• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Holky už dlouho předlouho jsme neměly winepárty, nechcete se dnes večer přidat a trošku podrbat?
22. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, ja bych rada, vis ze ja jsem pro kazdou spatnost, nicmene pokud Mia nebude blit celej den, tak jdu vecer posedet, ale volno mam ve st a ve ct, to budu aj sama doma :wink:
22. únor 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, ty jsi hvězda :wink: a máš úžasné šaty.
diiiiiiiiiiky, dneska je vracim. Doufam,ze budou po sezone k prodeji, moc se mi libily
OK, tak se domluvíme na středu, chtělo by to tu trošku rozjet a pomluvit trošku chlapy :grinning:
22. únor 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, toho mam na celej vecer az az :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi měla z půjčovny? Podobné jsem měla vybrané na Aukru a pak jsem si nakonec vybrala jiné a stejně jsem se do nich nenarvala, páč nebyly elastické a já jaksi přes cicky nezhubla ani po kojení :sweat_smile:
22. únor 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, z pujcovny :wink: byl to fakt super strih, bud si je koupim nebo necham usit
22. únor 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec ženy!!

dneska mě hošánci nechali chrnět až do půl 10. teda ráno jsem s nimi vylezla, ale ještě zalezla a hošani se zabavili sami..Jsem se včerazačetla až do jedné v noci a takhle ty rána pak vypadaj :grinning:

dragiii držte seee!! :grinning: Dalíček at už to má chudák malej za sebou :wink:

Hezký šatky. jak byly řešený vzadu? holý záda? uááá, to tě musel Roba doma sežráááát :grinning:
22. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
uplne holy ne, ale zajimave reseny. Nesezral, pac jsme se zlili jak dobytci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudinka spinka, ja bych taky sla, ale vedle nas prodali byt, takze tady opet kutaj a kutaj
22. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nedocitam, je mi blbe.

Party byla fajn, nekdy dodam fotky az bude sila. Mike s brachou dnes brzy rano odjeli, tak cekam az se Samule vzbudi, to bude revu ... :frowning2:

dnes jdu na utz tak drzte pesti
22. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
drzime :wink:
22. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotky: http://www.facebook.com/album.php?aid=2051312&id=1466711342&l=4f16d1dcde

nemam fotku dortu, protoze to bylo na videu, nejak jsem zapomnela vyfotit ...

kristi diky :slight_smile:
22. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, přeposílám vám psaní, které jsem před chvilkou vložila do diskuze MÁM AUTISTICKÉ DIETA....
Třeba se "pobavíte".... No ale já dostala málem infarkt...
a pak už vás tady nebudu obtěžovat, páááá.

Milé dámy, tak si poslechněte můj příběh ze včerejška, některé to třeba rozesměje, jiné možná rozpláče.....
No ale co se tedy včera stalo...
Mého syna Tadeáška, autsitu jak poleno, včera hledala policie...
A taky půlka dědiny, a rozhlasem hlásili, že se ztratilo šestileté autsitcké dítě, že má na sobě to a ono, a že bude třeba plachý....
No on ho měl totiž hlídat můj lehce autistcký 15-ti letý syn Matěj.
On na pohled je opravdu zdravý, chodí do běžné školy a mluví smysluplně, učí se průměrně, a dělá stejné vylomeniny jako každý jiný puberťák v jeho věku, takže se snadno zapomíná na to, že má Aspergerův syndrom, navíc když ho má spíše v mírném a skoro nerozpoznatelném stadiu..
Nicméně matěj ho neuhlídal, a to ani v zahradě, která byla uzamčena, tadeášek si jednoduše přelezl plynoměr, který je docela nízko, a už si to šmaroval na procházku!!!
Matěj jen na mne zaklepal (vařila jsem), že tadeáš si přelezl plynoměr a je na ulici, a já se na Matěje hystericky obořila, at jej okamžitě přivede zpět, ale protože tadeáš prý nechtěl jít domů, tak ho na té ulici nechal, a jak se tam koukl podruhé, tadeáš tam už jednoduše nebyl....

šel ho hledat šnečím tempem sám, prostě krok sun krok, obešel si naši část, a když ho nenašel (což bylo asi za 15 min od toho, co zjistil, že tam tadík není), tak mi jen suše oznámil:
"Jako tadeáš mi zase někde zdrhnul...."
Já vyletěla jako blázen z baráku, já vůbec netušila, že on ho ne té ulici nechal, když prostě tadík řekl "nejdu domů....", myslela jsem, že už jsou dávno zpátky na zahradě! ale tadík už byl bůhví kde, a pár "milých" sousedů mi řeklo:
"Jo, viděli jsme ho, jak jde, ale my nevěděli, že utekl...."
No nic, není to jejich vina, plně přejímám zodpovědnost.
Nastartovala jsem auto, a fičela uličkama, kde chodíváme, ale on NIKDE!!!!
Okamžitě jsem volala policii, a už to fičelo...
Partner nasedl do auta, sousedi, jiná sousedka to běžela vyhlásti rozhlasem, ale tadík NIKDE!
až po 3/4 hodiny se našel, šel okolo hlavní silnice (!!!!!), sám si tak vykračoval, jakoby se nechumelilo....
Já v autě policajtům bulela jak želva, vlastně kudy jsem chodila, tudy jsem brečela.
a jak mi pak známá zavolala, že už ho našli, myslela jsem, že radostí omdlím!!!!!

Tak to byl můj nejhnusnější den v životě!!!!!!!!!!!!!! A zároveň nejšťastnější když jsem ho pak jako blázen objímala a líbala.... :sweat_smile:

Jo, a přeju vám, abyste nikdy ničím podobným nemusely projít.....

tak ségra, a už Ťa nebudu rušiť, kurňa.
22. únor 2010 v 15:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Karin, to je děs, tohle je moje noční můra, že ztratím dítě, občas mívám i takové sny a je to bezmoc...
Hlavní je, že to dobře dopadlo a to jsi ještě nedávno psala, jak ho nemůžeš zpustit z očí, no ....hlavně že to dobře dopadlo

Peto, at je utz v pořádku a vidíš srdíčko :wink:
22. únor 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenbi diky :slight_smile: srdicko jsme videli, bylo to uplne super, Samule koukala jak puk a prej ze kde je to baby :grinning:
22. únor 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karin to je mazec :frowning2: Ale jeste ze se nic nestalo a brzy jste ho nasli. Kdyz si clovek predstavi co vsechno se mohlo stat :fearful:

Peto, tak oficialne gratulujem :dizzy_face:
Jo a ten dortik je dobre videt na jedny fotce co mas na FB,byl krasnej.

Ja posledni dny nak nestiham, v patek tu byl malir, tak jsem uklizela, prenasela veci z pokoju do jinych pokoju, stehovala nabytek atd... :stuck_out_tongue_closed_eyes: V sobotu jsme s kamoskou jely na damskou jizdu, za kamaradkou ktera ma co nevidet porodit, a zustaly jsme u ni do nedele. Vcera jsem opet uklizela, a chystala pokojicek a papiry, smlouvy a tak pro tu maminku, ktera mela dneska prijit na to hlidani a neprisla :rolling_eyes: Tak to s tou moji praci tak zhave nebude, jeste se budu chvilku pekne flakat doma :slight_smile:)))
Jeste tento tyden mame prazdniny, tak abych stale vymyslela program na cely den, dneska jsem tu mela kamaradku s dvojcatkama, si holky pohraly, ale co budem delat cely tyden nevim :slight_smile:

Wineparty ve stredu, jo? pisu do kalendare :grinning:
22. únor 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla dopo na tý gyndě - sem jako měla den ... zapoměla jsem úplně na moč sebou, neschopenku jsem nechala doma. Jinak kontrola dobrý - a na to že pupek roste jsem zatím nic nepřibrala.

karin - mazec :astonished: ale hlavně že to dobře dopadlo
22. únor 2010 v 18:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bry den, ja mela wine party i vcera, dnes opet a zitra s vama, no to bude zase tejden...

lehoulince me boli hlava, ale to brzo prejde.
Mia uz neblije, tak jsem rada

Peti, gratuluju

Mori, tobe taky :slight_smile: evidentne uz te zasahla tehu demence :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juk! Krásný den! :slight_smile:

teda včera tu bylo nějak mrtvo koukám... :sunglasses:

My jsme byli včera tady kousek od nás v jednom mateřským centru, mají tam kromě kavárničky s hernou i různý kroužky a poskytují i pohlídání dětí. Tak jsem naznala, že kluci musí začít chodit víc mezi jiný děti, být chvilku bez mamky. Erik dobrý, ten se vrhl do víru vášní, ale Alýsek ten se ode mě chudák nechtěl vůbec odlepit, furt jsem musela být s ním.. Asi jsou pořád jen s mamkou a mám ted malýho závisláčka :wink: Tak tam zajdem tedka dopo zase, chci si domluvit jeden kurz Zpívánek pro kluky, to by je určo bavilo... :wink:
23. únor 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nastesti Mia je na tohle super, je rada s detma a vubec se nemusim strachovat, ze bych ji chybela

tim jsi mi pripomnela, ze bysme mely nekam jit
23. únor 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda vespolek :wink:

Viktorce přejeme k dnešním narozeninkám hodně štěstíčka a zdravíčka. VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!! :dizzy_face:

To je v prdeli, u náš žádné MC není, není kam s těmi dětmi zajít :stuck_out_tongue_closed_eyes: , akorát do hospody :confounded:

Luci tak to nasere, co? Když se na něčem domluvíš a ten člověk pak nedorazí....jestli jsou francouzky taky tak spolehlivé jak italky tak to potěš :sweat_smile:
23. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsme doma...pustili nás, protože Dálovi klesly teploty, na veškerých vyšetřeních měl vše negativní...tak nevím co to bylo ale řádně to s ním zaloumalo, hlavně jak do něj prali ty diazepamy...teď vytuhl a zase trošu teplotkuje...ale snad to je jen nějaký stav z radosti, že je doma :pensive: se z toho fakt už asi picnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dočtu vás později a všem díky za účast :wink:
23. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se trošku sekla s narozkama od Viktorky, ona je má až zítra :sweat_smile: , tak nic :grinning:

Draguško vítej doma, to je dobře, že měl Dalíček všechna vyšetření negativní, ale je to bobeček malej, ať je co nejdříve bez teplotek :slight_smile:
23. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, no konecne jste doma. Ufff, tak se drzte
23. únor 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jsme doma a jsem zase jak v jiném světě...musím vařit a tak :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragu a hlavně obdělávat pole :sweat_smile: , neměla jsi absťák? :grinning:
23. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja varim rizoto, prave italske, akorat kua nemam bily vinko, tak snad to jde i bez nej
23. únor 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek