• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
http://www.obuv-konsorcium.cz/
tak jsem zajela tady do žirafky a koupila klukům boty,myslím,že v tom kožíšku už jim musí být vedro pomalu..Koukala jsem na Fare,v jejich velikosti toho moc neměli, prý tahle firma je úplně stejně kvalitní,výborná značka,dostali spoustu ocenění..tak maj hošani jarní botky :wink:

vzala jsem jim hend ty co jsou na titulní stránce (jedny modrý jedny hnědý),dostaly titlu top model roku,tak snad jim letos vydrží..nemusela bych hned na podzim kupovat další.
13. bře 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani ty jsou super :slight_smile:)) takový taky chci pro Dálu...
13. bře 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, jsem opět njak nestíhala. Včer atu byla kámoška s malým,tak děcka si hrály a Bea mi dělala daně. Tak by mi snad měli vracet, tak už e začínám těšit. :sunglasses:
A dnes tu byla kámoška, pak jsem měla doučko, teď musím ještě zabalit věci, ráno vyrážíme do Třebíče na víkend.
Já jjsem si vybrala ještě jedny botky, akorát váhám, jestli tu barvu vynosím, ale zase na léto asi jo.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21385005&tab=0

Já jdu na kosmetiku v úterý, už se těším.
13. bře 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi :grinning: akorát ta hnědá v reálu je dost jiná než na netu,je hezčí,taková vyšisovaná,pískovější :grinning:

zuzi - balerinky,fajn,za ty prachy,to bych ani neuvažovala,jestli je unosím. ale já bych žlutý unosila určo murčo. právě bych nějaký žlutý botky potřebovala :grinning: ale 40 je malý :frowning2:
13. bře 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, ona má i větší. ale moc se mi líbí, už jsem je objednala. :wink: No já spoíš přemýšlela, co k nim vynosím, že musím ještě nějakou tu kalbelku, pásek.Ale co bych pro krásu neudělala,že. :grinning:
Já tady zase jak blbec hledám razítko, chystám balíčky a razítko nikde. Tak už jsem na nervy, kam ho zase malá zašila.
13. bře 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi mě se u ní líbí hned ty červený pantofle jako dřeváčky...jéééé neměla jsem tam koukat...jo a kabelku můžeš taky objednat žlutou tam má :wink:
13. bře 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěknej večer,
tak u nás bylo dneska celkem pěkně, tak jsme byli celý odpo venku.

My jsme Naty koupili předevčírem tyhle botky (Karin růžová - asi uprostřed té první strany):
http://www.protetika.sk/katalogy/lsjz.html

Holky,
co už vám děti nočníkujou, už jste někdo zkoušeli nedávat plínu i na noc? Naty ji má totiž skoro vždycky suchou a večer se jí to moc nelíbí, když jí ju dávám. Tak nevím, jestli už to bez ní zkusit i na spaní.... Dneska dokonce jak spala po obědě, tak jí to po hodině a půl vzbudilo a volala na mě, že chce čůrat. Tak jsem ji posadila, vyčůrala se, ale pak už teda neusnula.
13. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, tak do tech jdu taky, zlutou miluju....Zuzi, nebude ti to vadit, ze? ja si vezmu teda 39, kdyz jsou mensi, pac nohu mam presne 24,5
13. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci botky super :grinning:
s nočníkama na nás nechoď,my máme problém si na něj vůbec sednout :angry: .a to už před tím v poho do nočníku erik čural. no,snad nebudou na základce s plinkama vypadat blbě :grinning:
13. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul nech ji bez plenky,mozna se ti pocura jednou,nam to trvalo asi tyden a pak uz se nepocuravala,jasne,ze nehoda se stane jednou za cas :slight_smile:
13. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, to víš, e neva. Já zase vzala radši 40, normálně mám 39.
Luci, malá spí bez plenky i v noci už tak měsíc, no to možná ne celý, ale určo 14, řekla bych i dýl. První noc jsem se bála, ale už v pohodě. A stalo se asi dvakrát v noci, že se jí chtělo na záchod, tak se šla vyčurat a zase hned usnula. A už ji dávám i na ven bez pleny, jen když jdeme někam, kde vím, že nebude poblíž záchod, tak ji ješt plenku dám, ale nepamatuju si, kdy se do ní naposledy vyčurala. No někdy na začátku ledna.
Nic, jdu spát, ráno vstáváme tak v sedm, abych to o půl deváté stihla, to odjíždíme.
Tak vám přeju všem pěkný víkend.
13. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi tobě taky super víkend :wink:

Konečně jsem se tu dnes dostala, celý den jsem llítala jak hadr na holi. Dopoledne jsem jela k ségře, pak k mamce, pak jsem tam nechávala malého a jela s bráchou objíždět všechny obchody s nábytkem, neboť sháním sedačku. Ale asi jsem trošku náročná, navíc mám rozpočet 20 litrů, takže jsem se musela vlézt do limitu, no a když už se mi nějaká sedačka líbila, tak byla zase nepohodlná (potřebujeme rozkládací), nebo v Europa Mobel měli fak super, ale všechny krásné byly už vyprodané, páč tam měli slevy 30% z důvodu rušení obchodu, takže na dražších sedačkách byly slevy viditelné...no bohužel, jak říkám vše slušné bylo vyprodané :unamused: . Mám teda vybrané 2 v Kika, ale dodací lhůta 6-8 týdnů pokud si vyberu jinou barvu, než mají na skladě a já nechci čekat, jsem strašněj magor, ale prostě pokud se pro něco rozhodnu, tak to musím mít hned :sweat_smile: :grinning: . Takže jedu zítra ráno ještě do Jičína a pokud nic neseženu, sjedeme znovu ještě se ségrou do Ostravy a snad mi poradí lépe než brácha. Ale radost jsem si udělala, koupila jsem si nový koberec pod konferák, ten co jsem sháněla, měli ho v Ikea, pak nějaké kravinky, skleničky, malé kávové lžičky, co všechny postrádáme :sweat_smile: , pak v Europa proutěný koš na špinavé prádlo za super cenu, no dobře jsem dnes nakoupila. Ještě fakt sehnat sedačku a budu happy :wink:
13. bře 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zítra vychází nový díl Krtka na DVD, Země pohádek, tak už se těším, že u nás pojedou i nové díly, ne furt ty ohrané :sweat_smile:
13. bře 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ty balerinky jsou fakt za super cenu :wink:
13. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,
tak Mia sice vcera vypila 150ml mlika, i to v sobe udrzela,ale tedka rano si dala stavu a zase to behem 5 minut vyblinkala, tak ja uz fakt nevim. Je mi ji tak lito,je uplne slaboucka....nechci to nejak podcenit.

Andrejko,a co tahle? sice u vas Kiku nemate ale ted si ji zarezervovala kamoska, pry je super, mam ji i v mailu, preposlu ti fotky
http://www.kika.cz/cgi-bin/prospekte.php?id=1577
14. bře 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pojedeme na pohotovost, radsi...ze pry se ji podivaji na brisko a tak...odber udelaji atd.
14. bře 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Kristi bude to lepší pro váš klid, když s ní zajedete :wink: , snad to nebude nic vážného, beruška malá :frowning2:
Jo a tu sedačku mi taky nabízeli, ale asi na ní díky tomu tabudertu nebude moc pohodlné spaní. Já bych chtěla jednotnou tu rozkládací plochu, ne rozkouskovanou.
14. bře 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vyrážím do krámu pro krtečka, pro šunku na toustíky, malej si dnes poručil tousty na snídaňku a pak hurá na sedačky, snad dnes budu mít víc štěstí než včera :wink:
14. bře 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec palec!! :grinning:

u nás je nějaká blbá náladička,borci se vzbudili s mrčením, v noci řvali,hlavně Alex,chgtěl normálka hračky do postele a jako ve dne,hrát si. to jsem mu zarazila a byl řev. a já mám taky náladu nic moc, páš mě štve ten můj chlap! :angry:

andrejko - dobře nakup sedajdu :grinning:

kristi - držím palce at je miuš líp. snad to nebude nic vážnýho.. jen pokračování virozy. :slight_smile:
14. bře 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko,
držíme Miušce palečky at je vše ok a odběry nebolí :frowning2:
14. bře 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda,psala Kristi,že si je nechali radši v nemocnici a dali Miušce kapačku a spinká. Tak moc držíme palečky,svině choroby :pensive:
14. bře 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsou v nemocnici jo ? Chděrka malá :frowning2: Ale zas dobře, že to chtěj dr. radši pohlídat ... snad bude Miuš brzo v pohodě.

Kájuška už nesmrká vůbec, za to mě se to slušně rozjelo :confounded: Rýma jako trám a bolí mě v krku - včera jsem si začla stříkat Stopangin a dnes ráno jsem si naordinovala antibiotika - mám tu totiž jedny nepoužitý z loňska, bo mě záhadně krk tehdy přešel, tak jsem to nechtěla zbytečně do sebe cpát. Platěj do června, tak se léčím sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

Se musím pochlubit, co jsem včera dostala od manži http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1797179 - fakt nádherná, mi udělal radost :dizzy_face: a to je ta kabelka (no rozměrama spíš kabela :grinning: ) co jsem si vybrala http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1797184

kristi - nad tankýnama jsem už přemýšlela, pokud je někde objevím, tak si je určo vyzkokuším :wink:

dani - botky pro hošany bezvaný !!! :slight_smile:

akcul - i ty pro Naty botky se mi líbí :slight_smile: vypadaj bezva
My na noc plínku máme, zatím jí má ještě trochu počůranou. Přes den na spaní i ven má taky a často je už suchá, ale ještě teda dávám.

A já jsem zvědavá jak dnes Andrejka pořídí :slight_smile:
14. bře 2009 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, díky za zprávu..teda..chuděrky, to jim nezávidím :unamused: ale jistota je jistota..aby nebyla dehydrovaná, snad v pondělí už budou doma..pozdravuj :wink:
14. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěknou sobotu přeju! :slight_smile:
Jak vidím, tak Miuška nakonec skončila v nemocnici. :frowning2: To mě moc mrzí! Snad to bude brzo lepší a dlouho si tam nepobudou. Dani, pokud jim budeš psát (já nemám na Kristi číslo), tak je moc pozdravuj a že na ně myslíme!

Díky všem za rady s plínkama. Včera jsem to konzultovala ještě s jednou kámoškou a asi to zkusíme a uvidíme. Jediný co mě trochu odrazuje, že ona se teď v noci dost budí a pláče, že se bojí. Nevím čeho, prostě teď má takový období. Beru si ji pak někdy k sobě do postele a tam podložku nemám, protože to dost ujíždí a hlavně ona cestuje po celé posteli. Tak mám spíš strach, aby se jí někdy nestala nehoda tam, no :unamused: Před chvílí jsem ji uložila po obědě a spí poprvé bez plíny, tak uvidíme. :sweat_smile:

Andry,
dobře vyber a nezapomeň pak nafotit a pochlubit se. :wink:

Mori,
dodatečně všechno nej k včerejším narozeninám! :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: Kytička pěkná. :slight_smile:
14. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, se hlasim, manza blazen mi sem privezl notas. No, jsem rada,ze jsme jeli, sice to mela na hranici, ale radsi si nas tu nechali - myslim ty mineraly atd. Takze kapacku, byl boj ji napichnout,ale zvladli jsme to, ona uz byla tak unavena, ze ji to snad ani neprislo. Takze ma nakou glukozu s mineralama a uz vypada mnohem lepe.

Taky bych to chtela chytnout, dobra procistovaci kura na jare :grinning: :grinning:
jinak nemocnice je teda postarsi,ale doufam,ze by nas zitra mohli pustit, takze to jednu noc vydrzime, hlavne at ji je uz brzo dobre...
14. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi tak to je smůla, ale lepší, že jste jeli. Malá bude aspoň pod kontrolou...

Se sedačkou jsém zase nepořídila, snad budu mít zítra v Kika více štěstí, si totiž myslím, že na netu nemají vystavené všechny sedačky, takže zajdu osobně, jinak pokud nebudou mít to co bych chtěla skladem, asi si objednám tu co jsem chtěla původně a ty 2 měsíce počkám...no je to mazec. Dnes se mi líbily asi 4, ale zase opět na objednávku, pak měli nádhernou fialkovou, úplnou novinku z Německa, ale zase nebyla rozkládací (to už jsem se teda fakt rozmýšlela, jestli si teda nenecháme ložnici a sedačku nakonec nevezmu tu fialkovou nezozkl.). No počkám do zítřka a pořádně to promyslím, ale pokud bych v Kika sehnala něco dle mého vkusu, tak bych si ji asi vzalala a teda ložnici bychom zrušili...no vše bude záležet na tom, jakou sedačku vyberu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tý jsem netušila, že výběr sedačky může být taková fuška :sunglasses:
14. bře 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, tak aspon,ze se ti neco libilo, vis jak.....pres noc se ti to ulezi a bude to hnedka jasnejsi.
14. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, zdravím z Třebíče. A zdravím hlavně Miušku, ať se brzo uzdraví a je zase doma. :wink: My čekáme, až dorazí švagrová s děckama, slaví narozky, takže to nějak tak oslavíme a navečer jdu sednout s kámoškou - bývalou kolegyní na kafčo. Už jsme obešli v klidu bez malé obchůdky, ale nic jsem nevybrala.Tak snad přemluvím na zítřejší návštěvu Brna Martina. Mám záminku, nechat si tam opravit hodinky, tak že bych vletěla i do nějakých obchůdků.
Jo, Andrej, nevybralas nějakou v Ikee? Mně se tam teda líbí hodně. Naši mají taky rozkládají a je super. Škoda , že my jsme se se sedačkou unáhlili, strašně blě se udržuje a čistí. :angry:
Jo, přeju Mori taky dodatečné vše nej...k narozeninkám!
14. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, diky.....ja bych si taky vybrala v Ikei a to bez problemu a hned
14. bře 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek