• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
já dnes dělala řízky naruby s br. kaší a vývar, mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Pak jsem byla na chvilku s Márou venku, ale po hoďce jsme to vzdali, je tam sice teplo, ale fouká studený vítr, fakt mazec. No hlavní je, že se aspoň trošku provětral. Já bych tak spala, ale pokud si bucnu, půjde i Mára a pak usne zas a o půlnoci, tak jak včera :unamused:
20. bře 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my dneska byli prvně po zimě na hřišti...Dála si tam pohrál s Mirkou (to je už známá firma :slight_smile: a teda co předváděli, jsem se nestačila divit, co to z mýho maličkýho hodňoučkýho chlapečka vyrostlo...ty nesmysly a kraviny co navrhoval, že budou dělat a pak i dělali, jsem na něj koukala jak na cizího :grinning: :grinning: :grinning:

dani to máš ještě dobrý, že se shodnou v žánru a nehádaj se na co budou koukat :grinning: :sunglasses:
20. bře 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi to se dost často stává :grinning: a je to pak pěknej rébus to vyřešit, vysvětlování nefunguje, bud řve jeden nebo druhej nebo nejlíp oba :sunglasses: :grinning: Stejně přemýšlím, že tomu dvd-čku až budou spát vyrobím nějaký "bibi", nějak moc mi u těch pohádek vysedávaj :rolling_eyes:
20. bře 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj hoj,
tak my dneska vymysleli kam jet na vylet, ale vsechny zabavni parky, safari atd, jsou otevrene az od 1.dubna, takze smolik :slight_smile:
Vyrazili jsme aspon na prochazku, na nakupy, Lea ma par novych kousku na jaro.. a pak hromadny spanek az do 18h :sweat_smile: :wink:

Ted jdu neco pect, asi misu.... mnam :wink:
20. bře 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
A pusu vsem marudkum! Lea ma taky zas zelenou rymu, a pokazde kdyz je ryma, tak k tomu desne kasle, hlavne v noci :fearful: ... no snad to na jare bude lepsi :confounded:
20. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci pošli kousek, to jsem neměla ani nepamatuju,mňaaam :slight_smile:
20. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem nakonec zjistila ze na misu nemam pozadovane mnozstvi surovin, tak jsem upekla ten nescafe dezert, bez kafe, a je to v podstate skoro to same :slight_smile:
Vcera jsme tu meli zname na veceri, sli jsme vsichni spat pozde, Lea v 1h rano, my ve 2h, a v 8 rano uz byla vyspana, pomooooc...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pritom kdybych ji dala spat v obvyklych 8h - pul 9, tak mi spi do 9h rano a i dyl :sweat_smile: No tak priste....
21. bře 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,tak to sa ti oplatilo :grinning: moja tiez uz oxidovala rano o 6.30 jajajaj :angry:
my sme vcera troska poslavovali,popili,pojedli,tak fajn...teraz mala dospava a kiko je s tatinom na dvore,lieta na motorke a hra sa v piesku-zas to zacina,to vytriasanie piesku pomaly az zo slipov :sweat_smile:
21. bře 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, tak to jsi na tom jeste lip s tim rannim vstavanim :slight_smile:
Tak u nas tatinek dospava, Lea kouka na pohadku, a ja tu zeru kolac a piju uz 2. kafe abych se trochu probrala :grinning:

Pisek mi ani nepripominej, jakmile zacneme chodit vic na plaz, tak to taky bude permanentne vsude v dome, v aute, asi zacnem chodit do baraku pres garaz, kde se "vytrepem" a pak pujdem teprve dal :slight_smile:)))
21. bře 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek a krásný víkendík přeji! :grinning:

U nás jsem se dneska dospala já, vylezla jsem teprve před půl hodinkou.. To jsem potřebovala.. :slight_smile:

Luci my už taky třepem a vypadá to u nás, jako kdyby jsme bydleli na pláži.. Děs běs.. Ještěže skoro nemám koberce..

Co vaříte? Mně se nějak nic nechce.. :sweat_smile: To se chce kafe! :sunglasses:
21. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vcera jsme byli v ty Zoo a teda nic moc, ale Samuli se tam libilo, pak jsme sli vecer k znamymu na grilovacku, no mala mi usla na kline kolem 21:00 pri ohynku, no krasa :slight_smile:
Dnes my ji kamaradka bere do DC omrknout Smithsonian museum, jsem mela jet taky, ale jsem po vcerejsku tak vycerpana, ze se sotva hybu. Tak budu mit dneska odpocivaci den, mozna se budu hrabat v hline chvilicku, uvidime :slight_smile:
21. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a fotky mam na facebooku, se mi to sem nechce vkladat, beztak by mi ty se zviratky smazali :frowning2:
21. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj devcata, tak jsme doma, zvykam si na noveho kone, super ze se da dat tema do oblibenych :grinning:
21. bře 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a jak si pojedly ty Jeníkovy anorektické kolegyně? :grinning:

Kristelka je tu taky? :grinning: To je prča...toho jejího chlapa neznám, vypadá jak sportovec...

Peťulo to mi jako chceš říct, že už tam máte takové teplo, že chodíte s krátkým rukávem? Vždyť jste tam před měsícem měli úplnou kalamitu :astonished:
21. bře 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, jo prave ze pojedly, po rizeckach se jen zaprasilo :slight_smile:)) vlastne sezraly a vypily uplne vsechno :grinning: a ja bohuzel taky, jeste 2 dny potom mi bylo blbe :sweat_smile: :grinning:

Kristelka, kdo to je, co to je, nejaka celebrita? neznam...

Kristi, chtela jsem se zeptat, jak jsi hazela ty odkazy z HMka, jestli ty posledni saticky (zlute) Miusce jsou dobre? Jsem je totiz koupila Lee, a vzala jsem vel. 110 4-5 let, a jsou ji tak tesne, ze je jdu vratit :sweat_smile: Je fakt, ze Lea je obr no. Ale i tak mi pripadaji tyhle saty nejake prtave.

Tak ja jsem opet slamenka, nastesti ctu supr knihu http://www.knizniweb.cz/jnp/cz/katalog/detail/tituly-D-DIT-Dite_cislo_44.html vrele doporucuju, fakt drsna, ale dobra :slight_smile:)
21. bře 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto taky koukam, jak tam mate krasne, u nas bylo sice 17 st, ale na kratky rukav jeste nee.
Jsme s Leou dneska zas jezdily na kole, tak dnes uz ji to zdaleka tak dobre neslo, jsem ji posledne prechvalila, pozdeji hodim odkazek na videjko :sweat_smile: :grinning:
21. bře 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky tady uz je asi tyden kolem 25C :sunglasses: ale se vsadim, ze nam to moc dlouho nevydrzi
21. bře 2010 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

Andrej, Kristelky pritel je hokejista, takze mas dobrej odhad

dneska je krasne, v 1 dorazi Nellinka a pujdeme spolecne na hrite :slight_smile:
22. bře 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Luci, ty zluty jeste nemame, ale planuju je koupit, takze neporadim, ale Mia je prcek, vezmu ji asi 104 :wink:
22. bře 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženský!

ty šatičky z Hm jsou úžasný, mít holku jdu do nich. Nebo že bych je zkusila klukům?? :grinning: :sunglasses:

Kristelku nějak, nevím proč, nemusím. Vždycky mi byla protivná zůsobem vyjadřování :unamused: .
22. bře 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jit aky nemusim, jen me zaujalo, ze se tady prezentuje
22. bře 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se taky divím.. :confused:
22. bře 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,tak ja dnes idem na to umyvanie okien,na ktore som sa v sobotu vyflakla :angry: :angry: :angry: :angry:
baby,to kto je ta,co ste dali link,ta kristelka?
Peti,aj ja chcem 25stupnov,posli nam
baby a napiste mi do ip,kde vas najdem na facebooku,nech si vas pridam :wink: :wink: :wink: :wink:
22. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

ja ty saticky vzala v ruzovy, ale asi vymenim za modrou, toho ruzoveho uz mame nejak moc, jsou fakt pekny, snad budou mit vetsi cislo. Je problem chodit nakupovat s Leou, ta chce vsechno v ruzove nebo fialove a clovek ji nevymluvi nic :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska jsme zase nesli do skolky, vecer Lea dostala z niceho nic skoro 39 horecku, a i kdyz rano uz byla zas ok, radsi jsem ji nechala doma. No aspon jsem nemusela vstavat :wink:
22. bře 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenrie, to ja takova radoby hvezdicka a modelka :slight_smile: nic duleziteho

Luci, ja vezmu bud zlute nebo tyrkysove,ale spis ty tyrkysove, ty se mi libej nejvic
22. bře 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek děvčata :slight_smile:

Tak jsem opět mluvila s makléřem a asi to vyjde, budu si brát americkou hypotéku, docela výhodnou, tak do konce týdne bych to měla mít uzavřené, jupíííí :grinning:

Jinak jsem vám včera zapoměla napsat, že Laura přišla o jednoho kamaráda, včera ráno vyskočil z okna...kluk co měl čerstvě 17 let, je mi z toho fakt ouzko, i když jsem ho neznala, ale umím se vcítit do pozice matky....ta ho ráno po tom skoku našla v ratolišti krve...takový zbytečně zmařený mladý lidský život :frowning2: . A to jen proto, že spal s nějakou nezletilou holkou, která do toho šla dobrovolně, pak si vymyslela, že je v jináči, ta holka je dost problémová, opakovaně v pasťáku, samozřejmě to nebyla pravda a na toho klučinu přišla jeho matka, že to nahlásí na policajty a bude z toho mít velký průser, tak dostal strach, že půjde do krimu a skočil.... Přitom vše jede vyřešit jinak než takhle :frowning2:
22. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, gratulacka!!! Tak kdy budes bydlet!!!!??? :slight_smile:

S tim klukem to je hrozny, chjo chjo :frowning2: Zbytecny, chudaci rodice :frowning2:

Lea na kole, no ale moc se ji nechce slapat :slight_smile:))) http://www.youtube.com/watch?v=fNQiJAZiEdo
a jeste tady, tady uz je to trosku lepsi, slape, ale zase neridi :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=O6u4bHk5DW0
22. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

andrejko jedna zpráva super držím palec ale ta další to je šílený...já si to ani nechci a neumím představit to musí být prostě na ...chjoooo ....

jinak vám závidím šatičky...my budeme klasicky zase chodit v šortkách a triku že :slight_smile:))
22. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci Lea je dobrá :slight_smile: kdyby jí Jeník netlačil tak skončí asi v tom sloupku co? taky kouká kde co lítá...Dála šlape jako drak, se bojím, že až vyrazíme ven tak budu jak lovecký pes :grinning: :grinning: lítat za ním s jazykem ven :grinning: :grinning: a kde máte přilbu? :slight_smile:) Dála jí na hlavu nedá a nedá...tak asi nebude moct jezdit :slight_smile:
22. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek