Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
andrea73
25. únor 2010
Leni 😃 😃 😃 , tak to já mám raději nahoře 😃
lienkal
25. únor 2010
ale...takový normální obyčejný přirození 😃
kristi
25. únor 2010
a ja to mam nejradsi kdyz u toho nejsem 😃 😃 😃
andrea73
25. únor 2010
i když je s tím kuwa práca 😃
andrea73
25. únor 2010
Kristi 😃 😃 😃 😃 😃
kristi
25. únor 2010
andrejko, na to seru, nahore jsem absolutne antirytmicka a vubec mi to nejde, leda tak po lahvince vinka
lucija76
25. únor 2010
Andrej, me taky 🙂 Tak si davam vodku s jablecnym dzusem, blee... 😉

Lami 😃
andrea73
25. únor 2010
to já su po lahvince mrtvá ryba :-p
daniellka
25. únor 2010
kolo ´to je moje zakrývací věta , jako že bych ho ojela, když to musím říct a je v přítomnosti můj muž. ten neví o čem je řeč a kamarádka mi rozumí 😃

já vždycky napíšu větu a je tu o půl strany víc a jsem totálně pozadu.

jsem chtěla taky dodat,že má járky. fakt dobrej,no.. Ale radši bych ho nedala. to by mi pak po tady té hroudě svalů můj muž připadal jak hrouda másla 😃 a zatím se mi líbí, tak at si to nezkazím 😃
kristi
25. únor 2010
Luci, to je hnusna kombinace
lienkal
25. únor 2010
já to nahoře taky nemusím, chlap má něco dělat, ne ležet a válet si šunky 😃
andrea73
25. únor 2010
jako já tu mám ještě Jagramajstra, ale to by mi zas bylo blbě :-p
kristi
25. únor 2010
Dani,to je dobra veta, to me nenapadlo 😃 😃 😃 takze priste uz budu chytrejsi
kristi
25. únor 2010
Jeeeegr, no ty se mas, ja mam jen Tullamorku a do ty fakt nejdu
andrea73
25. únor 2010
já mám ráda převahu 😃
lienkal
25. únor 2010
já piju banánovej džus, chlast nemám :-|
lamia
25. únor 2010
No tak já bych se po lahvince nejspíš vrhala i na ty starší paničky a zvířátka, tak před sexem radši nepiju...já nahoře ráda, mám to celkem ráda pod kontrolou, nebo ještě tváří v tvář, zezadu je to na mě moc málo kontaktní. Antirytmická - no tak ho ojedu ve svém rytmu a je po problému, ne??? 😃 😃
daniellka
25. únor 2010
andrej tak jdi do jaggera, to je zdraví, vždyt to jsou bylinky 😃
kristi
25. únor 2010
Lamiiii, ty jsi borec, kdyz me chybi i ten muj rytmus, se proste seknu a pak najet na to znova mi nejak nejde, ja cekam, ze se to s vekem zlepsi ale zatim nic, no....mne to nejvic bavi jako z boku asi, bud zady nebo ksichtem to uz je jedno
daniellka
25. únor 2010
já mám nejradši klasiku, jsem asi staromédní, ale tak mi to jde prostě nejlíp,no.. A samozřejmě nesmí panáček zapomenout na kozenky 😃 😃
lienkal
25. únor 2010
no já mám kámošku a ty nevyhovuje k orgasmu žádná pozice jen jedna, mi ji malovala na ubrousek v baru, jsem na to opilá čuměla a říkám si...no chudák holka 😃 😃 😃
kristi
25. únor 2010
to je debata tohleto 😃 😃 😃
andrea73
25. únor 2010
jenže já jégra vůbec nemusím, ale asi si dám s Colou jednoho :-N
daniellka
25. únor 2010
kristi - nejlepší je to po třicítce, takže to už máš za pár 😃 😎 můžeš se začít těšit 😃 no anebo pak přijdou na řadu ti externisti, no co, žijeme jen jednou,ne?
kristi
25. únor 2010
Jegr je dobrej 🙂

Leni, namaluj
andrea73
25. únor 2010
Leni tak řekni jaká 😃
kristi
25. únor 2010
Dani, ja se nebranim nicemu, ja bych asi potrebovala zjistit, zda jsem jako uplne frigidni, nebo frigidni jen doma.....
lamia
25. únor 2010
Leni ale zas jsou holky, co jim jsou naprd všechny polohy, tak to má ještě docela dobrý, jen holt musej bejt s partnerem v kondici... 😃
lamia
25. únor 2010
Andrej a fakt se to po třicítce vylepšilo?? Mě přišlo už po prvním porodu, že lepší, po druhém ještě lepší....takže v září Hugouš, v listopadu je mi 30 a v prosinci nejspíš sousedům opadá omítka 😃 😃 😃
daniellka
25. únor 2010
tak dřív jsi frigidní nebyla, ne? takže to máš jasný.. ale nebooj, Leňa siho vezme do parády a domů ti vrátí hotovej poklad 😃 nééé, to se může ještě stokrát změnit k lepšímu..

Leni - to jsi měla hnedka nějak nafotit nebo co. aspon nám to popíííš!

Začni psát odpověď...

Odešli