• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
ještě že mi Laura nevyznává tento styl, ale jednu dobu se furt oblíkala do černého, lakovala si černě nehty a přebarvila se šamponem načerno, naštěstíjí to hned přešlo, ufff :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
si tim asi projde kazdej pubertak, nez zjisti ze stylizovat se do neceho aniz bys to totalne vyznaval, je vlastne k nicemu...
24. bře 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak, já byla taky depešačka :grinning: a hovno jsem tomu rozuměla :sweat_smile: :sweat_smile: , akorát se mi líbila (a líbí) jejich hudba. Naštěstí Laura už je klasická holka, co se ráda upravuje, strojí, maluje, sice ještě nemá styl, co by se mi na ní líbil, ale už se mu přibližuje....

Béjo ty vogo já myslal, že na fotečkách je fakt Marky, a on je to kreveťák :astonished: , prostě jsou z jedné koule, no :grinning:
24. bře 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zas o něco chytřejší a vím co je to EMO :sunglasses: sakra,zrovna mi došel černej lak na nehty :grinning:

Oxalis je v Brně v Olympii butik s podprdama,jinde si podprdy nekupuju už léta :grinning: :grinning: :grinning:

borci jsou dneska echt na zabití,já fakt skončím na psychině,to není možný . odpo jsme byli u kamarádky za zahradě a po 5 min. mi řekla,že mě lituje. paráda. já chci taky hodňáskový chlapečky!!! aspon na 3 dny v týdnu!!! :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, toz jsme bez vlady, tak uvidime, co bude dal. Kazdopadne doufam, ze na tom jako lidi nebudeme tratit. Oni je stejne sesadili, pac ODS stoupaji preference a pozdeji by se jim to treba nepovedlo
24. bře 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady je už vrstvička sněhu :astonished:
Ráno frčíme do České Lípy, jdem se známou do Mateřského centra - bude tam velikonoční focení pro dětičky :slight_smile:
24. bře 2009 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani věř, že v tom nejsi sama, mně to říká každý, kdo zná Marečka, že živější dítě neviděli, že mě taky litujou. Já fakt nevím, proč jsem takový bůček, když jsem parmanentně ve stresu, neodpočinu si...ale tebe lituju ještě víc, mít takové Máry 2, tak už někde visím :sweat_smile:

Nj jsem slyšela, že padla vláda :unamused: , uvidíme, jak budou pokračovat....
24. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já už nějak nemám sílu na toho malýho draka...
24. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš, copak?
24. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni záhul od rána do večera, pořád lítá, vykřikuje, vymejšlí kraviny, všechno zkoumá, všude leze...neposedí...
24. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja piju caj a jeste makam.....ach jo
24. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, čo robíš?
Draguš, je to na palici, co? no bude líp :wink:
24. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to právě nevím...podle toho co mi dneska vyprávěla má nej nej kamarádka co má teď 6letýho kluka :grinning:
24. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
líp bude za dvacet let :sweat_smile:
24. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste me Roba necim zaukoloval a sel uspat MIu.....asi vecer neco bude :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a sakra, tady to zavání manželskou povinností :grinning:
24. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Leni za 20 let budu stará bába :wink:
24. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, ale neni streda, tak nevim......ale asi se tomu nevyhnu,nevadi.....vzhuru do toho a pul je hotovo :slight_smile:
24. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam,ze si vsichni uzivame nasich drobecku a mame to asi vsichni stejny,ja nic jinyho nedelam,jen rvu,a dokola neco opakuju,jelikoz mam taky naky zivy dite :grinning: Dneska tu byla kamoska na strihani a prej to vydrzis,este rok :grinning: :grinning: :grinning: pak uz jsou v pohode a pak az puberta :grinning: Tak jsme ji jen podekovala :slight_smile:
24. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej,dragi - možná by jsme se měly my 3 sejít a jak uvidíme ty naše sígry,jeden horší než druhej,tak už se budem cítit tak špatně :grinning: .
hele anebo můžem udělat kolečko,výměnný pobyt,přesun dětí :grinning: :grinning: kdo chce napřed moje?? :grinning: :grinning:

pitrska - za rok?? já viděla tu mou kamarádku co má dvojky 4letý a takový tóčo,plus k tomu její historky,to nechci vidět jestli do tohoto dorostem. já na ně zařvu už ted,někdy je to fakt nutný. až to budou spratci co nám přerůstaj přes hlavu,tak už budu dávno někde slintat v rohu ve svěrací kazajce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady taky leží sníh, ble, snad brzy roztaje :wink:
odpo jsme se stavili v sekáči a mám dvě krásný tuniky po 80 kč, jsem heppy :dizzy_face: luky usnul až teď, ale byl celkem hodnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ty vaše rarachy vám nezávidím, dani tobě dvojnásob :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mě se teda takový střídmější emo líbí a moc, nesmí to bejt tlustý černý oči, moc teda a milion peercingu taky ne, ale třeba toto je supr :wink: http://www.emo-obrazky.eu/2008/09/emo-ucesy/
jdu do hajan, zítra máme dámskou jízdu od rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: takže bude akce :grinning:
24. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou :sunglasses:
24. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre rano, fuj tam je zima :pensive:
25. bře 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! :slight_smile:
No já jsem si myslela, že snad špatně vidím, když jsem se podívala z okna. Tady je normálně bílo! :astonished: Kde jsi jarooooo????????

Včera už jsem se za váma nedostala, byla tu za mnou kamarádka, co čeká za 3 týdny Dominička. :slight_smile: Má takový pidibříško, skoro to na ní není ani poznat. :sweat_smile:
25. bře 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky!
Tady teda bílo není , svítí krásně sluníčko, ale zatím jsem nezkoušela, jak je venku. Ale musíme jít na poštu s balíčkem, tak to brzo zjistíme.
Já jdu vrychlosti uklidit byt a nachystáme se a vyrážíme. Tak krásný den!
25. bře 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm,t ak Mia nechce mliko, tak snida piskoty.....ze by to sama zavrhla??
25. bře 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré zasněžené ráno :angry:

Tady je úplná sibérie, já mám jen krátkou bundu a kabát, který se k teplákům jaksi nehodí, tak půjdem asi na chvilku na sníh k baráku, jinak bych zmrzla, brrrrr :confounded: . No nebrala jsem si sebou dlouhou péřovku páč jsem nepředpokládala, že se k nám vrátí zima, jako věděla jsem, že se má dost ochladit, ale toto je hnus velebnosti :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko,
ani u nas dneska neni buhvijak, taky se trosku ochladilo. Jsem zjistila ze uz zacaly zase slevy, tak asi odpoledne vyrazime do mesta.
A musim sehnat masku, v patek jdeme na detsky karneval ;)
25. bře 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sjme se krasne prosly, sice je zima ale to je v pohode, bez kocarku, asi 2 km, ale pak uz bolely nozicky
25. bře 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já z toho mojeho děcka už nemůžu, to co vymýšlí je katastrofa, toto není relax ale galeje, normálka přemýšlím, že pojedu domů, mám úplně nervy nadranc :confounded: :angry:
25. bře 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek