• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
je to cim dal horsi, co? Mia s sebou taky flakne na zem obcas a desne place ( hraje to) ale jinak si zatim nemuzu stezovat...
25. bře 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak já vyvářím, Vikin spí, konečně, včera do půl dvanáctý, budíček v šest...ale prej i z těch antiepilepik může být takovej hyperaktivní a nesoustředěnej...ale co jako já :grinning: ? já nejsem vůbec aktivní :grinning:
dělám vepř. steaky, mám chut na kus flákoty
Andrej, naše oblíbená činnost lézt na knihovnu, stůl, okno a malování po stole :angry:
25. bře 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
knohovnu nemam, okno je nizko, to nicemu nevadi, malovat nema cim..tuzky schovavam, pokud vylozene nesedim u ni

oblibena cinnost, brat mi sminky, boty, strkat cokoliv do pracky, ted zrovna se sere, ze ji nejdou nasadit moje bryle, pak ji bavi neustale mi neco brat z supliku v kuchyni, zametat, schovavat ovladace apod... :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

tak my byli cvičit aby si Dála vybil energii, všechny dětičky po cvíču utahaný usínaly v kočárku a Dála torpédo lítal jak blázen, pokácel jim půl fitka, shodil paravan a takovou těžkou ceduli, ještě že tam nebylo žádný dítko jinak bylo po něm...skákal po schodech, sbíral sníh ...energii spíš dobil...a to ještě na tom cvíču všechny ty děti tak způsobně dělají kolokolomlýnský apod....ale Dála ne, ten leze po stepech, skáče na trampolíně...no asi tam chodit nebudu, protože platím a řádit může venku zadara, že :sunglasses:

soni tak ten EMO účes je krásnej, do toho bych šla hned... :wink:

Leni tak si zobni antiepileptikum od Vikyna, třeba tě to nahodí a pokud ano tak pošli nějakou piluli i do Kladna :grinning:

Kristi Miuška a plácnout sebou o zem? no to není možný už i vy? :astonished:
25. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevíte, co ta Peťa? jak se rozhodla?
překvapuji sama sebe, snědla jsem dva fláky masa, samotný...Dani, už přicházím na chut tvým stravovacím návykům, vím, že jíš i přílohy, ale teda tatarák bych stále nedala :grinning:
no, není všem dnům konec :grinning:
25. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, to vis ze jo, ale ne casto, zatim delam, jako ze me to nevzrusuje a ji to prestane bavit, tezko by se nam tahle etapa vyhla...

leni,ty taky nejis tataraka?
25. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, no já už sama odmítám s dětmi chodit do MC, Nika si hraje, chce malovat, tančit a říkat říkadla, Vikin si chvilku jezdí s auty, sklouzne na klouzačce a nuda, se sebere a zdrhne mi, tak já za ním, Nika naštvaná, že s ní netvořím světové umělecké výtvory, zničená jsem já, tak když má manža odpolední, tak jdeme všichni, on tvoří s Nikou a maminkama a já lítám po budově a venku s Vikinem :unamused: a v sokole to samý, sama nezvládám
25. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, nejím, tuhle jsem trošku ochutnala...a brrrrr..pak teda nejím syrečky, což u nás jí hlavně děti :grinning: a vinnou klobásu jsem asi taky ještě v životě neochutnala, pak nepozřu kližku (ani nevím, jak se to píše, páč jsem to z domu neznala, jí to tady příbuzenstvo) a různé ty křubky na kostech, bllllaaaa
25. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: jestli já nejsem DÁMA :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, no to jsme na tom podobne, syrecky jsem taky jeste nemela, tataraka taky ne, vinnou klobasu jim asi rok, to mi nevadi....a z klizky ( libovy) delam gulas, to mi nevadi. Krupky taky nejim, za to tchyne ta ozira kosti po vsech
25. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: tak asi jediné jsme koníkovské DÁMY a ostatní jsou čuňačky :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha, to bylo vtipne, to ja zase zeru ruzny jiny prasarny, takze se nebojim, ze by se to nevyvazilo, viz moje bramboraky namazany pom. maslem a zapijeny kefirem
25. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fuj :sweat_smile:
25. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar b aby!

leni - já tu zrovna dlábím a pročítám vás,ale s tou flíkotkou jsi mi udělala chutě. měla jsem na večer v plánu špenát,ale možná změním názor :grinning: já si zrovna dávám výýýborný masíčko na štávě,mooc dobrý jsem to uvařila,musím se pochválit :grinning:

jinak dneska jsem ráno kluky hodila do jesliček,určo tam něco chytnou,ale musela jsem,měla jsem vyřizovačky.ráno venku jak se říká samec jak blázen! fuj! krásně,azurko,ale kosaaa :angry:

oběhla jsem nějaký úřady apod. a dopo jsem se doplazila na kafčo a snídanku s kamarádkou v kavárně. pak jsem si udšělala radost a borcům jsem koupila rifličky,konečně. tak snad jim budou dobře,užse těším až je do nich navleču :grinning:

leni já se taky hlásím. sem s hyperaktivním ap ilulama. měla jsem jet ještě k doktorovi ale prdím na to,jedu do postele.hendka jak to sním :grinning: :pensive:
25. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda z kližky miluju guláš...to je prostě nejlepší...a tataráka jím odmalička :slight_smile:) chrupky (křupky) nejím ale manžel ožere kosti skoro celý ...jsem taková poločuňačka... :grinning:
25. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dála po cvíču usnul konečně :sunglasses: a já jen skáknu dolů do baráku nakoupit a hned to zalomím taky :grinning:
25. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pujdu taky chrapat, uz se tesim.....
sice mam jeste praci, cca 20 zakazek, ale to pocka,ze?
25. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi tak to je ale sulšná prasárnička :grinning: :grinning: a je ti potom dobře,jo? nebo letíš?? :grinning: :grinning:

já jsem taky DÁMA!! až na ten tatarák nejím v všechno co tu píšete. vinnou klobásku-nechutná mi,syrečky - bléééé,kližku - nevím, nesnáším držtky (jak se topíše??), křupky dávám Pepovi, tomatovej džus (max. v podroušeném stavu a musí v něm být hodně chlastu) a kovbojský fazole :grinning:

no nic,vysílila jsem se domácím šůringem,jsem napapkaná tak idu hají. brou noc :slight_smile:
25. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi počká...já mám zase koš přetékající k žehlení...
25. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi tvoje stroy s dálou na cvičení,přesně takhle to dopadlo u nás. byla jsem jednou ,a naposled. všechyn děti úhledně cvičily s maminkama a já tam dělala totálka chaos. když jsem jednoho odchytla,tak se mnou cosi za pohyby vyráběl,ale druhej tam mezitím devastoval celou tělocvičnu a náčiní. takže nikdy více. a unavená jsem z toho byla akorát já,děcka vůbec. :grinning:
25. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
neletim, ja jsem na tohle imunni, muzu sezrat tresne a zapit to mlikem a nic....

kovbojsky fazole mi nevadi, delam si je s cesnekem, hodne pepre a naladuju to na opec. bagetu, syr a pod gril...mnam.

tomatovej dzus jsem taky jeste asi neochutnala

nezreu kvet. mozecek, nikdy, to bych to fakt hodila...
25. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani dobrou...jo, tomatovej džus, jsem ochutnala na špičku jazýčku a fuj...fuj fuj..
25. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme zmlsany, koukam..... :slight_smile:

jo, a taky jatra a vnitrnosti...krome ledvinekz kralika, ty snim.
25. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlavně že nám chutná Milka a vo tom to je, že :grinning:
25. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, minule jsem mela celou s celyma oriskama, mnam
25. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomatovej džus blééé přitom kečup jako můžu...

tak jsem se nachystala do toho krámku a peněženka nikde...prohlídla jsem byt 2x a nic...tak jsme šla jen tak, že se zeptám jestli jsem si tam náhodou peněženku nenechala (když jsme šli ze cvíča tak jsem tam jen vběhla, že koupím rohlíky...ale bylo tam moc lidí tak jsem zase odešla, že tam právě dojdu teď) a holky já opravdu mám dost...normálně jsem jí tam fakticky nechala položenou... :astonished: naštěstí jí prý nějaká hodná paní odevzdala prodavčce...

tak a jdu do peří
25. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je pech,fakt. děti nejsou doma, manžel není doma a já jsem neusnula,jak na potvoru. už tak tak jsem byla v říši snů a zazvonil pošťák :confounded: tak už tu kafuju,spala bych ale jak blázen. já blbec si dopo dala kolu,no..na mě to hrozně účinkuje,trochu kofeinu a nespím :frowning2:

květák na mozeček můžu, ale jen můj,dělám výbornej :grinning:
25. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím si dát honem jeden fotbálek,provětrat mozkové ventilky :grinning: (a využít že tu nikdo není,neřve,nerušíííí :grinning: )
25. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj§
tak aj my sme mali sokove rano,ked som pozrela z okna atm bielo "az" 1 stupen :confused: normalne som musela zoskrabavat namrazu z auta,to fakt neznasam :angry: teraz sa to tvari ze je pekne,slnecno-ale pritom kosaaa-ale uz cez vikend hlasia14,tak sa tesim

dani,dosli mi tie vecicky z nextu,fakt su tie riflicky take tensie,ale zas teraz este mame a uz bude len teplejsie,tak uz vydrzime,a super vyzeraju vyhrnute na tristvrtove,je to tam take na zapnutie na boku,takze vynosi v lete,ked uz nie teraz

rajcinovy dzus by som nevypila ani nahodou teda,fuuuj :sweat_smile: zato milku mozem,hlavne tu polmetrovu s karamelom a celymi orieskami :grinning:
25. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku díky za info..rifličky vypadaj pěkně,tak to budou ty,co jsem viděla na prodejně. já právě takový tříčtvrťáky/kraťasy s laclem riflový z nextu mám,z lonska,ty jsou frajerský a normálka rifle jsem koupila právě dneska.. :grinning: mám z nich radost jak kdybych si je kopila sama sobě :grinning:

tady je taky pěkná kosa,ale krásně. odpo jdu s klukama ještě ven a k našim,to pořádně vymrznem.
25. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek