• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
ahojte,konecne ide kon :wink: :wink: :wink: :wink:
luci,nezavidim,tiez som nedavno tak dopadla a dva dni som sa davala dokopy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lamia,super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tesim sa s tebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. bře 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mě nová verze moc neoslovila, stará byla přehlednější.....díky za gratulace, bylo to úžasný, počítám mi snad i časem dojde že jsem zase těhotná :grinning: :grinning: :grinning: Nějak mi to totiž pořád asi úplně neseplo :grinning: Manžel se taky tak úžasně přiblbe usmíval, když na mimčo koukal, no dostal nás prcek oba naprosto :slight_smile: :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, Lami, to je suppeeerrr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Andrej, tak s prijmama teda netusim...

Lenrie, ja taky dva dny, no hruza... Ani do skolky jsem nemohla jet, jak mi bylo blbe, tak jsem dva dny po sobe zavolala ze je Lea nemocna, doufam ze jim to nevykeca, ze byla ve skutecnosti nemocna maminka :grinning: :grinning:

Ted u nas byla kamoska s trema detma, to byl mazec teda :sweat_smile: Jdu trosku poklidit... :sunglasses:
19. bře 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženskýýýý!! ááách, to jsem ráda že už to fičííí. taky mi to není 3x sympatický, ale to chce zvyk. Už jste některá objevila nějakou závratnou změnu? mně se nechce číst ten článek o novinkách.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Andrejko - držím palce. s příjmama moc neporadím, nevím.. Leda kdybys měla možnost něco třeba pronajímat.Když vidí smlouvu tak to kalkulují do příjmu..

Jaro je tu - já chrochtám blahem. Včera totál super počásko, odpo jsme byly u kamarádky co má baráček a sešly jsme se tam 3 baby s děckama, no řeknu vám, to byla antikoncepce zdarma :sunglasses: :grinning:

Dneska jsem s klukama podnikla super megavýlet, pak cíl trasy hospoda ,kde jsme dali oběd a jeli jsme k našim na kafe, myslela jsem, že tam všichni bucnem. Tak jako obvykle, já jsem totálně chcíplá, uchozená, hošani fit a ve formě..
Nemáte někdo nějakej nápad jak je utahat? Jak to děláte, že vám dětičky usnou kdekoliv kdykoliv?
Naštěstí šli aspon tedka brzo spát, už chrní, padli za vlast..

Manžílka mám na horách, já jsem tentokrát zůstala doma, tak si užííívááám klííídku, dělám si samý dobrůtky, vínečko, parááda
:grinning: Já jsem prostě klasická tesknící osamělá manželka :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami moc moc grauluji k čipernému zdravému mimiii!! :slight_smile:
19. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A do jaké výše se dá přivydělat při mateřské? A musí to můj zaměstnavatel někde hlásit, když bych byla jako na půl úvazku?

Mě spal Mára až do 7 hod., takže nejdříve ho dostanu do postele o půlnoci...ale už si otvírám vínečko, ať jsem povolnější :grinning:
19. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož Andrejko Na zdravííí!!! :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož Andrejko Na zdravííí!!! :grinning: :grinning:

Nevím jak vám, ale mně kůn jede hrozně pomalu a háže se mi to na první stranu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani musíš kliknout na tom řádku na poslední příspěvek a budeš vzadu :wink:
19. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale je pravda, že než se odešle příspěvek tak je to pomalé jak cyp, jinak mi to jede rychle...
19. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danuško ty nevíš, jak je to s tím přivýdělkem k mateřské?
19. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akorát nechápu, jak se tam načítají příspěvky, jako já měla skoro 9000 a mám 1520 :astonished: ...a kristi měla nějakých 48000 a má 9000 :unamused:
19. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky .. kun mi nejak blbne ... snad casem vychytaji vsechn y mouchy

Lami moc velka gratulace k screeningu :slight_smile:

dnes bylo tak nadherne, slunicko svitilo, az jsem se pekne pripalila, 26C, zitra ma byt taky tak, pujdeme do Zoo uz se moc tesim, za mesic se zacne chodit na plaz, no mam radost. Koupili jsme dnes melouna, sedly jsme si na zahradu a systematicky ho cely sezrali :grinning:
19. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti dík:slight_smile:))
19. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko nevím.. Myslím si, že přivýdělek na mateřské můžeš mít jakkoliv vysokej. Jde o to, pokud to myslíš v souvislosti s tou hypo, tak oni budou chtít daňové přiznání..

Peti to teploučko záávidím. já jsem takovej teplomil, čím větší vedro, tím líp :grinning:
19. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak u nas prselo a prset bude cely vikos :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky jsme chteli jet nekam na vylet, yann ma jednou za uherak volny vikend, ale kam v tomto pocasi?
Dneska si vecer vyrazil sam, tak si pujdu za chvilku cist, ctu zas jednu supr knizku. Vinko mam, ale nedam si, vzhledem k me predvcerejsi opici :slight_smile:))))
19. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko bambule.-)
no,tak vitajme v novom teda :slight_smile: ja som dneska samaaaaaaaa,drahomilovany isiel oslavovat meniny... :frowning2:
ja som bola uplne zhrozena z tejto novej verzie ale pomaly prichadzam na chut :grinning: niektore veci su tu fajn,napr toto
19. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako myslim ze sa daju len tak pridavat fotky priamo z pc bez toho aby som ich musela najprv pchat do albumu :wink:
19. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku ty jsi taky slaměnka? to nechápu, že dneska nemáme winepárty, když je nás tu tolik slaměnek :grinning:
já vínko právě dopíjím a jdu si taky číst..

saku to je dobrý ty fotečky, no..
Prosím vás, já když si chci zrefreschnout stránku, aby mi vyskočily nový příspěvky tak mi to napřed taky hodí jakousi hlášku kterou musím odklepnoéut a pak mi to zkopíruje do odpovědi můj poslední příspěvek, ten zas musím mazat, abych napsala něco novýho.. Vám tohle nedělá? no bléé..

Jdu hají. zítra ciááo!
19. bře 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus ...tak je to tady a dle mého teda dosti nepřehledné...sice to vypadá jako asi esteticky ale když já jsme stará konzerva a nějak mi více vyhovuje to přímé vidění bez kliček a pod. tedy stará verze byla pro mě taková přímá :slight_smile: taky mám nějak divně spočítané příspěvky no ale čert to vem :slight_smile: fotky jsou fajn když potřebuješ něco ryhcle ukázat...ale zase to určitě budou mazat, když to nebude k tématu :slight_smile:
20. bře 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,u nas konecne svieti slniecko od rana :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takma caka umyvanie okien :angry: :angry: :angry: ale uz su v hroznom stave a teraz ked na ne zasvieti slnko,vsetko vidno :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
20. bře 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, krásný víkend přejeme. Já jsem furt nějaká posunutá, mám pořád pocit, že je neděle :grinning:

Vyrážíme s našima na chatu a pak do hospůdky na oběd.
Mužíček mi přijede večer, toto uteklo teda, si to klidně mohl prodloužit do neděle, takovej klííídeček tu mááám :grinning:
20. bře 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko nevím jak a kde nahrabat příjmy, když jis na mateřské ale manžel je hrabal taky naoko :slight_smile: normálně si nechal od známé napsat papíry (pásky) on u ní prodával obrazy...a tak to nějak sepsali....ale pšt :wink: jo a moje kamarádka žádala o hypošku u raifky a tam jí vyšli vstříc i když byla na mateřský :wink:
20. bře 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nakoniec aj ja idem na chatu,serem na umyvanie okien,nasi vzali drobcov a vonku je tak krasne,ze mne sa nic neche,tak sa tam idem vyvalit na slnko,a mamca mala narodky a 18teho aj moj maly,tak trosku pooslavujeme aj ked vsetci tam isli autom,tak bez alkoholu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
andreji,presne moj muz ked potreboval na prijem,tak vystavil braskovi fakturu,ze mu nieco poredal,on robi s drevom,tak drevo :wink: :wink:
20. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zběžně pročetla info k novému koni a jedna věc mě potěšila a to albíčka, už nemusíme dávat jen 50 fotek ale je to omezeno celkově velikostí alba...super a taky teda nemusíme už fotky zmenšovat a trápist se s tím :slight_smile:

no je tam toho víc ale tohle mi připadá přínosné :slight_smile:
20. bře 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :wink:

No dnes tu byl pán z realitky a pokoušíme se s tím něco udělat, víceméně to mám tak na 95% jisté :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . No a pokud by nevyšlo tohle, pak ještě zbývá americká hypotéka a nebo mám jednoho kamaráda, co dělá fin. poradce a on by mi taky zjistil, kde se dá dostat hypoška i s příjmy, co mám...takže snad to klapne :grinning:

Já už se na jednu stranu tak těším, ale na druhou to obrečím, ten můj byteček :cry: , super se mi tu bydlelo a mám na něj krásné vzpomínky :dizzy_face:
20. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím při sobotě :slight_smile: Tak na novou verzi koně si musím zvyknout, na střechu chodím zřídka a moc se mi to nelíbilo. No ale zvyknem si že :wink:

Kája mi v noci 2x blindila, říkala že jí bolí bříško, chtěla několikrát kadit, ale nešlo to - tak to šlo pak vrchem, pak zas zkoušela kadit, pak chtěla několikrát pít, takže jsem během 2 hodin byla u ní asi 20 x ... vždy jsem se uvelebila v pelíšku a v tom volala. Takže ráno jsme byla jak praštěná palicí a musela to dospat.
Dnes už teda neblindí, ale má dost průjem. Nikdy to neměla, netušim z čeho by to teď mohla mít ... Teď zas chrupe, chtěla si sama lehnout, tak asi něco fakt není úplně OK :unamused:
20. bře 2010 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori to je teda pech...jak říkám já vždy se něco semele na víkend, že? snad to nebude nic vážnýho a už bude Kájinka v pořádku...z čeho by to mohla mít? z kolektivu :slight_smile:

Dála zase včera, když jsem pro něj došla do jeslí tak přišel a úplně rudý oko a tvář ...teta říkala, že to má už od dopoledne, tak jsem hned nasadila opthalmo mast a kapičky, ráno sice dobrý ale spustila se mu rýma jako kráva, zase zelený nudláci a hlásek jak po třech mejdanech...chjo co to je za období :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, tak marodi ať jste brzo ok, teď je viroz všude plno a mezi děckama je to hned ...Aňa byla teď po měsíci znovu jednou ve školce a je zatím v poho, tak snad přežijeme nějaký čas bez nemocí....
20. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přejem marodům brzké uzdraveníčko..
U nás měl Alex před 4 dny sopla, ted včera Erik, ale snad to vypadá, že jsme to zažehnali a byla to nějaká rychlorýma. ten sterimar je fakt zázrak :dizzy_face:

Dala jsem si s borcama svíčkovou ,a le ze srnčího, uáááh, lahůdka.. A už bych šla zase spát a borci čiloučce čučí na pepka námořníka.. Neunavitelní ironmani :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek