• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Draguš vítej doma, hurááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

my byli včera na kontrole na neurologii,nic pozitivního se nedělo :unamused:, tak jdeme bojovat dál a do školky Vikin nesmí, tak k zápisu nejdeme a uvidíme, co nám osud přinese
23. únor 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne zrovna dneska ze skolky volali, tak zase nic, misto jeste neni, ale od zari na 100% huraaaaaaaaaaa, pujdu do prace :wink:
23. únor 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, to je dobre ze uz jste doma a Dalicek je v poradku, tak snad to bylo poprvy a naposledy :wink:
Ale koukala jsem, ze policko nechatralo, obdelaval manzel nebo jsi to nejak zvladala z nemocnice? :grinning:

Vcera vecer opet hadka s chlapem, my mame ted obdobi na hovno fakt... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, zase bude dobre, my jsme to taky nemeli vesely a ted uz je lip
23. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Dragi - konečně doma, co? at jste brzo fit.

My jsme zpět z toho MC, dneska super, dokonce jsem je tam na hodinku nechala jedné tetě na hlídání, poskytují tam tyto služby, kluci byli spokojení a ani nechtěli jít domů. A přihlásila jsem je do Zpívánek. Jsem zvědavá, jak je to bude bavit, doma halekají nonstop :grinning:

Luci kliiid, ten můj mě sere pravidelně. zrovna dojel z cest a už mě sere zas, takovej klid jsem tu měla.. :rolling_eyes:
23. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tobě chci ještě jednou moc moc poděkovat...hodně jsem na tebe myslela...kdo tohle nezažije sice cítí nějakou lístost ale nepochopí...ty jsi strašně moc statečná a přeji aby se vám to snad nějak urovnalo věkem nebo se už nikdy nepřihodilo... :pensive: držte se

ostatním díky za přivítání :wink:

farma nezahálela staral se farmář manžel absťák jsem neměla opravdu žádnej...to šlo všechno mimo :sunglasses:
23. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi máš recht, taky myslím, že kdo to nezažije, neví o co jde. Lenka je pro mě superbaba, jak to zvládá. a nefňuká :sunglasses: .
23. únor 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš super, že jste doma, moc jsme na vás mysleli!!!! Co malej, jak je?
23. únor 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami díky moc za smsku já sjem nějak nezvládala odpovědět...ale moc mi to pomohlo...v nemocici byla doktorka a říkala, to co ty, že je tam na kolečku amusí si ho platit...byla ale celkem v poho a právě ta nás pustila dneska domů... :wink: Dála ožívá na pár hodin a pak zase padne vysílením, potí se a ještě dodělává poslendí zbytky nemoci...ono se řekne udržet ho v klidu... :astonished:
23. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi to je jasný, hlavně že jste doma a v klidu!!! Klidovej režim dítěte je opravdu náročná záležitost, mě se to teda nikdy nepodařilo uvést do praxe :sweat_smile: Tak snad bude Dála brzo v pořádku úplně! Jak jsem pochopila, bylo to fakt jen z horečky?
23. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera degustace byla fakt super, to je moc prijemny, kdyz o vine nekdo tak zasvecene mluvi

na hokej jsem nevstala, a ono mozna lip, byla bych nasrana
24. únor 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hoky tak my bojujeme se skolkou a ja s praci au au vsechno me boli hruza,mala prdelka dneska brecela,asi chtela byt semnou kdyz ma dneska ten svuj den,ale nemuzu sakra musim makat

Samusce vse neeej k narozeninam....
24. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...tak u nás blbís...k ránu kolem třetí zažal Dála blinkat a srajdit zase vodu...v 10 jsem volala mudře a ta už měla výsledek z nemocnice, že má Dalíček campilobakterii (něco jako salmonela)...musíme nějak zastavit to blitíčko ale už zase házel vodovou šavličku...do večera na to máme čas...takže dávám kulíška a černý čaj s glukopurem po lžičkách já mámo něj tak strašnej strach...dokonce mi dala doktorka na sebe mobil, že je vidět jak jsem z toho vyplašená a kdyby něco ať večer volám jí, než pohotovost...holky to je děsný když nám ty dětičky stonaj :pensive:
24. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragus to je hruzinec, chudak malej Dalik, posilame zdrave vlny vasim smerem a Samule posila hubana :grinning:

Viktorce vsechno nej k narozkam :slight_smile:
24. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrska - jejej, furt se tam Viktorce nelíbí ? A když odejdeš je pak už dobrá ? - co říkaj učitelky ?

draga - téda takovej fujtajbl :unamused: tak ať je Dalíkočkovi brzo dobře a hlavně ať nemusíte už nikam do nemocnice. Snad se mu to do večera srovná, ať máte klidnou noc

Karolínka včera večer taky z ničeho nic hodila šavli, chuděrka z toho plakala :frowning2: napila se čaje, lehla si na gauč vedle mě a během chviličky to letělo .. bříško jí ale nebolelo .. pak hned usnula a dobrý, nevim co to bylo. Ale vystrašila mě ..

kristi - muž vstával, mě vzbudil budík a nemohla jsem už zabrat, až asi za hodinu a půl kurňa

Ve školce ve 14 h vstávaj, dnes i včera tam zůstala na spaní, tak ve 14.15 h pro ni jdu. Včera jsem tam přišla, vůbec nevnímala že na ní volám a hezky u stolečku svačila šikulka, prej si i přidala říkala učitelka. Obědy baští teda taky v poho.
Ráno tam jde vždy v pohodě, ale jak pro ní přijdem, tak taky utíká a má radost že jde domů :wink:
24. únor 2010 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi to je děs teda.. Hele kamarádky synek tohle měl, chytl to v jesličkách a prý jsu na to dost přísný opatření. Tak se poptej v jeslích jestli to tam taky nějaký dítě nemá, aby to tam chudák malej nechytl obratem zpátky..
24. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi a řekli ti jak dlouhou to má inkub. dobu? to byly příčiny té horečky co Dalíček měl nebo to chudák chytl až ve špitále? Mně je ho tak líííto, chuďátka malýho, blonďatýho..
24. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani nevím dočetla jsem se že inkubace je 3-5 dní léčba různá...ale co mě sere, že jsme z toho špitálu šli jakoby rádoby zdravý a najendou tohle blitíčko...on blinká nebo ublinkává co 2 hodiny někdy i po hodině, je to třeb amíň ale zase nic nepije, jen toho kulíška po lžičkách...tak doufám, že to ustojíme...jinak se valí z5 do nemocnice na kapačku tohle jako fakt nechápu...zřejmě to byla i příčina té horečky, protože tad yu toho to bývá 39-40 stupňů ...hlavně se modlím aby už ta horečka nebyla znovu dokola...teda to je fakt na makovici...do jeslí jsem volala, že jsme v nemocnici ale nic jsem ještě nevěděla, až dneska od té naší doktorky, které jsme volala co teda dělat, že znovu zvrací...tak jí to zrovna volali z nemocice, že to našli ve výtěru...a asi to taky chytil v jeslích...kde jinde...jedině, že bysme v nemocici měli jen virozu a chytil to tam ještě jako další ...ale to nevím jestli by to odpovídalo...i když jeden nikdy neví...fakt nechápu...

holky díky
24. únor 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
samante prajeme vsetko naj naj naj k dnesnym trom rocikom :slight_smile:
juuj,draga,to je blbee,tak nech sa rychlo polepsi krpcekovi,to je hruza toto :unamused:
a draga, v nemocnici je dost mozne ze to chytil,segra ked chodila s deckami po nemocnicach tak tiez vecne nejaku sracku odtial doniesli :angry:

my sme boli dneska na sono na nozicky,na tie klbiky,tak vsetko ok,jadierka vyvinute-vidno ze sme balili poctivo do ortopedickych nohaviciek
:grinning: :grinning:
bola v nich asi dvakrat prvy mesiac...
24. únor 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, opozdene prejeme Viktorce a Terezce a Samusce vse nejlepsi k narozeninam :dizzy_face: A jestli jsem na nekoho jeste zapomnela, tak se predem omlouvam :sweat_smile:

Dragi, to je trapeni :frowning2: :frowning2: :frowning2: Chudacek Dalicek. Drzim palce at hlavne nemusite zpatky do nemocnice ...
Muzu byt rada, ze jsme ve skolce zatim chytli jen rymu a vsi :sweat_smile: :fearful:

U nas je prave vichrice, vitr fuci, stromy padaji, tak budem pekne doma v teple. Cely den litam po stavebninach, pristi tyden delame pro zmenu terasu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo zapomnela jsem, ze jsme jeste ve skolce chytli praseci chripku, ale ani to nebylo nakonec nic vazneho...
No je to dobry na jednu stranu, ze jsou deti v kolektivu, ale ty viry a bacily a vecny nemoci.... :pensive:
24. únor 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff, tak my jsme pred chvili dorazily domu, jsem k.o. Pujdu dat vanu a pustim se do debilniho zehleni, se mi teda fakt chce, jeste ze davaji House a Dzungli rtenek
24. únor 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem s Miou v na pohotovosti, ma uz asi 5 dni uplne oteklej malicek, ale zlomeny to nastesti nema
24. únor 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi,prave pozeram foto z plesu,ty si aka drobna zienka :slight_smile: kolko merias?
24. únor 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku 164 cm :slight_smile:
24. únor 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš to je děsný, chudák Dalík.....snad už neblinká a zvládli jste to doma, držíme palec...máte to teda teď trápení :frowning2:
24. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kde je ta slibovana party? :slight_smile:
24. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a joooo, dyk ona je streda. A ja si nekoupila vinko, to jem kokot
24. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze bychom zapily medaili?
24. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nechlaščejte, budete koktat :grinning:
24. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek