• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Ahojte holky!

Po půl roce jsem se se, smad přihlásila:slight_smile: Jak jsem viděla, že má Monča narozky, tak jsem neodoalala vlezla sem, co je nového. tak vidím, že Andrej kupuje nějaký baráček. Moc gratuluju. Není nad domeček.A taky že je nová kokece next, tak to hned teda prohlídnu. malá dostala na narozky prašule, ještě jí pořád něco zbývá, tak uvidíme. :grinning:
Já jsem dnes doma samotinká, tak jsem se válela v posteli jak dlouho, ale teď se musím dokoupat a jít aspoň vyžehlit, obídek je u našich,že. To naštěstí nemusím řešit. :sunglasses:
Tak se mějte a zase někdy pá, moc vás všechny zdravím!
14. bře 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bry den

Mia je v pohode, netusim co to bylo :slight_smile:

tady je taky hnusne, kaslu na to, a dneska fakt len leharko a formule :wink:

Monce vse nej k dnesnim narozeninam :wink:
14. bře 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem babule,ste prve co mi zagratulovali :sweat_smile: no,aj ked teda nie je sa moc cim chvalit,ze ano,33 :confounded: :confounded: no co,lepsie to uz nebude :grinning:
no amy oslavujeme komplet cela rodina chora :unamused: akurat malinka sa celkom drzi,akurat tak troska soplikuje
14. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím při neděli :slight_smile: My dnes taky flákando doma, počasí stojí za prd :confounded:

Já si včera koupila u číňanů druhý vakuový pytel na Káji věci. Tak jsem dnes dopo třídila a zkoušela jí spoustu věcí, ani neprotestovala - jsem jí totiž i chystala věci na jaro, zda jí to třeba není moc velké :wink:
A razantně protestuju proti sněhu - schovala jsem už i kombinézu, tak doufám že nebudu už nucena jí znova vyndat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo holky a normal je ten vakuový pytel voňavý - je růžový s růžema a jejich vůní, a ještě tam maj fialový levandulý
14. bře 2010 v 16:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to je ten ,co z nej pak vysavacem vysajes vzduch? a to maji u cinana? sakra, to jsem nikde nevidela
14. bře 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my se taky dneska docela flakame, ja k tomu trochu zehlim a poklizim..
Akorat ted vyrazime na chvili na bazen, jedina dnesni aktivita.

S tema zimnima vecma mas mori pravdu. Ja uz se tak tesiiiim na jaroo.... :dizzy_face:
14. bře 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej,dani,tak to je teda super spravicka uz som myslela ze ta hnusna zima ani neskonci :sweat_smile:
14. bře 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, a my jedem pristi tyden na hory, tak snad to bude jeste v pohode
14. bře 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani huráááá, já už prostě chci jaro každou buňkou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak já už se těším!!! :slight_smile: :slight_smile:

Tak už mi začíná být celkem líp, jen občas se mi ještě zdvihne žaludek, ale už fakt vyjímečně....V pátek jdeme na velký UZ, tak se šíleně těším :slight_smile:
14. bře 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - jj vysavačem vysaju vzduch. Já to kupuju jedině u číňanů, páč v domácích potřebách to je o dost dražší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babulky :slight_smile:

Tak za chvilku dojde chlap z realitky, tak na mě myslete, ať mi to vyjde :wink: , takže ještě musím došůrovat, ať nejsu za čuně :sweat_smile:

Jako tady je úplná sněhová kalamita, fuj kuwa ať už je jaroooooo :confounded:
15. bře 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, myslime, drzime pesti.

Mori, diky za info, podivam se po tom :slight_smile:

mne dneska ceka Ikea, praskly mi 3 zarovky, ktery asi ani jinde nemaji
15. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den :slight_smile:

u nás v noci bouřka jako sviň...a sněžilo ...děsný...ráno Dála chtěl jet do školyk na bobech takže zase scénka před barákem jako hrom... :grinning:

andrejko moc ti držím palečky :slight_smile:

Lami to to letí už máš 12tt o mori ani nemluvě :wink: tak ať holky máte všechno v pořádku :slight_smile:
15. bře 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, leti to silene :slight_smile: uz se tesime na miminka
15. bře 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ty pytle u číňanů taky kupuju, akorát se mi za krátkou dobu zase nafouknou do původní velikosti :angry: , ale aromatické jsem ještě neviděla...

Jsem si dala kouřovou mezipřistávku a zase fičím makat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!!

Mužíčka mám odjetýho, tak si užijeme klííídeček!!

Tak koukám, jak nám naše oblíbená Carrie stárne..

http://revue.idnes.cz/foto.asp?c=A100308_114101_modni-policie_nh&r=modni-policie&inframe=&strana=1&foto=NH319fdb_Oscars_Arrivals_CAGP201.jpg

Andrejko takže 100%-ní vietnamská (čínská) kvalitka? :grinning: :grinning:
Proč jim vlastně všichni říkají Čínani?? když to jsou Vietnamci.. Číňani tu jsou minimálně...Ti aspon umí dobře vařit..
15. bře 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj - tenodkaz tam nehodil konkr. fotku, je to asi 10.
15. bře 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem na to uz cucela, vrasky a vubec je nejak blbe namalovana nebo co

jinak sikmy oci jsou sikmy oci, je mi jedno odkud ,ja je mam vcelku rada, resp. mi vubec nevadej
15. bře 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nějak nám holka sešla.. To bude asi těma dvojčatama :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, nejedete nahodou do Blavy na ASOT???
15. bře 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevypadá pěkně ale asi to bude tím světlem...i když já to říkám pořád, že vyžilé typy vypadaj ke stáru hrozně :slight_smile:)) to my obltoustlíci máme vrásky vyhlazené tukem :slight_smile:
15. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurńa fix tady zase chumelí :angry:
15. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi máš recht, moje máti tvrdí to samý. No co, pro nás ženský to znamená jen dobrou zprávu, že s řpibývajícím věkem se musíme pořádně rozežrat a přibrat, aby se nám nedělaly vrásky :grinning: To si dám celkem líbit :sunglasses:

Nestraš s chumelenicí, já vyhlížím to jaro, mám chut začít zpívat z okna jak Jirásková - Páá papááá páá pááá... :grinning: :sunglasses:
Tady zatím slunečno, ale zima. Já jsem si se zlobičama chvilku bucla a ted se mi nechce nic. lenora. musím rychle vymyslet činnost a někam s nima vypadnout.

Kristi - nejedem. Vy jo?
15. bře 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko :slight_smile:
akoze aj tu rano svietilo slnko a do toho biela chumelica :confused: ale to tak polhodku a uz nic potom a teraz hnusne fuka
teraz vyzniem asi jak totalna dilina.,ale co to je ASOT? :zipper_mouth:
15. bře 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a state of trance - party :wink:
15. bře 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, my asi do Wroclawi, je to bliz :wink:
15. bře 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky mám to nafocený, zítra mám vědět, zda mi schválí hypošku, asi dnes ani neusnu :sweat_smile:

Na párty nechodím, ani mě nikdo nezve :sweat_smile: , ale já mám každodenní párty tady doma :grinning:

Dani s Jiráskovou jsii mě fakt pobavila :grinning:
15. bře 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ja jsem to videla na zivo a Sarah vypadla priserne, jsem se az lekla, svetlem to urco nebylo
15. bře 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky se pos..u, jsem dnes ráno samo tu kombinézu vytáhla že jo :rolling_eyes: :grinning: mám dost

My byli dopo s mužem v Liberci. Krom jiného jsme se stavili v prodejně, kde jsme kupovali kočár - odvezli jsme ho tam na pozáruční servis. Oni sami ho dopraví do Babypointu, kde nám ho zkouknou, utáhnout, promažou a tak .. a bude pěkně připravený pro druhé mimi. S kočárem jsme byli nadmíru spokojeni, tak jsem ráda, že to jde takhle hodit do servisu :wink: a hlavně že to nemusím balit a posílat Českou poštou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Včera jsem vyprala tašku na kočár, tak je taky přichystaná :slight_smile:

jinak mám rýmu jako kráva, věčně ucpaný rypák, hrůza děs :confounded: tak jsem dnes naklusala do lékárny a prý se v těhu můžou všechny kapky, ale jen 2x denně. takže mám můj oblíbený Olynth

týý jo, jsem mrkla na tu Sarah J. P. :astonished: jako mazeeec :astonished:

přesně jak píšete, těhu teda šíleně utíká, určo rychleji než to první :grinning: A to ještě dle UZT ve 12 tt mi teď počítaj skoro o 2 týdny více, takže už mi běží 19. tt :confused:
15. bře 2010 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek