• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
tak mu dej kozu
25. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
andrejko kde seš, už jsi toho dudla našla? hele mlátit se nenechej! :grinning:
Už ti nějak dopadla ta záležitost s autem a tím holomkem podvoníkem?
Kristi já teď vždycky ostentativně usnula na gauči, aby to muže náhodou ani nenapadlo......ale teď už bych vcelku i byla pro, zvracet se mi už skoro nechce, unavená taky už tak nejsem, jen Andulka tady staví nějakou megavěc z lega a maluje hlavonožce a je nejčilejší z nás všech......kazišuk :grinning: :grinning:
já měla podobnou scénu s dudlem, 2x se mu nelíbili, naštěstí jsem měla jeden dobrej, tak už chrní :grinning:
25. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
usnula na gauci :grinning: ja myslim,ze je to napada i v tech situacich, kdy nas ani omylem.....proste myslej necim jinym
25. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
naši hošani taky řádí v postelích jak černá ruka. Už dostali i symbolickej plácanec na zadek, že zlobí, ale nic nepomáhá. Oni by potřebovali každej svůj pokoj, takhle na sebe halekají, střílí po sobě, zpívají si, furt blábolí hatátitlá, no hrůza.. Asi jsem je dneska málo uchodila. :sunglasses:
25. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak me 4x prijde tak idealni, ale i kdybych chtela, nejsou lidi :grinning:
25. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi však víš čím oni myslej :grinning:
25. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, to je videt, jak kazdej mame uplne jinou potrebu a chut, tohle se fakt asi neda nejak srovnavat. U nas to je tim, ze se nikdo nesnazi o to, abych se mela dobre ja, na to je R moc sobec.....takze asi proto me to tak nebavi
25. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristi kozu mi tahá ještě teď, vždy si ji vytáhne, cucne, pak řekne, že to je pro miminko a nechá jí být :sweat_smile:

Dani předala jsem to vymahací firmě a zatím vyčkávám...
25. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani, vim, bohuzel
25. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristi a bude hůř, blíží se jaro..... :grinning:

Luci a to se říká, jak jsou Francouzi žhaví!? :wink:
25. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Lami, nestras meeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
25. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
tý vole Kristi nekecej, tak to Rosin myslí prvně na mě a pak až na sebe, i když kvalita přesahuje kvantitu a to o dost :sweat_smile: , ale to nevadí. Já nepotřebuji trtkat hodinu, mě stačí 20 minutek, ale kvalitních :sweat_smile:
25. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
No bezva, Andulka vytáhla puzzle.....asi jí už půjdu zahnat, teď už snad být unavená musí :angry:
25. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé, mně by se líbilo i 5x, ale pokaždý s jiným :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kristi, jak sobec, no to nelze...snad nejdřív blaho ženy a pak možná on, ne?
25. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
u nas je to uplne blbe, fakt se priznam, ja se u toho divam na telku a jeho to stale bavi :unamused: :unamused: :unamused: fakt na me musi videt, ze z toho nic a nic nemam, ale proste je sobec a jde mu jen o "to"
Lami italové jsou na tom podobně :wink: , jsou žhaví a nadržení :grinning:
Kris s tím se musí něco udělat....
25. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdravím do wineparty :sunglasses:
Delší dobu jsem se neobjevila bo jsme měli naproto neplánovaný výpadek netu - nešel týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pročítala jsem, ale už zase nic nevím, co jsem chtěla psát....
Dodatečně přeji hodně zdraví, všechno nejlepší, samá pozitiva a životní jistoty :grinning: našim malým velkým oslavencům :sunglasses: :dizzy_face:
Dragi, ty voe, co jsem to četla :astonished: Doufám, že se z toho vykřešete a už se to nikdy neobjeví!
U nás doma teď vcelku klid. Nemocná jsem já, tak čekám, kdy to pro změnu chytí všichni ostatní. Mám "jen" mega rýmu, cítím trochu krk, bolehlav a únava...
Doma mi taky hrabe a dost :confounded: Si říkám, že se to zlepší... s počasím :sweat_smile: páč doma budu ještě poměrně dlouho...
Andrej, vy máte ještě dudla? Mu ho seber, ale nevim teda jak, když tě bije :sweat_smile: :fearful: Asi by potřeboval, abys na něj byla větší drsoňka nebo Rosa :wink: Jestli na to nejste ani jeden, nevidim to do budoucna nejlíp :sweat_smile: Mě bije nebo kouše Jindra, ale jemu to ještě nejde moc vysvětlit. Marky ví, že nesmí. Občas to zkusí (bouchnout, nekousala nikdy :slight_smile:, ale se zlou se potáže, takže s tím problém nemáme.
Dnes v Klubu předškolních dětí říkala jedna maminka, že už ví, že se její syn nedostane do školky, kam chtěli. Prý na třicet míst mají devadesát přihlášek. Fakt super :rolling_eyes: Není to "naše" školka, ale je z okolí, prostě je to na pytel a lepší to v následujících letech nebude ani náhodou :angry: :rolling_eyes:
tak ja mam asi blbyho chlapa, no
Lami, tak to on by zhavy byl... :slight_smile:)) Ale posledni dobou se vzdycky pohadame kvuli nejake kravine, a on je pak demonstrativne urazenej :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pak je se vsim konec no.
Uz jsem si rikala ze si na tyhle obdobi najdu nejakeho nahradnika, ale kde a jak a koho, ze? :grinning:
Leni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak to mě ne, i když se přiznám, že v mé fantazii se občas objevuje někdo jiný :sweat_smile:
25. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, nahradnici by byli fajn :slight_smile:
Ahoj Bejo :wink:
Cau Bejo, jsem na tebe myslela, ze ses dlouho neukazala :slight_smile:
25. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristi tak to je fakt divný....můj muž je nejvíc spokojenej, když z toho mám maximum já....tak asi proto mě to tak baví :grinning:

Leni taky jsem nedávno přemýšlela, že už jsem vlastně přes 5 let nespala s nikým jiným než s mým mužem....ale přiznám se poslední dobou mě občas chytá chuť na nějakého spíš mladšího kluka, jsem asi divná, za deset let budu asi takový ten postrach matek - čtyřicítka lovící zajíčky :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
25. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Lusci s náhradníkama máš asi utrum :sweat_smile: , to je jak v It., jakmile jdeš s jiným chlapem na kafe, už to ví v okruhu 20 km. všichni :sweat_smile:
25. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Béji ahoj, to máš pravdu, jsme oba měcí, raději pro náš klid ho necháme dělat všechno a pak se akorát nervujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Lami, no ja vim, taky mi ( a dvaceti dalsim kamaradkam) prijde divny, ze z toho nekdo neco muze mit, kdyz vidi,ze ty se nudis, ale on se asi nekouka nebo fakt nevim, mne to nebavi resit
25. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek