• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
akurat minule davali v telke testy,ze ako dopadnu prasky a gely,tak gely totalne prepadli...takze idem asi spat k praskom zas :slight_smile:
5. bře 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zmatena, ted mi prislo tech 7600 za unor, ale Mia se narodila 7.2, ja myslela,ze mi prijde jen naka pomerna cast, toz to je super, to se roztocim :wink:
5. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi tak dobrý ne? aspon můžeš vyrazit na nákupy :grinning:

já ty gely nepoužívám, takže nemůžu posoudit.. Jinak prášky různě střídám, ale ten Palmex mám nejčastěji, je výbornej. ted jsem koupila ten co má usnadňovat žehlení, tak jsem zvědavá, snad mi to dost pomůže, protože skoro nežehlím :grinning: :sunglasses: :grinning:
5. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doma to nereknu, budu delat jakoze nic.. :grinning: :grinning:

taky skoor nezehlim, az na kosile
5. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori uz nespinim tak jsem tam ani nevolala

vecere padla, pac se mi udelalo tak zle ze jsem si sla uz v 8:30 lehnout a taky me priserne rozbolel zub, vidim to na kanalkovy ... chjo
5. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky vikend, my dneska vecer kino - jsem zvedava na Scorseseho s Capriem, pak spanek, zitra Spindl a vecer se asi zlejeme, to tak urcite dopadne.

:slight_smile:
5. bře 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde jste kdo cely den?? :grinning:

jsme ted byly v uplne perfektni pekarne! Vsechno cerstve pecene, pecou kazdy den, melou si svoji vlastni mouku, daji ti ochutnat co chces nez to koupis, no nadhera, lepsi chleba jsem jeste nejedla, sice drahy jak prase, ale ta dobrota ... mnamka
5. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
skared - to ráda slyším, že už nešpiníš .. tak tě to asi jen pozlobilo jak mě. Tak se teď fakt snaž o trošku klidu, ono to postupujícími týdny přejde :wink:

My včera sehnali v Lípě na Káju botky na kolo i pak na léto tenisky, tak teplo může přijít :grinning:
6. bře 2010 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, test s gely jsem taky viděla, prý zcela k ničemu....ale já stejně peru jen eko prášcích plus manželovi v Arielu prášku, já mám děsně citlivou kůži, tak jsem občas osypaná i po těch eko....

Skared snad už bude všechno bez problémů a pak to vyprdneme na podzim ňák spolu, ju?? :grinning: :grinning:
6. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den ženy :slight_smile:

já peru v persilu prášku, nějak mě ty gely neoslovily...a asi věděly proč :grinning:

včera jsem byla na plese s kamarádkou, zpívala Petra Janů a pak Míša David, jako Petra pořád kňourala jak je jí blbě a teče jí z nosu, zazpívala asi 8 písniček a prý už nemůže, nechápu tyhle umělky, dostávaj za to prachy jak hrom a ještě si stěžujou....to Míša ten to rozbalil...trsala jsem jak za mlada, hnátky mě bolely...ale dobrý :grinning:

ráno jsme byli s Dálou v divadle na červené karkulce, no větší blbost jsme neviděla ale což, chlapeček vydržel seděta koukat a to bylo hlavní... :sunglasses:
6. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - tý jo, Míša Davidů, toho my doma můžem :grinning: to bch šla hned :grinning:

já taky gely nepoužívám, prášky tedy Ariel a Persil - střídám to
6. bře 2010 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau baby :wink:

Co ty Lami, už jsi se s tím srovnala? A co rodinka, už to ví? Jde to už trošku poznat, že ti porostl pupík? :sweat_smile:

My dnes byli u bábi, měla narozeniny, tak jsme ji jeli popřát a už jsme doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nedám teda dopustit na Ariel, ale mám právě ráda liquid, lépe mi to vypere.
6. bře 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguško tak to je super, že sis tak užila a oddychla si od běžných problémů...na Míšu bych taky šla hodit hrbem :grinning:
6. bře 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej jo, už se těším na voňavé mimi a tak si maluju, jak bude strašně hodné a spát celé noci a nikdy nebude řvát, že....no prostě hormony mi žerou mozek :grinning: :grinning: :grinning: Naši už to ví cca 2 týdny a v poho, furt se ptají jak se cítím a jak se má Hugo (holt i názvy se u nás dědí z dítěte na dítě :grinning: :grinning:). Pupík zatím nic, večer mám nafouklejší bříško než obvykle, ale ráno normoš, tak to asi ještě nebude děloha, ale moje pokrmy z ředkviček, ev plechovka oliv, co jsem tuhle večer sežrala a pak se celou noc svíjela, že je mi zle...no, chuti už se dostavily :grinning: :sunglasses: Muž taky nedá dopustit na Ariel, ale obyč prášek, mě z těch průmyslových kupodivu taky asi na kůži vadí nejmíň, ale jak mě to chytne, osypu se i po těch svých ekoprášcích a po věšení manželova Arielového prádla se drbu ještě týden...holt ta kůže je moje velká slabina a jak to tak pozoruju (jak se třeba dámy opruzovaly nebo reagují na různé krémy...) asi to dítka zdědila....

Draguš teeeda, super odpočinek, taky bych někde uvolnila nějaký endorfín, ale to bych nesměla být v osm večer KO :grinning: :grinning:
6. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes udělám k obědu http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=833 už jsem to jednou dělala a masiko je fakt jemňoučký (dělám s kuřecího)
a včera jsem zkoušela prvně makovou bábovku http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=9968

tak to jen tak pro inspiraci :wink:
7. bře 2010 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to maso doporučuju zkusit - z toho vývaru to je tak jemný, že i Kájuša chtěla přidat maso a kaši snědla taky všechnu. No čuměla jsem, co toho dnes k obědu spořádala :astonished: :dizzy_face:
7. bře 2010 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož vyzkúšam :grinning: trošku mě zrazuje že tamnebude křupavoučká strouhanka, to já na řízcích miluju, ale věřím, že to masíčko je fakt křehoučký :wink:

no nic, dopiju kafe a jdu na výlet, tentokrát berem mýho taťku. Manžela mám pryč, tak tu mám aspon klid. Je nějaká krize :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori a nebylo to takový divný, že to chutná po vývaru? já právě mám ráda tu křupavku jak Danča....no někdy zkusím jako vypadá to na obrázku a podle reakcí dobře...

já dneska vařila rajskajdu, Dála se láduje a já odpočívám :grinning:
7. bře 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
bry den, ja dneska nevarila, byl kralik u tchyne a vecer na odlehceni jen salat

vcera lyzovacka super,az me bolej stehynka jak sivna, ale dobry

v aptek kino super, byli jsme na tom Prokletem ostrove a hustyyyyyyyyyy
7. bře 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
on tam pak ten vývar není cítit, jen to maso zjemní
7. bře 2010 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupiiii, prijdou mi hadriky z Nextu pro Miu, uz se tesim
7. bře 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a není to mori takový rozpatlaný? upeče se to do křupava?
7. bře 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
do křupava ne, ale rozpatlaný taky ne, oprvdu - vejce na vrchu zůstane pevný
7. bře 2010 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno a vše nej k MDŽ :slight_smile:

pupíčka jsem dneska už vyslala do jesliček tak snad to zvládne ...teta ho vítala a Dála se rozplýval ...no uvidíme kdy si vzpomene na maminku :grinning:

mori ty řízky teda zkusím :slight_smile:
8. bře 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, dneska me ceka zadavani asi 90 inzeratu, no supeeeeeeeeeer. Ale zmaknu to, mam za to slibeny dalsi kolo od auta :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
toz aspon kvetinu bychom mohly dneska dostat, ne?
8. bře 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - a co už máš přislíbeno od auta, že píšeš další :grinning: tak tfuj tfuj, ať poskládáš celé autí :wink:

květinu nevim nevim, ale né že by mě nepotěšila :wink: Byla jsem dopo v květinářství a byla tam slušná fronta chlapů a nekupovali jen 1 květinu, ale třeba i 3 , tak mě to docela překvapilo. A předtím jsem byla na MěÚ a tam jeden pán donesl taky kytičku svojí manželce a i jejím kolegyním :slight_smile:

dítko je ve školce, dnes tam i spí
8. bře 2010 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já kytičku dostala a rovnou dvě...jednu jsem si vybrala já a druhou taky já :slight_smile: ale platil manžel :slight_smile:
ten šel te´d pro chlapečka tak jsem z toho taková nervní jak to dneska po tak dlouhé době zvládnul...
8. bře 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja zas nedsotala nic :angry:

holky, ja mam ted bricho jak v 6tym mesici jak jsem stranse nafoukla, hlavne vecer, rano mam jen ty moje speky, ale vecer, katastrofa.

Cely vikend jsme byli nekde venku, nadhernych 13-16C slunicko svitilo, byly jsme u skoro tchyne na baraku co ma v horach, rozdelali ohen, jen ty spekacky mi tam chybela. Nadherny vikend.

Mori to masicko urco vyzkousim, ja mam rada jemnoucky :sunglasses:
8. bře 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek