• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Luci Leuska je sikulka :slight_smile: Samule taky slape, dokonce i ridi, ale zatim jen na trikolce, kolo dostala od dedy, ale je tam neco blbe s brzdami, tak se na to musime kouknout, nez vyrazime :grinning:

Prilbu jeste nemame :confused:
22. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, doufam, ze ti to dopadne, drzim pesti!!
Toho kluciny mi je moc lito a hlavne teda jeho rodicu, fakt takova skoda, pritom kvuli takovy veci, ktera se dala normalne vyresit, chjo
22. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci Leuška je šikulka!! My vytáhnem kola zítra, jsem na ně zvědavá jakjim to (ne)půjde :grinning:

Dragi - tak tak, taky závidím šatečky. no jo, zas máme tu garderobu lehčí. pár kraťasů, pár triček a nazdáár :grinning:
22. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prilbu zatim nemame, na to nase popojizdeni kolem domu neni treba, ale casem budeme muset poridit :slight_smile:) Lea uz reklamuje, ze na kolo potrebuje "bobocek (kloboucek=prilbu) ruzovou" :sweat_smile:
22. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani my letos budeme mít jako šortky kalhoty z loňska :slight_smile:
22. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, tak jsem to presne vedela, ze nam pocasi nevydrzi. Celou noc prselo, ted je teplo (18c), ale bez slunicka a hrozna vlhkost ve vzduchu, a je dusno ... no bleh :unamused:
22. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No říkal, že by to chtěl mít do konce týdne uzavřené, tak doufám že to klapne :wink: , nicméně bydlet bychom šli asi až prodáme byt, je to docela záhul platit jak hypošku tak nájem....asi bych to udělala tak, že v případě schválení bych si rezervovala domeček, to bych měla 3 měsíce čas na prodej bytu, no a pokud bychom ho do té doby neprodali, tak bysme tam už byli nucení jít bydlet, aby nám nepropadla záloha. No a museli bysme platit jak byt tak domek...

Luci Leuška je šikulka, Mára je jelito, ten tak odrážedlo, kolo asi až příští rok :wink:
22. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nevim co dnes varit ... nic se mi nechce. ALe varit musim, nejakou omacku, nebo hustou polivku, nebo tak neco, nemate nejaky napad?
22. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se krasne vylitaly, holky si moc vyhraly, pak dohodim nejake foto

aj ja jsem unavena lehce

ja dneska nevarim, dam si salat asi a Roba jde na hokej

polivku hrachovku udelej :wink:
22. bře 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja som akurat dne sumyla okno v kuchyni a aj v detskej ale boli teda riadne spnave a musela som aj cistit kvety co mam na parapete boli strasne zaprasene,a po jendom listku to slo teda desne :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
ja som mala od vcera rezne,tak nasyastie som varit nemusela a le tiez uz uvazujem,co zajtra a nic mi nenapada,uz ma to nebvavi,stale len vymyslat co uvarit :angry: :angry: :angry: :angry:
22. bře 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenrie, kytky ja davam pri desti ven a nebo je hodim pod sprchu
22. bře 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi,tie velke aj ja len toto su vsetko take male a bolo mi to luto hodit pod sprchu,tak som to cistila namocenym vatovym tamponom :wink:
22. bře 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme dali zase oobr výlet. byli tam osli, kozy, kačeny, rybníky, paráda, akorát jsem teda fest vymrzla. venku bylo 17, tak jsem šla jen v mikině, ale tam v tom údolí u rybníků stín a kosa jak sviňa, jdu si dát čaj se slivkou, prevence je prevence :grinning:

Peti - já dnes hážu do trouby upéct sekanou.
Zítra se jdeme zase znemožnit do Zpívánek :sunglasses: tak at pak nemusím vařit.
22. bře 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, no tak ted uz jen drzime palce at se byt dobre a rychle proda. Jak to vypada u vas, je poptavka po bytech?

Peto, mam stejny problem, ja FURT NEVIM co varit.

Muz ten si vari sam, furt dokola ji jenom hovezi, se divim ze jeste nebuci :slight_smile:)))

A Lea ta spoustu veci neji... a posledni dobou si porad vymysli nejake blbosti.
Dneska jsem ji delala brambory zapecene s porkem a brokolici a smetanou a syrem, a jen se na to podivala a ze pry na tohle nema hlad, ze chce k obedu kolac s bombonkama. Ten samozrejme nedostala, tak sla spat bez jidla no :sweat_smile:
A kdyz se probudila, tak jsem ji to stejne jidlo nabidla na svacinu, a ze pry nechce nic.
Sly jsme spolu odpoledne na plaz ze si udelame svacinu - piknik, nechtela nic ke svacine, uz ani ten kolac, tak vlastne od rana mela jen par cerealii na snidani, caj a pred odpolednim spanim lahev mlika. Na to ze tak roste, nic moc neji.
Pred chvili se tu zastavili tchani a prali ji k svatku, dostala kindervajicka a taky nezajem... :sweat_smile: a to uz by mela mit poradny hlad.

Venku uz je krasne, teda fouka vitr, ale je hezky :dizzy_face:
22. bře 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
s jidlem mi nemluv, jediny co fakt sni je maso a hranolky, obcas kus gulase nebo testoviny s bolonskou...proste des

pridala jsem par fotek z dneska :wink:
22. bře 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já mám pravej opak doma, já je pomalu nezvídnu živit :grinning: Příklad jen dnešní odpoledne: Oběd, usnou, hned po probuzení doma sváča mléčná rýže, odjezd a hned co vylezem z auta tak začli tlačit: každej banán, brumíka, hvězdičky, tatranku a v hospodě začali halekat, že lízátko, pro klid okolí pojídajících jsem jim teda ještě koupila lízátko, nástup do auta, jen jsme dojeli dom a žechtějí jabko, každej jedno celý. Ted mají zrovna dvacetiminutovku, co nic nežvýkají, ale to je asi zaujal krtek a hned jak skončí začnou halekat, že chtějí večeři. :grinning: :sunglasses:

Andrej - držím palce s baráčkem! co je to ta americká hypotéka? :confused:
22. bře 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, to je hypoteka kde nejak nedokladas prijem tusim, obvykle byva vetsi urok,ale nevim, nejsem si jista...
22. bře 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to u nas se tlaci jenom cerealie, by to zrala cely den, na snidani, obed i veceri. Nejaky ovoce nebo zelenina ji vubec nezajima, tak to resim tim, ze ji kupuju V8 fusion, lepsi nez nic.
Me tak ted napadlo, ze mam v mrazaku jitrnice a jelitka .... mozna udelame na vecu
22. bře 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
o jedle nai nevravte,moja chce len maso,a parky,to je jej,parky by jedla cely den :angry: :angry: :angry: a v poslednej dobe miluje pecenovu pasteku,tazke celodenna strava parky a pasteka,na obed kusocek masa ,polievku moc neche :frowning2: a maly ten zas chce len sladke jedla-palacinky,sisky,buchty,krupicu,sunku do neho nedostanem ,maso chce len s ryzou,no na nervy,pritom v skolke zje vsetklo....a poradte,co zajtra varite,mne dochadza fantazia :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. bře 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenrie, u nas v masne maji nastesti parky bez Ecek a bez barviv a tak ty jsi s klidem kupuju a davam, aspon neco sni...

a pastika? to je furt
22. bře 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani tak to jsou dobří žrouti :grinning: :grinning: :grinning:

U nás holky dlabou tak nějak normálka, jako kdybych Anče nehlídala sladké, tak je z ní asi koule, ale má ho jen velmi velmi omezeně, takže je pak vděčná i za sladké ovoce....i zeleninku baští celkem normálně, ale jak kdy...Jájucha zatím jí vcelku všechno, jen nemá ráda sladká hlavní jídla, to nějak nepovažuje za jídlo a čeká na kus flákoty...asi to má po taťkovi :grinning: :grinning: Párky u nás jsou tak jednou za půl roku, tak pak je povolím i Anče, paštiky nejíme....ale jinak jsou fakt hoooodně masové obě, dneska měly na oběd kuřecí jatýrka s rýží a se zeleninou a zdlábly toho kotel...

Dala jsem do alba pár nových fotek, jak se dámy spolu cachtají ve vaně :wink:
22. bře 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a guláš jsem zapoměla.....jak se uvaří guláš, tak dámy žerou a žerou a žerou... :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se, Lami, mas....ja doufam, ze Mia zacne ve skolce jist nejak normalne, ja toho moc nevymyslim, jsem rada, ze sni vubec neco

napr. cimkoliv namazenej chleba ne, marmeladu ne, zeleninu a ovoce ne (v polivce ano), brambory ne, proste je to s ni velmi tezke

fotky uz jsem videla, jsou kazda ale totalne jina, obe ale nadherny holky
22. bře 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dělala dneska čivabčiči...máme už nové brambory a ty teda byly dobrý, číči byly dost mastný..jinak Dála jí skoro všechno a i ve školce ho chválí, že není zmlsanej tuhle se divili jak baštil koprovku :grinning: ovoce jí na kila a zeleninu hlavně rajčata, okurky a papriku taky :wink:
22. bře 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě jsem zapomněla že Dála miluje syrový brambory...to když škrábu tak si vždycky ukradne a celej jeden sní :grinning:
22. bře 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi to máš recht, jsou každá úplně jiná :grinning: Tak to Anča je docela dobrej jedlík, fakt se mi nestalo, že by mi něco vyloženě nejedla.....ale je fakt, že když někam jdeme a ona tláská mezi jídly, tak potom taky nejí, tak to jí musím hlídat a doma vyloženě jedeme režim snídaně- svačina-oběd-svačina-večeře a jídlo mezi je max.kousek rohlíku v krámě....ale tak víš co, ve školce budou ostatní děti dlabat, tak si dá i Mia, přeci jen kolektiv táhne...a každý dítě je jiný, zas známí mají holčičku, před kterou aby dávali pomalu na špajz a lednici zámek, tak to máš opačnej extrém...to mi příjde nejedlík asi lepší :grinning:
22. bře 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moji naststie ovice jedia,za sladkostami sa netahaju :slight_smile: a ja zas kupujem kinder parky,tie su tiez bez eciek a vraj maju aj vitaminy,ja ked ktovie kao to je :confounded:
a som zvedava na Rianku v skolke,onaje zavisla na piti,ona denen vypije aj dve 1apol litrove flase.....a tiez nechapem,ze Niko mi doma vymysla a v skolke zje vsetko,este aj na duplu ide :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi tam varia lepsie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenrie, toho bych se nebala, ze by nemela co pit, maji tam vodu v tech barelech a caje kolik chces

Lami, no uvidime, lepsi nez aby jedla furt, to mas recht
22. bře 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenrie to je tím kolektivem...Dála je ve školce hodnej, pořád ho chválí, jí všechno a pak doma mi předvádí všechno jinak :grinning:

jsem vám ani nenapsala, že mám zánět spojivek jako sviňa na obou očích, mám je rudý jak králík, pálí to, svědí to hnusný je to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi u nás ve školce asi vodu v barelech nemají ale mají pořád čaj...jednou jsem ochutnala byl sladkej jak cecek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek