• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Dobré ráno! Tak já už mám vytřeno, dám kávu a pak vyluxuju a prdim na to.

ptala jsem se ráno Káji, zda zas bude dnes spát ve školce, že to aspoň zkusím - a mile překvapila že prej jo - s nějakou Sárou :grinning: takže další kámoška :grinning:
11. bře 2010 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!

Beji, dodatecne vsechno nejlepsi ke kulatinam :dizzy_face:

Tak ja az dosnidam, musim jit zacvicit, dozehlit, a pak mam praci na zahrade :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Muz jede dnes pracovne na par dni pryc, jsem myslela jaka bude doma pohodicka, ale sehnala jsem praci, jenom teda na zaskok v jeslickach, tak jdu zitra a pozitri, a vubec se netesim :slight_smile:
11. bře 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zehlila jsem vcera, huraaaa, to mam za sebou
11. bře 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!

co to jako je ten sníííh venku?! já už nechciiiii!!! jsem si mnula ruce, že nám tu už nenasněžilo a ejhle :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kristi - rtěnky včera jako obvykle výborný, závěr napíííínavej, to bude horor, čekat do příštího týdne.. Kromě toho jak se ty kočky líčí tak se náádherně oblíkají, je to pokoukaná :grinning:

Dneska jdu do těch dvou školek na zápis, nebo možná až zítra, jak to vyjde..
11. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tahle zima je dost drsna teda, i u nas jeste v noci mrzne, pritom vloni touhle dobou uz jsme delali pikniky na plazi.
11. bře 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, je to proste dobrej serial, skoda ze to davaji tak pozde, no...

dobre porid, jsem zvedava jak dopadnete

Luci, tady to neni o moc lepsi, ale kdyz vystavis oblicek slunicku, uz to hreje :wink:
11. bře 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě taky štve, mohli by to dávat dřív.. ale zas to musí být po desáté,no..
11. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
počasí teda nic moc, ale naštěstí nic nepadá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hmm, tak žehlení mě taky čeká .. asi večer se do toho pustim u Ordinačky :wink:
11. bře 2010 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam ted serialy snad kazdej den, furt neco davaj.....
11. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori ty sxi dej už voraz, proboha. u vás to musí být naklizený jako na zámku :grinning: seš v jináči, tak odpočívej a papkej, namakáš se ještě doooost :grinning:

dejte mi někdo inspiraci co uvařit, prosííím.. co vaříte?? já vůbec nemám nějakej kloudnej nápad a do čeho by se mi chtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, co fr. brambory?
11. bře 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bych mohla, něco takovýho..dík :wink:
11. bře 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus :slight_smile:

já žehlila celý dopo :((( brrr vždycky si to nechám tak nakupit ...

dani já když nevím tak vařím rizoto z vepřový konzervy :slight_smile: a držím palce ke školce, já do jedné mám volat v pondělí 15.3. to je ta hned u našeho baráku ale moc šancí si nedávám a pak za týden bude rozhodnutí v té další...

ve tři jdu pro Dálu, včera jsem nesehnala ty bačkory jako nedostatkový zboží nebo co...

Beji ostudně taky vše nej dodatečně a kup si něco krásnýho, žádný kudly do kuchyně!!!

rtěnky jsem viděla jen jednou...jako seroš výbornej ale na mě hodně pozdě, když musím ráno vstávat v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci to jdeš jako přímo do jesliček? to může být celkem dobré ne?
11. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vcera jsem byla na kontrole, mimis se vrtel a pekne si tam skakal, srdicko bije jak o zavod, vsechno vypada moc dobre. Brali mi hromadu krve a vyter na ruzny testy, musim se dnes nechat objednat na NT screening, kontrola za 4 tydny :slight_smile:
11. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji já se přidávám ke gratulacím!! Jak říká Draga - žádný kudly, nějakou parádu si kup :grinning:

Takže přihlášky vyzvednutý, za týden odevzávám, rozhodnutí bůhvíkdy v dubnu, obě ředitelky mi řekly, že letos se hlásí ještě víc děcek než vloni. Tak já nevím. jsem jí měla asi rovnou šupnout úplatek a neslibovat nějaký přiblblý sponzorský dary :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti gratulka ke kontrole, že se mimísku daří, to je supr! já se tak rozohnila nad tou školkou , že jsem to zapomněla hned napsat.. :grinning:
11. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
tak my sme zas marodi,kiko kasle jak o zivot,tak nesiel ani do skolky,rano som volala ze nepride a ona ze no to som uz asi piata co to iste vola,vyzera to ze jeden zacal a vsetci to nachytali :angry: tak sa "tesim" a dufam len ze to mala nechyti...
vcera sme boli so segrou v nitre s autom na tu prehliadku,hodili nas do centra tak sme oprasili kreditky troska,jaajha ta toto som uz fakt potrebovala,malinka bola u mamy ,kiko v skolke a potom isiel k dedovi,takze sama bez priveskom pekne krasne po butikoch,no a samozrejme najlepsie obisla najmensia fesanda,v HM dostali uz letne vecicky,no nenormalne,tak som sa tam rozsupla :sweat_smile:
inak akoze tu snezi,ma asi vystrie uz z toho pocasia :angry: :angry:
kristi,krasna farba
beji aj my zelame vsetko naj naj dodatocne :slight_smile:
11. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak toto jsem chtěla mimo jiné objednávat, pakjsem to uviděla na prodejně a v reálu je to strašně škaredá, jako špinavá nebo zapraná barva.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už se trošku začínám bát na tom netu objednávat, oni to často tak super nafotí a pak skutek utek..

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30923081&tab=7

Saku - supeer, hezky sis to užila, to bych taky potřebovala. o sněhu mi nemluv, od rána mám z toho po náladě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
na fotek vyzera super...
dani to si pis,musim to praktizovat castejsie :sweat_smile:
11. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja nejcasteji varim "co dum dal" ....nejak dokola furt to same. Kdykoli chci varit podle nejakeho receptu, tak mi vzdy nejaka prisada chybi, a musim kvuli tomu specialne do obchodu, coz se mi vetsinou nechce...
A tak poradne varim asi jen kdyz cekame nejakou navstevu :slight_smile:

Dragi, jsou to soukromy jeslicky, do statnich by me nevzali, chteji specialni diplom, ja mam jen jakoby pulku toho diplomu, abych mohla hlidat deti u sebe doma.
Ale protoze na hlidani doma jeste zadne deti nemam, a tady ted hledali urgentne nekoho na zaskok behem dovolenych, tak me vzali. Natrvalo bych to asi delat nechtela, nekdo by mi totiz musel mezitim hlidat Leu.
Ted se mi zacaly zase hlasit maminky na to hlidani u me doma, ale je to komplikovane, jedna chce abych zacinala v 6 rano, dalsi abych hlidala denne az do 22h... Tak to filtruju :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Ted odpoledne se u nas krasne vycasilo, 14stupnu, parada. Ne jak rano -1 brr. Az se mrne vyspi, pujdem na kolo asi.

Peti, dobry!!! Drzim palce at jde vsechno hladce! :slight_smile:
11. bře 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já se snad seberu a jedu k vám. 14 stupnů?! já chci takyyy!! Hele a ta maminka co chce denně do 22, od kolika jako začátek? a jak velký dítko? :confused:
11. bře 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, takhle zrovna mela 9ti mesicni mimi, a oba s manzelem pracuji na smeny a dlouho, hlidala bych ho ale jen 40hodin tydne, nejak by se prostridali v hlidani. Odmitla jsem, protoze mit jedno dite treba rano od 6ti do 14ti a druhy od 14 do 22h, to bych mela cely den v haji a zadny volny cas.
Ta druha treba ta chce hlidat 3mesicni mimi a pracuje od 6ti od rana, to bude asi kruty ho skoro jeste za tmy vzbudit a odvezt k chuve a pak valit do prace :sweat_smile:
Znova a znova si rikam, jake jsem mela stesti a takhle brzy do prace nemusela :sunglasses:
11. bře 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,saku zavidim,taky den by som aj ja potrebovala,odkedy su obaja doma,uz mi sibe :angry: :angry: :angry: :angry: a snezi aj u nas od rana,pred chviolou mi volal muz,ze havaroval :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: vraj cesty hladke ako zrkadlo :unamused:
11. bře 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady si furt všichni na všechno stěžujou, ale pořád když to vidím, jak to chodí v jných státech, si můžem tleskat a být vděční, že můžem být s dítětem do vyššího věku. Představa, že v 6 ráno vozím někam 3-měsíční mimino, to je fakt masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo zlate cechy, tady dostanes volno v praci dva tydny pred porodem a 6 tydnu po porodu a jeste to ani nedostanes poradne zaplaceny jen asi 60% platu ..

jsem se ted objednala na NT screening, pojistovna rikala, ze mi to snad proplati, ale cert vi jak to bude, snad jo. $800 dolacu se mi za to davat fakt nechce ....
11. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto, tak super,ze je vse v poradku :slight_smile:

Luci,to je fakt silenost, se mame jak prasatka v zite
12. bře 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se že vám se lezu ale zahlídla sem kristi a chci se na něco zeptat :wink: v nějaké diskusi si psala o lahvičkách pro mimi (s barevným potiskem) můžeš mi prosím napsat jaký to byl typ jestli si ještě vzpomeneš :wink: tu diskusi nemůžu dohledat. Myslím, že vaše Mia ji má :slight_smile: děkuju
12. bře 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suavinex to je :slight_smile:
12. bře 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju :wink:
12. bře 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou super :wink:
12. bře 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek