• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Ahoj děvčátka !
Tak co myslíte s tou virózou ??? No samo že jsme to s mužem chytli od Káji - jako včera jsme trpěli jak psi Já :rolling_eyes: öd rána, muž spíš až odpo ... ale hrůza děs, doufám že to dlouho nezažijem :confused: Zvracení, průjem, vedro / zimnice, fuj :angry:
Večer a v noci Kája opět zvracela, nestihla to, takže do postele, takže převlíkačka, no veselo :-/ Takže dneska praní, ale vše na sluníčku parádně schlo:slight_smile: Dnes zůstala doma, zítra už půjde do školky ..
Dnes jsem byla na kontrole na gyndě a zhubla jsem 2 kg, to po to m včerejšku. Pak jsme museli ještě do Mimoně, měli jsme nějaké vyřizování a dom jsme po tom včerejšku přijeli úplně KO, tak jsme odpo proleželi
22. bře 2010 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, aha...tak u nas teda jo, asi jak kde, myslim, ze voda fakt neni takovej problem, Mia jim caj pit fakt nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. bře 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dála doma čaj nepije vůbec a jak jsme na návštěvě nebo i ve školce pije ho pořád, přitom doma pije klidně vodu z kohoutku :grinning:
22. bře 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, ty vogo, tohle Lea nesni za cely den skoro :grinning:

Ale je dobry, ze ti basti ovoce, ta moje si mysli ze ji chci otravit, kdyz ji nabizim jablko, mandarinku, nebo i jahody, proste ani tuk. Jeste ze mi sem tam sni ovocnou presnidavku, ale pozor, ty co se ji lzickou ani nahodou, akorat ty co se jakoby vycucnou z pytlicku. No des.

Nastesti nezavrhla veskerou zeleninu, treba tu brokolici, zelene fazolky nebo porek a i kvetak ma docela rada, tak to varim furt dokola :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Skoro kazdy den na veceri ma hustou zeleninovou polivku.

A parky, hranolky a testoviny suche - to by mohla jist furt. A cerealie. A palacinky.
22. bře 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,t ak to je hnus teda, jesteze je to uz za vami a za vsemi tak nejak najednou :wink:
mori na vás jsme hodně myslela, jak to zvládáte, no nevím jeslti by měla už jít Kája do školky, je oslabená a přece jen v té školce...jo a chudáčku teda v těhu a taková hnusná choroba...tak snad už je vám líp :wink:
no aj un ans v skolke maju len caj a moja pije len vodu,taku detsku,kvola sa drobcek a je bud citronova,jahodova alebo malinova,tak preto mam strach::(((a navyse to pije ôlen zo svojej flasky :grinning: :grinning: :grinning:
mori,to je des :pensive: :pensive: :pensive: len nech ste cim skor fit :wink: :wink: :wink:
a este som zvedava na spanok,moja poobede nezaspi ani nahodou :confounded: ale zato o osmej vecer je uz v posteli a spi do rana,v pohode aj do 9,30
22. bře 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi,nerob chute,ja som dostala kramy a len by som zrala :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a uz ani sama neviem co
22. bře 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori at uz jste vsichni zdravi, to si ani neumim predstavit vsichni tri najednou :frowning2:

Kristi jo to vypada dobre, kdybych umela bramborovy knedlik a kdyby se mi chtelo s tim delat :grinning:

Luci u nas taky tak, brokolice kvetak jeste jo, ale hlavne ty palacinky a cerealie :grinning:
22. bře 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja MS cekam, takze taky rozezrano :grinning: :grinning: :grinning:

jako tohle varej u nas ve skolce:
PONDĚLÍ : Pomazánka z olejovek,chléb,ovoce,čaj
Polévka masová s nudlemi
Fazole po italsku,chléb,čaj
Ovocný litý koláč s drobenkou,mléko

ÚTERÝ : Pomazánka liptovská,chléb,ovoce,čaj
Polévka zeleninová
Kuře na paprice,houskový knedlík,čaj
Pečivo,pomazánkové máslo,zelenina,džus

STŘEDA : Medové máslo,chléb,ovoce,čaj
Polévka rybí s houskou
Květákové placičky,brambory,míchaný
kompot,čaj
Loupák,kakao

ČTVRTEK: Pomazánka sýrová,chléb,ovoce,čaj
Polévka zelná
Kuřecí maso na paprikách sypané sýrem,
rýže,čaj
Pečivo,pomazánkové máslo,zelenina,džus

PÁTEK : Pomazánka játrová,chléb,ovoce,čaj
Polévka gulášová
Hrachová kaše,vejce,okurka,čaj
Kukuřičné lupínky s mlékem
22. bře 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori tak se brzo uzdravte!!!! Mě začla dneska Jája s průjmem a teď má večer zvýšenou teplotu, tak buď má taky nějakou střevní hrůzu nebo jí rostou zoubky, uvidíme.......
22. bře 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
podobne varia aj u nas,oni maju na to asi predpisy
22. bře 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, tak at je brzy lip!

U nas ve skolce nedostavaji piti, vlastne nic za cele dopoledne. Az potom v jidelne piti k jidlu a to jen vodu. A pak cele odpoledne zase nic k piti.
Ja ted delam caj, protoze je nachcipana, tak s medem a citronem, takhle do ni nacpu nejake cecko aspon. Jinak vodu, nebo vyjimecne vodu se stavou, sem tam dzus.
22. bře 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jak jako nedostavaji? to ani kdyz maji zizen?
22. bře 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to je teda divný, pít musej i Francouzi,ne??? :wink:
22. bře 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, prislo mi to divny uz v jeslich, jsem ji chtela davat sebou lahvicku s vodou, tam mi vyslovne rekli, ze nic davat nemam, ze dostanou najist k obedu a k odpoledni svacine. A v lete pry i mimo to. Ale jen v lete :sweat_smile:
A ted ve skolce, kam ji davam od 9 do 12 a nemaji nic k jidlu ani k piti (mozna v lete neco pak dostanou, to nevim) Tady se proste pije jen k jidlu asi.
22. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi ti naši všechnožrouti si jsou podobný, co? sní co potkají a přitom jim lezou žebra. Naštěstí teda, nemusím tlustý děti :unamused: .
Koukám, že většinou se právě v jídle upejpají holčičky, no tak aspon je budete mít šlank :grinning:
Luci - jj, ovoce zeleninu jí, to jsem ráda. já už jablka nekupuju jinak než v těch pětikilových pytlech
:grinning:

Mori - držte se, at jste rychle fit. takhle to už dvakrát proběhlo u nás, že jsme to měli všichni, hnus děs běs, tak vydrž Prtka vydrž :grinning:
22. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
boze tady je bordel....

psala mi Laz, ze jako Nella usla v aute u nas úpred barakem a Mia jako jeste porad nic? to je nezmar, mi fakt asi jednou jebne

Luci, to je fakt divny
22. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani to buď ráda, že můžou dlabat a nejsou oplácaní :slight_smile: U nás je na tom asi líp Jájucha, bc je taková motorová myš, nezastaví se ani na vteřinku, tak nemá šanci přibírat, Anča je pohodlná, klidně si zaleze s knížkou do postýlky....takže mám trošku strach,že bude mít tendence nabírat, ale teď je akorát, ani hubená ani tlustá, normoš děcko :wink: My naštěstí vozíme jablíčka a podobně od dědy, bc jinak by dámy prožraly v ovoci a zelenině majlant.....

Luci koukám si u vás moc na pitný režim nehrajou....

Jája už spí a Anča má už vyčištěné zoubky a prohlíží si knihu o těhotenství pro děti (no comment....děsně jí to fascinuje...),tak doufám půjde tak do čtvrt hodiny spinkat a maminka bude mít úplně volno :grinning:
22. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidím, že řešíte jídlo, tak Mára ujíždí taky na cereáliích, po ránu s mlíčkem a pak během dne ještě zobe jen tak, pak miluje vajíčka, to hcce denně, ale nedávám mu je, max. 2x do týdne a to jsem z toho ještě na mrtvici, páč to není moc zdravé, pak spapká jak na snídani tak na večeři třeba rohlík s marmeládou, zbožňuje pomazánky, hlavně tvarůžkovou :grinning: , polévky mi sní plný kotel, pak masko na jakýkoli způsob, miluje knedlíky, zelí moc nemusí a taky rýži moc ne, ovoce skoro vůbec, až na nektarinky, meloun trochu a jahody, ze zeleniny mi sní jedině papriku a okurek, jinak nic. Ale v polévce zbaští všechno...no a kokinkách ani nemluvím, na tom ujíždí nejvíc :angry:

Lami ty už nekojíš?

Luci byty v mém regionu teď dost stojí, málo se prodávají, je to bída. Ještě před krizí bych ho mohla prodat o 350 000,- dráž než teď, hrůůůůza :angry:
22. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej odstavila jsem cca v půlce února....už to nešlo, jak mi bylo tak šíleně zle...během 4 dnů nekojení jsem byla kompletně bez mlíka, ani kapka, takže tělo bylo už asi tak vyždímané, že to jen uvítalo.....Jája to zvládla dobře, sice se mi furt mazlí s prsama a občas říká " tití neeeeeníííí", ale už to říká tak jako z legrace, nelítostivě.....ale UM nepije, takže furt tlačíme tvarohy a jogurty apod....ale už se dostala na úžo váhu 9,7kg, na to že je jí skoro rok a půl je prostě "macek" :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, tak dneska taky hezky, takze pujdeme zase na hriste :wink:
ale az po obede, pac prijede zase Laz s Nellinkou
23. bře 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
tak Leu jsem uz poslala do skolky, sice jeste kasle, ale hlavne vecer a v noci, to dopoledne snad vydrzi.
My mame nejake vyrizovani ve meste, tak stejne bysme ji museli brat sebou.

Vcera vecer jsme sli do kina po dlouhe dobe na romantickou komedii, bala jsem se ze to bude blbost, ale dobry to bylo, fakt sranda :slight_smile:) Dneska vecer jdu do kina s kamaradkou na nejaky valecny drama o zidech, to se asi moc nenasmeju.
23. bře 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte§
juj,mori,skore uzdravenie zelame
u nas tiez maju podobne jedlo v skolke ale zas su to fakt take miniporcie,kiko zozere aj slona ked pride domov :sweat_smile:
a na pitie mimo jedal ani neviem ako to maju,ale viem ze ked som prenho chodila doobeda a boli vonku,tak tam mali taky krcah s vodou a plastove pohariky a chodili si nalievat hocikedy ked boli smadni
andrea,my rano tiez cerealie ale potom este ranajkuje aj v skolke a konecne sa tam naucil aj pit take ze kakao,mlieko a tak,lebo mi to vobec nechcel predtym,tak som rada,ze aspon nieco
inak je dost velky žrut,ale v poslednej dobe mu nejak zacalo sladke chutit,tak to musim krotit
23. bře 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ...nám dneska přijela tchýňa tak jsem Dálu nechala doma ať se užijou a teď jsme je vyslala na kolo ven, je tam krásně akorát nevím jestli už Dála neujel do Prahy jel jako drak :grinning: kdyžtak mi ho tam holky odchytněte :slight_smile:

ve školce vaří taky podobně...kolik dostávaj nevím ale klidně si můžou přidávat tak asi nestrádaj...neumím si představit pít jen k jídlu...co to je zase za novoty ve Francii? :grinning:
23. bře 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kájuška byla už dnes ve školce a v poho. Ale říkala mi učitelka, že prej od minulého týdne nějak nechce baštit a to tam jedla předtím všechno. Tak já budu muset domluvit, aby hezky papala ..
Jo a musím dnes vyfouknout vajíčko, má přinést do školky :grinning:
Teď už chrní, tak snad se brzo vzbudí ať můžem jít ven, když tak svítí sluníčko :slight_smile:
23. bře 2010 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis Mori, uz vajicka jo? Kdy jsou probuh ty velikonoce? Ja jsem tady vzdycky uplne mimo :sweat_smile:
23. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
skared - no už příští víkoš :grinning: tak budou ve školce tvořit :grinning: dnes už tam měli pověšený papírový vejce vymalovaný
23. bře 2010 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty woe, tak to abych zacala zdobit ... no sakrys, zase nestiham
23. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek