• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
tak bohužel u rodičů je to ještě horší, páč moje mamka není zvyklá už na rozmary dětiček, tak ji po jednom dni přestanou bavit a už jen "buzeruje", co a jak děláme špatně...

mladej se zklidnil, tak jsem vyžehlila a vařím, ale nakrkl mě zase starej, sice chce pomoci a ale nezavděčí se, jsem totiž dneska obzvláště semetrika první kategorie...ztratilo se sítko, pán uklízel a asi neví, kde má místo, shlehla se po něm zem, dále marně hledám dvd, doba ledová č.1, velmi oblíbené a poslední hřebíček do rakvičky, antiepileptika kamarád neumí naporcovat, tak dávkování léků je úplně na h...o

tak takhle já vypadám, když jsem nemocná a přetažená..po pěti letech bych chtěla zažít 24 hodin bez dítěte, já bych to snad už ani neuměla..

berte mě z rezervou mám den blbec a šla bych se potit
1. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to ani nezavolá jo? to je děs, ale aspoň vidíš, že pak by to byl beztak komplikovaný rodič a měla bys patálie ohledně práce s jejich dítětem, asi by se chovali neférově
1. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já tě úplně chápu...jsi totálně vytížená matka a ještě takové starosti co máš kolem se vším všudy se mnou už by to praštilo dávno...Dála se probral z nejhoršího předevčírem a začal ječet, že chce pribináčka...nemohla jsme mu vysvětlit, že ho a, nesmí b, nemáme...ječel hodinu...pak další myslela jsem že ho asi někam pošlu...jenomže jsem si pak vzpomněla, jak byl marodnej a já si přála aby už konečně začal zlobit...to je prostě na hlavu...s chlapem mi ani nemluv, Milan se sice snaží, nechal mě vyspat, když jsem měla to manko z nemocice ale přišla jsem z ložnice a ptám se co Dála pil za tu dobu co jsem spala (asi 4 hodiny) a on že nic, že prý nic nechtěl ...a to jsme mu dávali pití po lžičkách co 2 minuty kvůli tomu blitíčku...nojo no co naděláme...prostě nemůže být každej tak dobrej jak my :grinning: tak se drž, lupni si tabletku a neuklízej, nevař odpočívej
1. bře 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, u nas se vecne neco ztraci, od te doby, co bydlime v baraku, je to celkem pravidelne. Nejhorsi jsou klice, zvlaste od auta nebo od motorky, od domu, taky karty :sweat_smile: Vecne se nam ztraci naradi, ktere zrovna potrebujeme tedka se porad neco montuje, a do toho si jeste vymysli kazdou chvili Lea ze ztratila tu ci onu hracku :stuck_out_tongue_closed_eyes: A bude hur :grinning:

No a chlapi, no comment... Minuly tyden jsem byla pres noc u kamaradky i se spanim, Yann byl doma s Leou, vratim se druhy den v pul jedne odpoledne, a najdu svoje dite snidat cerealie, byla jeste v pyzamu, neumyta, neucesana, a jeste mela na sobe nocni plinu ...Samozrejme obed neuvareny, vsude bordel... Ale prezila, to je hlavni, clovek nesmi bazirovat na malickostech :grinning: :wink: :grinning:
1. bře 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já jsem v pyžamu ještě teď, taky nemytá a oběd jsem neuvařila :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli všichni na chvilku venku, přes den kašle fakt minimálně, tak aby jsme byli trošku na vzdoušku :wink: no Kája dělala kraviny venku, tak jí je nejspíš jinak dobře :grinning: i dobře baští - snědla oběd ze školky a my jedli s mužem před 16 h, tak jedla taky.
No ale jak po ó nespala, tak mi tu teď usnula opřená o stůl :grinning: :grinning: :grinning: doufám, že nebude spát moc dlouho, aby tady nestrašila večer bůhví do kolika :sweat_smile:
1. bře 2010 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, to se mi taky někdy stává, teda často u dětí, když mám lenoru...
tak to mám radost,že i ostatním kluci békají, já to od Niky neznám, vše si dala vysvětlit a Vikin prostě nic, i když já když si něco umanu, tak to tak taky musí být :sweat_smile:

tak před chvílí blbnul, praštil se do nosu a pusy, tekla mu krev a nyní usnul..tak mám o noční šichtu vystaráno, ale kdybych ho nenechala spát, to prostě nedá
1. bře 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago :slight_smile: Mia byla v pyzamu do 3, pak jsme teda sly ven :wink:
1. bře 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme zpět, výlet super! akorát borci toho dneska moc nenašlapali. pochodovali asi jen hodinu pak jsme museli jít do hospůdky, prej na pitíčko, maj to asi v genech :sunglasses:

jak to tu tak čtu tak vidím že je to s těma chlapama, jak s malýma tak s velkýma, všude na stejný brdo :grinning:

jo a borce z pyžama dopoledne většinou ani nevysvlíkám, stejně jsme doma a většinou po obědě chodí ještě spát.. u nás je pyžamo párty skoro každej den :grinning:
1. bře 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mne se taky stane, ze zustanem v pyzamu klidne cele dopoledne, stejne se pak jde po obede zase spat, ale nechat pul dne tu nocni procuranou plinu to teda neeee :wink:))
2. bře 2010 ve 02:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus ženský :slight_smile:

Jsem tu pár dní nebyla, včera jsem za váma chtěla dojít, ale měla jsem menší nehodu, Mára mi vylil nechtěně do klávesnice polívku, takže dlouho předlouho nešla, než jsem jíi komplet vysušila :sweat_smile: , že my na to máme takovou smůlu :sweat_smile:

Luci co jsi tu dělala v tu nekřesťanskou hodinu? :astonished: ....já se ptám jen proto, páč já šla včera taky spát o půl 3, hihi, než jsem pouklízela celý byt. A jelikož jsme s Marečkem spali odpoledne 3 hodiny, nechtělo se mi vůbec spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni ty se vykurýruj, je to na bednu, když si nemůžeš lehnout a vyležet to...holt to je náš úděl matek :wink:
2. bře 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko, tak my jsme šli včera spát už o půlnoci, heč :grinning: :grinning: :grinning: ...co to jako je, byl zvyklej o devíti chodit spát a zase ho musím nějak předělat s tím spaním, no to bude :wink:

Dnes bude dobrý den,...musím myslet pozitivně :grinning:
2. bře 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, me ceka vylet na UP, strasne moc se mi chce. Zase se aspon projdeme, no. A jako na ty jejich urceny hodiny se muzu vyprdnout, to bych uz tam mela bejt a to jako neeeee
2. bře 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčátka :slight_smile:
Nám dnes jel tatík busem do Jihlavy, tak to určo dorazí až večer .. no jsem zvědavá kolikrát budu za den vysvětlovat, že taťka pracuje :confused:

Jinak Kájuška dnes v noci dobrý, zakašlala jen občas, tak jsme ani v noci nemuseli dávat ten sirup na uklidnění. Tak snad to bude dobrý ..

Tady včera večer lilo se sněhem, vítr a do toho bouřka :astonished: jsem fakt nechápala, když jsem viděla blesk :astonished:

andrej - to je jednoduchý mít takové nehody, když necháš Máru jíst vedle PC :grinning: - u nás takové nehody nehrozí, páč jí jedině u stolu v kuchyni :wink:
2. bře 2010 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas se ji kde se chce, hlavne, ze se aspon ji :wink:
2. bře 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
věřím, že to byla polívka Andrej a ne Máry :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné slunečné ránečko!!

Leni doufám, že je už líp.. :wink:

Mně se ta "mateřská" líbí čím dál víc. Budíček v 8.15, pak ještě chvilku válečka v teplé postýlce, ááách...Za půl roku už v tento čas povalím do fachy nebo v ní už dávno budu. Konečně se mi ti kluci trochu rozespali, že nevstávaj brzo, je to parádička.. :grinning: Ještě by to chtělo vyhrát ve sportce :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

Andrejko, byla jsem si zahrat s klukama pokra, pak jsem se vratila pozde, a jeste si musela v noci zapnout pocitac, no zavislost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Tak dneska vecer mi dorazi rodinka, teda doufam, pac se mi vubec neozyvaji, segra jeste vcera nevedela komu sveri pejska, chudak me ji bylo tak lito. Se nedavno rozvedla, a exmanzel nejprve hrozne u rozvodu, ze psa chce, dokonce si to nechal zapsat do majetkoveho vyrovnani, pak ze psa zase hrozne nechce, potom kdyz se odstehoval, tak za psem neustale dochazel do jejich bytu, ktery zustal ji, az musela vymenit zamky, a ted kdyz chtela psa na tyden pohlidat, tak se mu to najednou hrozne nehodilo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Musim navarit, poklidit, dat si barvu na vlasy, po obede jit povinne na kafe s Yannovou babickou, pac nam zase hrozi ze uz brzy umre, umira uz 5 let co ji znam :slight_smile: a pak jedu na jednu vystavu o ceske republice, bude slavnostni zahajeni, pak pro nase na nadrazi, no mam celkem fofr... :wink:
2. bře 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte§
tak ja uz mam vsetko porobene,navarene,upratane,pere sa sa,umyva sa.... :grinning: ale cakam kamosku,tak sa tvarim akoze jak stiham-potrebovala by som kazdy den mat navstevu nahlasenu,aspon by som mala do pol 11 vsetko expres rychlo hotove :grinning:
dani,noo,zavidiiim,aj kiko ked zrovna zacal vydrichmavat do 9 tak zacala skolka a mam po spani,a teraz uz dvojnasobne,kedze mala si vykecava uz okolo 6.40 ,no,co uz,na dochodku to dospim :sweat_smile:
marecek je sikovny :grinning:
2. bře 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku však mně kluci do roku a půl vstávali v 6, to byla moje smrt, pak do dvou let o půl 7 a pak se to naštěstí zlomilo :slight_smile:
Tak jsem navařila, dneska už na nic nesáhnu. Včera jsem udělala ooobrovskej kotel čínských nudlí se zeleninou a masem, bylo to výýborný, nějak extra se mi to povedlo, tak jsem myslela že bude v pohodě ještě dnes na oběd, ráno vstanu a kotlík prázdný, manža to do sebe ještě v noci celý naládoval. nachápu, že nepraskl :grinning: . no a pak nemám každej den furt a furt vyvařovat,jak kdybych krmila celej regiment.

Luci ty si užíváš, krásnej program :grinning:
2. bře 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj ženy...my dneska byli prvně venku, Dála se štrachal jak šnek a pak stejně vlezl do kočárku...no aspoň jsem měla kam dát nákup :slight_smile:)

co říkáte nové verzi? mě to připadá nějak moc nepřehledný tak jsem se tím ani nějak moc nezabývala...

my taky jíme všude, u nás se ke stolu zasedá jen na vánoce :slight_smile:))
2. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jíme taky všude, halvně v obýváku, páč máme jíd. stůl v kuchyni a tam není telka, že? :grinning:

Luci tak to bych si nechala taky líbit takovej program a vůbec život, jako máš ty :sweat_smile: Snad vaši dorazí v pořádku :wink:

Já dnes dělám krabí tyčinky v těstíčku a mám ze včerejška tu slavnou polívku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku já když mám návštěvu taky vše najednou stíhám a mám všechno brzy uklizené :grinning: , mohli by chodit častěji, že?
2. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jime sice u stolu v jidelne, ale mam na nem i notas, takze to vyjde nastejno :grinning: Nehoda muze byt hned, ale zatim musim zaklepat :slight_smile:)

Ted si to po sobe ctu s tou babickou, blbe jsem to napsala, jako ona neumira, zdrava je jak ripa, jen nam s tim neustale vyhrozuje, jinak bych se nad tim tak neusmivala :sweat_smile: :wink:

Nova verze? Jeste jsem nestihla kouknout...

Na tu vystavu jsem dneska mela jit s kamaradkou, ale ta vcera odpoledne porodila holcicku.. :dizzy_face: A to jsem ji rikala, at skrizi nohy a jeste vydrzi :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Uz to mohla ten den vydrzet, vystavu o cechach tady urcite poradaji jednou za 100 let :slight_smile:)) Bude trvat 14 dni, tak se tam snad dostanem i pozdeji, budou tam i poustet ceske filmy, tocit ceske pivo, se tesim :slight_smile:
2. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zpet z UP, des a des, 1,5h cekani na hovno akorat, kdybych tam pak nevlezla, ze se jen objednam na priste, tak tam snad cekam doted
2. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne ta nova verze nevadi, chodim dost na strechu, takze jsem si zvykla
2. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa tiez ta nova verzia nepaci,na strechu uz ani nechodim ,nebavi ma to...len obcas pokukam albumy,ze co ake inspiracie baby vyhrabali :slight_smile:
andrei,no,tak tak,vtedy aj ja stiham vsetko :sweat_smile:
draga,vy ste este kocikovy?ja mam kocik zbaleny uz asi tristvrte roka veru...
2. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku ale nejsme už kocikovy, to jen teď po té nemoci říkala mudra ať jdeme ven a jestli mám kočárek ať ho radši vezmu...a dobře jsem udělala :pensive: cudinka můj malej je z té choroby úplně vyřízenej :astonished:
2. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy. nejel mi net, tak jsem se celkem vylekala, jak dlouho to bude trvat, naštěstí už to nahodili, asi jennějakej výpadek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já pořád říkám, ještěže chodí občas ty návštěvy, to si člověk aspon pořádně uklidí :grinning: :sunglasses:

Dneska jsem dala borcům pořádně do těla, dali jsme megapochod kolem tří jezer, no ale vypadá to, že jsem z toho zničená akorát já.. Oni vypadaj totálka v pohodě :sweat_smile: :confused: Tak fakt už nevím, asi pořídím domů takovýty běhací pásy, co maj v posilovnách a hošani na tom budou povinně dvě hodinky běhat, než vůbec vyrazíme ven. To by je snad už mohlo unavit :grinning:
2. bře 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme pred chvili dorazili domu, byli jsme v Ikei pro novej stolek, Mia mi ten starej total znicila, na to se uz nedalo divat....dali jsme jeste solarko a pohodaaa
2. bře 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek