• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
tak je asi naka strhana, no...to se holt po 40 stava
15. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždyt říkám, to má asi nejvíc td z těch dvojčat,že tak najednou sešla.. v tomhle věku, i přes všechny chůvy co si asi dopřává, to musí být na ženské znát víc než ve třiceti..já to na sobě taky setsakramentsky vidím, jak to se mnou zamávalo.. Ksichtíček už není to co bejval

:grinning: :sunglasses:
15. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko :wink:

ja uz ted se tesim na vecer, jdeme s kamaradkou na rizenou degustaci jihoafrickych vin, mnaaaaaaaaam
16. bře 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

u nas uz vcera bylo jaro, moooc prijemny... Lea jezdila na kole, uplne sama, jsem koukala. Koupili jsme ji uz to vetsi, 16ku, a jezdi jak drak, akorat teda vecne kouka dolu na to jak slape a ne pred sebe, tak trochu boura :grinning: ale jinak dobry.

Ve skolce vcera visel plakat, ze tam maji opet vsi :confused: a tak jsem doma prohledala hlavu a nasla jednu plus nekolik hnid, tak jsme zase samponovaly, obe, ja pro jistotu taky, dezinfikovali vse, prali... no des :confounded: Pro jistotu jsem ji dneska nechala doma, at to hned nenachyta zpet, zitra skolka neni, uvidime ve ctvrtek no :unamused:
16. bře 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, tak to si das do nosu, co? :slight_smile: Jihoafricky vinka neznam, meli jsme doma nejaky Chilsky, ale jizni afr. jsem asi jeste neochutnavala...
16. bře 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - a má Leuška kolečka nebo bez ? My už bysme taky konečně vytáhli kolo ven, ale furt je tu bílo :unamused: A máme teda vel. 12. Kolik Lea měří ? Kája měla u dr. na 3 letech metr.
16. bře 2010 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja doufam,ze o vikendu uz si Mia taky zajezdi venku u tchyne :wink:
16. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, ma kolecka jeste, zas tak dobra neni aby uz jezdila bez :grinning: Vy mate 12ku? Ja prave co jsem videla kola tady u nas, 12ky byly moc malinke. Rozhodovali jsme se mezi vel. 14 a 16.
S tim ze Lea merila 102cm , a v tom obchode s kolama nam rikali, ze do 105cm by mela byt vel 14 a od 105cm pak uz vel. 16.
Na te 14 jezdila uplne sama po obchode bez problemu, na 16ku ji chybelo tech par centaku, museli jsme ji pridrzovat.. ale rekli jsme si, ze za par mesicu to bude mit dobre, ze koupime uz to vetsi.
No a dobry, jezdi, tak jsem rada.
16. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
takt o je jasny,ze kdyz je Lea tak velka, ze ma vetsi kolo, ty jo, ona je o 8 cm vetsi jak Mia :astonished:

Luci, jj, moc se tesim,minule jsme byli s Robou na kalifornskych a dneska jdu s kamoskou ty jizni afriku, jsem zvedava, myslim,ze cerveny budou super, vzhledem k tomu teplu tam.

na Chile a Argentinu se tesim nejvic, mely by byt nekdy v dubnu :wink:
16. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - aha, no vidíš nám říkali v obchodě že určitě pro Káju 12. Ale určo na něm pojezdí, je jí dobře ta velikost
16. bře 2010 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lea je monstrum, je ve skolce nejmladsi a s prehledem o hlavu vetsi nez nektere deti :sweat_smile:

Co se u nas stalo, mam tu kamarady, dva pary, jeden par je kluk cech s francouzskou pritelkyni a druhej par ceska s francouzskym manzelem, docela se schazime, hlavne teda oni navzajem, protoze bydli v jednom meste. Oba pary cekaly ted v breznu dite, oba holcicku, oba nechteli rict jmeno. Prvni se narodila tomu jednomu paru, dali ji jmeno Nina a o tyden pozdeji porodila ta druha, a dali te svoji holcicce jmeno Nino. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Tak to je mazec.
16. bře 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda, to jsou nahodicky :wink:
16. bře 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :wink:

my jsme zpět ze zpívánek a hrátek. Naši frajeři se opět teda vyznamenali, oni nějak stávkujou nebo co, nebo tam řpíště půjdu o 7 od rána, aby se už v 10.15 nestyděli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kristi užij si večírek. My vyrážíme s kamarádkama zíra večer, do pizzerky, dáme véču, pivko, splknem, se těším docela..

Leuška je teda šikulka..
My jsme ty kola ještě ani nevyzkoušeli. Napřed pod stromečkem bylo tolik věcí, že jsem to odložila, potom bud bylo hafo sněhu anebo se počásku umoudřilo a mohli jsme zkusit kola, ale zase tcháni byli na lyžích a kola jsou od tchánů a u nich v garáži, tak s tím chci počkat na ně. Bohužel se to pěkný počasí pořád kryje s jejich pobyty na lyžích tak snad o víkendu nebo příští týden.
16. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, dik...

jsem si dala k obedu krevety s kuskusem a debil jsem si tam dala 2 chilli papricky, mazeeeec, hori mi tlama
16. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vcera jsem plasila pac jsem dost spinila a mela krece v brise, tak mam jit dnes na utz, ale po spineni a krecich ani pamatky tak nevim, jestli jim nemam radsi zavolat, ze uz dobry, abych pak nebyla za debila kdyz uz nic ... nevim nevim

Luci to je dobry s temi jmenami :grinning:

Holky, my kolo nemame, ani ja ani on ani Samca ... tady je to tak debilni, neda se poradne kde jezdit, jen po chodniku a to je tak na srazeni nejakeho chodce :unamused:
16. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, to chce cas, az se prestanou stydet, tak se rozezpivaji :slight_smile: Lea taky doma haleka jak na lesy, a ve skolce pry nevyda ani hlasku.

Si uzivate devcata :slight_smile:) My mame vecirek zitra, a u nas doma, prijdou lidi od Y. z prace i s polovickama, tak vymyslim co vytvorim k jidlu... nechci delat veceri klasickou, ale jen nejaky ruzny jednohubky, neco k zobani... a klasicky nevim co.

Odpoledne jdeme na 3letou prohlidku, jsem zvedava na tu vahu a miru :sweat_smile: A jestli si opet, jak uz je zvykem, vyslechnu prednasku na tema obezita ditete, nebo konecne pediatricka pochopi, ze je Lea proste kus baby :slight_smile:
16. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci což o tom, o zpívání není ani řeč, to ani nedoufám, že by se rozepěli jak slavíci. Ale oni úplně ignorujou pokyny té tety, např. se kope do balonu, prolízá obručemi, prostě nějaký pohybový aktivity a oni to nechcou dělat. jen stojí a čumí, nebo je i vidět, jak se jim to líbí , ale stydí se jak blázni. no hotovka.. 6e jsem ty prachy radši nepromlsala :grinning: :sunglasses:

A Leuska je kus baby, jiný řeči razantně odpálkuj. My si na ni brousíme zuby jako na nevěstu, páč naši chalani budou taky vysocí habáni, tak ať k sobě nemaj žádnou prcandu :grinning: :sunglasses:
16. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Lea se u doktorky predvedla. Nechtela kreslit ani poznavat obrazky ani rict jak se jmenuje, nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a vyska teda 102cm ale vaha 17,5kg, tomu ani nemuzu verit :sweat_smile: :grinning: Jsem zila v domneni, ze ma tak max. 15-16kg :grinning: A prednaska o obezite dnes nebyla, pac doktorka nam prednasela na tema "deti, ktere neposlouchaji" pry se nas to tyka :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - je to prostě kus baby, no! žádná třasořitka kostichrást :grinning: :sunglasses:

Nejde mi vypustit vana :sweat_smile: :confused:

No nic, nebudu se rozčilovat. Nechám to na chlapskou ruku. Snad to manžel spraví dřív než v té vodě začne růst řasa :sunglasses:
16. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://filmy.kinotip.cz/ctyricitka-na-krku-2008/

pro fanynky krasavce z Džungle rtěnek :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - co tím jako chtěla říct dr., že jako Leuška neposlouchá jo :astonished: :rolling_eyes: jak k tomu došla ??? že jako zrovna neměla dnes malá náladu a nespolupracovala ?
16. bře 2010 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - moji kluci na prohlídce u mudr taky skoro nrechtěli mluvit a spolupracovat s doktorkou, to je to jejich stydění se.. ta tvoje mudr je nějak moc aktivní,ne? by mě takovejma řečičkama pěkně šla na nervy :angry:

Leni - hmm, vypadá to lákavě :wink: Kdyby jste na to některé šla, tak podejte, prosím, reference :grinning: (i když já byla ted na avataru a s mou kvantitou chození do kina mám nárok zas až za dva járy :grinning: )

Jdu sníst manželovu půlku pizzy. nemá sedět na pivu, his problem :sweat_smile: :confused:
16. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani se z tebe poseru, prej než tam začne růst řasa :grinning: :grinning: , a s prcandou si teda bude muset vystačit náš Mára, ten asi bude průměrově vysoký, zato nadprůměrně vybavený :grinning: :grinning: :grinning: , tak třeba na to chytně nějakou missku štanglovitou :grinning:

S mou situejšn zatím nic, dnes mi volal realiťák, že mi dá vědět až zítra, tak uvidíme....čeká me tedy další neklidná noc :confounded:
16. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jestli vy máte neposlouchající dítě, tož já mám úplný monstrum kuwa drát, dnes mě z něho málem švihlo, co ten zas vyváděl, jsem mu řekla že půjde do děcáku, páč mě klepně pepka a budou mít další matku, kterou jistě taky s přehledem dovedou na krchov :sweat_smile: :grinning: . Já už nevím co s tím našim blběčkem je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :grinning:
16. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nase doktorka je trochu krava, no. Vzdycky si vyslechnem nejakou blbou prednasku :slight_smile:)) Jeste ze tam chodime fakt minimalne.

Je fakt ze Lea posledni dobou trochu neposloucha, ale jen tak lehce, to je podle mne normal, doktorka ji rekla at si nasadi piratsky brejle a kouka na obrazky, tak zavrtela proste hlavou ze ne. A pak at namaluje caru, tak taky neuspela. A my jsme ji zacali povzbuzovat stylem "tak namaluj pani doktorce neco, vzdyt to umis....", a hned nas taky sprdla, ze pry kdyz malovat nechce, tak at se ji neprosime, ze to je jako jeji skoda, pac to nedela pro nas, ale pro sebe... atd atd..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jejda, byla jsem navecer cvicit a ted bych sezrala co vidim i co nevidim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. bře 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bry den, boli me malinko lebka,ale bylo to super :slight_smile:

dneska tanyny, aspon neco mame na praci
17. bře 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko,
dani na ten film se můžeš juknout zdarma právě na netu, na těch stránkách, je to takovej béčkovej spíše céčkovej filmeček, ale on je tam k sežrání :grinning:
17. bře 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou ženy :slight_smile:

Tak mám jedu pozitivní zprávičku, podle paní na pobočce v bance by nám to s hypoškou mohlo vyjít, nicméně to musí poslat ještě na centrálu do Prahy ke schválení, takže úplně na 100% bych měla mít jasno zítra nebo ve čtvrtek, jéjda já bych byla happy :grinning:

Dnes jdeme taky na kávičku s kámoškou a dětma do jedné hospůdky přímo pro děti, tak už se těším...
17. bře 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, no tak slava, to zni dobre
17. bře 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj ženy nestíhám dočítat máme lítání...

jinak Dála má kolo 12 a ještě ho nějaký čas mít bude..

andrejko držím palečky, věř tomu a dopadne to dobře :wink:

Luci tak to my bysme pořád u doktorky (teda té vaší) museli něco poslouchat...hlavně teda o tom neposlouchání :grinning:

no a největší událost ...přijali Dálu do školky té naší pod okny tak mám radost :sunglasses:
17. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek