• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
hele kristi tak to vem za jinej konec. zahlaš doma Žádnej orgasmus, žádná večeře, panáčku :grinning:
:grinning:

Andrej - když jsi u těch představ,já mám poslední dobou, teda už delší dobou :grinning: , zas dost často erotický sny, ale s BABOU :grinning: . Jestli já nebudu skrytá bisexuálka. :sunglasses: :grinning:
25. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, no tak to by si uvaril a pak by na me vlit

bisexualni jsou vsichni :grinning:
25. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéžiš, co se tady večer člověk nedozví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dani jako argument dobrý, přidám do arzenálu :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to mě Dani taky vzrušuje, však víš, že čím jsme zralejší tím se nám mění sexuální touhy... :sweat_smile:
U nas teda taky tak, kdyz uz, tak nejdriv ja, a pak on, a nejlip najednou ... :slight_smile:

Andrej, tady taky tak, male mesto, vsichni se se vsema znaji, takze nehrozi :slight_smile:))) Ale treba si udelam v brzke dobe dovolenou v cechach, uz me fakt rozciluje Jenik jeden ...
men se holky libily vzdy, to nezastiram :slight_smile:
Kristi pusť mu pořádný péčko ať se synek trošku přiučí :grinning:
25. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
se vsechny mate lip jak ja, na me kazdej kasle, ach joooooooooooo. Ja si fakt budu muset nekoho najit
Bejo ahoj, ani jsem Tě nestihla pozdravit.....jak my jsme dopadli se školkou jsem už dnes psala, no vzhledem k nastalé situaci to nijak zvlášt neva. Na hlavu jsem totál, ale už se blýská na lepší časy s počasím, dnes se dámy dopo venku totálně zničily, tak to bylo hned veselejší :wink:
Andrej, a v pecku se snad nejak hladej nebo tak neco? tohle prave v pecku neni
25. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky vidím, že diskuze žije...my válčíme nanovo...Dála v noci včera teploty 38,9 ...přes den pořád kolem 38 i po čípkách, naštěstí snad už zvládl to zvracení, jíst nevím jak bude, zhubl snad na 9kg...a to jsme měla radost jak se pěkně vypapal na 14...teď chrní a sem tam zakašle tak divně tak nevím co to zase má být jestli mu jako nestačí to co má a chce si mermomocí střihnout laryngitidu...fakt už se poseru....

pomalu vás budu dočítat jen k tomu sexu u nás jako by to snad i mohlo být 4x ale nějak nestíhám :grinning:
no náhodou dvě holky a chlap...to je bomba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nj, holka ví kam šáhnout :grinning: , kuwa ať nám to tady nezavřou :grinning:
25. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Drago, chudacek Dalicek, snad mu buzde brzo lepe, myslime na vas porad :wink: drzte se
Andrej, za chvilku bude 22h, tak snad zadna cenzura nebude....
jinak souhlas, holka vi :sunglasses:
dani sex s babou ve snu je ještě dobrý, mě se kdysi zdál erotikon o našem skladníkovi z práce, byl to takovej tatík kolem 50 (mě tehdá bylo asi 20) hrozný :slight_smile:))
25. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám, že jsem začala psát a tady přibyla další strana - no jo, ještě jsem byla čůrat než jsem to poslala :grinning:
Probíráte tu téma, které jsem opomenula. U nás může muž vždy, všude, kdykoliv - prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já zpravidla ne bo jsem KO... Navíc mám pocit, že čím víc tloustnu, tím víc ho přitahuju. Tudíž bych měla zhubnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses: Fakt to nechápu, mně je ze sebe kolikrát šoufl... :pensive: Nicméně když už nejsem KO, tak je to supr :sunglasses: Taky je pro něj důležitý, abych byla spokojená já, jinak by si to prý tolik neužil.
Jo a sere mě taky a často... jsem taky četla někde o pár stránek dřív ;) "Náhradníky" v současné době ani náhodou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - na starý kolena z nás budou ještě lesby :grinning: ALe však co, ono se to ještě může hodit, až nás chlapi v padesátce začnou podvádět s dvacítkama :grinning: :sunglasses:

kristi - nikdo na tebe nekašle, kliiid :sunglasses: akorát bych to Robáčovi řekla. Třeba si to ani neuvědomuje.
25. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi :grinning: :grinning: , to si dovedu představit, jsi se určo vzbudila spocená a ž na řiti :grinning:
jo a co se týká té trojky tak já byhc radši dva chlapi a já :grinning: to jsou mé představy docela časté nebo třeba 5 chlapů :grinning: :grinning: celá armáda chlapů :grinning: :grinning: :grinning: no prostě ne že by se mi baby nelíbily :sunglasses:
Draguš, to mě mrzí, chjo...vydrž, obrń se trpělivostí a bude líp, říkej si, že je to přechodná záležitost..
25. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi to budu muset dat Robovi precist, sakra.....aby si z toho neco vzal
Dani tak to jsi vystihla fakt přesně :grinning:
Drago, no tak na gang bang bych te netipla :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Dani, rekla jsem a 100x.....holt reakce zadna
25. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni jj to si říkám, už nějak rezignuju, v nemocici jsme nechala 4 kg doma další, nespím, nežeru,kouřím a piju kafe......za týden jdu na ples, možná se vlezu do starejch šatů a ty nový prodám velrybě :grinning:
25. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš chudák malej, to je teda síla :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Kristi péčko bys musela pečlivě vybrat, to je většinou dost zaměřený na chlapy, s ženskejma se tam moc nemažou.....leda mu najít nějaké s dvěma ženskejma, třeba by něco pochytil....taky jsem o sexu s ženskou uvažovala, zas holky většinou ví kam a jak sáhnout, by to nemuselo být špatný,ale nějak jsem k tomu ještě nedospěla.
25. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, no vidis, aspon naky pozitiva :grinning:
25. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Kristi já jsme taková nenápadná hodná holka :wink:
25. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami, my videli tolik pecek i mnou vybranych, ze vazne nevim, jak vic naznacovat nebo rikat, holt mam proste divnyho chlapa, kterej na tohel asi nema bunky nebo kdyz je uz ma, tak to s tim az prehani, jako ze je toho moc, doufam,ze chapete...
25. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek