• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
uz mam radici paku a druhy kolo....snad to do leta stihnu :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, kde jste? jdu cumet na novou Kriminalku, snad to bude dobry

Roba je na hokeji, stejne tak zitra, takze zatim jsme doma samy
8. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata :slight_smile:
Se zase po pár dnech hlásím... U nás nic nového, tak ani nevím, co psát a proč sem lezu :sweat_smile: :grinning:
V sobotu jsme byli u mojí babi, měla narozky, tak děti zas přežraný - já mám prostě oba megažravce - po mně. Člověk, aby je furt hlídal a žral jim to :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já dnes růži dostala - jsem teda koukala :fearful: U nás toto není moc na pořadu dne. Vybírám si dárek ke kulatinám a fakt nevím. Ať hledám, jak hledám, vždycky skončím u dětí a jejich potřeb :sweat_smile: Asi vyhraje dar-nedar a to nejaký lepší kuchyňský nože. Doma mám takový obstarožní tupouny, který musím furt brousit a to mi neba.
Jdu stáhnout fotky od babi a neco s nima provést :slight_smile:
8. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,tak teda pekny vecer mdz :slight_smile: u nas kvetinka samozrejme nehrozila a ked som "pripomenula" ze kde je,tak som nafasovala 100 euracov,ze mam si ist nieco kupit,no to je romantika sakra..este ze od kika som dostala vystrihnute srdiecko a vyfarbene-robili v skolke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
beji,ze "zrat im to" :grinning: :grinning: :grinning:
kristi,tak to fajn pokracujes s autom :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bejo, ja uz darek ke 30. vim, budou hodinky, ale fakt naky pekny. :slight_smile:

Saku, bud rada, 100 eur bych taky brala, ja dostala cokoladku z benzinky :grinning: :grinning: :grinning:

dneska se jdu nechat ostrihat, pak hodim Miu do koutku a posmajdam si po obchodech a vecer prijde na pokec kamoska :wink:
9. bře 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!!

Taj já dostala včera kytku z benzinky :grinning: . Ale sto euráčků bych taky brala :grinning:

Dneska dopo vyrážíme poprvý do těch Zpívánek a hrátek, tak jsem zvědavá, jak je to bude bavit. Odhaduju, že se dneska budou šíííleně stydět a nikdo z nich nedostane ani slovo.. :grinning:

Kristi jaký jsou věcičky z Nextu? já byla náhodou v sobotu v Olympii a šla jsem kolem Nextu, tak jsem tam jukla a zas nááhodou měli některé z věcí co jsem chtěla objednávat, mám je tu už vypsaný i s kódama na papíře. Teda řeknu vám, že letos pro ty kluky to je fakt trošku katastrofa, ve skutečnosti to vypadalo mnohem hůř než na tom netu.. Ještěže jsem tam koukla.. Takže jim objednávm akorát fleecky a tepláky, na tom snad nejde nic zkazit :grinning: Ty holčičky mají mnohem lepší výběr...
9. bře 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, jeste nevim, melo by mi to v tydnu nejak prijit, jsem zvedava hlavne na boty, objednala jsem ji jedny, ktery bych chtela i ja. :slight_smile:
Osobne teda myslim, ze HM je na kluky lepsejsi nez Next, ale vubec nejlepsi je Tesco :slight_smile:

ze jsou husty?
http://www.next.co.uk/shopping/girls/shoes/17/8
9. bře 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to vůbec na ty kluky nic moc.. i v tom tescu, furt všude ty trička s dvojitým rukávem, to mě už teda doost nebaví, na každým druhým tričku obrázek opice nebo traktoru, to už je taky nuda, už by mohli začít trošku vymýšlet něco jinýho.. Ale ono je to jedno, beztak v létě borci většinu dne prolítaj v trenkách a tričku, který vydrží být čistý tak první tři minuty :grinning: :sunglasses:

Botičky vypadají úžasně. :wink:

No nic, za hodku musíme jít z domu, tak já se jdu asi pomalu vyhrabat z pyžama a něco se sebou podniknout :dizzy_face:
9. bře 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vcera byla v pyzamu pekne asi do 14h, kdybych nemusela, ani se neprevlikam :grinning: :grinning: :grinning:

uzijte si zpivani
9. bře 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééžiši marjáá ti moji borci furt tak strašně halekaj, co já bych dala za půl dne ticha!! Já mám z nich hlavu jak balon.
9. bře 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem uklidila koupelnu, wc a vysala a seru na to
9. bře 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku - tak 100 euráčů bych brala hned a na kytku bych hodila bobana :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. bře 2010 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori :grinning: :grinning:
dani,inak mas pravdu,ja som isla nazhavena objednavat z nextu pre kika aobjednala som "až" jedno take stvorbalenie triciek do skolky to bolo asi tak vsetko,fakt nic nic nic...este pre sofinku celkom fajn,ale teda fakt to blbe tesco ma pomaly lepsi vyber :confused:
a tehotnice ako sa citite,kde su tehubruska tehufotky????
9. bře 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si udelala radooooost
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30677252

mam tyrkysovy, zluty, ruzovy, fialovy a cerveny :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku - cítím se jako slonice :grinning: jinak žádný problém :slight_smile:

Jako dítko přišlo ze školky, oběd tam snědla a doma se mnou pokračovala a baštily jsme společně čínu od taťky. Teď už 45 min. chrupe, tak pak půjdem ven, je hezky :slight_smile:
9. bře 2010 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori,nas kiko tiez praktizovala obed v skolke a potom este aj doma :sweat_smile: ja pojdem ponho a rovno zo skolky hodime prechadzku,ked je takpekne-a ahlavne ho chcem "umorit" nech nevymysla vecer zas :grinning:
9. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori tak řízky jsem včera ukuchtila jako byly dobrý, masíčko křehoučký ale nějak není nad pořádně udělaný křupavý řízeček :slight_smile:))

100 euro bych taky brala :slight_smile: ale i ty kytičky mě potěšily :slight_smile:

za chvíli valím pro Dalíčka do jeslí, včera ho chválily, že byl hodný :wink:

Dála od té doby co byl marod jí jednou denně ...pořád :slight_smile:))
9. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga,akoze dobre som rozumela,papa len jeden krat za den? :confused:
9. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku jako pořád od rána do večera hubu nezavře, včera jsme byli u kamarádky otevřel si tam lednici a snědl jí rovnou dva jogurty fantazie :slight_smile:)) a pokračoval by dál....dneska jsem pro něj šla do jeslí a jak jsme šli dom tak potkáváme stánek s fornetkama a hned 3 snědl :grinning: prostě dohání ten úbytek váhy :grinning:
9. bře 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi - tak to naši kluci přesně tak!! taky jí jednou denně, nonstop! :grinning: :grinning: Nestíhám doplňovat proviant. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsme furt totálně vyžraní :sunglasses:

My jsme dneska byli na těch Zpívánkách, hošánci se tam předvedli trošku jako dva trotlíci :grinning: . Doma halekají jak na vrata, zrovna i tědka, stojí u věže a pouští si ty svoje písničky a řvou a tancujou, ale tam, prdlačky. napřed stydlivá, omotaní kolem mých noh jak liány a pak bručeli a měli se k odchodu. až ke konci se trochu vzpamatovali, ne že by teda začli spolupracovat, ale aspon přestali protestovat. tak snad to příště bude lepšíííííí :sunglasses:

a já mám nějakou virozu - spací :grinning: :grinning: furt bych spala a spala a spala... kousla mě nějaká cecenda asi.. :pensive: :pensive:
9. bře 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme se s malou ted divali na zachrante Willyho a rvu jak zelva, chudak malej.
9. bře 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti proto ja se radsi na takovy dojaky nekoukam :grinning:
9. bře 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,somtu davno nebola,nstiham:::(((boli sme smalym na vysetreni a vraj ma svrab,skoro ma tam slahlo :angry: :angry: :angry: :angry: ale to ma vraj uz ako druhotnu infekciu a sa cudobvala,ze nediostal maly atb na toho stafylokoka na kozi,tak vyfasoval hned biseptoil na dva tyzdne,vselijake masticky a geliky a robene mydlo,desne smrdi ale malemu sa stav zlepsil o 80%....tak tu nevdeli mesiac prist na to co ma a tam hned,no otras ale som rada,ze som tam sla :slight_smile: ale teraz mam oboch doma a je to teda des,jak sa len mlatia a jacia raz jeden,raz druhy,popripade obaja naraz :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
9. bře 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, objevila jsem jednu stranku .. lidi tam davaji fotky lidi z obchodaku, jako je treba Tesco atd. no co ty nekteri lidi na sebe narvou, nechapu http://www.peopleofwalmart.com/?p=9753#comments
9. bře 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo lenrie a kam jste s nim teda jeli? Do nejakeho vetsiho mesta? Tak to je mazec, ze tak dlouho nemohli prijit na to co mu je, snad to bude brzy dobry!!
9. bře 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda,skaredka,to je des,ze sa nehanbila takto von medzi ludi :astonished: :astonished:
a sli sme s malym asi do 100km vzdialeneho mestecka tu na vychode slovenska,za tou dokinou chodia z celeho slovenska,je to take sukromne sanatorium a super pristup,som spokojna,ze som tam sla
9. bře 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. bře 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda,fakt otras :astonished: :astonished: :astonished: aja ,ze som prisera,ked idem von nenamalovana,ale proti tymto exotom som kraska :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bry deeeen, jsme doma, mam ofinu
9. bře 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenrie mě ten svrab napadl hned, ale říkala jsem si, kde byste k tomu přišli? jednou ho měla moje ségra (zdravotní sestra) a zřejmě ho chytila od někoho v práci...ale prý se to dost blbě léčí tak buď důsledná ...chudinka maličkej prý to šíleně svědí :slight_smile:

péti to nafotili na nákupu mě ne? já jdu kolikrát neučesaná, nemytá :slight_smile:))

kristi nahoď fotos
9. bře 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek