• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Koukám, že na tom jak holky ví kam šáhnout se tu dost shodneme :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi :grinning: :grinning: MOJE ŘEČ!!! :grinning: :grinning: Nebudu se přece o chlapa dělit s nějakou babou :grinning: Ale pár chlapáků navíc k sobě to bych si dala líbit jooooooo!!! :grinning: :sunglasses: anebo i s další babou ale v ždáným případě ne do trojky s mýmmužem. bych se užárlila. pěkně hezky anonymně :grinning:

Dalíčkovi posílám pusinku.. Chuďátko malinkatýýýý :frowning2:
25. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je diskuze tohleto teda :grinning: :grinning: :grinning: mne je jedno kdo tam bude a v jakym poctu, hlavne, at je sranda
25. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani to je přesně ono, další baba s mým mužem, to bych jí musela vyškrábat oko...ale s víc chlapama, hm...to by šlo....ale muže bych z toho teda vynechala :grinning: :grinning:

Beji buď ráda, že chce pořád :wink:
25. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu hodit ještě jeden signální kouř.
25. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani Dalíček děkuje... :wink:

já nevím mě nevadí koukat na péčko kde jsou baby ale nějak bych nepotřebovala aby mě olizovala a nebo *píchala* umělákem...to si jako víc užiju s tím živým masem :grinning:
tak holky píšu plán těch skupinek...chlapy seženu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a jdeme na to...Kristi, Robu Ti dám do parády, takhle to přeci nejde :grinning: :grinning: :grinning:
Ale já mám teď pořád dost sny o těch mladších klukách, něco ve stylu zkušená paninka zaučuje.... :grinning: :grinning: :grinning:
no nic jdu měřit teplotu a zasouvat ale čípek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leni :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, klidne si ho pujc, je ted celkem ve forme :grinning: :grinning: :grinning:

Lami, to mas asi z tech deti, furt delas pančelku :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mela naposledy sen o tom, co hraje v tom Mentalistovi, pritom se mi az tak moc nelibi,ale je takovej nakej dost pritazlivej
25. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No baby :grinning: :grinning: :grinning: Jsem se zakecala na skypu a tady se to zvrhlo :grinning:
25. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a co jsi cekala, ze se budeme bavit o vareni?
25. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jako mě se naposledy zdálo o mém matikáři z gymplu, což mezi náma byla celkem noční můra, nevím co mě to ve snu popadlo se pelešit zrovna s ním :grinning: Něco jako Draguš s tím skladníkem :grinning:
25. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi tě asi zhypnotizoval to on umí...ale mě taky se tolik nelíbí to už víc doktor haus :grinning:
25. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anča byla odsunuta ad postel!!!! Ale muž sedí zcela tupě před tv a nereaguje na narážky....
25. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, včera jsem tu měla návštěvu, kámošku a právě jsme na tím hercem slintaly..ten je dobrej a tuhle jsem jela busem a přistoupil tak krásnej kluk, studentík, Lami, takovej mladej Brad Pitt a já žasla, jak může něco tak nádherného existovat, utřela jsem slinu, povzdechla..a...a...nic..no..
:grinning: :grinning:
no prave, Drago, House se mi sice taky moc nelibi,ale ma vetsi charizma, no fakt nevim, ja sjem na naky ty divny chlapky uchylny povetsinou
autor
Děvčata, padá mi net a nebaví mě tady furt čekat a aktualizovat, jestli se chytí :confounded: :rolling_eyes:
Nicméně debata zajímavá, tak dočtu zítra :sunglasses:
Přeji dobrou noc a jdu na Zoufalky :wink:
Leni, jsi mela proste zautocit
25. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bejo, dik za pripomenuti, jdu prepnou z hokeje na manzelky
leni a co tvůj románek z posilovny?
Beji ahoooj :grinning:
já jsem chtěla zautočit, ale nějak mi bylo trapný odhodit děti na zem a dát loktem stojícímu klimbajícímu se manželovi, aby mi nestál v cestě při mém vášnívém skoku v dáli na vyhlédnutého studenta :grinning:
25. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
House mě nebere, pro mě je bohužel ten seriál moc málo věrohodnej....ale ten herec néééni špatnej....

Leni no mě na nich láká to pevný tělo, miluju chlapy s pevným zadkem, přiměřený svalíky na rukou...muž už je přeci jen takový malinko domácí pán, že :grinning: :grinning: Prostě když ho v posteli chytnu za zadek, chci abych cítila ty svaly, to mě děsně dostává :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni živě si to představuju :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my našli dudlík, teď jsem mu pustilka Hurvínka, ať mám trošku klidu :grinning:
25. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Lami, ty se nezdas :slight_smile: ja mam kocourka vyhlidnutyho,ale to je fakt jen sen.....ach jo
Andrejko, no huraaaaaaaaaa
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek