• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Mori, jo, Lea zatim plave jen s nafukovacima rukavkama.
Yann dava kurzy detem jednotlive, jde vzdy s tim jednim ditetem do bazenu a je s nim ve vode behem cele te lekce, zpocatku bud necha rukavky, nebo nejakou jinou pomucku, penove tycky, prkynka nebo tak ruzne, spis jen delaji ruzne hry a uci se nebat vody, a casem pak zkousi bez pomucek. Jako ty deti ve 3-4 letech neplavou nejak perfektne, ze by mely super styl, ale dokazou preplavat bazen vlastnim stylem, dulezite je, ze chapou, ze je voda nadnasi a netopi se :slight_smile: Nejmladsi holcicka, kterou mel, takhle plavala v 2letech a 8mesicich.
Jak rikam, Lea ho ve vode vubec neposloucha, tak pujde do kurzu k nekomu jinemu a uvidime :wink:

Kristi, video dobre :slight_smile:)))))
Sklipecek bude urcite fajn!
28. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevím jak u vás ale moje dítko se teď po spaní normálně celý úplně samo oblíklo :slight_smile: no jesle na něj mají dobrý vliv, i si zkombinoval tmavě modré tričko s tmavě modrýma teplákama ...zřejmě barevné cítění :grinning: :grinning: :grinning: snad nebude modní návrhář :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - šikula :slight_smile: Kája když nastupovala v únoru do školky, tak jako snahu oblékat měla, ale až tak jí to nešlo ... ale za ten měsíc to parádně vypilovala a obléká se sama od kalhotek až po boty. A hlavní je že sama chce, nechce pomáhat :slight_smile:
28. bře 2010 v 17:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lamia - něco hledám v Dětském ráji a narazila jsem na odrážedlo co sháníš http://www.detskyraj.cz/zbozi/9152-easygo-biker
28. bře 2010 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mia taky "plave" jen s rukavkama :slight_smile:

Drago, to je Dalik sikula, nase to taky vcelku dava,ale ty kombinace, to je nekdy fakt des bes :grinning:
28. bře 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi on už se 2x převlékl...asi v tom má nějakou zálibu nebo co :grinning:
28. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori dík, myslela jsem spíš, jestli někdo nemáte doma nebo nemáte nějakou zkušenost, dělá to teď spousta firem, tak jsem ze začátku moc nevěděla, čeho se chytit, ale dle info co jsem zatím našla asi nakonec půjdeme do toho Kettlera, přijde mi kvalita vs cena asi nejlíp....

Jj, my plaveme buď s rukávky, nebo s takovým pěnovým pásem kolem hrudníku, co jsme si koupili u nás na plavču, je to super věc, přijde mi lepší než rukávky, bc dítku nadnáší spíš trup a nechává ručičky volně pohyblivé, tak dítko může trénovat "hrabání" vody (Anča rovněž žádný extra styl nemá, řekla bych čuba standard:grinning: :grinning: ) - je to v podstatě jako když jí někdo rukama drží ve vodě... Vloni v létě zkoušela plavat i jen tak, ale ještě to ručičkama neumávala a neudržela se, ale je super, že se vody fakt nebojí (resp. nebála, teď na plavčo nechodíme, tak snad se bát ani nebude) a klidně to sama vyzkoušela, když šla ke dnu tak si prostě přišla pro pás :grinning: :grinning:
28. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Anča se obléká bravurně, jenže .....absolutně NECHCE... děsný....když jí o něco jde, je oblečená/svlečená či obutá/ vyzutá v mžiku, když to já po ní chci, tak dělá scény a válí se po zemi, na vraždu!!! :angry: :angry: :angry:

Luci dík, je to fakt šílený jak rychle rostou :slight_smile:
28. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lea taky zvladne oblikani, ale porad chce nosit jen a jen saty :rolling_eyes: :rolling_eyes: takze zatim ji oblikam sama, jinak proste musim porad smlouvat a porad dookola vysvetlovat, proc dneska saty ne, proc ne ani strevicky, chjo chjo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak se vzteka, ze "zase kalhoty" :sweat_smile:
28. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, my vstavaly az teeed, ale zase jsme vyspinkany do ruzova...netusim, co budem dneska delat...
29. bře 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už jsem zpět od doktora, mám teda atb, jelikož mám zánět průdušek...a jak jsme jeli domů, Mára dělal blbosti na golfáči a spadl mi na hlavu :confounded: , od pláče usnul, ale já mám strach, ať nemá třeba otřes mozku :unamused: , zatím ho hlídám, ale kdyby ho měla, asi by zvracel, ne?
29. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Mára se už obléká taky sám :sweat_smile: , ty jeho barevné kreace a kombinace jsou taky někdy síla :grinning:
29. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ... je mi do breku, Samule mi v sobotu vypla lednicku i mrazak, ja na to prisla az dnes rano, protoze jsme byli skoro cely vikend pryc. Vsechno muzu vyhodit, mela jsem tam asi 5kg klobas, parky, spekacky, tlacenku, jitrnice, jelita vsechno od taty doma delany, asi 5kg kurecich prs, mlete hovezi maso, ruznou zeleninu plnej kbelik zmrzliny .. vsechno roztaty, v lednici 3 plata vajicek, otevreny okurky, majonezu, slanecky!!! .. ted nevim co se da jeste zachranit, nebo jestli to mam vyhodit vsechno ... se z toho poseru, kdybych mohla tak ji roztrhnu jak hada
29. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
tak kiko sa tiez vie sam obliect-v skolke-doma je totalne imobilny a neschopny,on to "nedokaze" :grinning: :grinning: ale inak sa vie v pohode,akurat ked ma nejake tesne tricko,tak to si nevie vyzliect a ponozky ma povacsine naopak ,dokonca minule mi ukazoval ako sa naucil skladat si pyzamko-pol hodinu to vystieral a natahoval a aj tak z toho vznikla nakoniec len kopa,tak ale snazil sa,nooo :slight_smile:
andrej,sleduj ho minimalne 24 hodin,ak by ti dvtedy zvracal,chod..a pozri mu zrenicky,ci nema jednu vacsiu ako druhu-aj to moze byt priznak
29. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti,no tak to potesi.....
29. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar ve spolek!

Peti to je mazec, teda.. Asi vyhod všechno.. Ty okurky to možná vydrží, ale to už je přece jedno. Škoda škoda, no..Hlavně že nic horšího, nějakej požár nebo potopa..

Andrejko tak snad mu nic nebude, chudáčkovi divokýmu :wink:

Mně se dneska podařil skvostný oběd. jak nejsem moc na hovězí, tak jsem výjimečně koupila krásnej kousek, dneska jsem to prošpikovala slaninkou a podařilo se mi vyrobit krásnej štůlek masíčka s výbornou šťávinkou. :slight_smile:
29. bře 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam tady vepro. kotlety, co s tim? ja veprovy vubec nedelam,tak netusim....
29. bře 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje vcerejsi radost z Pepe jeans
29. bře 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,dnes absolutmne nestihacka :frowning2: musela som obehat danovy urad,socialku a zdravotnu ale mam to zkrku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kristi,super kusok,jja milujem Pepe jeans :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kolko ta vysla?
29. bře 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra,odoslalomi to prispevok a ja som este neskoncila :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Peti,to naozaj asi vsteko musis vyhodt,lebo inac riskusjes ,ze si pokazite zaludky ak nie nejaku horsiu pliagu,predsa len je to maso :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: nezavidim ti :frowning2: :frowning2: :frowning2:
andrei,ako maly?nezvracia ti?alebo sa mu nekruti hlavka?a radsje ho sleduj a ak by sa ti cokolvek nezdalo,hned u tekaj k lekarovi :frowning2:
29. bře 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: My jeli dopo do České Lípy, měli jsme nějaké zařizování, resp. manžel. Já si koupila botky a Kájuše mikču :slight_smile:
Kája ve školce spinkala. A dotáhli jsme domů ze školky její velikonoční tvorbu :grinning: tak to samo máme vystavený :wink:

kristi - krásná bundoška :slight_smile:
29. bře 2010 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, yslite, ze treba muzu usmazit ty jitrnice z mrazaku? Kdyz jsem na to sahla tak to bylo jeste hodne studeny, tak to by snad mohlo byt v poo kdyz bych to hned udelala, co? A ty talcenky mi je taky lito, zmrazovat uz to urco nebude, ale kdyz by se to dneska snedlo tak by to snad melo byt ok kdyz je to porad ledovy co myslite?
29. bře 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO zatím je OK, pln energie, tak by to mohlo teda být v pohodě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kristi ta bundička je pro Miu?

Péťo zkus k tomu čichnout, jestli to je voňavý, tak bych to udělala...ale sníst pokud možno všechno dnes :wink:
29. bře 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, neee, pro me :slight_smile: nejsu blaznen, abych ji kupovala bilou preci
29. bře 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej to je dobre, ze ma hodne energie :slight_smile:
ja jsem si k tomu cichla, nesmrdi to zkazene, jenze tezko rict, pac mi furt vsechno smrdi :grinning:
29. bře 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi když ona vypadá tak malinká, že jsem si myslela, že je pro Miušku :grinning: , to já bych už potřebovala přinejmenším nějakou plachtu na zakrytí auta, abych se do toho vlezla :grinning:

Péťo no vidíš, pokud ti vše smrdí a toto ne, tak to bude dobrý :sweat_smile:
29. bře 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi a ty nosis ake cislo?naozja vyzera malicka,a ja ze len ja som taka chuducka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som si teraz kupila svetlu bundu replay a velkost xs,ja milujem svetle farby
a baby nemate skusenosti s miss sixty?cchem si objednat top a tuniku,len ako sedia,tak ci nahodou niekto nemate doma od nich nieco
29. bře 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nase oblubene oblecko na doma je toto
29. bře 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já mám, klasická it. velikost
29. bře 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenrie malá je jak víla, fakt slečna úžasňáková :dizzy_face:
29. bře 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek