• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Lami, teda to jsem nevěděla, že Anička tak marodila, tak to normální školky by šla stejně až od září ne?

Luci, ještě cvičit, jsi spadla ne? já musím něco začít, jsem jak chodící tank :angry:

Kristi, teda nový auto, ty se máš, nahlas závidím, at se ti autíčko líbí a bereš ho všemi deseti :wink:

my teda v životě netapetovali, tak ani nezačnem :grinning:
25. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja si nalila sklenku a cvicit se nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: seru na to :grinning:

Lami, a co ty jak se citis, uz je ti lepe???
25. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, co to je to pomelo, nejaka novinka??? Videla jsem to jednou v cechach v obchode, vypadalo to jak grep, ale jak to chutna?
25. únor 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, jo takovej sladší grep, ale tento byl nevydařený, no jo,manžel koupil ve slevě :rolling_eyes:
Luci, kašli na sport, začneme třeba zítra, jo? :grinning:
25. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci a to se ti už ta paní jako vůbec neozvala a to hlídání padlo, jo? to je jednání, ti povím :angry:
25. únor 2010 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
bry den, tak ja mam otevreno, uz se muze pit :wink:

Leni, diky, jak rikam, dlouho jsem nechtela, ale ted uz je to nutne :wink: Robovo novy auto si pujcovat nehodlam, bych se bala,ze to nekde rozsekam :unamused:

pomelo jsem jeste nejedla, se mi po tech citrusech delaji hodne afty v tlame
25. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak jsem taky nafoukla, pac to dostanu a to me jako nebavi vubec,bricho jak v 5. mesici
25. únor 2010 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tak se vyfotíme, ty pupky, jak za starých časů :grinning:
25. únor 2010 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ty voe, do toho nejdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni ono to ani nebylo tak dramatické, měla dvakrát po sobě prostě zánět průdušek, ale bohužel teď na podruhé jí tam přetrvávala obstrukce hodně dlouho, tak z toho už dr byla nervní a já teda taky....no do normoš školky by šla od září, pokud by jí teda vůbec vzali, ale prý by bylo mnohem lepší, pokud by chodila až po tom 4.roce, to jsou na tom děti s imunitou už mnohem líp, tak jí ani nebudu zkoušet zapisovat. Aspoň nebude nosit nemoci Jáje a mimču a ještě si jí užiju, jak jsme dnes byly půl dne jen spolu (Jáju měla babí), bylo to úplně boží, je fakt už velká holčička, když jsme takhle doma i s Jájuchou, tak mi to ani nedochází :grinning:
25. únor 2010 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Lami, a co jsou to ty percentily? jak se to pocita? Vsak Mia je skoro stejna jak Anicka
25. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Lami, to máš pravdu, my jsme se vylízali z viroz a Verunka šla jednou do školky a zase marodí :unamused:

Kristi, dělej nahod...jééé, já jsem nafotila kozy, jsem sexy :grinning:
25. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenco, pani se ozvala ze schuzku rusi, ale za pet minut 10 v pondeli rano, a sejit jsme se mely v 10h, takze jsem vse chystala, uklizela doma, pripravovala smlouvy a tak ... vse zbytecne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale v pohode, urcite se ozve nekdo jiny... :wink:

Lami, a uz jsi oznamila vasim, ze jsi tehu?

Lea je taky furt nemocna, co je ve skolce, ale tady se to bere tak, ze uz je jednou zapsana, tak uz proste chodit musi, jako ve skole no.

Leni :grinning: :grinning: :grinning: tak zacni s tim nahazovanim :grinning:
25. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ja doufam,ze az jednou Mia zacne chodit do skolky, tak proste bude v pohode, pac jako nevim, jak bych to pak delala v praci, to by me asi rychle vyhodili

Leni, dobry den, kozy veeeen :grinning:
25. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristi jestli máš ještě takovou tu malinkou růžovou knížečku, co Ti dali v porodce spolu s průkazkou pro dítě (já tu přílohu už asi ztratila :sweat_smile: ...ale percent. grafy mám stejně v pc...), tak vzadu jsou percentilové grafy. Nebo si to stáhni na netu, je tam toho taky spousta :wink: No ty jsi dost drobek, tak Mia je asi po mamce...my jsme malí oba :grinning: :grinning:

Luci jo a kupodivu to vzali mnohem mnohem líp než tchýně, už se těší!!!!!! Měla jsem tak děsnou radost, že jsem vám to zapoměla napsat :grinning: :grinning: :grinning: Tak snad mě těhu demence omlouvá....

Aňa tu bude nejspíš strašit do půlnoci, dopoledne jí tak vyčerpalo, že chrněla 3,5 h.........

Kristi je to naprd, všichni tam dávají děti nemocné, holky z baráku byly na zápise a nadávaly, že už tam jim děcka od dětí ve školce něco chytly....častým nemocem se bohužel ve školce asi nevyhne žádné dítě, moje kámoška je učitelka z MŠ a tvrdí, že v podstatě až předškoláci kolem toho 5.roku už bývají odolnější, jinak že je to prostě furt něco....Navíc jak měla teď Anča podruhé tu bronchitidu, dost dlouho jí ještě v průduškách pískalo, dr měla celkem strach, že jestli se to bude opakovat, aby z toho neměla astmatické potíže, takže to jí radši nechám doma co nejdýl....ačkoliv už teď nadává, že chce za kamarádkama...
25. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ach jo,t o me desi uz tedka, ze bude nemocna, proste to budeme muset zkusit, ja uz dyl doma nevydrzim, leze mi to solidne na bednu
25. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Lami, no vidis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Reakci tve tchyne fakt nechapu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U nas se ti rodice s tim neserou, a davaji je klidne do skolky nemocne, a
25. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
pak marodi vsichni :confounded:
Kristi to se nedivím, já už se taky těšila do práce....no člověk míní :grinning: :grinning: Já měla pro tuhle variantu domluvené s paní na hlídání, že by hlídala holky obě, teď ostatně jak jsem byla u dr tak je měla obě a holky nadšené, paní je chválila, že úplně v pohodě.....jenže já bych si hlídání stejně musela platit kvůli Jájuše. Tak leda nějaká babi, že by ev vypomohla....třeba to bude víc v pohodě, prostě uvidíš, nemocem se určitě úplně nevyhnete, ale třeba na tom Mia bude líp.
no jo, kdyz kazdej asi tu praci tak nejak potrebuje, no...
25. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
já bych šla taky makat, jsem socka největší :unamused: ...no jo, snad bude lépe a na bednu mi to už vlezlo :angry:
25. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
No to mi právě říkala ta kámoška - učitelka taky, že je jí kolikrát blbý říct mamině ráno ať si dítě vezme domů, když ví, že je třeba sama a už byla s dítkem hodně doma a bude mít v práci problémy....jenže zas když si tam to dítko vezme, onemocní 5 dalších a jejich rodiče budou ve stejné situaci...tak říkala, že je to pro ní často dost těžká situace. No u nás je teď jasno, resp. prostě do školky půjde Anča později a s Jájuchou a Hugouškem se uvidí, ale chci si udržet tuhle hlídací paní, je fakt skvělá a nevadí jí hlídat víc dětí zároveň, tak by pak měla ev Jáju i s mimi....ale to je za dlouuuuho....
25. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristi, kamarádka mi zrovna dneska volala, tak má malou taky nemocnou ze školky, tak aby neměla v práci moc problémy, tak třeba včera hlídala chůva a dnes je doma ona, tak to pak určo vyřešíš, či třeba budeš mít štěstí a Miuška bude marodit vyjímečně :wink:
25. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
no to je jasny, ze se to snazej chapat, ale holt to asi jinak nejde
25. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
zdar ženy, už mám taky nalito :grinning: tramínek, mňam :grinning:

do práce se mi zatím nechce, asi jsem vyjímka. jsem utahaná jak kotě už teď, tak si ten půlrok volna navíc musím ještě užít, než začne ten mazec :grinning: :sunglasses:

Leni - já chci taky vidět ty kozy ven :sunglasses:
25. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani,v itej do klubu, kde zase vezi ta Andrejka???? :confounded: :confounded: :confounded:

ty mas naprosty pravo byt utahana, bejt tebou strelim jeste jednou na tu holcicku
25. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Já myslím taky Kristi, že to pak nějak zvládneš, tohle prostě asi řeší každá mamča s malým školkovým dítkem a třeba fakt Mia bude odolná, zas jestli půjde taky až od září, tak už jí bude 3,5 roku, on i ten věk hraje dost roli.....nevím, jak to máte s babičkama, já když byla malá, tak našim právě v těhle situacích dost pomáhala babi, ale jednu dobu jsme s bráškou taky měli nějakou hlídací paní na dobu nemoci.....
Leni, no ja doufam,ze kdyz uz tak Roba nejak zafunguje prece jen, kdyz bude Mia nemocna spat nebo bude unavena, tak jeho to v praci z domova az tak moc neomezuje.
Hm, tak já si můžu zas nalejt tak maximálně mlíko :grinning: ....krom toho chci ještě uvařit koprovku, dámy zas zítra budou posedlé po venčení (dnes jsem je dopo nemohla dostat domů, proto taky pak tak padly.....), tak ať vyrazíme hned jak vyleze sluníčko, vyleze-li.....

Dani ahoj :wink:

Leni mě už to asi taky vlezlo na mozek, připadám si jak chodící hrací skřínka na básničky, písničky, pohádky, každému všechno vysvětluju jak debilovi po lopatě, jak jsem zvyklá vysvětlovat neustále něco Anče.... :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
olé, tak vidím, že párty je v plným proudu, tak já už su taky zděs. Akorát mi Mára ještě nespí a strašně mě zlobí a otravuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek