Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
lienkal
24. bře 2009
Kristi, jakou barvu, myslím tón barvy?
lienkal
24. bře 2009
se nám vyfoť s novou kšicí..
Moni a ty vyfot břuch v 6tt 😉
kristi
24. bře 2009
Leni, nakou coko hnedou
lienkal
24. bře 2009
a spokojenost, už ji máš na hlavě 10minut, stojí to za koupení?
sakura77
24. bře 2009
leni srandujes,to ani nahodou,uz teraz vypadam jak s kikom v 6-ale mesiaci 😃
kristi
24. bře 2009
mam normalni, na pul hodky....pac u tech 10minutovejch nemeli tak peknej odstin. Ne,ze by mi to tak nekdy chytlo, se svyma tmave hnedyma vlasama jde spis jen o ten pocit
lienkal
24. bře 2009
Moni 😃 nevěřím, jen hezky dokumentuj, to tady budeme prožívat s tebou 😉
lienkal
24. bře 2009
no já zkusila minule moca kaféé (jako barvu) a jsem zase černá jako bota :-| ,jsem měla vzít karamel..
kristi
24. bře 2009
no, ale zase se to hezky leskne, vid?
lienkal
24. bře 2009
no, jen nevím jakej styl se mám dát, ala Dáda Patrasová či EMO (co je to za styl, nevíte) zrovna čtu o tý holce, co se oběsila...
kristi
24. bře 2009
emo jsou patky do ksichtu, cerny vlasy, sebeposkozovani, deprese, zadna radost ze zivota atd.....
lienkal
24. bře 2009
aha =-)
lienkal
24. bře 2009
tak budu Dáda 😉
kristi
24. bře 2009
a neco jinyho by neslo?
pitrska
24. bře 2009
Hroznej styl,este chodej jak mastnaci,oni jsou hodne na tu prirodu ne??
kristi
24. bře 2009
ne, nejsou.....prave vubec ne...
lienkal
24. bře 2009
😃 😃 😃 Paula Wild 😃 😃
bejanaautor
24. bře 2009
Ahoj děvčata 🙂
Jsme dnes zprovozňovali ohrádku pro mlaďocha, no masakr. Hračky všude (byly v té ohrádce.) Budu muset neco dalšího postěhovat k Majdě do pokoje, jen nevím co :-p
Jindřichovi se v ohrádce líbí, příjemná změna, více prokopává nohy a lépe prdí 😎, takže spokojenost 🙂
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
bejanaautor
24. bře 2009
Taky jsem netušila, co je "EMO," jen mě zaujal "smajlík" s tímto názvem na skypu. Šmarjá tohle tedy vůbec nebrat |-|
kristi
24. bře 2009
jeslti mi v 15.letech Mia prijde takhle domu, tak ji zamknu a nepustim, dokud nebude opet normalni...to jsou fakt divny decka, i jeden kluk skocil nak ze skaly, asi 2 roky zpatky
lienkal
24. bře 2009
no mně taky vždy přišel vtipný ten smajlík, ale ten styl teda vůbec není vtipný, humus 😞
kristi
24. bře 2009
tam je zase konec sveta venku
mori
24. bře 2009
saku - ona to je asi slovenská firma 😃 http://www.tempo-kondela.sk/sub.asp?action=5

bejo - že tys tam dala fotky Majdy, když byla malá, abys nemusel afotit 😃 😃 😃 ti řikám, že tam vidím tvoji dcérku 😉 😃
lienkal
24. bře 2009
to jo a před chvilkou sluníčko jaro...pohoda a najednou sněží 😕 se fakt těším na to jaro, které už teda je, ale na to sluníčko 😉 ..to bude nálada hned lepší
andrea73
24. bře 2009
já jsem starý kafař, v těhu jsem pila 2, po šestinedělí taky 2 a asi po 3 měsících už klasiku 2 denně. Já bych bez kávy umřela, takže jsem ji prostě z jídelníčku nevyloučila a nevyloučím, NIKDY!!! 😃
bejanaautor
24. bře 2009
Kristi, to jo, o tom sebepoškozování jsem taky léta neslyšela a teď furt někde... Konec světa, přesný. Majda tu kouká z okna a povídá "ích bác" (= padá sníh 🙂 Počasí na pytel 😞
Mori 😃 Oni jsou si opravdu hodně podobní, jen Jindra má asi o dvě kila a asi i pár cm víc než Marky v jeho věku 🙂
Já kafe v těhu přestala pít a nahradila ho Meltou nebo Vitakávou. Zjistila jsem, že mi je jedno, co piju, tak jsem zůstala u těch kávovinových náhražek 😎 Jen si do nich dávám mlíko, což jsem do normoš kafe nedávala.
kristi
24. bře 2009
ja bez kafe taky neumim zit, ale posledni dobou ujizdim na tech sypanych vonavych cajich z Oxalisu, napr. zeleny caj "jahody v sampanskem" to je lahoda neuveritelna

jinak misto kafe nekdy piju to Caro, to mi chutna a je to zdravy
andrea73
24. bře 2009
TAK O TĚCH JSEM NESLYŠELA, ALE ZNÍTO DOBŘE, JAHODY SE ŠAMPAŇSKÝM BYCH SI TAKY DALA 😉
kristi
24. bře 2009
www.oxalis.cz

maji vetsinou kramek v obch. centrech, fakt lahudka

Začni psát odpověď...

Odešli