• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
delal uz nekdo ten smazak bez smazeni? je se bojim, ze mi praskne ten hrnek
26. únor 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko, já už nabarvenou hlavu, noc ušla :wink:
26. únor 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dobrý ráno ! Co to jako vidím :astonished: si děláte kozy neeee :sweat_smile: kdo to má dočítat :sweat_smile:
Já se chtěla večer připojit, ale usnula jsem u telky :grinning: :grinning: :grinning:

lami - tak to Anďulín váží stejně jako Kája, ale ta měří 1 m

Jsme byla ráno překvapená - jak jsem Káju oblékala do školky, tak sama si řekla, že tam chce dnes spinkat :astonished: Tak jsem se jí ještě několikrát ptala a že prej jo. Tak tam zůstane. Tak jsem zvědavá, páč tam spala Út + St a druhý den už z toho moc nadšená nebyla ... ale když chce sama, tak to snad bude OK

Mužík ráno odjel busem do Holandska, vrátí se zítra ráno, tak večer budu slaměnka
26. únor 2010 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mela jit dneska s kamoskou do Meccy a nikam se nejde, pac vcera ji romanticky prekvapil pritel a jedou necekane lyzovat do Rakouska, sakraaaaaaaaaaaaaa
26. únor 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě taky Mecca napadla, ještě jsem tam nebyla, jen dávno nakouknout, měla bych to za rohem, ale snad tam divně hrajou, mi někdo říkal, nevím..no ještě dohodnem s holkama, kam dnes vyrazíme, uvidíme, třeba si to někdo rozmyslí a nic se konat nebude :sweat_smile:
26. únor 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ja zase tu hudbu muzu, no...

neznam bohuzel zadnou normalni diskoteku
26. únor 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co tam hrajou?
26. únor 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska je Meccamix, normalne tam bude DJ a do toho mu bude zpivat naka holka, jako ono je to chytlavy
26. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zase budeme mit s Miou stejny hadry
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30836950&tab=8
26. únor 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus baby :wink:

Kristi košile vypadá dobře...s tím páskem je to šupa.

Jako mě se dnes v noci tak vracely žaludeční šťávy, fujtacl :stuck_out_tongue_closed_eyes: , přitom jsem toho zas tak moc nevypila.
26. únor 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak včerejší večer jsem musela dočíst celej :grinning: nejdřív že jako na to prdím dočítat, ale jak jsme začla, tak jsem četla dokonce :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem se pobavila moc
26. únor 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy!!

erotickej sen žádnej, asi jsem se vyřádila večer :grinning:

andrejko musíš časteji trénovat :grinning:

odpo mi přijde návštěva, ale vůbec na to nějak nemám náladu. a ještě to tu musím dát trochu do pořádku, chjo chjoo, tojsou vyhlídky.. :cry:
26. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky, hlavně by se to mělo zase zopakovat :sweat_smile:
26. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!

Jsem taky nejak odpadla vcera, dve sklenky vina, jedna vodka, clovek uz neni zvykly :sweat_smile: To neni jak zamlada :grinning:

Dneska mi opet dojde malir, snad uz popate, maluje mi to na etapy, vzdycky kousek a dost a prijde zas az za tyden :angry: Doufam ze dneska dodela maximum, nejlepe vsechno.
26. únor 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - nebo kočky, prosím vás nedávejte na facebook hlášky o koňovi.. jestli můžu poprosit. já mám různý okruhy přátel, na koníkovi to je takovej náš zvláštní svět, a v mým případě nemusí všichni moji známí vědět, že jsem tu a číst si to. snažím se si uchránit trošku soukromí, jeslti se o tom vůbec dá mluvit nanetu. prostě spoléhám, že ty stránky neznaj,no.. jak se o tom ještě bude psát na fb tak se všichni začnou na koňa samozřejmě koukat..

dííííík
26. únor 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj, to mě nenapadlo, tak já si ten odkaz smažu :wink:
26. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to si děláš prdel, fakt na etapy? Tady u nás malíř neodejde, dokud nemá vymalováno :astonished:
26. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
se z těch frantíků fakt poseru, to bych na nic nečekala a vymalovala bych si to sama :sweat_smile:
26. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, ja jsem zkousela malovat sama, ale je fakt, ze ty barevne zdi nejsou jednoduche, mela jsem smouhy, nezvladala jsem ty predely mezi barevnou a bilou, mela jsem to nakrivo, navic vsude bordel, ja jsem byla cela od barvy... no des... Tak jsem si pozvala malire, je to znamy a dela to po svoji praci, ma vzdy volne odpoledne jen v patek, tak mu nemuzu nic moc rict :slight_smile: Ale je fakt ze uz bych to dneska chtela mit :sweat_smile:
Pristi tyden dojedou nasi a segra, tak at uz nikde neni zadny bordel ... :confounded:

Dani, me uz tady nekteri rodinni prislusnici a znami vyspehovali, tak uz to taky neni jako driv ... :zipper_mouth:
26. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, mně kámoška obdarovala třemi taškami oblečení, ona je ulítlá na modu, teda to jsou kousky, ufff, mám radost :wink:
26. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko díík :wink:

leni já chci takyy. ale musela by mít postavu jak já, já jsem totiž totálně velikostně nekonfekční :stuck_out_tongue_closed_eyes:

naši borci maj dneska den, hlavně alex, to je fakt nářez. vykadil hovno do nočníku, zdeněk to vyhodil, onzačal řvát že to musí vyhodit máma, tak tady do tedka řve a pokouší se o další bobek a je vzteklej že další už mu nejde :grinning: a ještě chtěl ze záchodu vylovit ten boban zpátky do nočníku abych to jako vyhodila já. na odstřel :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne, Dani, vymazu to
26. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja varim polivku, pac muzi bude asi zle
26. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani - koukám sranda u vás :grinning:
26. únor 2010 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
boze, ja ted videla tu volnou jizdu te Korejky a rvuuuuuuuuuuuuu, miluju krasobrusleni
26. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký den :slight_smile:

dani u nás to je shovnem stejný buď se může jít podívat máma nebo táta, ale nikdy oba, jakmile vezmu nočník řev že máma ne....hrůza a co teprve když ho sama spláchnu :grinning:

taky bych vyrazila na dízu bylo by mi úplně fik co hrajou, hlavně aby hráli :grinning: toho 5.3. mě čeká ples tak aspoň něco

kristi smažák bez smažení dělám, je to docela dobrý, hrnky neprasknou ale klasika je klasika :wink:
26. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dobre rano zeny ....

musim rict, ze jsem docitala jeste vcera a celou noc jsem mela eroticke sny :grinning: s babami :grinning:

kristi citim s tebou, mam to doma to samy. Uz jsem i koupila kamasutru a hodila jsem mu to na nocni stolek a furt nic, proste dole nesahne ani kdybych mu dala nuz na krk, nevim proc. Mu to prijde "boring" nejak mam problem mu vysvetlit ze pro me to teda boring neni. A vydrzi to jako jo, klido i hodku v kuse, jenze me to za 20 minut zacne bolet a vubec me to prestane bavit.
Orgac jsem sexem jeste nikdy nemela, natoz 5x :grinning:
no ja vubec od chlapa jeste orgac nemela i kdyz se treba snazil fakt moc, proste mi to nejde. Od baby jo :grinning:

vcera jsme byli na 3 lete prohlidce, Samca ma 98cm a 14.5kg pani doktorka ji pochvalila ze vyjmenovala barvy v aj i cestine. Trosku se na nas mracila, ze nechce jist zeleninu, ale jinak dobry. Dostala 2 ockovani, hep A co jsme byli pozadu a druhou davku H1N1 a jeste za 3 tydny jdeme na sezonni chripku. Rvala mi snad hodinu v kuse po tom ockovani, nejak to chudera nezvladla, ale jinak dobry :slight_smile:
26. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte§
ejha,tu bolo vcera neskutocne zivo vecer :grinning: som sa teda pobavila na tych temach :sweat_smile:
26. únor 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zitra jdeme do narodniho muzea stomatologie :grinning: jsem zvedava snad to bude fajn
tady web stranka kdyby jste se chteli podivat: http://www.dentalmuseum.org/
26. únor 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek