• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
koukám jste se vykecaly včera, tak dnes tu bude jako pusto prázdno ???
26. únor 2010 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem douklizela po tom malirovi a jsem zde :slight_smile: Dneska budu slamenka.
Ted si vyrabim steak, vinko mam, cerstvy salatek, mnam :slight_smile: Lea uz chrni, nemohla spat po obede, tak to zalomila fakt brzy...
26. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženské, tak dík za včerejší večer, manžel se pak docela rozjel... :grinning: Zato dneska jsem fakt ko :grinning: :grinning:

Luci nedělej chutě, kus kravky s čestvým salátem bych si dala hned, už mě pozvolna opouští nechutenství a začínám mít pěknej hlad....brrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - a jak, hotovo konečně, vymalováno ?
jéé, kus flákoty bych si taky dala :wink:

lami - tak já žeru třeba i v 10 h večer, páč jak dostanu hlad a něco nepošlu do žaludku, tak mi je blbě
26. únor 2010 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami, joooo? :grinning: :grinning: :grinning:
U nas bylo taky zivo, i kdyz konec si uz nejak nepamatuju, jsem byla znacne ovinena :slight_smile:))
26. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No joooo, večer se vydařil :slight_smile:

Já jsem teď odstavila a konečně se mi vrací chuť k jídlu, tak mám celkem strach, že budu nabírat, já jsem typ co blbě shazuje kilča :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak si radši vždycky brzo čistím zuby, aby mě jídlo už nelákalo :grinning:
26. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezkou sobotu :slight_smile:

Lami ty koukej jíst, víš že máš v bříšku jedlíka :grinning:

ty jo muzeum stomatologie to bych snad ani nemusela, mi stačí to muzeum co mám v puse :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné víkendové ránečko přeji!!

dragi :grinning: :grinning:

Tak flákotky si dáváte, děvčátka, jo? já včera vyrobila segedín a flákotku vyrobím asi zítra, jste mi udělaly pěkný chutě! Lamity papej papej!! :grinning:

Dneska máme zamluvený lístky na toho Avatara, akorát ještě nevím, jestli k nám babička bude chtít přijít spát. tak je to ještě otevřený.

Už zas mě šíleně s..e můj muž,heeelp!! nechcete ho některá na pár dní domů? :grinning: půjčím zdarma :sunglasses:
27. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
já byla večer trocha provětrat zadek, tak to bylo příjemný, nechytly jsme se vůbec a pak v metru nějaká banda lidí vezla nafukovací pannu, tak jsem si říkala, že konkurence je prostě konkurence :grinning:

Dani, tak já k vám přijedu na pár dní volna, Ty se někam sbal s děti, domů ho nechci, to bych si neodpočinula :grinning: :grinning:, užij si kino, snad to klapne :slight_smile:
27. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre odpoledne,

no ted bych si pro zmenu dala ten segedin mnam :slight_smile:)) Dik za napad!
Ja bych tak varila ale porad nevim co... Pristi tyden tu budou nasi a budu muset varit denne, ale to vymysleni mne fakt nebavi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Danco, klido, beru! Ale poslu ti za odmenu toho sveho :grinning: Asi fakt budeme muset udelat vymenu manzelu, jinak to nevidim .... :wink: Mozna se nam pak zase radi vrati domu a budou chvili sekat dobrotu :sweat_smile: :wink: :grinning: A mozna taky ne :slight_smile:))

Ja zas dneska cele dopoledne resila problemy s kuchyni ... Kdyz clovek natrefi na blbce, to je fakt smula. Chlapka, co nam ji prodal, uz nastesti z toho kuchynskeho studia vyhodili, pac takoveho blbce nekompetentniho jsem jeste nezazila. Diky nemu nemame porad kuchyn dodelanou a to jsme ji objednavali v cervenci :confounded:
27. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sunglasses: Leni, Luci paráda, to se domluvíme. Tak napíšeme pořadník, třeba o něj bude zájem i u dalších a nemusela bych ho vidět aspon měsíc :grinning:

Luci to je děs teda s tou kuchyní.. a co tak nějaká slevička z té firmy, jako odškodné za "útrapy", vždyt tohle není normální :slight_smile:

Jsem si bucla a asi vemu borce a někam vyrazíme. ale nevím kam. :grinning:
27. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooj, my dneska meli akcni den, rano snidane u Pohlreicha, pak jsme se jeli podivat na jeden pozemek, ja si jela vyzkouset "sve" snad budouci autiko, pak jsme sli na solarko, Mia na chvili do det. koutku, my pak jeste na nakup syru a vina a ruznych mnamek atd.

a mam ty kosile pro me a Miu, vypadame v tom sice jak paka,ale hezky paka :wink: :wink: :wink:
27. únor 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - a v koutku Miuška v poho ?
Ta barva autíčka je božííííí :dizzy_face: Půjdeš do něj ? Kde je ta restauračka ? - hoď odkaz :wink:
27. únor 2010 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
restaurace je to tato - http://www.cafeimperial.cz/cz/index.php?PHPSESSID=09296f750ab6dac27e46024bf3ef6cc1

Mia je v koutku uuuuplne v pohode, dneseka tam bylo hodne deti, takze ani nechtela domu, ja ji tam davam jako na zvykanou na skolku a jak vidim, tak to zvladne v pohode.

ja bych do auticka sla, ale musi mi ho nekdo koupit, takze musim byt hodna :wink:
27. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak ja jsem porad hodna a nove auto zatim neni a nebude :slight_smile:)) Ale hezky vyber Kristi, schvaluju!

Jinak jsem byla vcera skoro do rana sama doma, dneska opet... Kurna, uz jen si najit toho externistu s jarkama :grinning:
27. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, Mia jeste chrni,takze v klidku kaficko

dneska jdeme poprve na brunch a pak asi podivat na Matejskou
28. únor 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy!

tak jsme byli na tom Avataru a bomba, moc se mi to líbilo :slight_smile: . Váhala sjem, ale nakonec jsem moc ráda, že jsem to viděla.
28. únor 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem si krasne dachla po obede :wink:
28. únor 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: me Marci inspirovala cesneckou tak jsem ji dnes udelala, naposledy jsem mela cesnecku jeste od mamky, to uz je pekna hromada let. Holky takova dobrota, musim ted delat casteji, dokonce i Samca snedla plny talir :sunglasses:
28. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko!!

Venku počásko pecka! :grinning: Já frčím na úřady, mám nějaký jednání, kluci ještě chrní.. Tak to je dneska asi nebudu dávat po obědě spát a půjdem na pořádnej výlej, když je tak nádherně! :slight_smile:
1. bře 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko, tak já mám pěknou virozku, vrrr, už mně ty nemoci nebaví, děs
1. bře 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady zase tak krasne neni, pekne fouka :unamused: mne ceka zase zitra cesta na pracak
1. bře 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo, na pracák mám jít zas někdy v dubnu, to je teda onanie.. Dneska jsem zas cosi vyřizovala na magistrátě, naštěstí tam nikdo nebyl tak to bylo rychlý. jsem se bála že v pond. ráno tam bude spousta lidí..

tady taky fest fučí, ale aspon svítí slunko. vyrazím dneska s borcama na přehradu, tam je cesta kolem přehrady lesem, snad je ušlapu, aby večer neřádili jak včera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my byli hned ráno venku,páč mi doma předvedl mladej exelentní scénu a v noci v jednu hodinu rovněž, dostal na prdel,mi ruply nervy, jsem unavená už nyní, nevím, jak to vydržím zbytek dne...
1. bře 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni drž se. Nějaká babička není k ruce, aby sis chvilku poležela, marůdku? Nebo to máš jak u nás? Jedna babička v zaměstnání a druhá se stará pouze o mou neteř :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babička v práci a druhá na Moravě, Viktor se nenechá od nikoho pohlídat, zase scéna, já už nevím, jsem jak bez sebe, ho chytnu a klepu s ním a řvu na něj, páč co on tady provádí je fakt neskutečný, on je umanutej, když něco chce, ráno pitomý bonbonky a on vydrží dělat takovej brajgl a je tak vytrvalej, že jsem s ním je musela jít koupit, no a nyní, že mu skončila pohádka,já pustilia jinou, tak chtěl tu původní a stejně řev, i když skáču jak on píská, prostě ...na zabití...pomoooooc....on je unavenej a prostě neusne, fakt den na HOVNO :angry: :angry: :angry: ...sociálku na mě asi sousedi zavolají, jediný co u nás zabírá, je strčit ho na chodbu v baráku...ale to je mazec, to dělám už v nejkrizovějších okamžicích...no..zlaté holčičky :unamused:
1. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kája je zas doma a to byla ve školce jen týden :unamused: ze soboty na neděli začala v noci kašlat, dnešní noc prokašlala už celou přes den ale nekašle, ale i tak jsem jí pro jistotu nechala doma dnes i zítra a od středy se uvidí, jak na tom bude ..
Muž je doma, tak jsem i došla po cestě na nákup do školní jidelny Káje pro oběd :grinning: aspoň to nepropadlo - měla čočkovou polévku (má i na zítra, páč jí dali dost), kuř. stehýnko s kaší a kompot

skared - tak Kája zrovna česnečku nemusí, tu jíme jen my s manžou

leni - nemáš to jednoduchý holka :unamused: by sis potřebovala pořádně odpočinout, bez dětí, bez manži a pak by se to zase chvíli určo zvládalo líp
1. bře 2010 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni úplně přesně vím o čem mluvíš. tyhle scénky taky někdy máme, je pravda, že to bývá vždycky nějaký protivný období paik to zas na nějakou dobu přejde. ty děcka se seknou a vydrží kvůli jedné věci řvát třeba hodinu nosntop až dovedou člověku k úplný nepříčetnosti. taky si někdy říkám, co si asi myslí sousedi, když nevidí o co jde. Vydrrrž, nemáš to jednoduchý.. Co výlet k vašim, třeba by ti to tam na chvilku ulehčilo..

my razíme na výlet, pojede s náma můj tatka, musím ty pacholíky pořádně unavit. ale je mi jasný, že totálně skolím sebe a oni budou fit a svěží :grinning:
1. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne se tak strasne moc necche ven, nejradsi bych si lehlaaaaaaaaaaaa. Ale nejde to, tak se holt oblikneme a pujdeme
1. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kocky,

u nas je zas hnusne, kosa a prsi, to ma clovek akorat tak blbou naladu, kdyz se podiva z okna :confounded:

Vcera nic moc nedele, akorat jsem byla s Leou na bazene, a zbytek odpoledne jsem opet docela uklizela, pac se mi zas ozvala jedna maminka na hlidani, ze se prijde podivat a domluvit... A dnes rano neprisla, ani se neobtezovala zavolat :rolling_eyes: Hruza, jestli mi tohle budou delat kazdy tyden, tak budu mit doma permanentne naklizeno, na to nejsem ani zvykla :grinning: :grinning: :grinning:
Ale ono se to hodi, zitra dojedou nasi a segra, tak uz jim jen povlecu postele a bude to :slight_smile:)

Lea sla dneska do skolky po dvoutydennich prazdninach, uz se desne tesila a ja taky :slight_smile:))

Leni, musi to byt narocne, tak hlavne klid a pevne nervy!!!! U nas v nejkrizovejsich situacich volam certa
:sweat_smile: Lea ma stale v zive pameti certa od Mikulase, a tohle fakt zabira, staci zavolat, pak nenapadne zabouchat na dvere, a uz je klid a zase posloucha, a muzu ho poslat pryc :slight_smile:))
1. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek