• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Dobré ráno ! Tak včera na UTZ - mimi se zdá vpořádku, ale zas to dr. vidí o týden menší než předtím v dr. v České Lípě, takže musím ještě za 2 týdny na kontrolu opět do toho Gennetu, až tedy mimčo zas trochu povyroste. Fotku nemám, nešlo nic kloudného vyfotit - ale nevadí, z 12 tt máme pěknou fotečku.

Já se dnes vzbudila v 6.30 h, tak už jsem i po snídani. Kája vstala v 7h, teď baští kuličky s mlíčkem a po půl půjdem do školky.
26. bře 2010 v 07:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar bazar, tak vcera film dobrej, jsem se pobavila, prvni pulka teda byla o kus lepsi a dost vtipna a druha zase premysleci

pak jsem to zazdila trema pivkama a tatarakem, cune jsem :slight_smile:

dneska nakup,obed a pak ven
26. bře 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dávám kávičku, dám prát pračku a možná půjdu i něco dělat :grinning: Kájuša bude ve školce spát, tak času mám dost :wink:
26. bře 2010 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!!
tak tu mámë poslední teplej den, musíme ho pořádně užít. Takže vyrážíme na chatu s našima, pak dáme někde v hospůdce všichni obídek, pak hošani zůstanou s našima až do zíííítřka, ááách! a já si skočím mrknout na plavky a večer s kamarádama na pivo!! :sunglasses:

Kristi prosím připomen mi ten název filmu, at nemusím pátrat,dík. :wink:
26. bře 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
sim te Zeny v pokuseni :slight_smile:

tak me ukecali, pristi tyden mam prvni hodku golfu :slight_smile:
26. bře 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík, mi to nějak vypadlo z hlavy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
26. bře 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule,dneska ma byt 20 stupnov,tak na obed vyrazame do ulic :slight_smile:
kristi,brasko fesak veliky okaty :slight_smile: :slight_smile: ozaj a ako si miuska zvykla na opatrovatelku,v pohode?
mori,ja som cele tehu mala na sone podla velkosti o 2 tyzdne mensiu a veru aj bola drobec :slight_smile: co uz teraz povedat nemozem,tazka je a tucna :grinning:
26. bře 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi bráška je okatej :slight_smile: se máš takovýho bráchu :slight_smile: a co povozíš ho někdy? prosím tě jedna scénka to je v poho já včera měla divadýlko pro celý kladno...mladej si usmyslel, že něco chce já nevěděla co, a to co předvedl ...děs...no nakonec jsem na to přišla, chtěl zmrzlinku...jenomže řval, že chce fornetku (oni jí totiž mají ve stánku kdy jindy kupujeme fornetky) a já koupila teda nejdřív fornetku no a to byl spouštěč ječel jak magor ...nakonec jsme se domluvili, dostal zmrzku a ve vteřině byl opět vzorný chlapeček...ale už jsem myslela, že ho tam přehnu přes koleno...jo a tataráček bych si dala mňam :grinning:

Mori oni takhle řeší týden? já když byla na utz v gennetu tak doktor říkal, že +- 14 dní se nic neděje..

měla bych žehlit ale se mi teda sakra nechce :confounded:
26. bře 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...ja akosi nic nestham :frowning2: vcera sme boli smlaym na kontrole na kzonom vo Svidniku,tak snim bola spokojna,svrab je vylieceny ale vraj mu zacina atopicka dermatitida :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: tak dufam,ze nic z toho nebude
kristi,ty mas takeho maleho brasku :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: paniiiii.....
bbay ja mam take nervy,brala som novynnete ale mi rozbili zle,pytala som lekara nech mi posle iny recept,posiela mi ho postou,kedze ho ma iv inom meste a mne nic nedoslo:::(((takze som bez tabletiek,ja mam teraz desny strach sexovat bez tabletiek po minulorocnej skusenosti :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: mam priserne nervyyyyyyyyyy
26. bře 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - no řeší to kvůli tomu vyšetření teď, což se provádí ve 20 tt a dle včerejšího UTZ ještě nejsem. Za 2 týdny budou určité orgány zas trochu víc vyvinutější, tak tam pojedem znova no. Ale tak zas lepší, že to hlídaj pečlivě, než kdyby na to dlabali :wink:
26. bře 2010 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máte odkaz na stránky, kam jsme si dávaly nějaká videa s dětma ? vím, že jste tam dávaly i některé z vás ... já to měla v oblíbených, ale po přeinstalování počítače mi to zmizlo a zaboha si nevzpomenu na název :sweat_smile:
26. bře 2010 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha, už jsem to našla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2010 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori tak to jo to pak chápu ale víš jak lepší víckrát než pak nějaký průser že...ty jo ale že ti to utíká za chvíli rodíš :slight_smile: kdy máš přesný nepřesný termín?
26. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - nějak kol 20. 8. + - :grinning:
26. bře 2010 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau zeny,
jdu si postezovat na nasi americkou postu

jsem si obednala neco pres internet, coz jsem vazne nechtela aby Aaron videl, nebo vubec vedel o tom ze to mam, kazdopadne cely tyden kontroluju na webovce kde se balicek nachazi, jestli uz to prijde a kdy atd atd
no dnes ranu to zase zkontroluju a pry se snazili balicek dorucit vcera v 18:19 a ze nikdo nebyl doma nechali listecek a mam si to prijit vyzvednout. Jenze my jsme vsichni doma byli, nikdo se k nam nedobyval, listecek zadnej. Tak jsu nakrkla, protoze kdybych ten balik necekala, tak bych ani nevedela, ze nejakej prisel a oni by to za 14 dni poslali zpatky .. zmrdi

Tak ze za pul hodiny tam na poste otviraji, tam na ne vlitnu, se z toho poserou. Takhle me hned po ranu nastvat.
26. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
péti to je stejné jak u nás :slight_smile: mě takhle doručovali matraci....jsem je seřvala, a ještě ten den jí dovezli pacholci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mori tož to je opravdu za chvíli :grinning:
26. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
skared - a nemluvíš to o České poště :grinning: jako by to bylo u nás :sweat_smile: Buď v klidu, tohle je normální i tady v ČR :unamused:
26. bře 2010 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha, no holky, dala jsem si kafe, trochu jsem se uklidnila, ze je to tak i u vas :grinning: ale stejne je tam servu :sunglasses:
26. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme byli u doktora a Lea ma anginu a k tomu zanet ucha!!! Nechapu :fearful: :sweat_smile: Na bolest v krku ani ucha si vubec nestezovala. Sli jsme tam, protoze kasle zase uplne silene, 2x v tydnu mela kveceru trochu teplotku, ale jinak nic. No tak dostala antibiotika.

Za hodinku mi ma prijit zase jedna maminka se 14ti mesicnim chlapeckem na hlidani, po predchozich zkusenostech jsem zvedava ci vubec dorazi :slight_smile:

Peti, smula no... Ja mam problem snad s kazdou blbosti co objednam posledni dobou, mam nejak na to smulu.
Minuly tyden jsem objednala treba oblecky pro Leu v Nextu na jejich francouzskych strankach, a platila jsem to svoji ceskou VISA kartou. Objednavka normalka prosla. Za 3 dny mi prijde email, ze platba nebyla akceptovana. Tak se ptam jako proc, protoze na ucte to mam v nejakych blokovanych platbach, penez mam dost. A odpovedeli mi dneska, ze ta platba nevyhovela jejich vnitrnim kriterium ale ze mi nemuzou rict jaka kriteria to jsou :astonished: Tak docela cumim. Jako nevim jestli to mam vubec objednavat znova..
26. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, dala jsem si za ukol, ze napisu tatovi k narozeninam (29.3), proste ze udelam ten prvni krok, ze bychom se opet mohli normalne bavit, mozna me to posune dal...a mozna taky tata nebude chtit, ja nevim...
snad si malyho nekdy povozim, uvidime

Saku, Mia si na Kamilu zvykla, jso spolu naprosto v pohode :slight_smile:
26. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci teda chudák Leušák tak ať je brzo líp

jinak já dneska došla pro Dálu do jeslí a teta mi říká, jestli jsemesi všimla, že má Dála lysinky v hlavě, že teda včera si toho nevšimli ...normálně má fakticky plešky...nevím jestli to má ještě k těm stroupkům z miminka pořád si to nechtěl nechat vyčesat nebo to bude něco horšího, prý bu´d plíseň :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo nějaké vnitřní onemocnění......navíc opět víkend, že...se z toho fakt už jako po*eru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, my mame furt jeste ty stroupky, MIa si to nechce nechat vycesat, potvora...

jdu cumet na Prostreno, dneska je tam pani znalkyne, co me totalne sere
26. bře 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi Dála právě taky ne a doteď měl háro přes zimu, ale v po jsme ho vzala strojkem a zřejmě to vylezlo je to hnusný...a doufám, že to nebude nic blbýho nebo mě fakt už seberou
26. bře 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no halo :slight_smile:
tak kiko sa vcera aj dneska dočmochtal v skolke pri spani,no nervyyyyyyy :angry: a ze dneska ho vystihla ze to pustil ked uz sa zobudil,niezeby isiel na wecko ale sups ho do gati,no pekne,uz len to mi chyba k stastiu aby sa mi zacal pocikavat,pritom doma cez denne spanie sa nepocikava uz vobec,tak neviem co to ma byt toto zas...

kristi,drzim palce s "ukolom" :wink:
luci,kiko mal tiez pred tyzdnom anginu..
26. bře 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - baba co dnes vařila mě taky pěkně srala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty další kuchtíky určo taky :grinning:

Dnes jsme teda vytáhli konečně ven kolo, šlo jí to hezky, i nějaký fotky jsem nadělala :slight_smile:
26. bře 2010 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejhorsi je, ze se proste netrefis do chuti, ja bych si dneska urcite pochutnala, vsechno co delala mam rada....

Saku, dik :wink:
26. bře 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my jsme si taky prošli nějakou střevní virozou, Jája jen průjem, ale Anča blila jak alík...ale naštěstí jen jeden den, takže v pohodě, ale jak jsem si tu libovala, že jedí tak nějak v pohodě, tak teď moc nejedí ani jedna....tak snad se to zas srovná.

Peti ty játra v těhu - nemají se jíst často, ale když si je dáš teď jednou, rozhodně miminku neublíží...já je teď taky moc nevařím, ale jinak je holkám dělávám tak jednou měsíčně, hlavně proto, že jsou super zdroj železa a ony měly obě problémy s anemií z nedostatku železa.

Holky mi dávají pěkně zabrat, jsou sice celkem hodné, ale jak pořád v hezkém počasí lítáme po venku a já lovím Jájuchu po prolézačkách a tak, tak jsem totál grogy, mám ruce jak stěhovák :grinning:

Jinak pro pobavení - koťátko v botách - Jájucha uklízí zimní obuv :grinning:
26. bře 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - tak já jsem neznalec toho co vařila, ale určo bych ochutnala. Ústřice jsem nikdy nejedla, křepelčí vejce taky ne, chřest taky ne, ďase taky ne - ale minimálně bych ochutnala. Těžko říct, zda by mi to chutnalo ..
Musím zkouknout včerejší díl, jsem to včera nestihla a ráno to na Streamu ještě nebylo - ale už to tam je,tak jdu na to
26. bře 2010 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ustrice neni nic, co bych vylozene vyhledavala, ale jde to. Chrest miluju, uz se tesim na sezonu, mnam.

jdu se kooooupat, mam novou Marianne a budu tam dlouhoooo
26. bře 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chřest taky miluju, ústřice - neměla jsem odvahu to pozřít, ďas je lahůdka!!! Mňam, děláte mi chutě :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek