• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Jj to nevim,ale o vikos by melo byt hezky tak uvidime :slight_smile:

Holky neprehlednete me prosim,zda pojedete nekdo do Ikeii dekuji
24. bře 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam vypranou jednu pracku, prevleceny postele a gulas uz se davno vari. Pojedu si koupit barvu na vlasy, at jsem krasna.... :grinning: :grinning: :grinning:

pitrsko, tento tyden mi to nevyjde, mozna pristi
24. bře 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lea jednou i vzala batuzek, otevrela hlavni dvere a vysla si frajerka ven...ze pry jde "paapaa"...

S tim miminkem udusenym je to smutne, kdyz jsem to cetla hned jsem si pomyslela, ze se nam to taky mohlo stat pri nejake nemoci, vetsinou sice bereme Leu spat k nam do loznice, ale odpoledne spi vzdy ve svem pokojicku, kdyby zacala z niceho nic zvracet a ja ji neslysela... :sweat_smile: jako nevim... :frowning2: tezko posoudit.
24. bře 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakou si kupujes,ja musim taky,ale melir,ja se v ty hnedy nak necitim

kristi,a koupila by si mi neco?byla bys tak hodnaaaaa? :dizzy_face:
24. bře 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já je za to neodsuzuju, oni jsou potrestaní dost za to, že přišli o dítě... :frowning2: , to už si pak musí ujasnit ve svém svědomí, zda mohli udělat něco jinak...

Mára tady dělá bugr jako prase, navíc jsme se museli přestěhovat z toho krásného domečku do studené cimry, páč Mára neustále lezl po dost příkrých schodech a my za ním museli furt chodit a lozit se shora dolů a naopak, tak jsme se rozhodli se přemístit, kvůli jeho bezpečnosti, i když je nám to líto, protože tam se za prvé bezvadně spalo, bylo tam teplo a byl tam krb :slight_smile:
24. bře 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si koupit tu novou 10minutovou, jeste nevim...

pitrsko, pokusim se, pisni mi to do IP
24. bře 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - sem nějak přehlídla ... kde jste?
24. bře 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš tady zas hustě chumelí :astonished:
24. bře 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby hlavně ten sníh neposílejte k nám!! :angry: :sunglasses: tady svítí slunko akorát fučí silnej vítr,jinak jaro :grinning: ,ale určo to k nám dojde.
v noci byla pěkná sibérka,o bouřce nevím, ale ty rany do okna si pamatuju :slight_smile:

s tím dítětem to je fakt hrozný,taky by se mi to mohlo stát,kluci maj svůj pokoj. ale zase když zvracel erik,tak jsem automaticky šla spát k nim,nenechala bych ho samotnýho..no jo,on nějakej doktor říká,že se dítě určitě zvratkama neudusí,ale vemte si,kolik bylo tragédií,u opilců,co se udusili vlastními zvratky.. nebo ten Saudek,už snad přes rok je v komatu,dusil se zvratkama opilej a ted rodina neví,jestli odpojit z přístrojů nebo nechat "žít",nefunguje mu prý na stopro mozek :frowning2:
24. bře 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je hrozny,takovych pripadu znam taky hodne,a vetsinou u opilcu u ditete ne,mala jednou zvracela kdyz mela zadni rymu,tak spala semnou a Jara sel do obyvaku,taky bych ji nenechala,ale zase buh vi jak to bylo,urcite by to neudelali schvalne,to je osud,sice blbej,ale je asi bych si prala abych se udusila taky :unamused:
24. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! :slight_smile:
Byla jsem dopoledne s manžou ve Vyškově v nemocnici. Byl na koloskopii, protože půjde na operaci s hemerošama. :unamused: Si teda užil, chudák. :frowning2: Před chvilkou jsme dorazili, koupili jsme po cestě jen gril. kuřátko, takže teď vařím rýži a půjdeme se konečně nadlábnout. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Odpo se pak staví těhu kámoška, tak snad vás dočtu k večeru.
24. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul chudák manža tak ho pozdravuj...to vyšetření asi nic moc...kdysi jsme chodila s jedním klukem taky měl problémy...a ten to těžce nesl (myslím to vyšetření)
24. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akcul, to je nemile, ale pomuze to. Roba taky byl, asi 6 let zpatky, od te doby klid a pohoda....

jako, co nechapu je toto
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/164662-rodina-ceskeho-skialpinisty-musi-za-zachranu-zaplatit-14-000-eur.html

proc, kdyz dela tak nebezpecnej sport, proc se nepojisti??? chudak rodina...
24. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, holky. No já taky doufám, že pak bude mít klid. Říkali mu, že takhle velký hemeroidy ještě neviděli. :rolling_eyes:
24. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisku, to je des....ale urcite to pak bude lepsi. Auuuu
24. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiši, tady je snad konec světa!!! :astonished: :astonished: :astonished:
24. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul tak to asi viděli málo, jedna maminka od mojí kamarádky je prej měla jako květáky :astonished:
24. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty voe, a z ceho to jako vlastne je??
24. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brďo, Dragi, tak to je taky mazec. :confused:
24. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
aj u nas je naprd,chvilu je pekne,potom sa zamraci,potom prsi,o chvilu zas snezi-no cisty blazninec :confounded:

mori,taku nejaku postel som aj ja rozmyslala,uz je nacase kika vystahovat zo spalne-aj ked teraz uz spava dobre,takze mi vobec nevadi ze tam je,ale uz je velky na to ,noo-a aspon pol roka by som postielku nechcela vidiet-kedze ju zas budem musiet vytiahnut :sweat_smile:

ja som dneska dostala chut na fazulovu polievku,upiekla som klobasy,bola na nakup,u kamosky na kavu,umyla tri okna a teraz uz konecne vegetim pri kavicke(bezkofeinovej :frowning2: )
24. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to počásko je fakt velká trága! já vůbec nevím jestli mám jít s nima ven,aby nás zas nechytl lijavec,nemusíme hned zase onemocnět.¨

saku - ty mamčo,ty seš teda pilňačka! a víš co se mi teed stalo? dočítám tvůj příspěvek a jak jsem psala první větu,tak jsem napsala nemusíme hned otěhotnět místo onemocnět :grinning: :grinning: vidíš,já jsem z toho tvýho těhu úplně unešená :grinning: hele a proč kafe bezkofeinu?? to je v těhu jedno přece :sweat_smile:
24. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslis?vraj by sa nemalo moc,pri kikovi som pila-a takto to dopadlo,hyperaktivny desne :grinning: tak mam obavy ci to nie je z toho :sweat_smile:

kristianko uz je veru soplavy a mna to chyta tiez :confounded:
24. bře 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
v těhu se snad nemá být kafe?
24. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, kofein vseobecne zvysuje tlak, ktery je v tehu uz dost casto vyssi i bez kafe, takze by tolik kofeinu byt nemelo, ovsem 1-2 denne se muzou
24. bře 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,tak ja mam tlak nizky,v tehu este vic,takze potom teda asi mozem,co? :slight_smile: :wink:
24. bře 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
muzes, MOni....nicemu to nevadi
24. bře 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monco muzes dve,ja mela to samy ,tlak mam nizkej porad a v tehu este horsi a kavu jsme mohla,pry se kofejn pres placentu nedostane po dvou kafickach ne,ja kavu nepiju,a doktor mi ji naridil v tehu :wink:
24. bře 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
co? a já jsem se takhle ochuzovala o mojí obrovskou radost v životě, dobrou kávu :confused:
24. bře 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mam barvu na hlave, vsechnu praci udelanou a cumim na ty debily ve vlade, co tam zase kecaji za nesmysly :fearful:
24. bře 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek