko je oralej jako ta s... uplne vsichni a este mi volaj a otravujou me s tema kecama a ptaj se na vse stokrat ty vado mam dost este,ze jedu pryc
18. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, do skolicky na lyze :slight_smile:
18. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaj,zas som nepochopila :grinning:
my chceme kika buduci rok naucit tiez,teda bol v plane tento rok,ale tak nejak nam to nevyslo,tak buduci by sme chceli,ja by som najradsej aspon na taky tyzden niekam kde je nejaky dobry lyziarsky svah a aj sankarsky-kedze ja s malou sa este moc nepolyzujeme :sweat_smile: tak uvidime,dufam ze nebude take drevo po mne :grinning:
18. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak mi volala Draga, že Dalík měl febrilní křeče, sice jen asi 10 sekund, tak jedou do nemocnice na noc a zítra EEG a když bude vše ok, tak je snad zítra pustí domů, nyní to zní už, že je to v poho, ale byla chudinka vystrašená a já pak z toho byla taky pěkně na nervy, pak mi zavolala, jak se právě domluvila na hospitalizaci s doktory, že je to tak běžný postup..tak je aspon budou přes noc hlídat :wink:
18. únor 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéžiš, Leni dík za info, chudák Draga, tak na ně moc myslíme a držíme palce, ať je v pořádku!!!! Ty jo, napsala bych jí aspoň zprávu, ale od doby co Jája učila můj telefon potápět nemám čísla na nikoho z MK, neb už to nerozdýchal, nechcete mi ho někdo poslat v IP? Dík
18. únor 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééj, to je hrozný.. Taky na ni nemám číslo. Leni tak jí prosím napiš i za mě, že moc držím palce, at jsou brzo v pořádku.. A víš už něco podrobnějšího, co to způsobilo, nebo co to znamená?? :sweat_smile: :confused:

kristi to je Miuš šikula. na poprvé hodku a půl, to je teda dobrá. já jsem dneska postavila Alexe na lyžičky, takový ty plastový potvory co se obouvají na botu, kamarádka to vzala s sebou ven, sjel si se mnou jednou svážek a pak už to chtěl vyzout. moc mu to teda nešlo. v lyžácích to těm dětem půjde líp,. to je nutí trošku do toho postoje a normální lyžičky jsou trochu stabilní, když jsem viděla tady ty plastový prkýnka, tak se ani nedivím že se nemohl moc udržet v rovnováze :grinning: :sunglasses:
18. únor 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani my jsme Anču zatím vzali dvakrát na lyžích ven, ale jen chodit kolem baráku, aby si na to zvykla...má teda normoš lyžáky a lyže s vázáním, ale na kopeček jsem jí zatím nebrala, maximum bylo, že se chvíli nechala táhnout na hůlce...bohužel teď kašle, tak jsme zas týden nikde nebyly a sníh docela mizí...
18. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, měl to z horečky, protočil očička v sloup a tělo mu křečovalo, Draga ho ochladila a otevřela okno a on přestal a hned tvrdě spal, dala mu čípek na horečku a volala mi, páč věděla,že s tím máme nemalé zkušenosti, jsem jí poradila, at stejně volá záchranku, at jí řeknou co a jak,...no, tak pak volala na pohotovost do nemocnice, kde jí sdělili, že mají dorazit k nim
18. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudak Dalicek, myslime na ne.

my jsme byli na tech Dinosaurech, to teda byla krasa a nadhera, moc se mi to libilo a Mie taky :wink:

Dani, jo cumela jsem na ni, jak to zmakla, i kdyz na lyzich ji to v lyzakach slo lip nez na snehu, byla fakt v pohode, nebrecela, bavilo ji to, takze doufam,ze pristi rok uz to bude v pohode
18. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to tu zas čtu :frowning2: snad už bude Dalík dobrej :frowning2: a budou moci zítra domů
18. únor 2010 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak dík moc za info, snad budou brzo zdravoučcí :wink:

Lami - u nás to zdaleka není kopeček, to bych ho tam na poprvé taky nedala. Je tu takovej plácíček, kterej se začíná lehce svažovat, takže pohoda, dítě se nebálo a já nemusela tolik tahat :grinning: :grinning:

Naši hoši jsou dneska na zabití, ježiši marjá já myslím, že hodně vydržím , ale dneska mám už fakt nervy na pochodu. To se prostě nedá ani popsat. A Erik ještě furt nespí a furt mele že chce postel otočit naopak, mě asi fakt trefí. to je zkouška co vydržím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko,
tak je tu opět pátek :wink:, i když nechodíme do práce, tak nás to těší :grinning:
Dalíka dnes čeká eeg, pak vyšetření očního pozadí a ještě něco, tak držíme palečky, at to zvládnou :wink:
K nám dnes odpo přijde kamarádka s malým, tak se těším, trocha lidského tepla mě po dlouhé odluce od společnosti potěší :grinning:
19. únor 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase hokej :slight_smile: kraaaaasne
19. únor 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme dneska na ples a pak cumet nekde na hokej, to bude prca :wink:
19. únor 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek a krásné ránko :wink:

Tý jo s Dalíčkem mě to moc mrzí, je to na prd takhle malý děti s takovýma problémama :pensive: , hlavně ať jsou v pořádku a nic to není. Leni moc je pozdravuj. Pokud můžeš písni mi na ni číslo do IP.

Kristi tý vogo to vypadá super, kde jste to vůbec byli? Ve Špindlu? A Mia chodila do nějaké plavecké školy, že už tak plave? Sice s rukávkama, ale náš Mára po roce plavání se bojí vodfy jak čert kříže a ani s rukávkama nejde tam, kde nedosáhne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a ti dinosauři mě taky nadchli, škoda, že bydlíme tak daleko...jak dlouho to tu bude?

Luci je super, že se vám to už rýsuje a taky že máš práci, si myslím, že s takovým mimčem moc práce není, ale později se budeš muset asi ohánět, ne? To máš dlouhodobé hlídání? Já nechápu, jak můžou matky odložit děti v tak útlém věku :confounded:

Pitrs co chlap, jak dopadl včera? :grinning:
19. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek