• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Jo a mám taky ještě jednu zprávičku, včera mi volali z jedné školy, že Lauru přijali, tak jednu máme jistou. Je to ta veřejnosprávní :dizzy_face:
17. bře 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguško gratuluju ke školce :dizzy_face:
17. bře 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy!

Dragi mooc velká gratulka ke školce! CO já bych za to dala, kdyby mi je vzali, mám z toho pěknej cukáček u zadku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andrej držím palce. Co za to vůbec chtějí za celej baráček, jestli se můžu ptát? Taky věřím, že ti to daj, moc ti to přeju. Pohodička, zahrádka, kafíčko, grilčo, ááách.. :grinning:
17. bře 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani chtějí 350 000,- odstupné a pokračovat v hypotéce, cca. 20 let. Jáá bych stejně ten baráček měla už jako konečnou stanici na doživotí, takže by mi to vůbec nevadilo. Jinak cena bez hypošky je 1 650 000.Furt lepší dávat 5-6000 na hypotéku, než dávat 7000 za nájem bez služeb a nemít to defacto tvoje.
17. bře 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,ja nic nestiham,ani vas citat,nech uz ide maly napsat do skolky :angry: :angry: :angry: :angry: bo s oboma je to des doma ale stale ho tie vyrazky svrbia,aj ked ma to lepsie ako to bolo,ja som zvedava,kedy sa tej pliagy zbavime,ved sa to taha s nami uz dva mesiace a ja uz nemam nervy :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ale mam super spravu,zobrali mi malu do skolky,tak sa tesim :wink: :wink: :wink: toho roku je aj tu strasny problem so skolkami,uz v prvom tyzdni podavania prihlasok nebrali nove,lebo mali plno,ja som mala vyhodu,zemi tam maly chodi,lebo deti ,co tam maju starsich surodencov,su uprednostene,inac neviem,neviem :unamused: :unamused: :confounded:
andrei,drzim palce,my tiez s nivame o domceku ale chceme púostavit uplne novy,len to by museli vsetci muzovi dlznici vyplatit dlzoby a hned by sme mali na super dommmm,no len ktovie,ci sa niekedy tych penazi dockame,uz sme museli dvoch dat na sud,keby slo o par tisic ,cert ber ale ide o melony :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a clovek nema pomaly ani za co chcleba kupit :frowning2: :frowning2: :frowning2:
no moja mala ma len pukyho a bicyklik ma 12 este po malom,ale zatial sme ho neskusali
saku,dodatocne vsetko naj ,naj ,podla foto by som ti netipla vek,vyzeras super :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: a mas dve krasne deticky :wink: :wink: :wink: :wink:
17. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Dobre ranko!

Gratuluji Dalikovi ke skolce!

A Andrejce predem gratuluju k hypotece! To uz dopadne :dizzy_face:

Mne ceka dneska docela vareni, chystani a uklizeni :slight_smile: Vecer mame velkou navstevu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja ty kolegyne od Yanna moc nemusim :sweat_smile: Vsecky jsou vecne na diete, pritom hubene jak tycky, a tak jim tady pripravuju rizecky, kolac s olivama a se slaninou, cesnekovou pomazanku - zkratka same dietni pokrmy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a co přece bůček?! No honem honem, šup šup, to bych dala jako hlavní chod pro dietářky :grinning: :grinning:

Jsem chtěla jít s klukama plavat a Alex má sopla, zas to chytl od Zdenka, on letos furt tahá domů choroby, je pořád na hromadě.. :unamused:
17. bře 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, bucek jako hlavni chod, pak budou mit mesic co shazovat :slight_smile:)))) No ale aspon se holky jednou za rok poradne naji :slight_smile: Jeste ze prijdou i s manzelama, ti jsou celkem normalni :wink:

To jsou jako fakt pripady, jedna z nich nejedla dokonce cele tehotenstvi, hlidala se tak, ze pribrala pouhych 7 kg, jenze pak v porodnici nechala "jen" 5kg a byla z toho ukrutne nestastna, a zacala cvicit okamzite po porodu
:sweat_smile: pritom pracuje jako cvicitelka, a po 3mesicich se vracela do prace, kde pak predvicuje cely den, takze moc nechapu nac ten stres... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Dani, Lea ma rymu nonstop, to je vzdycky tyden bez rymy
17. bře 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pak 3 tydny s rymou :confounded:
17. bře 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
přibrala jen 7 kg,jo? co je to za kozu? já mám na tohle alergii, když vždycky nejhubenější baby strašně řeší svou váhu.. :angry: Hele Luci ale můžeš si z nich vystřelit, udělat dvojí pohoštění, jedno jak plánuješ, pro chlapy a "normální" nedietáře a jim udělej nějaký klíčky, suchej salát apod. at baby trpí při pohledu na ty lahůdky :grinning:
17. bře 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda luci a to nejedla v tehotenstve?,,des :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
ale inac ja som pri malom pribrala len 6kg ale jedla som normalne a maly po narodeni vazil 3150g a pri malej som pribrala 9kg a mala mala 3500g po narodeni,ale ja som aj tak chudcka,mam 47kg,co by som dala za kg navyse,ale nie a nie pribrat,po kojni som mala dokonca 42g :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: to bol des,keby som mala opat mojich 54kg spred tehotenstive,mto by som bola stastnaaaaaaaaaaaa,vsade ôlen pisu ako schudnut ale ako pribrat to nie :angry: :angry: :angry: :angry: pristom som ok,aj stitnu zlazu mam v poriadku,chudokrvna nie som,skratka vsetky testy ok,bo som si myslela,ze mi nieco je ale skratka genetika,moja maca mala tiez len 48kg ale najmladsieho brasku mala v 37rokoch a vtedy pribrala desne a uz neschudla,tak mozno naberiem na stare kolena :wink: :wink: :wink:
17. bře 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bry den, tak mi prisly hadriky z nextu a neco ji je a do neceho musi dorust, pritom velikost stejna, hlavne ten dzinovej overal, ten je mega obrovskej, sakra... :frowning2:
17. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko baby!
lenrie,ani mi nehovor,kiko je uz od stvrtka doma akazdym dnom je to horsie a horsie s nim,nudi sa a vymysla take voloviny ze az :angry: :angry: zlata skolka :grinning:
draga a dalik kedy nastupuje?
lenrie,nedrazdi s tou vahou!!! :sweat_smile: a dik za gratulku :wink:
kristi,presne a j ja co som malej objednavala,tak niektore veci su total male a nieco zas velke,ja neviem jak to robia sakra
17. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalhoty, trika, mikiny a boty jsou v pohode,a le ten overaaaaaaaaaaaaaaaal, kurna, to mam jako vymenit, to ji bude tak za rok
17. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku,ani nevrav moj je doma uz druhy mesiac a je to o drzku,a mala je teraz priserne upistana,na vsetko hakliva,nic nepozicia :angry: :angry: :angry: :angry: tak sa v kuse len mlatia :confounded:
ja uz next radsej ani neobjednavam,teraz som sa malemu obbjednala diesel bundu,aj malej,v usa maju vypredaje tak za suepr ceny to maju,a aj nejake trika,next sa mi zda uz nudny :frowning2: stale to iste
a este milujem zara kids
17. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zara je super, tam mam vyhlidnute kratasy
17. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
len skoda,ze ja tu zaru nikde nemam,to mi chodi kupovat braskov Parhe,stale ho vyslem,onmi pofoti a ja vyberam,este ze ho tam mam :wink: :wink: :wink:
17. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenrie a kde to objednáváš, na kterých stránkách?
17. bře 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
daniellka,mne stranky vzdy psole kamoska,ked na nieco natrafi,ona tam ma kamaratku a tanm to objedna ale vzdy len par veci,kvoli tomu clu :angry: :angry: :angry: ale aj tak som rada za par veci lebo keby som to cez niekoho,co si na to nahodi nieco este,tak by ma to vyslo majlant :angry: :angry: :angry: :angry:
napr,ňbundu odtial
http://www.6pm.com/diesel-kids-jisto-toddler-little-kids-big-kids-green
a minule sme objednali nejake vecicky z gap,tam sme nasli take super diesel boty aj pre malu,aj pre maleho,a boli tusim o 50%lacnejsie ak nie o viac
17. bře 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo, ta je dobrá.. Já právě bundičku pro kluky taky ještě nemám vyřešenou a v Nextu jsem nic nenašla, ani nikde na mmb co by mi padlo do oka.. To máš fajn, že to máš jak objednat :wink:
17. bře 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra, to je pekna bundice :slight_smile:

jas bych nejradsi do USA na nakupy, bych se fakt vyzivala
17. bře 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne nikde nic na chlapcov nemaju, next o nicom a Hm tiez nic moc toho roku,dokonca aj gap ma sklamal a kamoska mi psoalal link,tak som nevahala a vzala mu uz na 7 rokov ,nech ju ma na dlhsie,aj tak diesel ma mensie velikosti,mala ma na 5 rokov diesel bundu a je je lenn trosicku vacsia :frowning2: ale v usa maju nadherne veci,len skoda,zeš je tam taky prosblem,teeda pre nas,s tym clom sa to uz neoplati :angry: :angry: :angry: :angry: takze vzdy len par kuskov....ved jedna pani mi tu istu bundu ponukala za 95eur,a ja mam bundu a dve trika za 58eur :wink: :wink: takze super kup
17. bře 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám v merku tuhle..ale je zas úplně teňoulinká, tak nevím jestli bude k něčemu. co myslíte?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28870098&tab=3
17. bře 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu istu som chcela v modrej alemyslim,ze bude ok,ved ma tu bavlnenu podsivku :wink: ja som malemu este vzala tuto ale neviem ci nebude mala
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8068633&tab=2
17. bře 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta je taky dobrá.. Já pořád nevím, jestli ji objednávat nebo ne.. V modré mají tuhlehttp://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30510531&tab=4. Akorát bych jim dala radšijinou barvu, modrou nosíme furt :grinning:
17. bře 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta je krasna, Dani, zelena je super :slight_smile:
17. bře 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ta je pekna,len ja ked som zbadala tu diesl,musela som ju mat :wink: :wink: :wink: :wink: a medzitym som este kupila tu next,mam mi kazdym dnom dojst........tak som zvedava a presne modru nosime stale :angry: tak pre zmenu budemem mat zelenu,maaj teraz novu mikinu z gap zelenu,tak super ladi a este som natrafila na mmb na dve diesel mikiny a jedno diesel triko spolu za super cenu,tiezsu do zelnea,tak bude v zelenom
17. bře 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Mie je jeste ta puntikata z lonska a pak se uvidi, jeslti se mi bude neco libit, zase na holky tak hezky bundice nemaj
17. bře 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata :slight_smile:
Koukám, že kůň bude od zítra v novém kabátu a víceméně nepůjde, tak musím písnout dnes :slight_smile: Navíc já nemám moc ráda změny, jak si na něco zvyknu. Takže do toho čučet jak tele na nový vrata :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andrej, jo třicetiny, ale to myslím je ještě dobrý :grinning: :sunglasses: Rozdíly mezi dětmi Marky/Jindra jsou enormní. Jindra je prostě takovej "chlapeček." Oni jsou fakt chlapi jiný pokolení a prostě se s tím rodí :sweat_smile: Moje kamarádka říká, že její chlapeček je takovej malej jouda - tohle slovo to myslím vystihuje :slight_smile: Ale stejně bysme ty svoje klukánky žádná nedala stejně jako ty naše malý ženský :dizzy_face: Gratuluju ke škole Laury :wink: S baráčkem držím palce, ale jak čtu je to na velmi dobré cestě :slight_smile:
Dragi, gratulka ke školce! :slight_smile: Já na školku moc nespoléhám a příští rok na přihláškách budu zcela v prd.li, protože budu potřebovat umístit dvě děti najednou a Jindra je prosincový.... Doufám, že pro Marky aspoň od letošního září vyjde ta "dopolední školka" v rámci DDM :confused:
Děvčata, moc hezké bundičky. Miluju tuhle zelenou na klukách i holkách :slight_smile:
17. bře 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
K těm velikostem - taky jsem doma koukala, že mám dvě Next trika vel. 3-4 roky a jedno je Marky dobře a druhý je o dost menší a to už neobleče :unamused:
Jsem koupila Majdě na MMB sandály a opět neopovídá stélka, co byla v inzerátu uvedená. To už jsou třetí boty, kde neodpovídá stélka, co prodávající uvedla. Tak nevím, jestli mám fakt smolíka nebo to tam střílí od oka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek