• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Holky zdarec, to my pořád kočárkujeme, jinak bych do města nikdy nedošla, navíc jakmile ho hodím do golfáče, během 10 minut je tuhej, takže je na vzduchu a já mám klid si vyřídit co potřebuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani běhací pásy jo? :grinning: Taky by se mi šikly pro Máru, má energie na rozdávání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my teda nekocarkujem, to by mi uz asi neusnula vubec, ji musim nejak utahat....

vcera usla tak 5 km, ani necekla
3. bře 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránečko!!

My už taky nekočárkujem, od dvou let neseděli v kočáře. Nějak nebylo potřeba..

kristi a byla unavená? my jsme včera dali řekla bych i víc km nebo 5 určitě, já byla večer utahánek a borci řádili v postelích až do půl 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, ona si usnula cca v 18h na chvilicku a pak jsme valili do te Ikei, takze sla spat nekdy po 22h....
3. bře 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona je silenej nezmar
3. bře 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já už fakt nevím jak je unavit. ti moji borci snesou strašně moc, já chci taky doma hodné klidné dítko :grinning:
3. bře 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim cim to je, proste se fakt tesim na leto, az bude celej den nekde venku
3. bře 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko,
tak Vikin opět nemocnej, naštěstí jen rýma a trochu teplota, tak jsem mu lupla diazepam a v k ránu nurofen.
Jinak Verunku jsme dnes nechali ve školce, tak volali,že zatím dobrý, ani slzička, ona ty děti nemusí, ale zkamarádila se s paní učitelkou, ale celkově tam prostě chodit nechce, tak snad se to bude vyvíjet dobře, no a Vikin tam chodit chce, včera předvedl scénu a dral se dovnitř, přemluvila jsem ho domů, tak, že jsem mu slíbila, že mu koupím vláček...no, fakt vysoká psychologie :grinning:
3. bře 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte§
jujuj,leni,marodkovi zelame skore uzdravenie
kiko mal vcera premieru v spani v skolke-ale ze pani ucitelka ho drzala za rucicku :grinning: isla som ponho o tretej,potom sme isli hned na prechadzku a cestou sme postretali plno jeho spoluziakov,,tak som sa narehlila jake zvitavania a objimania,jak nejaki kamosi po 100 rokoch ked sa stretnu,uz celkom aj mena ovlada a jedna Sofia-tak ta ho uz vyvolava k nim domov aby sa snou prsiiel hrat :sweat_smile:
no,ale su to fakt nezmary tie nase deturence..teda okrem Kajusky,ta odkvecne hocikde :grinning:
3. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku :grinning:
3. bře 2010 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, teda Kiko je šikulka, aspon se věnuješ plně Sofince, jsem koukala na fotečky, prostě nááááááááááádhera :wink: , úplně z foteček je cítít to štěstíčko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. bře 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,baby ja absolutne nestiham :angry: :angry: :angry: :angry: v piatok mse boli na mensje oslave a ja som sa opila:::((((a do pondelka mi bolo desne ale fakt desne :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a tak dobehavam co som cez vikend nestihla,navyse vecne behacky po pracaku,na drnac,vybavujem si tu dotaciu od statu na podnikanie a potrebujem napisat podnikatelsky plan a naucit sa zakony na ich skusky a s malou v patach je to des :angry: :angry: :angry: :angry: je hrozne upistana,vsetko jej vadi a je priserne drza,vcera bola u ans jedna pani amala nanu,ty jedna tetka skareda,chod prec :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: som sa hanbila ako pes :angry: :angry: :angry: ale to ma od maleho,ten je tak drzy,ked dojde zo skolky :angry: :angry: :angry: :angry: a ten slovnik,no otras :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: u nas sa urobila strasna zima,dnes rano bola u ans poladovica a na dilanici sa zrazilo 25aut a dialnica je uzavreta a to zajtra ideme s malym do 100km vzdialeneho metsa ku koznej kvoli tym nasim vyrazkam,vraj je vlmi dobra ta lekaraka,tak som zvedava,inac zistili nam,zemaly tam ma v tych vyrazkach zlateho stafylokoka,nemate s nim skusenosti?????
Leni,malmu skore uzdravenie
to je take pocasie,ja som sa vobec nevyspala,co ma tak bolel hrdlo,az somsa dusilahnisom,co som citilaakomi steka,poradte,co si dat na to,ved mna permanentne boli hrdlo uz od leta a vecne brat atb :angry: :angry: :angry: :angry:
3. bře 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lernie, já měla jednou dost špatnou pleť, tak mi udělali stěry a měla jsem taky něco a léčilo se to antibiotiky, jsem asi přechodila angínu či co..jinak nevím..

počkej, to jsi se tak opila, jo? :grinning: chudinko, to musíš opatrně, ale ty jsi mládě, tak holt musíš :grinning:

a v čem plánuješ podnikat? co jsi před dětmi dělala?
3. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a inac aj my sme kocikova slecna,pouzivam zappika,mala v nom od dvoch rokov nechela chodit ale teraz v lete sa rozhodla,ze bude,tak sa vozi,dokonca mame aj fusak pre take velke deco :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,presne opila,manzel sa zo mna smial :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: malu som posielal curat pritom predtym tesne som ju sama posadila na nocnik,malemu som kazala davt pyzamo,pritom ho davno mal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no skrtaka okno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako dobre mi to padlo ale tie dva dni po :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: tak to bol des
no ja mma pocit,ze prechadzam tou anginou,vecne mamnahnisanu mandlu,ked sa pozriem do krku,aj teraz :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale uz sa mi to taha od leta,ktovie ci ja nemam toho stafylokoka a nechytil to aj maly na tie vyrazky,popripade rozmyslam,ci to nedovliekol z nemocky,ked sme tam boli s laryngitidou :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ja uz amm dost
a co som predtym robila?chodila na vysku,a hned otehotnela,este musim dokoncit vysku a planujem otvorit e-shop,no ved co ine pojdem robit aj,ze :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
3. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsi fakt dobrá, takhle při malých dětech se vrhnout sama do podnikání, obdivuji Tě a držím palečky :wink:

no a něco na posílení imunity Ti doktorka neporadí, když máš furt angíny?
3. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,dik :wink: mna to uz dlho taha,aked stat da nejaku dotaciu aj muzik mi slubil nejkae peniazky,tak preco to nevyuzit???a budem moct pracovat z domu a ked budu deti chore neriesit kto bude s nimi,kedze muz tiez podnika ale ten je vecne mimo :frowning2: tak nanho sa absolutne spolahnut nemozem,cela domacnost je na mne a casom by som chela aj predajnu,tak uvidime,nechem to zakriknut :zipper_mouth:
a doktorka,no ja som zmenila lekarku a ta je o nicom ,mam pocit,nic neporadi,vsetko si pytaj sama...ale kedysi som chodila na alergo,prave preto,ze som mala stafylokoka v krku a sposoboval mi zapaly priedusiek,tak rosmyslam,ci ho nemam spat...vtedy som brala vakciny na imunitu
3. bře 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moje známá si musela po x letech stanovit diagnozu sama, páč doktoři furt, to patři k přechodu atd...no a pak přišla, že si myslí, že má problémy se štítnou žlázou a bum ho..už se léčí
3. bře 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to u ans v lekarstve inac funguje :cry:
3. bře 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenrie,a co budes predavat? :wink:
3. bře 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to tu zatial moz popisovat nechem,neviem kto kazdy to tu cita,tak az budem ako tak mat vsetko nachystane,dam vediet
3. bře 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne :wink: sak potom nahod link,nakupime :sweat_smile:
3. bře 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku,urcite dam vediet,lenma caka kopec byrokracie,tesim sa neskutocne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenrie, to zvládneš, jsi šikulka, držíme palce :wink:

se mi povedl oběd, jsem měla naložené maso, zeleninka a brambory
tak Niku chtěl už vyzvednou tatínek, ale šli ještě ven a ona za ruce s dvěma Kritýnama a prej at jde ještě nakoupit, že si ještě pohraje venku, no super...to mám radost, že nám povolili takový postupný zvykání..ufff
3. bře 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni - to jsem ráda i ze tebe, že tam chtěla ještě Nika zůstat :slight_smile: fakt mám radost :dizzy_face:
3. bře 2010 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ja som zvedava,ci kiko dneska bude spat..vo stvrtok maju zas nejaky vylet,pojdu autobusom,takze zazitok nekonecny zas... :grinning:
3. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to prostě bomba být po 3 letech aspon dopo jen s jedním dítětem...nirváná :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,ja mam tiez nirvanu :grinning: :grinning: a dokonca az do tretej :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci taky nirváánuuuu :grinning: :grinning:

No nic, dopiju kafe, oblíknu pacholíky a fičíme na další výlet. Dneska s kamarádkou co má taky dvojky, o dvaroky starší kluky,tak jsem zvědavá co od nich ti moji "dobrýho" zase odkoukaj :grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nemam nirvanu, ale novy nehty od cinanu a jsou krasny a za 300, to je mazec cena
3. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek