• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Andrej, ano ve Spindlu. Ne, MIa byla na plavani 2x a s revem,ale bavi ji to, potapi se, skace atd, proste je po me, proste vodouch :slight_smile:
Dinosauri jsou do nedele
19. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to je blbís, já myslela že třeba měsíc...to bysme se možná do Práglu dostali, ale do neděle určo ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ne a navic je to vyprodany tusim
19. únor 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kamarádky mé sestry,
máte některá zkušenost s tím, že byste si vzaly už pětiletého pejska?
Mám možnost mít opět Labradoří fenečku, jsem ze smrti Emmičky čím dál víc v pr...
Tadeášek chodí do garáže, kde byla přes zimu, a hledá ji...
No a ta fenečka je také světlá, je vykastrovaná, což je škoda, protože my chtěli také alespoň jednou štěnátka...

Ale zas má tím pádem nějaký handicap, jako mé děti...

Včera jsme pohřbili Emmičku na zahrádku....
Jsem asi morbidní, ale já si ji i vyfotila.
Vypadala, jakoby spinkala....

Tak díky za radu.
Ta fenečka je už samozřejmě vychovaná, nečůrá a nekaká do baráku, ach jo, kdyby nečůrala a nekakala naše Emmička, nikdy by nebyla v garáži a já se jí mohla tím pádem více věnovat, vychovat ji a ona by mi neutekla.... :cry: :cry: :cry: :cry:
19. únor 2010 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko! jajaj,co to citam,chuda dalicek,drzime moc palce aby vsetko bolo ok
u nas to dneska vypada na krasny den,ja cakam na pracku,dneska mi ju maju doviest,tak som rada,lebo uz mam desnu kopu pradla za tie dva dni
a dolozila som nove fotky malej
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=347673&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
19. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku Sofinka je fakt slaďoučká :dizzy_face:

Ségra já bych ji brala, buď ráda, že je vykastrovaná, neutíká, je vychovaná, Emmičky je mi moc líto :frowning2:
19. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Dragi, drzim vam palecky, at je s Dalickem vse v poradku! To musel byt sok tohle, si vubec neumim predstavit... :pensive:

Andrej, tohle hlidani budu mit dlouhodobe a poprve oficialni. Jsem si loni vybehavala papiry, abych byla "statem akreditovana chuva", trvalo mi to pres pul roku, v listopadu jsem byla na skoleni a ted konecne asi zacnu.. Mam povoleni hlidat doma dve deti krome Ley.
No je to des odlozit takhle male miminko, ale vetsinou ty maminky fakt nemaji na vyber ... Ja kdyz to vidim okolo sebe, si porad rikam, jake jsem mela stesti, byt s Leou tak dlouho doma.

Saku, mala je krasna princeznicka a cely tatinek !!!! :dizzy_face:

Karin s pejskama nemam zkusenosti...

Kristi, Mia je sikulka. Leu jsme poprve postavili na lyze v cechach, tak taky dobry, 2x sjela kopec, ale bylo -17 st, tak toho mela brzy dost :grinning: Vickrat jsme ji netrapili, v te kose se to fakt nedalo. Pokracovani pristi rok :wink:
19. únor 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik holky

U me byla vcera kamoska slavily sme spolu narozky mame je tak nak po sobe,a sem znicena fuuj neni mi ok...

Andrej jj docela dobre opilej byl teda radne,ale drzel se prej kuli nam a etse mi privezl spagety s omackou na usmirenou hahahaah :grinning: trochu se prospal a vecer byl oukej,akorat rano staval zase makat tak je nevyspalej
19. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pitrs, tak dodatecne vse nej k narozkaaaaam!!!!! :slight_smile:)))
19. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - dle foteček muselo být v Špindlu bájo :slight_smile:

Kája už je dá se říci dobrá, v pondělí pošupajdí do školky :wink:

jsem zvědavá co Dalík :confused:

pitrs - vše nej k 25.tinám :slight_smile:
19. únor 2010 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrska,vsetko najlepsie k narodeninam,ty mas este len 25? :confused: sa mas.... :sweat_smile: aj ja chceeeem....
19. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vogo, 25 to byly casy :slight_smile:))) Ja uz pristi rok 35 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja je este nemam,mam je az 23,2 mam je skoro s Viktorkou ta je ma den po me,ale moooc vam dekuji 25..Zitra tu bude velka oslava prijede cela rodina tak to vzdycky slavime s celou rodinou,ale tentokrat sem to prepiskla s kamoskou a je nam oboum spatne cely den hruza a to nemluvim o pristim patku,to jdu oslavit este s jednou,nikdy to neslavim,ale 25 je 25 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. únor 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrs - teprve 25?! hele neštvi, jako.. to jsem ještě ani nebyla vdaná :sunglasses: :grinning: já chci takyyyy :grinning:

saku princezna je k zulíbání :dizzy_face:
19. únor 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ty se máš, já už letos 37!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jsem mluvila dopoledne přes FB s Milanem manželem od Dragušky, říkal, že je pustí nejdříve v pondělí :unamused: , že mu dělají teď nějaký vyšetření.
19. únor 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, co je nového s Dalíkem, ach jo, to si tam teda ještě pobudou, no hlavně ať je prcek v pořádku :frowning2:

Pitrs to je nádhernej věk, gratulace i když to teda je ještě za pár dní :slight_smile: Mě bude v listopadu 30, tak jsem plánovala to taky po letech abstinence roztočit a budu opět nejspíš roztáčet kulové a sušit hubu :grinning:

Dámy jsou dnes brutálně výživné, jestli Anča nepřestane kašlat, tak budou zřejmě příští týden lézt po zdech, jak si normálně docela vyhrajou, tak dneska se pořád mydlí a furt řeším nějaké konflikty :angry: Asi to zmydlím všechno na jednu hromadu a přestanu řešit, kdo si začal :angry: :angry: :angry:
19. únor 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak zase jen v rychlosti nakukuju. Sice už jsem téměř zdravá, ale pro změnu mě dnes chytl zub. :confounded: Tak jsem byla u doktora a mám tam zánět. :frowning2: Pěkně se mi v tom prošťoural, tak mě to teď bolí jak ďas. :confounded: Ach jo. :unamused:

Jinak díky všem za přáníčka Natálce. :dizzy_face:

A Dalíčkovi přejeme, ať je co nejdřív v pořádku a zase doma!!!
19. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojet!
zelame pekny vikendik vsetkym...
jej,a Anicke zelame vsetko naj naj naj k dnesnym narodeninam,vela zdravicka,stastia a za par mesiacov snad aj braceka :sweat_smile:
no,pracka vcera dosla,hned sme ju aj zapojili a uz aj fiči odusu,kiko ma kino-kedze sme mali s plnenim zvrchu,takteraz je to prenho zazotok cumiet do bubna jak sa to tam toci :grinning:
20. únor 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute baby :slight_smile:

Aničce i Terezce přejeme vše nejlepčí k narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: , hodně dárečků a Aničce co nejhodnějšího brášku :dizzy_face:
20. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Terzce vse nejlepsiiiiiiii ka norzkaam

Jo jo holky 25 seru vas asi co??hahahah a me to prijde hodne zase ,ale az mi bude 30 tak este si rada vzpomenu :grinning: :grinning:
20. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
20. únor 2010 ve 13:52 • wydata
a samozrejme aj terezke vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaj :slight_smile:
20. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte vsetko naj oslavencom,hlavne vela zdravicka,to je to naj :wink: :wink: :wink: :wink:
a krasny vikednik,aj ked u nas prsi :angry: :angry: :angry: :angry: a po snehu uz ani stopy
pitrska,to sme rovbnako stare,aj ja mam 25 a uz som dokonca minule uvazovala o botoxe na celo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a 30tky sa deim,ja chcem byt mlda,ved som si tu mladost neuzila vobec :confounded: :confounded:
Dragus,Dalickovi drzime palce,nech ste cim skor v poriadku a vsetky vysledky v nemocnici su ok a vy ste cim skor doma
20. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenrie :grinning: co bojis,aj 30tka je fajn :grinning:
my mame akurat v maji stretavku po 15 rokoch zo strednej,vcera mi prisla pozvanka..takze musim sa nejako dat dokopy,nech tam nejdem jak nejaka tetula :grinning:
v stredu som bola v tom dermatol.-estetickom centre ,na ten laser,a teda vseeelico tam robia...uz by som si to vedela na sebe predstavit tiez...rozmyslam ze si dam pichnut do nosovo-ustnej vrasky,ta sa mi uz dost zacala zvyraznovat,sakra....no ale 400-500 euracikov a vydrzi to rok... :angry:
20. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku,dik,ja sa ani tak nebojim,akomi vadi,ze mi mladost utiekla pomedzi prsty :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ved od 16tich som sjednym chlapom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a ja si ten botox potom urcite pichnut dam,jednu poznam a vyzera potom super,a vydrzi jej to dva roky a krem nikdy neurobi to,co botox...a v takom centre som bola aj ja,ja som si davala som si odstranovat take trciace zmamienko na chrbte,no a snad kym budemmat take vrasky bude cena botoxu nizsia :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenrie,ja som od 18-tich s jednym chlapom.....cize uz skoro 15 rokov :sweat_smile:
20. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a od dvatsiatky som som mamca,takze cela mladost sa toci kolo deti,nieze by som lutovala aleobacs mi chyba si niekam vyjst len tak :confounded: :confounded: a vecne som s deckami sama,tak mi to pekne lezie na nervy niekedy :angry: :angry: :angry:
20. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já od 20-ti s jedním chlapem :sweat_smile: , takže už skoro 17 let :astonished:
20. únor 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vedies na plnej ciare :grinning:
20. únor 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ano anrei,lenze aspon do 20tky si si uzila a co ja,16 je predsa este decko,ked to tak vezmes :confounded: :confounded: ja som v dvadsiatke sla rodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek