• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
no driv jsem nebyla az ted, sakraaaaaaaaaa.

Leni, mas nakej termin, kdy ho chces zapujcit?
25. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ja bych ani nerekla, ze po 30 nejaka zmena ...

No nic, jdu zkusit premluvit Jenika k nejake cinnosti, jsem zvedava jestli uz prestal trucovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. únor 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, počkej, juknu do kalendáře..hmmm, tak příští týden leda dopo nějakej den, manža má odpolední :grinning:

jejda, chlap leží na zádech, ona na něm našikmo a měla ty nohy nějak propletený a dost asi způsobovala bolest tím svým třením těm chlapům, ona nemá stálého chlapa, tak to pokaždý odnáší jinej

:grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele tak možná to u mě nebylo jakože po třicítce,a le po porodu, měla jsem totiž oboje v podstatě zaráz. ale rozhodně musím říct, že dřív mi to šlo celkem dobře, ted po dětech jak po másle. škoda že už mám asi odrodíno, kdyby to mělo gradovat, jako že věřím že jo a Lami to potvrzuje, tak by nás asi taky vystěhovali :grinning:
25. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
me jako serete :grinning:
25. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to nebude na jedno odpoledne, doufam si tvrdit
25. únor 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako Kristi ty nemíváš orgáč? :astonished:

Lami jj, po třicítce se to teprve rozjede, takže sousedi se maj na co těšit :grinning: , jinak mě se to po prvním porodu taky změnilo a bylo to lepší :wink:
25. únor 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak po 30 u mně teda zlepšení a hlavně dřív jsem mívala jen jeden orgasmus a nyní jich dám několik...heč a jestli ve 40 to má být lepší..tak to pak budu superžena :grinning: :grinning: :grinning:

jo, jak včera v těch Rtěnkách, jak jela na konci v tom taxíku, jak skákal..to bylo dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi tak to máš můj obdiv, že do toho ještě vůbec jdeš. Dřina jen tak....
25. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, tak to si vezmu do parády Tebe a ne manžu :grinning: :grinning: :grinning:
Kurna ty Rtenky si musim nekde stahnout, jak o tom furt basnite.... :slight_smile:
tak to já mívám orgáč sexem jen vyjíměčně...ale taky bych chtěla dosáhnout toho mít 5 orgáčů za noc :sunglasses:
25. únor 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se nedru :slight_smile:
ja myslim,ze jsem v pohode, ale jaksi mi to nejde doma....
Tak to fakt musi byt nuda, chapu .... :confounded: Primlouvam se za externistu :grinning:
včera byly Rtěnky boží. KOnečně seriálek kterej má grády. a ten včerejší závěr byl fakt super. :grinning: Nenecháme si napíchnout botoxem géčko?? :grinning: :sunglasses: :grinning:
gecko prej neexistuje
25. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já klíďo pětkrát po sobě...ale teda fakt až od prvního porodu, do té doby stěží jeden, pak se nějak prolomily stavidla. Manžel teda dost čuměl :grinning:
25. únor 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej co? dyt na tom furt ležíte, ne??? jak to nedosáhneš, k tomu nepotřebuješ přeci celou noc :fearful: ...tak asi každej je jinej, jsem myslela, že to mají všechny tak...

Jak nevíš, Kristi, zda jsi nebo nejsi frigidní? pokud si to umíš udělat sama,tak frigidní nejsi, ...ne?
25. únor 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, to jsem taky driv umela, kdyz me kdyz me ten chlap jako sere,tak nic. A R uz me sere dost dlouho
Lami nebo někdo s poznatky ...z jiného konce dotaz ...jak dlouho se rozpouští čípek?
já myslím, že existuje...jsem si to sama vyzkoušela :wink:

Tý jo Lami, fakt neprovokuj...5x za noc? To jsem jen tak střelila, páč jsem si mylsela. že to snad ani nejde :sweat_smile:
25. únor 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš dost rychle, tak do 5-10minut je úplně pryč....
25. únor 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jde, kdyz to nekdo umi......i 5x v pul hodine to jde....

kua, ja bych asi mela doma neco vyvadet
25. únor 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami díky...my vždycky zavedeme a pak čekám s prdelí přimáčknutou a říkám si hlavně aby nevyjel :slight_smile:) holky mluvím o čípku pro Dálu jasný :slight_smile:))
25. únor 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, ti říkám, mě taky sere a proto na něj nemám chut, ale to neznamená, že si to každej nemůže udělat sám, ne? :wink: pro svoji radost :wink:
Andrej fakt...ale nejlepší je to poprvé, pak už jsou to jen takové slabší odvary....no ale lepší než drátem do oka, že :grinning: :grinning:
kua Lami 5x,jo?! tak to mám ještě co dohánět! :grinning:
25. únor 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja kdzy uz tak prvni a pak nasleduji v rychlem sledu ty dalsi, jenze to by se ten chlap mezitim nesmel udelat,ale jet dal...a to vetsina proste nedava
25. únor 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já dám 5x za 10 minut :grinning: ...Lami gratuluji ti...jediná jsi na tom stejně...ale ty jsi ještě mládě.. :wink:
25. únor 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek