• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
do haje, doplnena Nextova kolekce na leto je na netu, sakra a mne ma prijit v pondeli balik
12. bře 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus baby, moc teď nestíhám, tak sem ani nelezu, ale chtěla bych moc popřát Leušce ke 3 narozeninkám, už je to velká slečna a taky Béji k narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dnes se jedeme podívat na jeden baráček, komplet zrekonstruovaný, chtějí jen 350 000 odstupné a pokračovat v placení hypetéky, od 5000-8000 měsíčně. Na 20-25 let, podle bonity. Takže se jedeme kouknout a pokud by mi hypošku schválili, prodávám byt a jdu do baráčku se zahradou 1000 m2. Akorát mám obavy, aby mi ji dali, páč jsem vedená jako samoživitelka, Rosa tady příjmy nemá, takže uvidíme. Možná kdyby mi někdo ručil, tak bych ji dostala. Taky bych ručila tím domem bance...tak uvidíme.
Takže tu už nějakou dobu děláme drobné předělávky a o vikošu se bude malovat, ať to vypadá, takže se tu zase moc neukážu :sweat_smile:
12. bře 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemas nakou fotku???
12. bře 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na to, že teď platím nájem s inkase 8500,- Tak ta hypoška ve výši 5000 by byla super. Tam je městský vodovod, takže se platí jen co 3 měsíce studená voda a topí se tuhými palivy, takže bych musela topit, hihi, no klasická vesničanka :grinning:
12. bře 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj pošlu :wink:
12. bře 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko a neni to maly?
12. bře 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako koupelna ani kuchyň není podle mých představ, ale časem by se to mohlo předělat...jinak dobrý, ne?
12. bře 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj, je, ale každopádně by se muselo udělat podkroví, jako pro Lauru a Máru, i s koupelnou. A pro nás stačí spodek.
12. bře 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ja jsem to precetla, ze tam je moznost dostavby. no tak uvidis, jake to bude ve skutecnosti

ja kdyz dum, tak novej,komplet, v tom mam jasno
12. bře 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad z toho magora co mi dluží za auto něco vytřískám a pak se může začít s rekonstrukcí, no to už by se začalo teď, páč by dost zbylo z mého bytu....ještě bych si koupila fáro, jela bych na zboží do IT atd.
12. bře 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vy si to můžete dovolit, my bohužel ne...jsme omezení fin. prostředky :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky ne, zlato....pozemek v radech nekolika mega a dum to samy...takze jednoduse dum nebude, pac ja chci byt v Pze a nikam na vesnici nejdu, casem bude vetsi byt
12. bře 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kája si dnes opět ráno řekla, že chce spát ve školce :slight_smile: šikulka mi dělá radost :dizzy_face:
Jen teda hned po ránu mě trochu točila .. jako čmárala si normálka voskovkama v pokojíčku po stole, to nikdy neudělala :rolling_eyes: ale tak nenadávala jsem, páč to udělala prvně, ale důrazně jí vysvětlila, že jen na papír se maluje. A pak nesla do kuchyně pullitr od pití a samo že jí to spadlo a rozbilo se .. stane se no

Mě včera Kája ukazovala v nějakém katalogu hraček kolotoč nad postýlku, že prej koupíme miminku :grinning: my ho teda máme po Káje, ale je to hezký, že myslí na mimi :dizzy_face:
Jo a mám z MK objednaný polohovací lehátko pro mimčo :grinning: jsem už potřebovala něco nutně koupit :grinning:
12. bře 2010 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko a je nějaké fotos zvenku? všechno je jen vnitřek, to je přece taky důležitý a to je starý barák? bacha na to, tam můžou být nějaké zapeklité problémy...vlhkost, houba v podlaze apod. jinak já bych taky brala baráček na vesnici se zahrádkou není nad to, když máš děti pustit je lítat ven a nemuset mít obavu ...jo a topení si můžete přece udělat na elektriku nebo plyn ne? nebudeš muset ráno roztápět kotel :slight_smile:)
jinak dobrý :wink:
12. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a se mi líbí ta kočka na stole a mám úchylku na luxfery a to tam je :slight_smile:))
12. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super, já zase chtěla vždycky na vesnici, páč když jsi mobilní, tak není problém se kamkoli dostat. A je tam klid, zahrádka, uááááá, na Prahu bych si nikdy nezvykla. Sice je tam jinačí život, máš tam spoustu kulturního vyžití, to samé super pro děcka, furt je tam co dělat, mateřské centra, divadla, kina atd. Ale zase ty děti na vesnici jsou podstatně klidnější a spokojenější....no zatím si to krásně maluju, hlavně aby nám to vyšlo :sweat_smile: , jinak shniju taky :angry:
12. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori to Dála čmárá i po zdech...ještě že pořád otálíme s tou rekonstrukcí jinak už bych dávno byla v blázinci...máme počmáraný úplně všechny zdi...si ale říkám, třeba ho to malování abstraktních obrazů jednou bude živit a bude živit i staré rodiče :slight_smile:)
12. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko já jsem z Prahy teprve 3 roky a už bych se tam nechtěla vracet...s dítětem už vůbec ne...jako když vidím ty matky jak chudinky tlačej kočárky v tom provozu, nebo vodí malý děti za ruku a kolem švihá kolona aut...zlatý venkov.... :grinning: a pokud jsi mobilní a řídíš není problém si do města dojet, že :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si právě Draguško říkám, že když je tam možnost napojit plyn, tak by se to topení samozřejmě dalo předělat, abych nemusela v 5 ráno do kotelny :grinning:

Mori ty jsi ještě nic nekoupila mimi? To já jsem blázen, já bych nakupovala hned po 12 týdnu, jsem to milovala se prohrabovat v těch věcičkách, co jsem už pořídila :dizzy_face:
12. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kua, tady pada snih
12. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragu :grinning: takového malíře máte? To my taky, Laura už má na pár místech počmárané tapety za x tisíc, pak kuchyň, to každou chvíli přetírám, dnes mi opět vystříkal nový eukasol na zem, minule mi do vany vymačkal celou novou pěnu atd...a tak tu žijem :sweat_smile:
12. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi tady taky, je tu kosa jak blázen se fakt už z toho picnu pic...já chci teplo, jaro, kytičky :angry:
12. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko jj pěnu my máme taky na jendo použití, o pastě na zuby ani nemluvím a výborně se dotává ze všeho indulona...hele ten Mára a Dála si jsou tak podobný :grinning:
12. bře 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam zubni pastu na zaclonach, a vosk ze svicek naprosto vsude
12. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
svíčky si ani nedovolím pálit :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja jo, hlavne aromalampu, ale obcas vytahne ty pod posteli :grinning: :grinning: :grinning: a maluje s nima
12. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kristi voskovky jsou voskovky :slight_smile:))
12. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky zname
12. bře 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi jsem tím myslela ty svíce :slight_smile:)
12. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek