• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
no co si sa tak ponahlala??? :sweat_smile: ci "pritrafilo sa? "
20. únor 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
neponahlala,chcela som mat dieta akomlada ale toto sa pritrafilo :wink: ale nelutujem,deti by som za nic nedala :slight_smile: :slight_smile: len mi vadi,ze vecne som snimi sama :frowning2:
20. únor 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ale ber to tak,ze za chvilu podrastu a ty budes este stale mlada :sweat_smile:
20. únor 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ano...len ma stve uz moj muz,nikdy nie je doma,a vsetko je na mne a ako rodin sme spolu neboli ani nepamatam,tazke,ze vylety s detmi alebo dovolneky,to nehrozi :angry: :angry: :angry: :angry: a nakupy robim len ja,on nebol v obchode ani nepamatam as dvoma deckami je to fakt o drzku....sorry,ze si tu vylievam zlost ale uz mam niekedy naozaj dost :cry: :cry: :cry: :cry:
20. únor 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný víkendík přeji!!

lenrie - u nás je to absolutně to stejné. Chlap mi chodí domů každý den až večer, maká, prostě je taková doba no.. Taky jsem z toho utahaná jak pes, když člověka nikdo nevystřídá ani na to blbý vykoupání děcek třeba, že jo, no však to znáš.. A s tím obchodem, to samý, celkem fuška nakoupit se dvěma děckama co ještě nemají moc rozumu :sunglasses: Tak snad to nějak bez těch našich chlapů zvládnem :grinning: :grinning: .
Ale koukám, že jsi fakt mlaďoch, úplně ti rozumím, jak píšeš, že sis nestihla moc užít. Je to brzo,no.. Zase si vem, jak říká Saku, děti vyrostou a ty budeš pořád úplná mlaďucha, vysmátá, klídeček, třeba tam pak šupneš ještě další :grinning: :grinning:

Saku já myslím, že my jsme tak nějak stejně věkově.. A nejsi taky ještě blíženec??
Ted jak jsme jeli na ten Chopok, tak jsem si na tebe vzpomněla, četlajsem ceduli Partizánske 7km :grinning: :sunglasses: , nebyla škytavka?? :sunglasses:

Andrej - vy jste takový labutě, jooo?? týý jo!!hezký!!
Mám výbornou kamarádku a ta taky, je jí 30 a je se svým chlapem od 15-ti a klape to.
20. únor 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi to odeslalo ani jsem nedopsala, ale ted už zas stejně nevím co jsem chtěla.. tak později..

Bolí mě nějak nohy. Včera jsme si vyazili s přáteli do Mexické restaurace, tak já se nazula do krásných nových a tudíž nerozšlápnutých kovbojek, jenže oni nás pak ještě vytáhli na chvilinku do jednoho klubíku, jsem tam asi hodinku vrtěla prdelí a ted mě bolí nohy jak kdybych šlapala na Sněžku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A mám šílený chutě!! akorát nevím přesně na co :grinning: :grinning:
20. únor 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. únor 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani,no ja mam o par tyzdnov 33 :cry: :cry: :cry: som rybka :slight_smile:
ze vrtela prdeli,tak to ja uz neviem co je...to co je????? :grinning:
jakoze ty si isla okolo a si sa nestavila??!!!!!!!!mas cierny bod!!!!! :wink:
20. únor 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ! My dnes byli konečně od pondělka s Kájou venku. Venku teda zase trochu kašlala, ale teď doma zas dobrý. Tak doufám, že v pondělí ráno bude OK a bude moci do školky.
20. únor 2010 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku - taky jsem ryba :wink:
20. únor 2010 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mas za par tiez.... :dizzy_face:
20. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku jeli jsme plný auto, tak jsem se ti ani neozývala, nebudu ti přece tahat do baráku celou grupu cizích lidí.. :sunglasses: Kdybychom jeli s mužem jen sami, tak bych zkusila brnknout :grinning:
Já mám 33 v červnu. Kuva Kristovy roky, to je šílený :grinning:
20. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar dámy :slight_smile:

Leničce přejeme vše nejlepší k svátku :wink:

Jupííí dneska je tam krásně, konečně to vypadá, že je po zimě, pokud ovšem opět nenasněží, to by mě jeblo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Anetce od Pavlínky přejeme vše nejlepší k narozeninkám :dizzy_face:

Terezce od Zuzky jsem popřála jaksi předčasně, ona má až zítra :sweat_smile: , no a pak poslední 3 a máme všechny narozky za sebou :wink:
21. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou nedělenku přeji!!

Počasí nááádhera!! snad to vydrží do odpoledne, ted už se ven nedostanu, jsme si nějak přispali a do oběda už to nestihnem..

Oslavencům vše nej nej

:wink:

Dalíčku náš doufám, že ji ti už hej a zítra šup šup domů! :grinning:

ANdrej tipuju že ještě zima přijde :unamused: Bude už krááásně a pak potvora ještě nasněží :grinning: :grinning:

Už chci léééto! Mám už 3 dny šílenou chuť na točenou zmrzku a šla bych na koupák :sunglasses:
21. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani tak to já taky, prozatím to vyřešíme asi tak, že půjdem na krytý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale na zmrzku chuť nemám :sweat_smile:
21. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Andrej hahahahaah 17 let silaaa si dobra
Lenrie to jo,to si si moc neuzila,ja ikdyz sem docela mlada na deti,tak muzu rict ,z ejsem si uzila az moc....Sice mi to chybi,ale Viktorka me aspon uklidnila :grinning: :grinning: Nevedela jsem co to je byt doma!!!! :grinning:
Jdu na Homolky a zitra si na me vzpomente jdu makaaaaaat poprvy po 3,5 letech hruuza tak se tu mejte a az bude cas zavitam a upresnim moji situaci v praci papaaaaa :slight_smile:
21. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,krasnu nedelu,takze u vas je krasneee?????u nas vcera podvecer prisla brutalna fujavica a snezilo a fukalo az do rana,tazke zas nakydalo snehu ateraz vonku desne fuci,prisli nasi,tak vzali decka na chatu tak apson kavu vypijem vklude kym sa vratia.....pitrska,no do tej dvadsiatky som si uzivala,party,diskoteky ale stale jeden chlap :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom v dvatsiatke somsla rodit a uz bolo,odvtedy sa vsetko toci kolo deti,nieze by mi to vadilo ale obcas potrebujem aj ja vypnut,prestahovali sme sa prec,nemam tu nikoho,o svokre pomlcim,tej sa aj deti boja,tak tam nechodime ,jedine koho tu mame je kmotra,esteze ta je v tomto meste a ma aj priblizne rovnbako stare deturence.....a vsteky moje kamosky ostali v mojom rodnom meste a to mi chyba,ten pokec s babami,kavickovanie a tak,ak chapete,zrazu som tu ostala sama,lebo kym som mala maleho zili sme isty cas vlastne u mojich rodicov amaznel zanami dochadzal na vikendy....vtedy bolo fajnaj ked zas mat ako rodina vlastny byt je super.....no ja musim ist na pracak menila som trvale bydlisko a tak by tu mali poslat vsetky moje papiere tak som zvedava :confounded: a diem sa nhalasit medzi nepracujucich na 3 mesiace kedze cchem podnikat a chem tu dotaciu od statu,tak nejako 3 mesiace vydrzim...treba mi odniest ajmalej prihlasku doskolky ale davm ju az od septembra,maly sice chodil od dvoch rockov ale mala je pre mna stale moja mala,ak chapete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a zmrzku by som si dala aj ja ale ja milujem len tu litrovu z obchodakov,klasicku nieeeeee,len nanuky :wink:
21. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky ženy :wink: , :angry:

Pitrs, tak krásný vstup do pracovního poměru ti přeji :slight_smile:, já bych šla makat i ráda, páč jak píše Lenrie, taky jsem furt jen s dětmi, teda občas se zadaří vypadnout, ale je fakt, že člověk potřebuje mezi lidi, aby vše fungovalo tak, jak má :wink:

Před chvílí volala Draga, tak jak jsem se obávala, tak Dalík chytl mega srajdu, kapačku naštěstí nemá, teploty stále vysoké až okolo 40 i přes :frowning2: , tak furt srážejí teplotu a čekají na kultivaci moči,no tak zatím to na propuštění domů nevypadá, ale Draga zněla vyrovnaně a statečně, tak to určitě ještě pár dní zvládnou :wink: , zdraví vás, ale všem nám je jasný, jak se to v té nemocnici vleče a není tam o co stát, tak snad do středy budou doma, třeba i dříve :wink:

děkuji za přání :wink:, dnes mám den blbec, panáček Vikin ponocoval, do tří do rána, jsem jak po vopici
21. únor 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
za tím oslovením je smaijlík chybný :grinning:, ten druhej
21. únor 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teda Dalikovi posielame pusinky,nech je cim skordoma a nech su vsetky vysledky ok,snad to bude len nejaka viroza :unamused: aDrage pevne nervicky,vianoce som stravila smalym v nemocnici,tak viem ake to je,dni sa tam vlecu neskutoocne dlho....Leni a coze Vikiin nechcel spinkat?ale inac aj moja mala sa v pslednej dobe strasne budi :angry: :angry: :angry: :angry: a to inokedy spala od 20tej do 8-9 rana v pohode :confused: :confused: :confused:
21. únor 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenrie, on celý den nespal, byli jsme po dlouhé době na větším výletě, v ZOO a pak usnul až v půl sedmý,jsem myslela, že bude spát celou noc a v deset budíček a neusnul do tří, já se dívala na tu komedii, Těsně vedle, no to byla blbost, ale jsem se nasmála :grinning:
21. únor 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak to ano,moja mala ani poobede nespi,pretoze o 12tej na obed nezaspi a ked zaspi o tretej ,vstane o 5tej a potom vecer by isla aspt po jedenastej,tak nespi ale vecer ju dvam medzi siedmou-osmou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, ja mam doma poblijona mrnavyho, od 6 jsme vzhuru, asi ji neco nesedlo, a to mam dneska takovy prace, doufam,ze to bylo jen jednou a dost

vsem oslavencum vse nej :wink:
22. únor 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mne teda bude letos 30 :astonished:
22. únor 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno! Dítko je po nemoci už ve školce a já za chvíli jedu na gyndu
22. únor 2010 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou dámy :slight_smile:

Tak my teplotkujeme, takže se ven v nejbližších dnech nedostaneme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kristi Mia ti blije docela často, že? Márinka skoro vůbec, snad jednou blinkal. Nemá třeba něco se žaludkem?
22. únor 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dělají nám v baráku nový výtah a zateplují sklepy, takže jsem vzhůru od 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , rámus jak prase, bude to trvat ještě měsíc, se picnu. Ale aspoň budeme mít novej výtah, ten starý byl tak akorát na úraz.
22. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, co se pamatuju, tak blindila jen 2x, z toho jednou jsme byly v te nemocnici. JInak snad ne, teda aspon si nevzpominam
22. únor 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a samozřejmě Dalíčkovi přejeme brzské uzdravení bobečkovi malýmu :dizzy_face:
22. únor 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek