• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
No ja si taky vino nekoupila, mam jako vzdy chut na bile, a v celem dome je spousty cerveneho, ale bile ani jedno. Tak vezmu zavdek cervenym, dalsi medaile dobra, frantikum unikla o fous, hahaa :slight_smile:))
24. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasnej zavod to byl, jen co je pravda
24. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ted jeste aby se to te Martine povedlo a budu spokojena :slight_smile:
24. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se těším jak si počtu (byla jsem na kafi s kamarádkou) a kdepak máte tu party?! a hlavní vyvolávačka Andrej se tu ani neukázala. Tak to bude asi chtít opravnej termín :grinning: :sunglasses:
Jinak vínečko jsem si právě aspon symbolicky nalila. K Džungli. Super seriálek :slight_smile:.

Jakou máme medaili?? :sweat_smile:
24. únor 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeden bronz z muzske stafety a zlato od Sablice :grinning:
25. únor 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vecer jsem slamenka, vino si koupim
25. únor 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus baby, já na vás včera úplně zapoměla :sweat_smile: , jsem byla ve víru tapetování. Si provizorně tapetuju koupelnu a taky jsem si včera poprvé vrtala sama police do koupelny :sweat_smile: . Ale dnes se tu večer ukážu...kdo jde se mnou pít? :grinning:

Jinak teda Viktorce a Samušce dodatečně přeji vše nejlepčí k narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: . Teď už zbývá jen naše největší slečna Leuška :slight_smile:

Draguško kurnik to je blbé s Dalíčkem, to je mi tak líto, ať je bobek brzy v pořádku, dávej průběžne echo.
25. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar zradkyne :slight_smile:))

Tady je to mrtve... Jsem na vas zvedava na vecer :grinning:

Andrej, nechces prijit vytapetovat i k nam? Bych chtela tapetu na kousek steny do pokoje pro hosty a do loznice, ale vzhledem k tomu, jake jsem tele, ani vymalovat jsem si sama nezvladla, musel prijit malir... tak na tapety si uz netroufam vubec :sweat_smile:
25. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek!

mrtvé to tu je páč padal kůň. já už i ráno napsala, ale spadlo to znova..

Jak je panu Dalimilovi? :slight_smile:

Za mýho dětství a mládí :sunglasses: jsem doma u našich vždycky tapetovala já s mamkou :grinning: , dát to chlapům do ruky tak to by byl konec světa :grinning: :grinning: Pak už ve svým bytě jsem si na to najala paní, tapetářku, a super. Andrejko, tak kdyby bylo nejhůř, můžeš si založit živnost a jedeeem!! Té paní se dařilo celkem dobře :grinning: :sunglasses: :grinning:

Jsem si ted krásně bucla, ááách.. a venku sluníčko, vytáhnu hošany zas ven. Prdím na úklid.zítra mám návštěvu, tak jsem to tu chtěla nablýskat jak na Vánoce, prdím na to.
TO jsem vám řekla, že jsem ted zvolila na hošany a to jejich večerní řádění strategii ,že je uchodím? Dneska musím pokračovat. AKorát je blbý vymýšlet terény, všude blátivo, už aby bylo léto. Včera jsem je vytáhla na dvě hodiny pochodu bez pauzy a domů jsme se už pak všichni tři táhly jak mrzáčci :grinning:
25. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byly venku, ted jsme se vratili, koupila jsem naky kyti a taky bylinky, no pohoda.

vino mam, vecer se sejdeme
25. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,ludkovia prave som bola dat von na terasu "venčit" Sofinku do kocika a na teplomeri v tieni ze 15 stupnov,krasne slniecko svieti,no totalna jar :slight_smile:
25. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
táhli - to po sobu čtu, píšu jak tatar :sunglasses: už abych šla do té práce a začala zas používat mozek :sunglasses: . Včera jsem si večer s kamarádkou dala pizzu, snědla jsem tak jen třetinu, zbytek mi dali do krabice a hádejte, zapomněla jsem to tam. Jdu si koupit Ginko biloba, normálně skleroza :grinning:
25. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem se stavila jeste v autosalonu a o viku se pujdu projet tim vysnenym autikem, jupiiiii
25. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi a ktora farba vitazi? :slight_smile: :wink:
25. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta Hot mangenta, jedine tu a zadnou jinou
25. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ta je krasna,ta ma aj tu pristrojovku tusim taku s fialovou nie?
25. únor 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jde o to, ktera je to verze, ja chci tu Titanium a k tomu jeste Sport paket, at je to komplet, a ta ma pak podsviceni te pristrojovky atd.
25. únor 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sak ked ,tak nech to stoji za to :grinning: ja mam tiez to podsvietenie,vyzera to pekne navecer :slight_smile:
25. únor 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz se tesim, jak se s ni projedu
25. únor 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este viac ako bude zaparkovana doma,co?? :sweat_smile: :slight_smile: :wink:
25. únor 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi povidej, konecne budu tak nejak nezavisla
25. únor 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ono je to fajn,ked sa nemusis spoliehat na chlapa a na taxiky :slight_smile:
25. únor 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se dlouho branila, prece jen bydlime v centru a kam potrebuju tak dojedu. Ale v lete ke tchyni, ebo na bazen nekam, proste bude to potreba
25. únor 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
cekam s vinem
25. únor 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, tak to sis s vinkem pospisila :grinning:

Ja jsem byla cely den bez auta, takze vino bile opet nemam, ale tak cervene taky dobre :slight_smile: Jen jsem uvazovala ze bych sjela jeste zacvicit... Jenze stejne musim vyckat az Y. dorazi z prace a to bude buhvi kdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už dnes psala 2x a pokaždé to při odeslání spadlo :rolling_eyes:

Dnes bylo bájo počásko, snad už tak bude furt :slight_smile:

peču Opilou bábovku http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=18651&user=52301 tak si pak dám s váma místo vína :grinning:
25. únor 2010 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste ho nemam otevreny :slight_smile:
25. únor 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, babovka vypada luxusne, mnam.
25. únor 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar dámy, tak jsme dnes byly na 3 leté prohlídce, Anča se dostala na 10.růstový percentil z pátého!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Má 92 cm a 13,4 kg. Zezačátku předstírala, že je úplně blbá, absolutně nespolupracovala, ale pak se rozkoukala a rozkecala, tak jsme prošly :grinning: :grinning: Akorát máme do konce zimy utrum se školkou a pak má chodit jen občas tak jednou týdně, kvůli tomu jak měla dvakrát po sobě zánět průdušek, prý do normální školky zatím absolutně vůbec, no mě to stejně neva když do práce nejdu, že jo :slight_smile:
25. únor 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy, taky nemám vínko, ale jsem slaměnka, tak se přidám, sice jsem společensky nepřijatelná, páč jsem snědla pomelo a pupek mám nafouklý jak 8.měsíci :grinning:
25. únor 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek