• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
ja mam teda dvoje boty z Nextu, vel. 8, a nastesti ta stelka odpovida a jsou ji dobre

jeste ale budu muset objednat ty klasicky korkace, bez tech bychom leto neprezily

zitra nepujde kun, no...jeste ze pujde FB
17. bře 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dame vajn party 2nite???
17. bře 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi a kolko ma tvoja mala cm?a aku velksot si jej brala z nextu?ja chcem nejake saty na leto,tak ci staci 104,moja nie je nejaka vysoka ,ma tych 98cm,ked vobec :unamused:
17. bře 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku Dalíček teď chodí do konce prázdnin do těch jeslí takže to je v pohodě a pak od září školka...teď má ale nějaké obdobé, že ráno fňuká, že do školky nepůjde...něco povídá o jakémsi Marečkovi, že zlobí Anežku (to je jeho láska) a když tam není anežka tak zlobí natálku (to asi bude druhá láska :slight_smile:

na kluky mají všeobecně prd...já když někde něco vidím tak to hned koupím, protože pak vím, že to je bída :grinning:

Luci já bych si dala vaříš samé dobrůtky :wink:
17. bře 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
beji a jo vidíš zítra nepůjde kůň jak už jsme psala já jsem stará konzerva a ten nový výraz koníka se mi vůbec nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenrie, Mia ma asi 95 cm, ja jsem brala vel. 3-4 roky, coz jsem se teda sekla, to je 104 jejich, ale jak rikam, trika a kalhoty ji jsou, jen ten overal ase musi zkratit.

saty vetsi nevadi
17. bře 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi,dik,toho s abojim,ze nam to nebude:::((((ked bol maly mensi nosil len next,ale vtedy sedeli velskoti super ,esteze boty nam sedia,mojej su este dobre uk7...ale na jar a leto beriem uz uk8
17. bře 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mam na leto vel. 8 - jsou ji tak o centimetr vetsi, u sandalku je to jedno

kdybys chtela neco ti premerim :wink:
17. bře 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dikkkk kristi etse raz,ked bude trosku cas,pozriem linky,co si dala a pisnem ti... :wink: :wink: :wink:
17. bře 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
oki, zadnej problem :wink:
17. bře 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra nepojede kůň?! ach jo teda..
wineparty dneska nevím, vyrážím na véču a pivo s babama, tak uvidím až přijdu, jestli tu vůbec ještě někdo bude. vidím to, že už budete hajat :grinning: kuva, to mi připomíná, že přijdu o džungli. musím mrknout v kolik začíná, třeba to stihnu :sunglasses:

kristi věccičky jsou nádherný, krásný takový holčičí. se mi o i víc líb než ten next :wink:

já ty zelený bundy asi objednám. akorát jim budou asi větší, ve 104 jsem to nenašla..jen ve 110.
vy už kupujete sandálky na léto?? :sweat_smile: :confused: nebojíte se, že se jim ještě pohnou nožky? já zatím koupila jen dvoje ády kožený na jaro a léto počkám, co mi padne do oka a jestli se chalani ještě nezvětší :grinning:
17. bře 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, no kupuju no, si myslim,ze vic jak o pul centaku ji ta noha nevyroste, tak snad pres leto vydrzi...

uzij si vecu :slight_smile:
17. bře 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hm, tak Marky už by potřebovala spíš UK9, ale ty stélky jsou i v tomhle číslování plus mínus... Má nohu cca 16-16,1 cm, co jsem tak měřila. V obuvi jí ale u plných bot nedoporučili stélku 17 cm, ale 17,4 cm (to je uvedeno na krabici těch bot, co si Majda vybrala.) Sandály na MMB jsem jí kupovala s udanou stélkou 17,5 cm, ale mají jen 17 cm. Teď jí jsou dobře, tak snad léto přijde brzy (za tři měsíce :slight_smile:, aby je mohla začít brzy nosit a unosila je :sweat_smile: :sunglasses:
Dani, sandály na MMB jsem kupovala už teď, protože byly kožený (syntetický/plastový boty neberu), od českého výrobce (tatínek :slight_smile: a za supr cenu :slight_smile:
Jdu pověsit prádlo, nabouchat myčku a udělat cestičku mezi hračkama a ostatníma pokladama dětí, abych nemusela poskakovat jak přítel Monk :sweat_smile: :grinning:
17. bře 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne uz Mia spiiiii, jak je totok mozne, to nechapu...

Bejo, ja to beru podle teto tabulky
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10327213&tab=14

takze ta osmicka je asi tak stejna jako Majdy
17. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - supeer že budete mít školku u čumáku :grinning: tak jako my :wink: koukáme na ní z okna :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andrej - paráda, že kočku přijali :slight_smile: A s baráčkem tfuj tfuj ať to klapne, přeju ti to :dizzy_face:

dani - ta zelená bundoška je super :sunglasses:
17. bře 2010 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Majda taky spí, ale u nás je to normal. Sama si určila, že bude chodit po večerníčku, tak jsem to tak nechala. Jindra neprotestuje, tak je ukládám spolu.
Kristi, aha, tak podle tohohle číslování jo :slight_smile: Musím se přiznat, že mě zaujala "velikost obuvY" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Já taky čumím na naši "vyvolenou" školku z okna, ale k čemu mi to je... :pensive:
17. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a zapomněla jsem napsat, že zítra nebo spíš v pátek jedeme do OL a vrátíme se po Velikonocích (nebudeme-li muset z pracovních důvodů manžela dřív.) Tak nebudu na netu.
17. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja na skolku z okna necumim, ale mam to fakt kousicek. At uz je zariiiiiiiiiiiiiiiiii

Bejo, tak dlouho tam budete? a co tam delate - myslim, krome deti? pohlida tchyne,abyste si nekam zasli eventuelne?
jinak Majda je zlata, po vecernicku, to je fakt nadhera
17. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kristi, no dlouho... Jsme tam naposled byli začátkem prosince. Tchýně pořád pracuje, takže přes den nic moc změna. Ale počítám, že aspoň jedno kino dáme :slight_smile: Líbí se mi ten český film, co teď dost propagujou (s Balzerovou, Vlasákovou, Macháčkem...) Pak bysme mohli udělat výlet do Ikey (bez dětí :slight_smile: Sama si vyrazím po obchodech... Určitě mě ještě neco napadne. Tchýně je akční, určitě nám zase nejaký program vymyslí. Jinak dětma žije, takže v tomto směru jí fakt obdivuju. Např. přišla z práce ve čtyři hodiny, hodila kabelku na židli, převlíkla džíny, slupla rohlík a hned vzala Majdu na písek nebo do dětský herny ap. Ona neumí odpočívat - tak to říká muž :slight_smile: A já si dám nohy nahoru ráda, když na to přijde :sweat_smile:
Jinak Majda vstává za deset minut šest. Bych byla radši, aby chodila o hodinu později a o tu dýl spala, ale to už si moc maluju :sweat_smile: :grinning:
17. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to zni dobre, ne ze by sis vylozene odpocla, ale aspon trosku relaxu tam bude. Mmch ten film chci taky videt, cetla jsem recenzi a Mirka Spacilova dala 70%, coz znaci, ze na muj vkus to bude super :grinning: :grinning: :grinning:

moje tchyne je to same, by se pro ty decka fakt rozkrajela, ale zase po obede si na chvilku lehne (nastesti uz ma tu mycku,takze nemusi makat) a pak se venuje nekdy az moc

tak si to tam moc uzijte :wink:
17. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je to tak jak píšeš, příjemná změna :slight_smile: Chodíme na zahradu (v podstatě to mají jako zahrádkářskou kolonii,) Marky tam má malý pískoviště, jinak bydlí normoš v paneláku. Takže chodíme na tamní hřiště. Mně se líbily ty ukázky z filmu - bude to nenáročný film, u kterýho se nejednou zasměju :slight_smile: Tchýně myčku nemá (neměla by jí ani kam dát,) takže si beru rukavice :slight_smile: Já na myčku pěju ódy, ekzém mažu jednou týdně, max. dvakrát a stačí. Děkujeme, užijeme :slight_smile:
17. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky peju, ale tchyne nechtela, toz jsme jednoho dne koupili a uz by nemenila. I kdyz musela prekopat pulku kuchyne... :slight_smile:
17. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Myslím, že tchýně by taky nechtěla. Ta by musela překopat celou kuchyň a fakt nevím, kam by jí i tak dala. Už tam má pračku a má fakt pidi kuchyň. U nás nebylo velkého zásahu třeba a vypadá, jako by se s ní odjakživa počítalo :slight_smile: I když, světe div se, taky jsem myčku nikdy nechtěla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ekzém objevivší se po dětech mě donutil a fakt nechápu, proč jsem proti myčce dříve tolik brojila :slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to samy ja, ja jsem desne machrovala,ze neeee. A ted? zivot si bez n neumim predstavit, spis jsem zlenivela,no...

a House je tu :slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky jsem zlenivěla, o tom žádná... Já čekám na Džungli :slight_smile: pak půjdu na kutě :pensive:
17. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar damy :slight_smile:
Jak jste prezily dva dny bez kone? :slight_smile:)
Ja celkem v pohode, pac jsem se ve stredu tak opila, ze mi bylo vcera cely den a dneska jeste taky, blbe jak nikdy.
A to az tak, ze nebyla ani chut zapinat pc, to uz se mi fakt dlouho nestalo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Az dneska kveceru mi zacina byt lepe... :sweat_smile:
No a "dietarky" byly dobre, po rizeckach se jen zaprasilo :grinning:
19. bře 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je taky vše v pohodě, asi mi i krapet povyrostlo bříško, páč už si zapínám pásek u džín o dírku volněji

Dnes jsme byli na NT screeningu, mám krásnou fotečku....miminko má 6,5cm a je prostě nádherné...koukala bych na něj klidně věčně, bylo pěkně akční, kopalo nožičkama, mávalo ručičkama, no až ještě povyroste tak si asi užiju, jestli bude pořád takhle atleticky laděné Screening dopadl dobře, riziko malé, mimi má počet ručiček, nožiček, prstíků a hlaviček odpovídající normálu...podle PM bych měla být dnes 13+2tt, tak to prý nejsem - vskutku nová informace....), je to tak o 5-6 dní později, každopádně prý je to tak malý rozdíl, že mi kvůli tomu TP měnit nebudou, takže teoreticky a v průkazce mám TP 22.9., prakticky to vychází na 28.9.....tak sice nevím, proč mi ten termín teda nedají podle UZ, ale to je fuk, mimčo se stejně narodí až ono bude chtít a vybodne se na všechny kalkulace...

Později přidám i foto miminka, teď letím koupat Jájuchu...

Jo a mám na víkend jen 1 dítě, babička si vzala Aničku na 2 dny na výlet na Moravu....je tu ticho a klid, Jája sama zdaleka nezvládá páchat takový bugr jako když jsou tu obě spolu....no jo, jedno dítě, žádné dítě, fakt na tom asi něco bude
19. bře 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou ženy :slight_smile:

No já tomu novému koníkovi nemůžu přijít na chuť, snad se do toho dostanu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já to taky vydržela v poho, ale někdy, když jsem se nudila bych docela pokecala.

Jinak hypoška je furt nedořešená, musíme ještě nějak upravit příjmy, jinak mi to nevyjde. Naštěstí s tím domečkem ještě počkají, než se to vyřeší. Nemáte někdo nějaké řešení, jak si nahrabat nějaké příjmy? Pište když tak do IP.
19. bře 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami gratulka ke zdravémi mimi, to je krása, když se tak na něj člověk dívá na té obrazovce a nevěří, že je to pravda a už by ho chtěl mít nejraději u sebe :dizzy_face:
19. bře 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek