• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Drago, ok....ale omluvte kvalitu matky :slight_smile:
9. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako ty lidi nemaj zrcadlo ??? fakt nechápu jak někteří vylezou mezi lidi :astonished: :astonished: :astonished:
9. bře 2010 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi sestřih dobrý a jakou máš teď barvu černou?

mori buď ráda, že někdy nepotkáš mě :slight_smile:)
10. bře 2010 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, no ne, pockej hodim fotku v barve, mam to tmave cerveny...
10. bře 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi super :sunglasses:

draga - hele tak věřím, že na ty případy z těch fotek fakt nemáš :wink: páč to je fakt mazec ty lidi

Kája je ve školce, bude tam i spát, dnes si řekla sama že chce - no s kámoškama :grinning:
10. bře 2010 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne bylo v noci strasne blbe, na bliti atd, a muzovi taky, pritom jsme spolecne nic nejedli...tak jsme skuceli, ani spat jsme nemohli. Doufam,ze me nechytne nehoda cestou na tanyny :grinning: :grinning: :grinning:

Mori, diky
10. bře 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, omlouvám se, že sem lezu, mám dotaz a vy to budete aktuálně vědět. Když jste nešli po 3 letech věku dítěte do práce, ale na pracák, protože nejsou místa ve školce, dali vám z toho pracáku nějaký prachy? Asi ne, že?
10. bře 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, malo ale jo, pocitano z rod. prispevku, tzn. prvni 3 mesice asi 3500 a pak jeste mene
10. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus :slight_smile:

malovani ti to můžu napsal zcela přesně :slight_smile: aha tak nemůžu někam jsem zastrčila ten papír z pracáku :slight_smile: ale první 2 měsíce to bylo něco kolem 3700,- pak dva měsíce asi těch 3500 a poslední tedy 5.měsíc asi 2700 nebo tak nějak :slight_smile:) až ten papír najdu písnu ti to do ip :slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, tak to jsem ani nečekala, myslela jsem, že je to úplná nula...
10. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
toz to se mam na co tesit :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak našla jsem :slight_smile:
3435 po dobu 2 měsíců
2748 po dobu dvou měsíců
2519 po dobu jendoho měsíce

:slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak se to počítá z nějakého hospodářského výdělku za rok... :grinning: :astonished:
10. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je vtipne. Mi rikal Roba,ze tam priste pujde se mnou, pac je prej serve kvuli tomu, ze tam musim chodit, resp. za to, ze tam musim tak dlouho zbytecne cekat...
10. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi já tam jdu 30.3. a posledně jsem čekala asi minutu šla jsem přímo ke své konzultantce :slight_smile:) ta teda toho se mnou opravdu zkonzultovala...zeptala se mě co bych ráda dělala jaké mám znalosti (což mi připadá opravdu jako vtip...po 20 letech praxe vyjmenovávat všechno co umím :slight_smile:) a pak řekla, že v Kladně je to bída a šla jsem :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja minule 1,5 hodiny cekani - neni tam kde si sednou, zachody na klice, kafemat zadnej. Mia se nudila a ja taky, po 1,5 h - moje konzultantka udelal 2 lidi, pac dloooouho nic, tak jsem tam sla, zatukala, ze jako me to nebavi, at mi napise kdy zase a nazdar. Za 2 minuty venku
10. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás je hajzlík i kafomat :slight_smile:) ale stejně radši chodím bez Dáli toho by tam asi sundavali ze zdi čekat 1,5 hodiny :slight_smile:)
10. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ja ji nemam kam dat, vid....
10. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm to chápu :wink:

já valím právě pro prcka a ještě cestou jdu koupit něco k jídlu a bačkůrky bo mu zase vyrostla hnátka...za chvíli bude mít nohu jak já :grinning:
10. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to zase nekde psali, ze deti maji v prumeru o 1,5 cm vetsi nohy nez pred 30-ti lety.... :astonished: :astonished:

majte sa, ja pojedu nekam,at nesmrdime doma
10. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky

Kristi, vlásky parádní, to je pocit, co? :wink:
No to si neumím představit s dítkem na úřadu práce,ufff, to by tam dotyční nerozdejchali, Vikin by jim tam spustil takovej vyrvál, že by nás asi vyvedli :sweat_smile: ...a jak to je, když Ti Draguš za ten půl rok nenajdou práci? to Tě převezme sociálka a jaký budeš dostávat prachy, nevíš?

jinak my byli včera na logopedii, tak budu docházet hezky s oběma dětma, ale s každým zvlášt, páč se ruší
včera jsem vedla s Viktorem verunku do školky, ten jim tam zabavil dinosaura, samo zákaz, že se nesmí půjčovat hračky, tak scéna, tak nám dinosaura nakonec půjčili a já večer objednala další várku dinosaurů, aby mladej nedělal problémy, pak mě zatáhl do školičky, tak si pohrál a pak 2 hodiny u logopedky a já byla k.o...

Radost mi dělá Nika, ta si v tý školce krásně zvykla a líbí se jí tam, dnes ani nechtěla jít domů
10. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to je super, ze to Nika dava :grinning:

ja jsem zajela do kramu pro rybu anasla v Tescu trika bez potisku 3ks za 200, to je spesl pro Dancu, ze uz maji tech jarnich veci dost a stale dostavaji
10. bře 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar devcata,
se hlasim po kratke odmlce... Tak uz taky patrime mezi 3lete, jsme to pekne oslavili, nasi a segra dojeli, tak jsme tu meli tyden veselo, no bylo dobre.
Nejlepsi darek byly "princeznovske strevicky", celkem jsem se zapotila nez jsem oblitala vsecky obchody a nejake nekde nasla :grinning: ted je chce Lea stale nosit, a dokonce si je bere vecer i do postele a spi s nima :sweat_smile: :grinning:
Tak tak u nas :sunglasses:
10. bře 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni super, že Niky je taková šikulka, ale Vikýnek taky, ono to je těžký těm dětem vysvětlit, že si něco nemůžou půjčit nebo vzít...obzvláště v tomto věku :slight_smile:

jinak podporu ti dávaj 5 měsíců a pak ani ň jen za tebe platí sociální a zdravotní :wink:
10. bře 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni - super super, že si tak parádně Nika zvykla :slight_smile:
10. bře 2010 v 17:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženský :grinning:

dneska jsem se na 2 hoďky zbavila dítek a zašla si na oběd s kamarádkou. fííha, jsem si připadala jak za starých časů :grinning: .. pak jsem dala borcům zase velkej špacír, až jsem úplně mrzla a ted tu sedím, zdechlá unavená a borci řádí a čile si hrají na obchůdel. já jim fakt ten běhací pás koupím :sunglasses: .

kristi ofča ti prospěla. díky za info o tričkách, jak půjdu na opalovačku tak tam juknu, mám to přímo tam.. :wink:

Leni tak to je fajn, že se ve školce princezně líbí, aspon jedna starost z krku, co?
já jdu zítra k zápisu do dvou školek. teda doufám, že je to zítra, že jsem to nepropásla :confused:
asi bych jim měla nabídnout nějaký prachy, co? protože jestli mi je nevezmou i letos, to bych teda těžko rozdejchávala.. budu jim muset slíbit nějakej sponzorskej dar, ale až jestli mi je vemou.. To jsme to teda dopracovali.. :confounded:

no nic, jdu vařit, dřív než tu usnu s nosem zabořeným do klávesnice :sunglasses:
10. bře 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, dik :wink:
10. bře 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile:
Tak se mi k narozeninám sešel docela pěkný "finanční balík" a jelikož mám zakázano vrazit to do dětí, tak se asi nejčkon pěkně rozšoupnu :sunglasses: :grinning:
Dani, já se na sponzorský dary ptala tady ve školce a prd - prý to nelze... Určitě držím palce! My už přihlášku odevzdali. Je to o něco lepší než loni, ale pořád blbě - na sto přihlášek je šedesát míst :confounded: Přihlásila jsem Marky i do Klubu předškolních dětí v rámci DDM (Dům dětí a mládeže - Praha to nově zavedla nekdy loni, nevím jestli je to i v jiných městech.) Byla by to taková dopolední školka, což by bylo taky supr. Nicméně i tam je tam plno a jsme čekatelé...
10. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :wink:

Bejo, to potesi, ja bych hnedka vedela, za co to roztociiiim

Roba jde do prace, hura, dalsi den s lemrou bych asi neprezila
11. bře 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera Rtenky a ta scena s remeslnikem, no to jsem nechapala...to bylo tak sexy
11. bře 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek