Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
andrea73
17. bře 2010
Jo a mám taky ještě jednu zprávičku, včera mi volali z jedné školy, že Lauru přijali, tak jednu máme jistou. Je to ta veřejnosprávní x-)
andrea73
17. bře 2010
Draguško gratuluju ke školce x-)
daniellka
17. bře 2010
zdar ženy!

Dragi mooc velká gratulka ke školce! CO já bych za to dala, kdyby mi je vzali, mám z toho pěknej cukáček u zadku :-p

Andrej držím palce. Co za to vůbec chtějí za celej baráček, jestli se můžu ptát? Taky věřím, že ti to daj, moc ti to přeju. Pohodička, zahrádka, kafíčko, grilčo, ááách.. 😃
andrea73
17. bře 2010
Dani chtějí 350 000,- odstupné a pokračovat v hypotéce, cca. 20 let. Jáá bych stejně ten baráček měla už jako konečnou stanici na doživotí, takže by mi to vůbec nevadilo. Jinak cena bez hypošky je 1 650 000.Furt lepší dávat 5-6000 na hypotéku, než dávat 7000 za nájem bez služeb a nemít to defacto tvoje.
lenrie
17. bře 2010
ahojte,ja nic nestiham,ani vas citat,nech uz ide maly napsat do skolky ]-( ]-( ]-( ]-( bo s oboma je to des doma ale stale ho tie vyrazky svrbia,aj ked ma to lepsie ako to bolo,ja som zvedava,kedy sa tej pliagy zbavime,ved sa to taha s nami uz dva mesiace a ja uz nemam nervy 😞 😞 😞 😞 😞 😞
ale mam super spravu,zobrali mi malu do skolky,tak sa tesim 😉 😉 😉 toho roku je aj tu strasny problem so skolkami,uz v prvom tyzdni podavania prihlasok nebrali nove,lebo mali plno,ja som mala vyhodu,zemi tam maly chodi,lebo deti ,co tam maju starsich surodencov,su uprednostene,inac neviem,neviem :-| :-| :-S
andrei,drzim palce,my tiez s nivame o domceku ale chceme púostavit uplne novy,len to by museli vsetci muzovi dlznici vyplatit dlzoby a hned by sme mali na super dommmm,no len ktovie,ci sa niekedy tych penazi dockame,uz sme museli dvoch dat na sud,keby slo o par tisic ,cert ber ale ide o melony ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( a clovek nema pomaly ani za co chcleba kupit 😞 😞 😞
no moja mala ma len pukyho a bicyklik ma 12 este po malom,ale zatial sme ho neskusali
saku,dodatocne vsetko naj ,naj ,podla foto by som ti netipla vek,vyzeras super 😉 😉 😉 😉 😉 a mas dve krasne deticky 😉 😉 😉 😉
lucija76
17. bře 2010
😃 Dobre ranko!

Gratuluji Dalikovi ke skolce!

A Andrejce predem gratuluju k hypotece! To uz dopadne x-)

Mne ceka dneska docela vareni, chystani a uklizeni 🙂 Vecer mame velkou navstevu :-p Ja ty kolegyne od Yanna moc nemusim :-N Vsecky jsou vecne na diete, pritom hubene jak tycky, a tak jim tady pripravuju rizecky, kolac s olivama a se slaninou, cesnekovou pomazanku - zkratka same dietni pokrmy 😃 😃 😃 😃 😃
daniellka
17. bře 2010
Luci a co přece bůček?! No honem honem, šup šup, to bych dala jako hlavní chod pro dietářky 😃 😃

Jsem chtěla jít s klukama plavat a Alex má sopla, zas to chytl od Zdenka, on letos furt tahá domů choroby, je pořád na hromadě.. :-|
lucija76
17. bře 2010
Jojo, bucek jako hlavni chod, pak budou mit mesic co shazovat 🙂)))) No ale aspon se holky jednou za rok poradne naji 🙂 Jeste ze prijdou i s manzelama, ti jsou celkem normalni 😉

To jsou jako fakt pripady, jedna z nich nejedla dokonce cele tehotenstvi, hlidala se tak, ze pribrala pouhych 7 kg, jenze pak v porodnici nechala "jen" 5kg a byla z toho ukrutne nestastna, a zacala cvicit okamzite po porodu
:-N pritom pracuje jako cvicitelka, a po 3mesicich se vracela do prace, kde pak predvicuje cely den, takze moc nechapu nac ten stres... :-p 😉

Dani, Lea ma rymu nonstop, to je vzdycky tyden bez rymy
lucija76
17. bře 2010
a pak 3 tydny s rymou :-S
daniellka
17. bře 2010
přibrala jen 7 kg,jo? co je to za kozu? já mám na tohle alergii, když vždycky nejhubenější baby strašně řeší svou váhu.. ]-( Hele Luci ale můžeš si z nich vystřelit, udělat dvojí pohoštění, jedno jak plánuješ, pro chlapy a "normální" nedietáře a jim udělej nějaký klíčky, suchej salát apod. at baby trpí při pohledu na ty lahůdky 😃
lenrie
17. bře 2010
teda luci a to nejedla v tehotenstve?,,des ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
ale inac ja som pri malom pribrala len 6kg ale jedla som normalne a maly po narodeni vazil 3150g a pri malej som pribrala 9kg a mala mala 3500g po narodeni,ale ja som aj tak chudcka,mam 47kg,co by som dala za kg navyse,ale nie a nie pribrat,po kojni som mala dokonca 42g 😞 😞 😞 😞 😞 😞 to bol des,keby som mala opat mojich 54kg spred tehotenstive,mto by som bola stastnaaaaaaaaaaaa,vsade ôlen pisu ako schudnut ale ako pribrat to nie ]-( ]-( ]-( ]-( pristom som ok,aj stitnu zlazu mam v poriadku,chudokrvna nie som,skratka vsetky testy ok,bo som si myslela,ze mi nieco je ale skratka genetika,moja maca mala tiez len 48kg ale najmladsieho brasku mala v 37rokoch a vtedy pribrala desne a uz neschudla,tak mozno naberiem na stare kolena 😉 😉 😉
kristi
17. bře 2010
bry den, tak mi prisly hadriky z nextu a neco ji je a do neceho musi dorust, pritom velikost stejna, hlavne ten dzinovej overal, ten je mega obrovskej, sakra... 😞
sakura77
17. bře 2010
cauko baby!
lenrie,ani mi nehovor,kiko je uz od stvrtka doma akazdym dnom je to horsie a horsie s nim,nudi sa a vymysla take voloviny ze az ]-( ]-( zlata skolka 😃
draga a dalik kedy nastupuje?
lenrie,nedrazdi s tou vahou!!! :-N a dik za gratulku 😉
kristi,presne a j ja co som malej objednavala,tak niektore veci su total male a nieco zas velke,ja neviem jak to robia sakra
kristi
17. bře 2010
kalhoty, trika, mikiny a boty jsou v pohode,a le ten overaaaaaaaaaaaaaaaal, kurna, to mam jako vymenit, to ji bude tak za rok
lenrie
17. bře 2010
saku,ani nevrav moj je doma uz druhy mesiac a je to o drzku,a mala je teraz priserne upistana,na vsetko hakliva,nic nepozicia ]-( ]-( ]-( ]-( tak sa v kuse len mlatia :-S
ja uz next radsej ani neobjednavam,teraz som sa malemu obbjednala diesel bundu,aj malej,v usa maju vypredaje tak za suepr ceny to maju,a aj nejake trika,next sa mi zda uz nudny 😞 stale to iste
a este milujem zara kids
kristi
17. bře 2010
Zara je super, tam mam vyhlidnute kratasy
lenrie
17. bře 2010
len skoda,ze ja tu zaru nikde nemam,to mi chodi kupovat braskov Parhe,stale ho vyslem,onmi pofoti a ja vyberam,este ze ho tam mam 😉 😉 😉
daniellka
17. bře 2010
lenrie a kde to objednáváš, na kterých stránkách?
lenrie
17. bře 2010
daniellka,mne stranky vzdy psole kamoska,ked na nieco natrafi,ona tam ma kamaratku a tanm to objedna ale vzdy len par veci,kvoli tomu clu ]-( ]-( ]-( ale aj tak som rada za par veci lebo keby som to cez niekoho,co si na to nahodi nieco este,tak by ma to vyslo majlant ]-( ]-( ]-( ]-(
napr,ňbundu odtial
http://www.6pm.com/diesel-kids-jisto-toddler-li...
a minule sme objednali nejake vecicky z gap,tam sme nasli take super diesel boty aj pre malu,aj pre maleho,a boli tusim o 50%lacnejsie ak nie o viac
daniellka
17. bře 2010
noo, ta je dobrá.. Já právě bundičku pro kluky taky ještě nemám vyřešenou a v Nextu jsem nic nenašla, ani nikde na mmb co by mi padlo do oka.. To máš fajn, že to máš jak objednat 😉
kristi
17. bře 2010
sakra, to je pekna bundice 🙂

jas bych nejradsi do USA na nakupy, bych se fakt vyzivala
lenrie
17. bře 2010
presne nikde nic na chlapcov nemaju, next o nicom a Hm tiez nic moc toho roku,dokonca aj gap ma sklamal a kamoska mi psoalal link,tak som nevahala a vzala mu uz na 7 rokov ,nech ju ma na dlhsie,aj tak diesel ma mensie velikosti,mala ma na 5 rokov diesel bundu a je je lenn trosicku vacsia 😞 ale v usa maju nadherne veci,len skoda,zeš je tam taky prosblem,teeda pre nas,s tym clom sa to uz neoplati ]-( ]-( ]-( ]-( takze vzdy len par kuskov....ved jedna pani mi tu istu bundu ponukala za 95eur,a ja mam bundu a dve trika za 58eur 😉 😉 takze super kup
daniellka
17. bře 2010
já mám v merku tuhle..ale je zas úplně teňoulinká, tak nevím jestli bude k něčemu. co myslíte?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28870098&tab=3
lenrie
17. bře 2010
tu istu som chcela v modrej alemyslim,ze bude ok,ved ma tu bavlnenu podsivku 😉 ja som malemu este vzala tuto ale neviem ci nebude mala
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8068633&tab=2
daniellka
17. bře 2010
ta je taky dobrá.. Já pořád nevím, jestli ji objednávat nebo ne.. V modré mají tuhlehttp://www.mimibazar.cz/foto.php?id=305105.... Akorát bych jim dala radšijinou barvu, modrou nosíme furt 😃
kristi
17. bře 2010
ta je krasna, Dani, zelena je super 🙂
lenrie
17. bře 2010
no ta je pekna,len ja ked som zbadala tu diesl,musela som ju mat 😉 😉 😉 😉 a medzitym som este kupila tu next,mam mi kazdym dnom dojst........tak som zvedava a presne modru nosime stale ]-( tak pre zmenu budemem mat zelenu,maaj teraz novu mikinu z gap zelenu,tak super ladi a este som natrafila na mmb na dve diesel mikiny a jedno diesel triko spolu za super cenu,tiezsu do zelnea,tak bude v zelenom
kristi
17. bře 2010
no Mie je jeste ta puntikata z lonska a pak se uvidi, jeslti se mi bude neco libit, zase na holky tak hezky bundice nemaj
bejanaautor
17. bře 2010
Ahoj děvčata 🙂
Koukám, že kůň bude od zítra v novém kabátu a víceméně nepůjde, tak musím písnout dnes 🙂 Navíc já nemám moc ráda změny, jak si na něco zvyknu. Takže do toho čučet jak tele na nový vrata :-p
Andrej, jo třicetiny, ale to myslím je ještě dobrý 😃 😎 Rozdíly mezi dětmi Marky/Jindra jsou enormní. Jindra je prostě takovej "chlapeček." Oni jsou fakt chlapi jiný pokolení a prostě se s tím rodí :-N Moje kamarádka říká, že její chlapeček je takovej malej jouda - tohle slovo to myslím vystihuje 🙂 Ale stejně bysme ty svoje klukánky žádná nedala stejně jako ty naše malý ženský x-) Gratuluju ke škole Laury 😉 S baráčkem držím palce, ale jak čtu je to na velmi dobré cestě 🙂
Dragi, gratulka ke školce! 🙂 Já na školku moc nespoléhám a příští rok na přihláškách budu zcela v prd.li, protože budu potřebovat umístit dvě děti najednou a Jindra je prosincový.... Doufám, že pro Marky aspoň od letošního září vyjde ta "dopolední školka" v rámci DDM =-)
Děvčata, moc hezké bundičky. Miluju tuhle zelenou na klukách i holkách 🙂
bejanaautor
17. bře 2010
K těm velikostem - taky jsem doma koukala, že mám dvě Next trika vel. 3-4 roky a jedno je Marky dobře a druhý je o dost menší a to už neobleče :-|
Jsem koupila Majdě na MMB sandály a opět neopovídá stélka, co byla v inzerátu uvedená. To už jsou třetí boty, kde neodpovídá stélka, co prodávající uvedla. Tak nevím, jestli mám fakt smolíka nebo to tam střílí od oka :-p

Začni psát odpověď...

Odešli