• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
jo tak, jsem to zase po ranu nepochopila :grinning:
12. bře 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi mrkla jsem na ten Next, tam jsou na holky tak nááádherný věci, úplně jsem se kochala.. Na kluky je to furt na stejný brdo.. No ale taky co jde vymyslet na kluky, že jo..
Cos objednala, nahod odkaz, at se kochnu :wink:

Andrej dobrej nápad, jít do baráčku. Akorát aby jste se vlezli, než se něco dostaví, to taky chvilku trvá. Vem si tam s sebou architekta, ten ti hned poradí jestli do toho jít a umí spočítat kolik do toho budeš muset narvat peněz, oni dost často objeví právě i skrytý vady jak psala Draga. :wink:
Ten proces s tím šuldou ještě není dořešenej?! Bože můj to je už ale doba.. A čím jezdíš?
12. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani ničím, občas si něco půjčím, ale je to na prd, už 5 měsíců jsem bez auta, takže kdyby to vyšlo, koupila bych si něco :wink: Zatím to řeší Deredes, pokud s ním nic nezmůžou příjde na řadu soud. Chtěla jsem to z něho vytáhnout jiným způsobem než čekat zdlouhavě na soud...

Jako o svíčkách ani nemluvím, to máme vosk taky všude, takže je už před ním ani nezapaluju, pyroman jeden malej :grinning: , by mi zapálil barák.

Dragu jsou fakt stejní, škoda že jim člověk nevidí do hlavy, proč to dělají, když za to stejně dostanou...a jim to nevadí...
12. bře 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic valíme se s Márou projít do banky, vůbec se mi nechce do té kosy, ale nic jiného mi nezbývá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau ségra a ostatní, tak val val, a vyber mi aj něco pro mne, přece tě nebudu vozit furt zadarmo, ojíždět si gumy, kde máš olej, brzdové destičky... No už mi dlužíš pěknej balík :grinning:
Co řešíte?
Já právě teď popisovala holkám na diskuzi o autíkách to, jak malej špáral do zadku naší Nelince (labradocerce), když papala granule a měla zvedlý ocas :sweat_smile: takže buďte v klidu, chichi
12. bře 2010 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
karin čus a co ten pejsek jak jsi přemýšlela? vzali jste ho? jinak Dála štourá prdele kočkám pořád :slight_smile:
12. bře 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko to je pech teda, holka.. držím palce at ti to nějak dobře a hlavně rychle dopadne.. :wink:

Kristi pěkný věcičky :wink: na ty holky je kráásnej výběr.
Ještěže nemám dovjčata holky, to bych asi uvalila za ty hadry majlant, nedalo by mi to :sunglasses: . Takhle to člověka ani nějak extra neláká, z toho co tam na ty kluky maj.. Je teda pravda, že tam dost věcí mají dobrých, ale jsou dost vybavení, tak toho moc nepotřebujou..
12. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - to bych jí asi přerazila kdyby mi čárala po zdech :astonished: :grinning: jediná kuchyň by mi zatím nevadila, páč tam se nedělalo vůbec nic, to nás čeká letos na podzim

andrej - no 1 bodýnko jen, páč jsem objednávala něco Káje na MMB a paní měla pěkné za dobrý peníz. Ale jinak jsem čekala až po výsledcích z krve na vrozené vady a něco se jim tam nepozdává u 1 hodnoty, tak musím ve 20 tt na UTZ do Liberce do Gennetu. Byla jsem objednaná normalka v České Lípě, ale v Liberci maj zjevně lepší přístroje .. takže už ty 2 týdny vydržím :wink:
No ale lehátku jsem neodolala, je to toto: http://www.myspulinek.cz/detail.php?zbozi=1144126 holčina z MK za něj chtěla 500,- a prý používané asi jen 3 měsíce

tady taky dopo padal sníh

he he, celou pěnu do vany, to tam snad ani nebyl vidět Mára ne ? My máme tyhle věci na poličkách v rozích nad vanou kam nedosáhne, takže nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na pastu taky nedosáhne.
Ale tak znáte Káju, ona by to asi neudělala i kdyby na to dosáhla :sunglasses: Svíčky pálím normal na stole :slight_smile:

co vaříte dámy ?
já dnes rychlovku, koupila jsem Cordony, oloupala brambory a bude k tomu okurkový salát .
zítra chci zkusit prvně brokolicovou polévku, nemáte někdo receptík ? já nikdy brokolici nekupovala, jen jak byla Kája malinká tak pro ní, jsem jí dělala zapečenou
12. bře 2010 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori já vařím krémovou brokolicovou...rozvařím brokolici (teda uvařím ale ona je dost rychle něco jako květák) trochu těch růžiček si nechám a zbytek rozmixuju a pak přidám smetanu buď kysanou tak jen lžíci na porci nebo to zamíchám s normální ....dochucuju pepřem, solí a sem tam když mám muškátový oříšek tak trošičku ...toť celé
12. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dneska vařím brambory zapečené s vepřovým masem a porkem a smetanou...věčný a vděčný recept z mmb :wink: jo ale kurka salát bych taky mohla ještě urobit :grinning:
12. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mori a neboj a výsledky budeš mít ok...to něco co se nepozdává bude blbost... :wink:
12. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
tak my sme sa pred chvilkou vratili od lekarov,sofinka uz ma pichnute nausnicky,prerevala to komplet od vkrocenia do ordinacie,cez vyzliekanie,prepichovanie,obliekanie a odchod :slight_smile: takze v tom reve ani nezbadala asi ze jej nastrelili nausky..teraz este dufat ze sa jej to nezapali alebo tak nieco...
no a kiko ma anginu,takze zas ATB a pekne doma sediet :angry: :angry: :angry:
andrej,tak takto si sa rozhodla,bude z teba total "vesnicanka"? :slight_smile: :wink: no,ved ja som tiez v podstate,ale cez dve ulice dalej uz mam sidlisko z mesta,takze mi to ani nepride tak,my sme tak mini dedinka spojena s mestom
no a idem asi teda okuknut ten novy next teda :slight_smile:
kristi,pekne handricky si princezne povyberala :wink:
12. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky,

tak ja jsem tu mela vcera vecer kamaradku jednu na vinko, dneska rano druhou na kaficko, pak jsem byla v te praci a celkem pohodicka :slight_smile: Lea byla cely den ve skolce i s obidkem a spanim. No a ted si dam kafe, zrelaxuju trosku, odvezu Leu ke tchyni do zitrka, pujdu si zacvicit a jeste vecer hlidat jedno miminko :slight_smile: a zitra dopoledne o5 pracuju... To je plan :slight_smile:)))

Andrejko, jak dopadla prohlidka? Kupujete? Baracek je fajn.
Ja jsem rada, ze bydlime. Akorat bych teda nerada rekonstruovala. Mne staci ty nase "dodelavky" na novem a i to me rozciluje, jak se furt vsecko tahne a porad neco neni hotove...
Dneska mam radost teda, pac mi konecne dosly pred 100 lety objednane konferencni stolecky, jupii a lampicka do obyvaku :slight_smile:

Kristi ty veci jsou nadherne, jsi me uplne nadchla, asi taky neco Lee objednam :sweat_smile:

Mori ja varim brokolicovou stejne jako Draga, jen jeste na konec pridavam kozi syr na kosticky a nekdy opeceny chleba.
12. bře 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak baráček je super, pokud mi to vyjde s hypetékou, na kterou mi bude ručit ségra, vezmu ho hned. Takže příští týden bych měla vědět, jak to dopadlo...jsem nadšená. I mamce a ségře se moc líbil :slight_smile:
12. bře 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, jdu pro radu, jsem objednana na ten NT screening, jenze mi to pojistovna neproplati (teda proplati, ale mam tam 400 dolacu deductible) takze me to bude stat minimum $400 .. tak ted nevim jestli na to mam jit nebo ne.... Se Samcou jsem nebyla, ani jsem nevedela, ze se neco takoveho dela a byl klid. Ted tady plasim, co kdyz je treba miminko postizene, ja bych to nedala se starat o postizene miminko ... mno ... tak jsem z toho takova spatna ted
12. bře 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
péti tady je každá rada drahá...půjdeš budeš mít klid a stejně nevíš co kdyby něco...nepůjdeš budeš se nervovat...hele nevím já si říkám dřív takové věci nebyly a taky se dětičky rodily ale dneska je zase více možných nemocí apod...to jsme ti moc nepomohla viď? ale věřím, že bude vše jak má být ať půjdeš nebo ne :wink:
12. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori já dělám jak Draga, akorát tam přidám ještě bujon, s osmaženou cibulkou udělám trochu jíšky, kterou to trošičku zahustím a ještě dávám jeden dva stroužky rozmačkanýho česneku, podle toho kolik toho děláš. Stačí to maličko, aby z toho nebyla česnečka :grinning: , ale přijde mi, že to zvýrazní chuť. jo a jen tak pro oko, na ozdobu :sunglasses: tam dám vařit i pár koleček mrkve, ať je to veselejší :grinning: :grinning: asi mi už hrabe, co :grinning: :sunglasses:

Peti - těžko radit, to si asi budeš muset posoudit sama.. Krevní výsledky máš všechny v pořádku? Snad ty zásadní vady rozpoznají i z krve, nevím - co všechno ten NT screening objeví, aniž by na to před tím nebylo z normálního UZ nebo z krve podezření? Nemám to nastudovaný..
12. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
za 12 minut máme být s mužem na pivu. muž ještě ani nedorazil domů a mně se vůbec nechce. Byla jsem totiž včera a nějak asi sátnu či co, radši bych si šla číst.. :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale hlavně, že si mamka vzala dneska na noc děti, bylo to za minutu dvanáct, byla jsem už fakt přetažená, konečně si užívám ticha, nikdo tu neječí, nepere se, nejančí, klíííííd, áááách :grinning: :grinning: Tož jdu si vyrobit obličej na ksicht a idu. ciao! :grinning:
12. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sátnu=stárnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :rolling_eyes:
12. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata :slight_smile:
Děkuji za přáníčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kudly koupím taky, ale ještě pořád mi dost zbyde. A to furt ještě nevim, co s tím... Na něco ale jistě přijdu :sunglasses: Mám tenhle týden rozlítaný, pořád návštěvy :slight_smile:) Pak nevim, na co mám reagovat, protože jsem dočítala v průběhu dne a skoro vše jsem zapomněla... To už ani jiný nebude. Jde to se mnou dost z kopce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zítra jsme pozvaní na oběd, tak nevařím :slight_smile: Už se těším, jsou to naši velice dobří přátelé :slight_smile:
Jindra mi dnes třísknul do klávesnice kreslící tabulkou a vyletělo mi písmenko "t." Hledali jsme s mužem jak zběsilí a písmenko nenašli.... Já Marky odpol povídám, že to písmenko vyletělo a nikdo neví, kde je. Že jsme ho ráno nenašli, což viděla, protože hledala s náma... a ona mi povídá "ale maminko, je tady pšece, za žauziema" :fearful: :grinning: Tak mám zpět kompletní klávesnici.
Zdi máme odřený spíš hračkama. Sem tam čmárne, ale málo. Většinou když hlídá nebo spíš nehlídá tatínek... Svíčky pálím až večer, když jdou děti spat :slight_smile:
Peti, já v prvním těhu měla ten NT screening takový mno, velmi v letu na prastarém UZ. Trval všehovšudy max. deset minut, spíš pět. V druhém mě poslal na "lepší UZ" a tam fakt měřila a kontrolovala všechno. Ten trval půl hodiny. Nicméně viděla to na holku, tak si to přeber :grinning: Jak píše Draga, čím víc člověk ví, tím se bojí... Pokud by si se měla celý těhu stresovat, proto že jsi na to vyšetření nešla, tak to zaplať, ač je to pálka. Já vím, že teď už bych se stresovala jak prase... Ale storpocentní jistotu nemáš v podstatě nikdy. Tohle si musíš rozhodnout sama :unamused: Určitě to bude dobrýýý :wink:
Kristi, pěkné kousky tam máš. Miluju tuhle zelenou :dizzy_face: Jooo a ofča ti sluší :slight_smile:
Dosrkám čajdu a půjdu na kutě :slight_smile: Užijte víkend a dobrou :slight_smile: :pensive:
12. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, pejska jsme vzali, je úžasná, a doma je konečně někdo, kdo mne (doufám) bezmezně miluje.
Baráček je krásný, no kéž by to té ségře vyšlo! at už aj já můžu na návštěvu k ní do baráčku, a ne furt naopak :sweat_smile:
13. bře 2010 v 07:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar bazar ségra a spol. :wink:

Béjo řekni mi, zda vidíš rozdíl mezi Marky a Jindrou. Já teda jo mezi mými dětmi. To co dělá a napadne Máru, to Laura v životě neudělala, co vymýšlí za koniny, to je do nebe volající :grinning: . Takže já velké rozdíly mezi mými dětmi vidím, prostě ten kluk se v něm nezapře. tak chci jen vědět, jestli to máš podobné, nebo máš obě děti hodňoučké a zlaťoučké :dizzy_face:

Btw, kolik ti bylo? 30-kulatinky? :sunglasses:

Jo ségra jak to vyjde, budu happy, můžeš mě chodit otravovat do alelujá :grinning:

Dani doufám, že sis den bez zlobidel užila a pořádně jste to se Zdendou rozjeli :sunglasses:
13. bře 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, ja se krasne vyspinka a dneska nevim,co budem delat

Mia vcera vecer strasne skucela, brecela, mela horecku, tak jsemji dala cipek, pak v noci jeste jeden a snad dobry. Ted mela 37,1 a Roba, ze jako nepujdem nikam, pac je nemocna. Tak nevim, vidina dne doma me fakt sere...
13. bře 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo to tu od rána nikdo nebyl?? :astonished:

Já mám zazděné futra, ať to vypadá než se to prodá, pak jsem malovala, uklízela, fuj jsem KO :stuck_out_tongue_closed_eyes: . V pondělí má přijít chlap z realitky to nafotit a dám mu podklady ohledně příjmů a uvidíme, jak to dopadne. Držte mi palce ať mi to dají :dizzy_face:

Kristi jak Miuška, už je lepší?
13. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, ty jsi teda sikula :slight_smile: Palce drzet budu!
13. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku už jsemt i přála na FB ale ještě jednou i tady všechno nej nej k narozeninám :slight_smile:

andrejko ty jsi žena činu :slight_smile: nechceš bydlet se mnou? já byhc vařila a ty budeš ten chlap :slight_smile:))

kristi jj co Miuška?
14. bře 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragu to by bylo super, bysme se skvěle doplňovaly :grinning: , ale ty futra jsem holky nezazdívala já, to jako ne, takový polochlap ještě nejsu :grinning: , mi to zazdíval švagr :wink: , já jen maluju :wink:
14. bře 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak naší krásné slovenské děvčici Moničce přeji z celého srdce vše nejlepší k narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. bře 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek a krásnou nedělenku přeji!!

Saku - vše nej nej neeej k narozeninkám!!

Andrejko - já si tě budu s Dragou, pokud Draga dovolí, půjčovat :grinning:
Akorát to musím nějak naplánovat, už toho mám nějak moc. Musím prostřídat švagříčka o Lucky, tebe, občas aby se tu ukázal můj manža, děti beru s sebou, doufám, že se všichni vlezem :grinning: :sunglasses:

Venku počas nic moc, chjo chjoo, vůpbec nevím co budeme vyrábět :unamused:
14. bře 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek