• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Holky máte někdo nějaký dobrý tip na kovové odrážedlo ?? Takové to ve stylu First bike, ale lacinější?? Teď koukám na nějaké zn. Kettler, nepřijdou mi špatné, ale nemám od nikoho reference...
26. bře 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak holky ... americka posta se dnes vazne predvedla, tak tam rano jdu, sice nasrana ale protoze jsem slusne vychovane ceskoslovenske devce tak se mile ptam co a jak kde ze ten balik je. Pani tam v zadu neco hleda a pry ze ona to tam nema a ze je to nejspis venku na doruceni, tak ja teda zase slusne jak je teda mozne, ze mi na strankach pisou, ze nechali vcera listek, pry asi porucha systemu (to urcite) no prijedu domu, cekam ze bude listecek, protoze je to na podpis a on kurna balik lezi prede dverma ... tak potom se v tom vyznej :angry:

Lami, tak to jo, ja si teda jatra dam, jestli je nekde sezenu :slight_smile:

Samule uz dva dny chrchla, vcera mela i teplotu, tece ji nejakej hnus z oci, je urvana, uz nevim co s ni, jestli ji to neprejde tak asi zajdem k lekarce v pondeli, ale myslim ze to je jen head cold (nachlazeni asi mozku :grinning: )
26. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ustrice budu mit zitra, tchan je dneska nekde lovil. Zpocatku mi nechutnaly, pak jsem si nejak zvykla. A to je tam nejak varili?
U nas se ji jen syrove.
Chrest muzu jakkoliv.

Lami, bomba fotka!!! Je neuveritelny, ze uz je Jaja tak velka :sweat_smile:

Peti, tak hlavne ze to nakonec doslo :slight_smile:

Mne ten Next nakonec neakceptovali jen kvuli platbe ceskou pl. kartou, to jsem nepochopila a nechapu. Asi nechteji prodat. Tak na ne seru, a nakoupim opet v HM :slight_smile:)

Lea je dneska nemozna, nalepila jsem ji v pokojicku na zed takovy metr a kolem je strom, listecky, ptacci, motylky, uz je to tak mesic, nikdy na to nesahla, a dneska to skoro vse tajne odlepila a cast roztrhala. Vysvetlili jsme ji dost durazne, ze to je spatne a nema na to sahat, ty zbytky jsem nalepila zpatky a ona to za 2 hodiny udela naschval znova. A cely den neco....
Vecer zase, dame ji spat, chvili pocka, pak si rozsviti, a hraje si tam jakoby nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou sobotu :slight_smile:

vůbec nevím co budeme dělat venku nic moc...doma se asi ukoušeme...

Luci Dála zlobí přesně tak :wink: a ještě 100x víc to co zase včera předvedl na písku ....
27. bře 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, nevarili ...klasila syrove s citronem :wink:

ja dneska taky nevim, zbytek jeste chrape, nekam bych aspon jela na vylet

a vecer hokej, dneska to bude masakr zapas
27. bře 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
jsem nejaka nedospala...

My se take dopoledne budeme ukousavat :slight_smile:) ja se uz ted tesim az pujdem po obede spat, odpoledne na chvili ven a pak jdeme na veceri ke kamaradce. Lea se uz tesi dva dny ze si bude hrat s jejim chlapeckem, tak snad bude dnes trosku hodnejsi, jinak ji sebou neberem :slight_smile:
27. bře 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
S citronem je ani nemusim. Mam je rada s takovou omackou z octa,bileho vina a sarlotky... mnam.
27. bře 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes budu delat k obedu kure na soli
http://poslirecept.cz/recept/babiccina-skola/1764/kure-pecene-vsoli.html
jsem na to teda zvedava

a odpol. se pojedeme opet podivat na byt, ani neni tak hnusne, tak se podivame po okoli
27. bře 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuře na soli dělám skoro pořád...manžel na to kdysi dostal recept od nějaké stařenky.,..je to vynikajícíc takové sušší pěkně vypečené žádný matlavý maso...ale nepeču ho vcelku peču třeba jen paličky, nebo křídla...u celého nevím ale jak je vidět z receptu asi to funguje :grinning:
27. bře 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, doufam, ze to bude fajn, uz mam docela hlad
27. bře 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem dokonce v mezicase vyzehlila, takze uz mam klid a nemusim nic
27. bře 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy!§

Krásnou sobotku přeji. Dneska jsem si přispala, děti jsou u mamky, po ob. pro ně jedu.. Tak spím a spím (šťastná po roce že nemusím vstávat a dokonce ten čokl od naproti neštěkal) a pro změnu mě vzbudil soused, co si začal vyklízet garáž a začal tam mlátit a rozbíjet starý skříňky. ach jooooo, to není možný. jako vyspaná jsem dost, ale štve mě, že tady se člověk nemůže probrat když mu tělo samo řekne. zase prostě sousedi to zařídili. začínám mít na ně nějakou zvláštní alergii :grinning: :sunglasses: .

Luci -malé posíláme brzké uzdravení. :wink: Přišla vám ta paní na hlídání? ústřice se asi jíst nenaučím. pravda -ani to netrénuju, párkrát jsem to zkusila a nějak mi to nejde :slight_smile:

Dragi tak at je to jen nějaká prkotinka.. Hele tobě Dála drží když ho ojíždíš strojkem? já nbych to s nima i zkusila, ale ani se budou strašně mlet, aji z fénu mají trošku strach..

Neustále mi tady do čtení koníka mele pátý přes devátý manžel, tak vůbec nevím co jsem přečetla a co jsem chtěla napsat. grrr! :sunglasses:

Včera jsem si dala do nosánku, výborná večeře, dala jsem si jehněčí a zalila jsem to třema mojichatama, čuňátko :grinning:

jdu nastudovat ten váš recept :wink:
27. bře 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani drží ale musí předtím proběhnout psychodiskuze jako, že dlouhé vlasy u chlapečků jsou na prd, že se nebude líbit Anežce ...naposled zabralo, že přijede babička...pak ho posadím před zrcadlo an otáčecí židli, druhý zrcadlo dostane do ruky, dám mu na krk plachu co jsem dostala na barvení vlasů a jedem,...udělám pruh a začne diskuze, že už to stačí tak pokračuju rychle dál a nakonec ještě beru kolem uší takovým tím malým zastřihovačem ...ideální to nemá ale na to denní nošení to stačí :slight_smile: akortá teď mu vylezly ty plešky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
To kure muze byt zajimavy, asi taky vyzkousim.

Dani - pani dorazila i s ditkem a manzelem, daji mi do pondeli vedet, tipuju ze to dobre dopadne, tlaci ji cas, jde za chvili do prace, pokud jo, zacali bysme uz pristi tyden s adaptaci.
27. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se mi na novem MK libi, ze clovek odesle odpoved ale nevyhodi ho to z te diskuze jako driv :slight_smile: Super.
27. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my valime mrkat na stavbu, at vime.....

boli me bricho jak svina, snad uz to brzo dostanu
27. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi budete něco kupovat nového?
27. bře 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
drago, mozna....resp. pokukujeme po necem vetsim, a ono nez se postavi a to vse okolo, bude to tak akorat dle naseho cas. planu :slight_smile:
27. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ! Tak včera pršelo, tak jsme jeli do Český Lípy do bazénu - bylo fajně, Kájuš se vyřádila, půjčili jsme jí tam nafukovací vestu, tak plavala i sama no :grinning: spokojená byla :slight_smile: Měla samo hrooznej hlad :grinning: tak si tam musela dát párek v rohlíku. A pak po odchodu ještě u Kaufu hranolky, u těch teda v autě usnula už v Lípě :grinning: Byla totálka hotová jak po ó nespala. Doma jsme teda celkem brzo odpadli všichni

Akorát teda škoda, že v bazénu už nemaj k půjčení více pomůcek na plavání pro děti :-/ loni si tam půjčila toto: http://maarsel.rajce.idnes.cz/CERVENEC_2009/#DSC00021.JPG s tím se jí plavalo fakt dobře. Ta vesta včera jí furt lezla nahoru jak voda nadnáší a ona je hubeňour. Musím to někde sehnat ..

FOTO leden + únor http://maarsel.rajce.idnes.cz/
28. bře 2010 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek!

MOri mnalá hezky plave. Naši kluci moc čochtani zatímnejsou, velkýho bazénu se bojí, tak nevím, třeba to letos bude lepší. :wink:

Včera muž nějak neplánovaně pozval rodiče na oběd, tak peču kachnu a čeká mě kuchtění a trochu úklid. to mám teda radost. jsem se chtěla hezky poválet nedělí a houby..

Kluci mi nějak včera trošku teplotovali. snad nebudou marodit.
28. bře 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani - to je foto z loňskýho července :wink: to jsem dala jen kvůli té podkově na plavání

kristi - díky :slight_smile: jsi rychlík :wink: Já ještě po netu nečuměla, tak to mám bez práce :slight_smile:
28. bře 2010 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, super jsou na te druhe fotce ty pasy co se zapnou, ty jsou fakt sikovny :slight_smile:
28. bře 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - věřím že by mohli být šikovný, ale potřebovala bych to prvně vyzkoušet, než bych je koupila ... ta rybička jí loni vyhovovala
28. bře 2010 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. bře 2010 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau ženy :wink:

Tak já už jsem taky na hromadě, mám asi zánět průdušek, zajtra jdu k doktorce, páč tohle už sama nevyléčím, jak jindy...
28. bře 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
no dneska jsem teda nemohla vstat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Z vecere jsme se vratili az kolem jedne rano a ta hodina navic... jeste ze Y. vstal prvni, dal Leusce snidani a pustil ji pohadku :sweat_smile: a ja jsem se vyhrabala az kolem 11h.

My jsme chteli, aby uz letos Lea plavala bez rukavku .Yann bere deti do kurzu uz kolem 2-3 let a ty sikovnejsi plavou samy, ale s Leou, ac chodi pravidelne od jejich 3 mesicu, nema vubec zadny pokrok, ona ho proste neposloucha :slight_smile:)
Tak ji zacne davat kurzy nekdo z jeho kolegu. Jsem zvedava jak to pujde. Je fajn, ze se neboji vody, a s rukavkama preplave cely bazen.

Andrejko, poradne se vylez, at je bacil brzy pryc!

Tak ja se tento tyden vrham do pracovniho procesu :sweat_smile: Rodice chlapecka se rozhodli, tak zitra podepisujem smlouvu a v tydnu uz pomalu zacneme.
28. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm,t ak premyslim, ze zase vyrazime, jarni Morava by mohla byt zase krasna...

http://www.otevrenesklepy.cz/homepage.php
28. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - to má tedy jen ty nafukovací rukávky ? Že bych příště zkusila jen ty samotné rukávky ??? Loni v létě na koupališti je moc nehctěla .. ale zkusit to můžu. Ty děti co jim dává lekce jako plavou už bez jakýchkoli pomůcek, chápu to dobře ???

kristi - dobrý videjko :grinning:
O sklípku mi ani nemluv :rolling_eyes: hned bych jela :grinning: Byli jsme s mužem 1x od něj z práce jak ještě dělal ve věznici, tak se jelo busem a za pár korun :wink: Super to bylo, vínečko, žrádýlko, cestou nějaký výletíky :slight_smile: Zas se tam letos chystaj, i bysme mohli jet, i když tam už nedělá, ale mám jaksi smolíka letos noo - na vodě tam nebudu že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jindy
28. bře 2010 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek