Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
daniellka
25. únor 2010
Kristi - na holčičku klíďo střelím, ale až po tobě 😃 😎 😃
ted by mě z toho asi hráblo :-p

tak já zas jdu, dám pacholíky hají a dorazím 😃
kristi
25. únor 2010
AAAAA, pani prisla, tak dej Marovi decku vinka a usne hned

Dani, no jak to tak vidim, dame si druhy kolo tak nejak spolecne, co ty na to? tak za 4-5 let?

ja Miu poslala spat a zatim se nevratila, tak asi chrni
andrea73
25. únor 2010
toš kde jsou ty kozy 😃 😃 😃

Jako to je teda pohoda, děcko mě furt s něčím otravuje, chce dudlík a já ho nemožu najít, toš kurňa šopa to je práca ]-(
kristi
25. únor 2010
jak dudlik? to jsem netusila, ze jeste ma dudana
lienkal
25. únor 2010
holky, jsou ještě na Koňovi takový ty prudičky, jak vždy se do někoho navážely atd...to utichlo, že?
andrea73
25. únor 2010
Jo Kristi, kdybych mu dala vínko tak řádí jak černá ruka, na oslavě si přihnul, dopíjel skleničky a pak byl jak torpédo 😃
kristi
25. únor 2010
Leni, myslim, ze nic takovyho uz tu neni, pokud myslis tu megeru, co zakladala temata o mne 😃 😃
kristi
25. únor 2010
task mu dej Diazepam nebo jak se to jmenuje
andrea73
25. únor 2010
Leni beztak že jsou, akoreát já už nikam krom tady nechydím....ale Kristi by mohla vědět :-N
andrea73
25. únor 2010
joj jde vidět, že už piju vajno s tím mým vyjadřováním :-N
lamia
25. únor 2010
Andrej Anča má taky poledne, je vychrápaná.....už tady s taťkou přečetli krtka, tak staví lego a tváří se, že půjde spát tak o půlnoci.....jenže ona prostě spí odpo šíleně dlouho a buď jí, že jo... 8-(
lamia
25. únor 2010
Prudičky tu už asi nebývají....
kristi
25. únor 2010
to ja jsem rada, ze odpo spani mame uz za sebou, aspon vim, ze okolo 21h fakt vytuhne
daniellka
25. únor 2010
kristi nevím nevím.. Já už mám splněno, všechno navíc bude už nadplán 😃 .

zdarec Andrej 😃
andrea73
25. únor 2010
jo kdyby tu byl Rosin, tak by se taky zabavili, jenže tak ho mám na krku sama :-N , navíc mi chrápal v kočárku odpolkedne, takže usne tak v 11 :-p
Jo dudlík ještě má, to víš můj kojící závislák, jak jsem přestali s prsama, přešli jsme na dudlík a nemůžeme se toho zbavit :-S
kristi
25. únor 2010
nekecej, ze nechce holku 😃 😃 😃 naky plany jsou na houby, dvojcata jste taky neplanovali
andrea73
25. únor 2010
Čus teta 😃

Tak u nás bude taky nadplán, už je to hodně žhavé :-N , ale když mě se do toho tááák nechce =-)
lamia
25. únor 2010
No Anča by bez spaní odpo ještě nevydržela do večera, resp. by tak v 6 byla na zabití a hlavně jak nespí přes den, spí děsně blbě i v noci...

Plánování je na h.... s tím nelze než souhlasit 😃 😃
kristi
25. únor 2010
Andrej, to jsi teda borka, ze bys to jeste zmakla, hlavne, aby to zmakl Rosin 😃 😃 😃
lienkal
25. únor 2010
holky, myslím, že za 4-5 let budete dostatečně otrávený z práce a rády do mimča půjdete 😉
andrea73
25. únor 2010
počkejte tety, musím jít hledat dudana, páč tu furt řve" kde je dudil, kde mám dudila, mamíííí kde to je" a to hysterákem, tak ať nevzbudíme celej barák
kristi
25. únor 2010
lami, to nechapu, jak nektery deti fakt nespej tolik jako ostatni, ja nevim, kde to ta nase vzala, vstane v 8 a spat jde v 21, grrrr
kristi
25. únor 2010
Leni, tak tak, to je presne tak nejak jak si to predstavuju, az me to zacne srat, bude naky druhy
daniellka
25. únor 2010
hele a co když by to byly zas dvojky nebo kluk? kdyby se dala holka objednat tak jdu do toho. za pár let. ale takhle, asi těžkooo anežkoo 😃

andrej - v kočárku??? 😃 😎 a bude nadplán?? jako další babyno,jo?! uáááu!! 😃
andrea73
25. únor 2010
nj Leni, já pokud nesplodím do 40, tak už do toho nejdu...nicméně s Rosovou výkonností si myslím, že to bude raz dva :-N , zatím jsem ještě ani nevysadila prášky
kristi
25. únor 2010
Dani, no to by byl fakt uz nadplan, tak jeste vyckej, az si bude moct clovek rict, ze to bude holka a pak do toho jdi, jsi mladice....jinak nekdy pred dvema tydny byl v Uvolnete se, prosim nakej typek, co rikal, ze na holky se soulozi jako jednou treba za 4-5dni a to prvni striknuti by melo zajistit ze to bude holka, kdezto kdyz vysukavate kazdej den nebo vickrat, tak by to mel byt kluk.....no rposte holky vic vydrzi 😃 😃 😃
daniellka
25. únor 2010
ty voe já zírám teda.. jdu si znova nalít 😃

jedním uchem sleduju růžovku adnes je teda ultratrapná 8-(
kristi
25. únor 2010
jen bez, ty jako Moravanda vydrzis vic
lamia
25. únor 2010
Kristi tak podle téhle teorie čekáme třetí babu 😃 😃

Andrej nadplán je žhavej, jo?? Jo no to jsem zvědavá 😉
lienkal
25. únor 2010
jo, to jsem taky viděla 😉

tak u nás mimi nehrozí, páč u nás nevíme, co sex je 😃 ...manželská krize neboli sourozenecká láska 😃, ne že bych neměla chut, ale ne manžela 😃