• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
v poho, máš na to týden a kousek :wink:
23. bře 2010 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ja som tiez len vcera zistila ze je to o tyzden uz :slight_smile:
23. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se tu hrabu v tom novém koni a právě jsem zjistila, že v profilu jsem měla jméno ještě za svobodna (stejně jako třeba Draga :grinning: že slečno Staňková :grinning: ) a taky že v profilu můžu mít foto Káji a i manžela a nějaké info o nich
23. bře 2010 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky že si různé fotoblogy můžu hodit do "oblíbených" , tak už jsem si vás tam naházela :wink:
To že to jde i s diskusema dát do oblíbených už vím, to jsme udělala hned a nemusím to furt hledat :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspoň nějaká pozitiva na nové verzi :wink:
23. bře 2010 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zdravím Vás všechny v nové verzi Koňa, já ty změny nemusím, nesnáším se učit třeba manuály u mobilu, tzn. umím jen základní věci, jsem na to líná, pokud nepotřebuji, neřeším, tak až tady budu něco budu potřebovat, tak budu jak to tele pátrat :grinning:

my včera byli s Viktorem na logopedii, nevydrží se soustředit, ale tu půl hodinku jsme zvládli, pak hřiště a dneska už je nachlazenej, Verunka ve školce dobrý, ale mají tam taky vši, s tím pitím je to tak, že tam mají v konvici asi na stolku stále, ale čaj a štávu, co Nice nechutná, tak pije ke svačině a k obědu vodu, co jí natočí z kohoutku, prostě musí být extra a jí suchý chleba, páč jí nechutná ta jejich pomazánka :grinning: , ale hlavně,že se jí tam líbí..

já jdu dnes do kina na Ženy v pokušení, kámoška mě vytáhla, tak snad to bude dobrý
23. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak pak poreferuj jaký to bylo :wink:
23. bře 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jdu na Zeny ve ct, poreferuji tez :slight_smile:

jsme zpet z venku a za chvili na hokej
23. bře 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dostala jsem chut na kureci jatyrka ... ale uz jsem byla ve ctyrech obchodakach a nikde to nevedou a koukaji na me jak na debila kdys se zeptam .... :angry:
23. bře 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my byli venku, kolo jsme prozatím nechali doma, páč trochu fouká a nerada bych aby se hned nachladila. Tak si dáma musela vzít ven nákupní vozík :grinning: páč kočárek na panenky jsme reklamovali a čekáme na vyřízení
Teď čekám na Prostřeno! - koukáte někdo na to ?
23. bře 2010 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme dneska poprvé sedli na ty kolečka co dostali na Vánoce :grinning: Tcháni nakonec nekoupili ty z Tchiba, jak jsem myslela, ale vzali po jedněch dvojčátkách u nich z ulice. KOlečka jsou takový fajn, hezky barevný, značku jsem si nezapamatovala, velikost asi ta 12, oni ani neví. Klukům jsou akorát, větší by jim možná dělaly problémy. Tak borci jezdí jak draci, maj to asi natrénovaný z toho jejich šlapacího traktoru. Akorát jakkoliv mírnej kopeček jim dělá potíže, to bude muset maminka tlačit. Paráda :sunglasses: . To budou muset ještě vypilovat :grinning:

Někam bych vyrazila. Do hospůdky ani ne, to jsem byla s babama před týdnem, ale na nějakou masáž nebo do wellnessu, trošku si povegetit.

Uvažuju, že bych měla kluky trošičku začít dávat od sebe, třeba na pár hodin, na odpoledne.. Oni jsou tak nesamostatní, nechtějí brát na vědomí jiný děti, jenom oni dva a nikdo jinej. Asi je to normálka, já nevím.. Ale i tak by si zasloužili jednou komfort mít maminku nebo někoho jinýho jenom pro sebe a trošku by se měli začít učit fungovat jako samostatnájednotka..

Peti - s jatýrkama jsi mi udělala chutě a mám je zrovna v mrazáku! :grinning: Ollé!!
23. bře 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Dani, tak zavidim, ja jsem se ted dozvedela, ze tehule jatra nesmi, tak jsem z toho cela nestastna :frowning2:
23. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nesmí?? :confused: ty jo to už si ani nepamatuju... Kvůli čemu?
23. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani tady jsem to psala do rijnovek, tak ti to jen tady zkopcim:

no, pry je v jatrech moc vitaminu A ktery muze zpusobit defekty miminka. Dennin davka vitaminu A je zhruba 8000 I.U. ve 100 gramech kurecich jater je zhruba 23 000 I.U. coz je asi 288% denni davky. Ve 100 gramech jatrove pastiky je jenom asi 1200 I.U.
Vyzkumy prokazaly, ze pri konzumaci vitaminu A ve vetsim mnozstvi nez 10 000 I.U. denne zvysuji riziko defektu. Tohle se tyka zvireci formy vitaminu A (retinol) a ne rostlinne formy (betacaroten) ktera je prospesna....
23. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky jsem se docetla, ze jatra z polarniho medveda muzou zabit dospeleho cloveka. Jo a deti do 8 let by nemeli konzumovat vice nez 3000 I.U. denne .. takze zadna jatyrka pro deticky .. kdyz si ted predstavim, jak jsme v jidelne na zakladce meli hovezi jatra aspon jednou tejdne ...
23. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,tak o jatrech to vim, ze by se nemely jist, ale u me to problem neni, ja je nejim nikdy..max. jsem snedla v polivce naky, t mi az tak nevadilo

tady je zase bozsky, takze tanyny a pak se uvidi, co s nacatym dnem :slight_smile:
24. bře 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
Peto tak to je smula, mit takove chute zrovna ted ;)
Ja si vzpominam ze me taky neustale v tehotenstvi honila mlsna, hlavne na morske plody, sushi, ustrice a tak... proste jak napotvoru vse, co jsem zrovna nesmela :slight_smile:)

Vcera jsme byly s kamaradkou v kine na film o zatahu na zidy, dobry film, ale hrozne to bylo, cele kino brecelo :sweat_smile: Tak jsme pak daly na spraveni nalady jeste druhy film, pro jistotu komedii :sweat_smile: :wink:

Dneska vyrazim s Leou, kamoskama a detma na nejakou vystavu dinosauru, snad to bude dobry.
24. bře 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Luci vy jste zvládly dva filmy po sobě?? super!! jste dobrý. já bych to neodseděla :slight_smile:

Peti tak jsem zase moudřejší :wink: Já myslela, že to je kvůli té kyselině žl. co obsahují, o tom vitam. A ani nevím..

Borci od rána halekaj že chtějí jít na kolo. já jsem akorát vylezla, v noci jsem se vzbudila a nemohla spát hodku a půl tak jsem jim ráno pustila pohádku a dospávala. tak dám rychle kafe a vyrazíme, mám etotiž dneska nabitej program až do večera, tak at to všechno postíháme :wink:
24. bře 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, jsme si rekly, ze toho musime vyuzit, kdovi kdy se zas spolu do kina dostanem.
Ja jeste v pohode, ale kamoska ma 3 deti tak moc volna nema, no taky sotva jsme sedly do kina, volal ji manzel, ze maly spadl a asi ma zlomenou ruku, at pry hned prijede :grinning: Nastesti to nebylo tak zhave :slight_smile:)
24. bře 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme doma, dneska jen s jednou zlobici scenou, kterou jsem malem neprezila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zabit ty deti, obcas....
24. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
skared - :confused: nesmíme játra jo :sweat_smile: já je vařím a jím normal. Ale snad to jako nějak neva, já jich moc nesním, spíš tu omajdu :wink: Tohle si teda vůbec nevybavuju ano z prvního těhu, že se to nesmí :confused:

Karolínka přišla ze školky vyřízená, lehla na gauč a do 5 min. byla tuhoň, tak jí pak taťka přenesl. No spí už 3 hoďky :grinning: ale jako už by se mohla vzbudit, když je tak hezky - takový vyspávání si má nechat na ošklivý počasí

my jedem zítra na ten UTZ do Liberce do Gennetu.
pak tam sjedem do prodejny pro kočár, jak jsme ho dali do pozáručního servisu - trvalo jim to jen týden, takže rychlovka
24. bře 2010 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Mori, vsak ja jsem z toho nestastna, koho by to napadlo, ze je tam tolik toho Acka .. chjo
ale vcera jsem nakonec udelala veprove platky na houbach s ryzi, tak sice to nejsou jatra, ale taky to bylo dobry a chute se tim zahnaly :grinning:
Dnes jdeme se Samuskou na plaz, na koupani to samo jeste neni, ale tak si tam dame obed, posbirame nejake ty musle, se doma uz vazne po ty zime straaasne nudim
24. bře 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy :slight_smile:

já játra moc nemusím takže mě to netrápí...ale třeba moje maminka, když ještě byla malá musela jíst syrový játra povinně asi kvůli krvi nebo co...nebo že by právě kvůli tomu A?

jinak dneska ráno se Dála probudil a že nemůže chodit, že ho bolí nožička, ani do školyk jsem ho nedala, celý den tu pajdal jak mrzáček (chudinka) ale nic viditelného, žádný úraz...nakonec jsme vydedukovali, že se včera asi přetáhl na kole...no uvidíme zítra ráno...

mori díky za info o slečně Staňkové, já si toho nevšimla :slight_smile:)
24. bře 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, tak dneska nas ceka krasny den, jdu hodit pradlo ven a pak povalime na hriste

a vecer dorazi chuvicka, R pujde na pivo a ja do kina :slight_smile:
25. bře 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ráno...tak Dála už šupajdil do jeslí, já mám volno a jdu k sousedce na kafčo a chlebíčky ze včera :grinning: pak musím pověsit prádlo a asi trochu žehlit...chjooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek! :wink:

Dragi zááávidím. Zlatý časy, kdy jsem dala kluky do jeslí a klííííídek :slight_smile:

včera Džungle trochunuda,co? :unamused:
25. bře 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

Lea zas celou noc kaslala, tak jsem ji sice dala do skolky, ale pujdeme odpoledne k doktorovi, to uz neni mozny.
Krasny den teda zavidim, tady se zase vcera zakabonilo a prsi a prsi, je hnusne vlhko, fouka, no fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jsme byli vecer u kamarada, hlidal svagrik, Leu jsem dala spat, vypadala fakt ze spi, a asi za hodinku slysi svagrik nahore nejaky sramot, jde tam, v pokojicku rozsviceno a slecna si vesele hraje :sweat_smile: :wink: Potvora mala.

Naproti nam stavi domky, tak mame od rana bagry, nakladaky, no paradicka. Snad to postavi rychle :sweat_smile:
Dopiju kafe a jdu cvicit, ne ze by se mi teda chtelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
25. bře 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já ráno vyžehlila kupu prádla, teď už kuchtím brambory, majdu a masiko mám ještě ze včera, tak se trochu najíme a vyrazíme do toho Liberce. Kája bude ve školce chrupat a pak jí vyzvedne babička.
Fajn že je zas hezký počásko :slight_smile:
25. bře 2010 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my razime s Miou na obidek a pak na hriste :slight_smile:
25. bře 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
co noveho?aj u nas je krasne,akurat dneska dost fuka..vcera bolo uplne super,cely den sme boli vonku,sofia uz vyčumuje z kocika,tak som jej stiahla striesku nech aj volaco vidi,tak bola z toho mierne "sokovana"-v dobrom-pacilo sa jej to,len moc toho nevidi ked je nalezato,asi za chvilu poputuje do sportaka a do mierne zvysenej polohy,lebo natahuje ten krk jak zirafa len aby nieco videla :sweat_smile:
peti,ze na plaz,neprovokuj!!!!! :wink: :slight_smile:
dani,ja tiez chcem kikovi kupit uz normos bicyklik,ale tiez rozmyslam nad tou velkostou kolies,musim to niekde obkuknut nazivo,inak mam vyhliadnuty tento,len tie kolesa neviem,maju aj vacsie...
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7252076&tab=9
25. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tohle je můj malej brácha Matěj
25. bře 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek