• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
kde jste?

ja varim ala Ikea takze naky lasagne z mrazaku od nich a rukolovej salat, nic se mi uz tedka nechce...
3. bře 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já si dávám rozpečený rohlíky se sýrem, mnam
3. bře 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vubec nemam hlad jako, si dam asi jen ten salatek

nehty jsem jeste opilovala, tak uz to vypada uplne super, aj psat s tim uz umim
3. bře 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi jako takový ty nasazovací nebo jak nehty od číňana?? :sweat_smile: :confused: :grinning:

já si dnes udělala kuřecí steaky ala gyros, opeč. brambůrky a fazolky na slanině. Už si dávám. k úplné slasti mi už jen chybí, aby pacholíci šli už spát :sunglasses:
3. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady maji Vietnamci salony a delaji klasicky gelovky a akrylovky jako jinde, jenze za 1/3 ceny nez v normalnim slaonu
3. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zase trochu spinim, jsem z toho na prasky :frowning2:
3. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako někde na stánku nebo jak? tady v brně jsou taky vietnamci, ale mají salon v tescu..Neívm proč, ale od těch dob co se prolátlo jaký jsou to prasata přes hygienu a ty jejich zvyky, tak bych k nim nešla asi ani omylem.. ne že si budete myslet že jsem rasista, nejsem. prostě se mi to okeluje.

peti - snad to bude dobrý.. já špinila několikrát. dost jsem z toho nervačila.. :wink:
3. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo už to čtu, jsem to přehlídla, že mají salony. :sunglasses:
3. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto, to bude určo dobrý, i Mori několikrát špinila, no kdybys byla v Čechách, tak bych ti doporučila skočit k lékaři, že..pro jistotu, ale...i když u vás je den, ne? tak zavolej na gyndu, co?
3. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi budu volat zitra dopoledne, mam jit na kontrolu pristi stredu tak nevim, treba mi reknou at pockam. Je to jenom tak strasne lehce, jenze v tom listopadu mi to taky zacalo jenom tak lehce ... tak se bojim
3. bře 2010 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
DAni
http://ekonomika.idnes.cz/vietnamske-nehty-vyjdou-na-polovinu-nehtovych-studii-pribyva-p73-/ekonomika.asp?c=A100217_151632_ekonomika_fih

no ja nevim, mne to teda nehygienicky neprislo, mela rousku na obliceji dezinfekce atd. Ja jsem spokojena, ostatne asi dost lidi, stale tam jsou lidi :slight_smile:
4. bře 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
divate se nekdo na Dzungli rtenek? vcera byl moc fajn dil
4. bře 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko,
já poslední léta jídlo od Vietnamců taky nemusím, taky se mi to zprotivilo tou zprávou v tv, ale i jsem toho byla přejezená a prostě mi to nechutná, cítím v tom přepálený tuk...blééé

ale na nehty bych tam šla, myslím, že se jim obchod rozjel a krize dopadne na české nehtařky :unamused:

ani to snad nebudu vyprávět, Vikin usnul v půl sedmý, já šla spát v deset, právě jsem džungli rtěnek neviděla, o čem to bylo, mně se tam líbí ten mladej, dokonalej, no a Vikin se vzbudil o půlnoci a šel spát ve čtyři ráno...tak to je vrchol :angry:
4. bře 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ten je krasnej, vcera s nim prave ta blondyna zacala jako znova chodit, jak ji minule umrel ten manzel, tak jako meli rande a bylo to hezky. A navrharka si taky nasla chlapika, nakyho stavitele, a ten je teda taky desne sexy
4. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
na netu to asi nikde nedávaj, co? no já viděla ukázky a to jeho tělo a jak je zamilovanej, to je krásný a ona je taky kočka :wink:
4. bře 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
skared - jak píše Lenka, 2x jsem špinila, bylo to mezi 11 a 12 tt. Byla jsem na pohotovosti a prý to bylo z čípku. Nevím jak to tobě trvá dlouho, mě to vždy hned přešlo - pak mi dr. říkala, že když mám tedy za hodinu už čisto, tak to řešit nemusím. Prý se to z počátku těhu stává, jak se tam všechno tvoří a tak ..
Dej si klidový režim, nic nedělej, nic netahej (já teda říkám Káje furt, že jí nemůžu nosit) a nesexovat samo .. my si daly půst asi 14 dní a pak teda normal. Jako dle sestry na gyndě bych asi nesexovala do konce těhu či co. Ale už to mám v poho, tak proč ne že :wink:

kristi - to je sakriš rozdíl s těma cenama za nehtíky :slight_smile:

My jedem po obědě do Liberce, potřebujem pro potvrzení do banky. Káju vyzvednem ze školky a dáme jí k babičce ať to máme rychlejší :wink:
4. bře 2010 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi já vím, že tam chodí dost lidí..Ale prostě k nim nějak pozbývám důvěru. po těch skandálech s hygienou, jak mnohokrát vyšlo najevo jaký jsou to prasátka a jak jimzavírají provozovny, vaří ze všech možných zvířátek, prostě je to taková jejich kultura. A ještě jak jsem četla co dokážou narvat do cigaret a pak je okolkujou, co dokážou narvat do alkoholu, to byly taky dost průšvihy, všechno co je od nich je "vysoce kvalitní", prostě k tomu mám averzi a nevěřím jim.. ale to je jenom můj názor, možná jsem pako,no..

rtěnky jsem včera viděla, já ten seriálek miluju, mohl by jet trošku dřív. a hrozně se mi líbí, jak se právě ta blondýna líčí, ona má vždycky perfektní makeup,hlavně oči, nádherně namalovaná :slight_smile:
Víc sexy mi přijde ted ten nový pan stavitel, mňam, o toho bych si to kolo zase klidně opřela :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazvoslovi jiz rozumim, takze je mi jasny, co bys s nim provedla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus :slight_smile:

moje kámoška na nehty k nim chodí a má je vždycky moc pěkný a chválí si je, navíc ty ceny...já si neumím představit mít drápy, stačí mi ty moje co dorostou tak jsem k nim ještě nezavítala...ale zítra jdu na ples...tak přemýšlím, že bych tam ještě dneska skákla...ono totiž těch salonu je tady už asi 100 :slight_smile: nějak se na to všichni dali místo vaření nudlí a zvířátek :grinning: :grinning: hygiena myslím ok...dokonce jí jednou vypadla pedikérka tak šla i k nim na pedikůru a nemohla si to vynachválit, pečovala prý o ní jak o boha a ještě jí namasírovala celé nohy...čisto, příjemno...

jinak jsem dneska absolvovala zápis do MŠ, synka jsem nechala doma, došla jsem do naší školky co máme hned pod oknem a paní ředitelka mi řekla, a´t jdu radši ještě jinam...tak jsem obešla ještě dvě...uvidíme 23.3. dojde rozhodnutí...ale fakt mě to docela vytáčí...dětí jak nasráno a školek málo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, Dani, tak to mě vždy u té blondýny taky napadlo, jak má úžasnej make-up a vždy sleduju, jak má vystínovaný ty oči, ona je taková kombinace zajímavý krásy :wink:
4. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady na nehty jedine k cinanum :grinning: delaji to nejhezci a nejlevnejsi takze normalni amici si to uz ani neotviraji :grinning: :grinning: :grinning:

mori no to prave neni jako krev, spis jen takovej nahnedlej/oranzovej vytok a porad .. tak nevim
4. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, ja nemam drapy, mam fakt kratky, ti to ufikne jak chces ty :slight_smile: masaz rukou mi taky delala, fakt sikulky to jsou...ale chce to vyzkouset, kazdej na to nervy nema, no.

my byly venku a na Flore v koutku, kua ja bych nakupovala, leze na me jaro bo co

Blondyna ma super ty oci,to je pravda, zajimava je, i kdyz takova asymetricka, mi prijde
4. bře 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já kdybych v jejím věku vypadala takhle tak si tleskám :grinning: :sunglasses: ale to asi nedopadne.. :grinning: :sunglasses:

Jsme venku solidně vymrzli, asi se zajdu zahřát na solárko, beztak jsem bílá jak stěna.
4. bře 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dnes bylo tak strasne krasne venku, cely den jsme se se Samuli hrabali v hline, slunili jsme se no nadhera, na vecu nas Aaron bere do Hibachi grill tak uz se tesim jak mala :grinning:
4. bře 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, tady sneziiiiiiiiii :sunglasses: ale mi to nevadi, pac jedem zitra na hory
5. bře 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno !
No mám dnes z toho pohledu z okna - co to jako venku je :astonished: já chci jaro a teplo, a místo toho si malá dáma vyžádala ráno kombinézku.
Odpo jedem do Český Lípy za holkama z MK zase na sraz. Chci pak juknout Káje na boty na kolo, ale když neseženu, tak se vlastně nic neděje, když je sníh .. jsem jako původně myslela, že o víkoši konečně vytáhnem kolo ven a ne jen po obýváku :grinning:

skared - tak co, furt špiníš ? volala jsi radši k dr. ?
5. bře 2010 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko a máme tu víkend, nemusíme zítra do práce! :grinning: :grinning:

Dneska tu máme rušno, bourají nám u garáže vrata, budeme mít krááásný nový a hlavně na dálkový ovládánííí,áách, už se na to těším, to bude pohodička. Tady ty současný vergly byly už v takovým stavu, že byla zkouška zručnosti je pořádně zavřít a zamknout.

Venku hnus zimaaaa, na jaro si ještě asi počkáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Včera jsem byla večer v Tescu a mají akce na prášky na praní, aviváže, pilule do myčky apod., tak jen pro info kdyby se to někomu hodilo. Já jsem jela zrovna pro tohle, tak jsem čučela jak to akorát vyšlo, protože jsem o tom předem nevěděla, hezká náhodička :grinning: .

Peti užijte si kráásnej večer :grinning:
5. bře 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
u nas je krasne ale kosaaaa,len 3 stupne,brrr
mala sa rozhodla ze vstane 6.20,takze "super" :angry: tak teraz uz druhykrat spi od zobudenia,lebo bola umrncana ze az,tak dufam ze vstane s lepsou naladou...
jeej,dani ,tak to by som aj ja brala-akurat ze nemame garaz :grinning: ale branu mame na dialkove,tak to je fakt tiez super,keby som mala zakazdym vyliezat z auta a otvarat,tak asi je cely rok na ulici auto :grinning:
tesco ma tu akcosku aj u nas,vcera som si si vsimla to sialenstvo ,ked som vybehla na rozky :sweat_smile: tak ale asi sa pojdem dneska aj ja pridat,lebo baby hovorili ze take ze velky prach na pranie plus druhy zdarma a take veci....no tak pojdem to podrobnejsie okuknut :slight_smile: a mne akurat dosli kupony z clubcard,tak tiez tam mam pampersky plus druhe gratis,takisto aj beba ,nejake hippky a zlava 8 eur na vecicky ,ked kupim za dvacku...takze fajn,celkom sa mi ta karta oplati...
5. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku jj, maj tam aji akci, třeba myslím Ariel, jeden prášek 4 kg a pak v gelu zdarma, měla jsem velký nutkání to vzít taky. ale potřebovala jsem ten 6 kg Palmex, taky maj za super prachy a Palmex je fakt výbornej, tak jsem jim to tam nechala, protože bych měla zásobu tak na dva járy :grinning: a stejně to nemám doma kam dávat..Pořád se kupí čím dál víc krámů, já snad budu muset udělat zas kompletní čistku skříní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to me taky ceka, cistka. Peres v Palmexu? a kterym? ja prasky dostavam, takze to neresim, mam vzdy bud Ariel nebo Persil...
5. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek